Zaświadczam całym sobą

(1/4) > >>

Mistrz:
Cytat od: abaszydze

Mnie zawsze zastanawia w jakiej formie jest twórca metody, przepisów, porad, książek. Moritz wygląda źle, Słonecki kwitnąco, tylko w głowie mu się przewraca, Ashkar pokonał raka, Kwaśniewski fatalnie, lekarze jako grupa umierają szybko, Korżewskiej nie znam, Samarka ma na wszystko gotową receptę, dlatego kiedyś pytałem o zdrowie.
Może to jest jakaś metoda weryfikacji?
Był Pan, widział, wie. Przy okazji pozdrawiam.

Zastanawiam się, na jakiej podstawie wysnuł Pan wniosek, że w głowie mi się przewraca. Przychodzą mi do głowy (tej poprzewracanej) dwa warianty. Albo celowo wtrącił Pan tę opinię, żeby nie zostać zbanowany za herezję, albo jest to zarzut, że nie dopuszczam na forum wszystkich tych „metod wspomagających NIA”, które jeszcze do niedawna aktywiści waszego forum usiłowali wprowadzić jako „metody wspomagające MO”. Jeśli tak jest w istocie, to rzeczywiście w głowie mi się przewraca, i to zdrowo.

Wielokrotnie już pisałem, że robię na sobie eksperyment polegający na tym, że stosuję tylko i wyłącznie BPP, bez żadnych udziwnień czy poganiania organizmu do zdrowienia. Robię to nieprzerwanie od z górą trzynastu lat, a efekty zupełnie mnie zadowalają. Nie wyglądam na swój wiek, co nie jest najistotniejsze, ale jednak... Najważniejsze dla mnie jest, że samopoczucie mam takie, jakiego nie miałem nawet będąc młodym i, co najważniejsze, moja kondycja wciąż się poprawia. Z roku na rok jest coraz lepiej.

Niech Pan nie pyta o zdrowie tylko Samarki, która niegdyś jako Grażyna próbowała wcisnąć nam „metody wspomagania MO”. Niech Pan zapyta pozostałych aktywistów waszego forum, którzy odeszli z Biosłone, bo nie pozwoliliśmy uszczęśliwić Ruchu Biosłone „metodami wspomagającymi MO”.  Jeśli już zbierze Pan wszystkie dane, to odechce się Panu brać z nich przykład. Chyba że chce Pan leczyć się do usranej śmierci. Jeśli tak, to nie mógł Pan znaleźć lepszego towarzystwa.

Swoją drogą, to ciekawe, jaki oni mają w tym interes, żeby tak zajadle atakować Biosłone? Zazdroszczą garbatemu, że ma proste dzieci? Spada sprzedaż szczepionek, supli i kiełbasy? Tylko o to chodzi? Fakt, że na zdrowych ani uczciwej konkurencji w branży kiełbasianej nie idzie zarobić, ale żeby wszyscy byli tak samo podli... Że im nie wstyd. No ale cóż – przecież to Polska właśnie...

Margoled:
"No ale cóż – przecież to Polska właśnie... ". Mistrzu, dlaczego takie uogólnienie? Przecież to chodzi o kilka osób, a nie całą Polskę.. Ja mieszkałam dobrych parę lat za granicą i bolą mnie takie stwierdzenia dyskredytujące Polaków. Wszędzie na świecie są różni ludzie i nie wrzucajmy Polaków do jednego wora, poproszę.

Mistrz:
Zagranicą też kilku wyrabia opinię nam wszystkim.

Brer:
Cytat

Swoją drogą, to ciekawe, jaki oni mają w tym interes, żeby tak zajadle atakować Biosłone? Zazdroszczą garbatemu, że ma proste dzieci?
Ostatnio czytałem o agentach, których pracą jest właśnie rozwalanie wartościowych forów poprzez wprowadzanie zamętu i bezwartościowych treści. Ludzie tacy robią to specjalnie i na zlecenie różnych służb. Nie twierdzę, że mamy u nas taką czarną owcę, ale przydałoby się być uczulonym na takie działania.

Margoled:
"Zagranicą też kilku wyrabia opinię nam wszystkim." No właśnie, niestety... A przecież nie powinno tak być. Nie podpisuję się pod "odpowiedzialnością zbiorową". Niech każdy odpowiada za siebie samego. Może to utopijne myślenie, ale chyba sprawiedliwe?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona