Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Homo schizofrenicus  (Przeczytany 109845 razy)
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #100 : 07-06-2014, 15:09 »

Mam w swoim otoczeniu niepijących alkoholików. Jak słyszę od któregoś, że jest już zdrowy (w sensie: wyleczony z choroby alkoholowej), to już wiem, że zbliża się do niego kryzys. Dobrze pamiętam jak Zibi, będąc na Biosłone, chwalił się, że choroba alkoholowa już go nie dotyczy, że to było takie proste pozbyć się jej... A potem zaczęły się jazdy z oskarżaniami innych o swoje kłopoty, szukanie zamienników - innych nałogów (jest widoczne, jak teraz wpada w nałóg szukania i próbowania setek różnych metod leczenia). Trochę mi szkoda Zibiego, bo to nie jest zły chłop, ale według mnie powinien wyłączyć na parę miesięcy komputer (tylko czy potrafi... bo to też może być uzależnienie) i pójść na dobrą terapię AA. Zibi, to nie Biosłone jest winne Twoich kłopotów, tylko litry alkoholu, które wypiłeś w swoim życiu, i Twoje beztroskie podejście do tej choroby, Twoja wiara, że będziesz jedynym byłym alkoholikiem, który pozbędzie się choroby na zawsze bez żadnych jej konsekwencji.
Mam nadzieję, że nie obrażam tym postem Zibiego, bo nie taki jest mój zamiar. Pozwoliłam sobie na napisanie tego, ponieważ Zibi sam na forum przyznawał się do swojego problemu z alkoholem. I już od dawna widać, jak ta choroba nim rządzi, a on nieświadom (?) to bagatelizuje.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #101 : 07-06-2014, 16:21 »

Używanie naltrexonu niekoniecznie może świadczyć o kłopotach z nałogiem. Obecnie wg wielu doniesień jest to lek 'na wszystko' często polecany przez w różnych terapiach rakowych, kłopotów ze zdrowiem psychicznym itd.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #102 : 09-06-2014, 09:26 »

Cytat od: Zibi
to napiszę moją linię obrony odnośnie innych zarzutów, bo nie jestem i nigdy nie byłem tchórzem (należy odróżnić niedyspozycję zdrowotną od tchórzenia) i człowiekiem niehonorowym.

Cytat od: spokoadam
Jaką linię obrony? bronić powinien się kto inny.
Powiedzmy sobie wprost, stosując ZZO i MO - byłbyś już w grobie.

_________________
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA 08.02.2013
Dopadło mnie zdrowie.

To nikczemność tak podpuszczać chorego. Jak chłopak ma wyzdrowieć przy takich doradcach = odszczekujących się kundlach? A może gdyby nie te hektolitry wypitej gorzały, to by w ogóle nie zachorował? MO jest gorsza od wódy? Od czego jeszcze?
« Ostatnia zmiana: 09-06-2014, 09:33 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #103 : 09-06-2014, 15:30 »

Jakoś nie lubię posrańców! Nie lubię, i już, zwłaszcza jak takiego dopadnie.

Prawda jest taka, że Zibi pisał na naszym forum bodaj 5 lat i nigdy nawet nie przebąknął, że mikstura oczyszczająca jest taka szkodliwa, jak teraz pieprzy. Wręcz przeciwnie – przy każdej okazji opowiadał, jaka to jest dobra rzecz, ta mikstura oczyszczająca. Wszystkim znana jest wyliczanka, jakie to choroby wyleczył dzięki niej. A było tego niemało. Pisał to i mówił z takim przekonaniem, że mu uwierzyłem. Gdybym wiedział, że to taka trucizna jest, to bym nie napisał tych książek, nie utrzymywałbym forum, co kosztowało niemało kasy, zaś forumowiczów odesłał do Jarmołowicza. To do kogo macie pretensje ci, którym mikstura rozpieprzyła zdrowie? Miejcie do Zibiego. To jego wina!

I nie fanzolcie, że Zibi odszedł z Biosłone, bo po pięciu latach przekonał się, jaka to trucizna ta mikstura. Chcielibyście, jednak my w tym słynnym ukrytym dziale mamy pisemne dowody, w których Zibi oświadcza, że musi wycofać się z aktywnego udziału w forum, bo podupadł na zdrowiu. Ale nie, jakbyście chcieli, przez miksturę, tylko przez gabinet, w którym pacjenci wyssali z niego wszystkie siły. Prosi tylko, żeby nie likwidować jego dorobku, czyli postów napisanych na Biosłone, w związku z czym prosi, żeby mu dać 3 miesiące na uporządkowanie swoich wpisów. Zibi dobrze wie, że takie dowody mamy, więc wykręcać się nie może. Jakoś nie widać, żeby przez te 3 miesiące, które mu oczywiście daliśmy, zmienił cokolwiek w opinii o miksturze, a miał przecież wolną rękę. Nikt go nie kontrolował, więc mógł robić, co chciał. Nic takiego nie zrobił, co by choć w najmniejszym stopniu podważyło pozytywną rolę mikstury oczyszczającej. Nikogo nie ostrzegł; nie uratował.

Po odejściu z Biosłone też nic takiego nigdzie nie głosił. Spotkałem się z nim niecałe dwa lata temu na zlocie. Też mnie nie ostrzegł przed trującym działaniem mikstury. W ogóle nic takiego nie mówił, dopóki nie zwąchał się z kundlami.

Kundle odeszli z Biosłone i opanowali forum Ashkara, mimo że ten sobie tego nie życzy, i ubzdurali sobie stworzyć forum lepsze od Biosłone. A że nawet pies z kulawą nogą nie chciał tam zaglądnąć, postanowili przyciągnąć Biosłonejczyków stosując czarny pijar. Nagle wszyscy, którzy dopiero co, będąc na Biosłone, wypisywali peany o miksturze oczyszczającej, rozchorowali się od mikstury oczyszczającej. Wszyscy bez wyjątku. Wtedy dołączył do nich Zibi, i też się rozchorował, i też od mikstury oczyszczającej. Tak było. Są na to dowody nie do obalenia.

Co do BPP (Biosłonejskiej profilaktyki prozdrowotnej), to też sprawka Zibiego. On to wymyślił. Sam. Ja o tym dowiedziałem się post factum. W tworzeniu ZZO i DP także Zibi ma swój istotny wkład.

Teraz Twój ruch Zibi. Jeśli rzeczywiście nie tchórzysz i potrafisz napisać otwarcie, a nie tylko za plecami, to napisz, czy choć jedno słowo z tego co napisałem jest niezgodne z rzeczywistością. Niewiele mi na tym zależy, ale niech wreszcie te durne kundle przestaną ujadać rozgrywając Tobą niczym ostatnim dupkiem. I nie wykręcaj się niedyspozycją. Skoro u kundli możesz pisać elaboraty, to tutaj tych parę słów tym bardzie potrafisz.
« Ostatnia zmiana: 08-07-2014, 12:32 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #104 : 09-06-2014, 16:35 »

Cytat
Skoro u kundli możesz pisać elaboraty, to tutaj tych parę słów tym bardzie potrafisz.
Ja takie zagmatwane i pokręcone elaboraty wypisuję jak się dobrze wstawię, ale na szczęście mam na tyle przytomności, że ich nie wysyłam.

Cytat
Cytat od: spokoadam
Jaką linię obrony? bronić powinien się kto inny.
Powiedzmy sobie wprost, stosując ZZO i MO - byłbyś już w grobie.

_________________
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
NIA 08.02.2013
Dopadło mnie zdrowie.

Gdybym przyjął podobną konwencję dyskusji to mógłbym napisać o człowieku ciężko chorym na raka, którego hurmem zaczęli leczyć NIA i...oczywiście żywieniem według Korżawskiej. Jest wątek na ten temat tu i na tamtym forum dla zainteresowanych. Człowiek ów niestety zmarł. Takiej konwencji jednak nie przyjmę, bo ona jest do niczego.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #105 : 09-06-2014, 18:14 »

Ten wiersz dedykuję wszystkim potwarcom, zawistnikom, zazdrośnikom, nawiedzonym dietetykom, nieudacznikom, rogaczom, krętaczom, kuglarzom, neofitom, skarżypytom, upierdliwcom, podglądaczom, opojom, podłym gnojom, tomeszewskim, kundlom ujadaczom, mądralom samozwańcom, tudzież pozostałym posrańcom. Każdy wymieniony łacno odnajdzie tam siebie.

Całujcie mnie wszyscy w dupę

Absztyfikanci Grubej Berty
I katowickie węglokopy,
I borysławskie naftowierty,
I lodzermensche, bycze chłopy.
Warszawskie bubki, żygolaki
Z szajką wytwornych pind na kupę,
Rębajły, franty, zabijaki,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Izraelitcy doktorkowie,
Widnia, żydowskiej Mekki, flance,
Co w Bochni, Stryju i Krakowie
Szerzycie kulturalną francę!
Którzy chlipiecie z “Naje Fraje”
Swą intelektualną zupę,
Mądrale, oczytane faje,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item aryjskie rzeczoznawce,
Wypierdy germańskiego ducha
(Gdy swoją krew i waszą sprawdzę,
Wierzcie mi, jedna będzie jucha),
Karne pętaki i szturmowcy,
Zuchy z Makabi czy z Owupe,
I rekordziści, i sportowcy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Socjały nudne i ponure,
Pedeki, neokatoliki,
Podskakiwacze pod kulturę,
Czciciele radia i fizyki,
Uczone małpy, ścisłowiedy,
Co oglądacie świat przez lupę
I wszystko wiecie: co, jak, kiedy,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item ów belfer szkoły żeńskiej,
Co dużo chciałby, a nie może,
Item profesor Cy…wileński
(Pan wie już za co, profesorze!)

I ty za młodu nie dorżnięta
Megiero, co masz taki tupet,
Że szczujesz na mnie swe szczenięta;
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item Syjontki palestyńskie,
Haluce, co lejecie tkliwie
Starozakonne łzy kretyńskie,
Że “szumią jodły w Tel-Avivie”,
I wszechsłowiańscy marzyciele,
Zebrani w malowniczą trupę
Z byle mistycznym kpem na czele,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I ty fortuny skurwysynu,
Gówniarzu uperfumowany,
Co splendor oraz spleen Londynu
Nosisz na gębie zakazanej,
I ty, co mieszkasz dziś w pałacu,
A srać chodziłeś pod chałupę,
Ty, wypasiony na Ikacu,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

Item ględziarze i bajdury,
Ciągnący z nieba grubą rętę,
O, łapiduchy z Jasnej Góry,
Z Góry Kalwarii parchy święte,
I ty, księżuniu, co kutasa
Zawiązanego masz na supeł,
Żeby ci czasem nie pohasał,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

I wy, o których zapomniałem,
Lub pominąłem was przez litość,
Albo dlatego, że się bałem,
Albo, że taka was obfitość,
I ty, cenzorze, co za wiersz ten
Zapewne skarzesz mnie na ciupę,
Iżem się stał świntuchów hersztem,
Całujcie mnie wszyscy w dupę!…

Julian Tuwim

http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths&feature=kp
« Ostatnia zmiana: 09-06-2014, 18:49 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #106 : 10-06-2014, 13:23 »

Zibi strachem podszyty! Co tam u Ciebie, ziomal? Weźmiesz to wreszcie na klatę i walniesz się w pierś, czy dalej wolisz rżnąć głupa?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #107 : 11-06-2014, 10:28 »

No Zibi, czekam na Ciebie, na tę Twoja linię obrony. Weź to wreszcie wyrzuć z siebie. Zobaczysz, że będzie Ci lżej. Od z górą roku dusisz coś w sobie, mielisz, odgrażasz się, że wszystko opiszesz, a jedyne, co potrafisz, to poujadać, gdy cię jakiś kundel poklepie po plecach i powie: - bierz go!

Odpuściłbym Ci, ale nie mogę już. Sam widzisz, że używają Cię jako znaczonej karty w tej durnej rozgrywce, więc wolę, żeby w końcu sprawę wyjaśnić, zamiast bawić się w grę z marnymi szulerami, co to nie mają żadnego asa w rękawie, a nawet rękawa. Jedynie Ty im zostałeś jeszcze, wiec nie omieszkają Cię znowu podpuścić, żebyś znowu poujadał i znowu zagroził swoją linią obrony.

Nie chodzi o kolejny elaborat. Nie musisz się tak znowu wysilać. Odpowiedz tylko na to moje pytanie:

Jeśli rzeczywiście nie tchórzysz i potrafisz napisać otwarcie, a nie tylko za plecami, to napisz, czy choć jedno słowo z tego co napisałem jest niezgodne z rzeczywistością.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #108 : 29-06-2014, 05:19 »

Jakbyś o tym nie pamiętał Zibi, albo nie chciał pamiętać, to na otwartym forum także znajdzie się sporo dowodów Twoich knowań, mających na celu zrujnowanie Biosłonejczykom zdrowia za pomocą wymyślonej przez Ciebie BPP: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2601.0
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #109 : 29-06-2014, 06:27 »

A tu jak ludzi ściemniałeś: Podziękowanie za Miksturę oczyszczającą http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=2817.0
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!