Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wiara a uczciwość  (Przeczytany 21245 razy)
Matak
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Już nie
Wiadomości: 3

« : 26-07-2013, 16:01 »

Witam Państwa,
chciałbym poprosić o dostęp do całego forum Biosłone.
Kiedyś piłem MO, ale od jakiegoś czasu tego nie robię. Nie chcę jednak pisać o powodach takiego stanu, ponieważ mogłoby to zostać odebrane jako krytyka a, zgodnie z regulaminem, nie jestem wystarczająco mocnym partnerem do dyskusji, ponieważ nie napisałem żadnej książki na temat zdrowia. Dlatego nie zamierzam niczego i nikogo krytykować. Nie zamierzam w ogóle się udzielać a tylko korzystać z niektórych informacji zawartych na tym forum, ponieważ uważam je za wartościowe. Regulamin przeczytałem i oczywiście zamierzam go respektować.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 26-07-2013, 19:03 »

W rubryce: "Skąd" wpisał Pan: "Administracja wie skąd". Owszem, ma Pan rację - administracja wie skąd Pan jest, a nawet więcej - kim Pan jest. Swego czasu dotarła do nas informacja od jednego z użytkowników, że Matak to tylko Pański kamuflaż, a tak naprawdę jest Pan byłym członkiem kadry Biosłone, i że ma Pan na temat Biosłone wiele do powiedzenia, ale napisze to na maila, bo wiadomości PW na forum Biosłone są czytane przez kadrę. Nie wstyd Panu tak łgać w żywe oczy? Przecież był Pan członkiem kadry więc wie, że wprawdzie jest to mozliwe, ale nikt z nas tego nie robi, bowiem PW jest obsługiwane nie przez serwer Biosłone, lecz przez Simple Machines: http://www.simplemachines.org/about/smf/copyright.php więc po każdym wejściu na PW pozostaje dowód, kto przeglądał prywatne wiadomości. Jako członek kadry dobrze Pan wie, że takiego śladu nikt z kadry nie pozostawił, bo my po prostu nie przeglądamy prywatnych wiadomości, bowiem kręcilibyśmy na siebie bat. Zresztą, do czego byłoby nam to potrzebne? Mimo tej wiedzy, szkaluje Pan kadrę Biosłone, wykorzystując do tego PW Biosłone, bo wie Pan, że my tego sprawdzić nie jesteśmy w stanie. Czy muszę mówić, jakie jest nasze zdanie o Panu? Pańskiej uczciwości? Jest Pan Judaszem? Srebrniki, srebrniki, srebrniki?

Kiedyś wiele ze sobą dyskutowaliśmy, więc wiem, że jest Pan osobą głęboko wierzącą. Dlatego teraz piszę do Pana, interesuje mnie bowiem pewne zjawisko społeczne. Nie mogę otóż zrozumieć, jak osoba głęboko wierząca w Boga może zniżać się do tak podłego postępowania. Szczególnie interesują mnie dwa przypadki - Pański i Trubadura. Skąd w Was tyle podłości? Czy to wynika z głębokiej wiary? Dotychczas sądziłem, że ludzie głęboko wierzący są uczciwi, przynajmniej wobec siebie. Czy mógłby Pan wyjaśnić mi (nam) ten ewenement?
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 19:12 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Matak
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Już nie
Wiadomości: 3

« Odpowiedz #2 : 26-07-2013, 19:45 »

Myślę, że uczciwszej deklaracji złożyć nie mogłem. Jeśli Państwa to nie zadowala, mogą mi Państwo odciąć dostęp do forum - przeżyję.
A w dyskusje ktoś kiedyś komuś coś doniósł nie zamierzam wchodzić.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 26-07-2013, 19:50 »

I nie zamierza Pan ujawnić, kim naprawdę jest? Woli Pan obrabiać dupę za plecami? W tej rzekomej deklaracji ubolewa Pan, że nie może krytykować forum. Ma Pan właśnie okazję. Czego Panu brakuje - odwagi, argumentów, tupetu?
« Ostatnia zmiana: 26-07-2013, 20:06 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« Odpowiedz #4 : 26-07-2013, 20:47 »

Zastanawiam się czemu ktoś taki się po prostu nie pojawi jako zupełnie nowa wirtualna tożsamość lecz pisze zalotnie: "Administracja wie..." Dziwne to. Może to jednak chęć powrotu z podniesioną przyłbicą? msn-wink
Zapisane

I'm going through changes
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 26-07-2013, 22:08 »

Jeśli Państwa to nie zadowala, mogą mi Państwo odciąć dostęp do forum - przeżyję.
Zapewne Pan przeżyje, aczkolwiek... statystyki forum wykazują, że już jako Matak spędził Pan na nim 21 dni, 16 godzin i 56 minut. To o czymś świadczy. Nie, nie będziemy odcinać Panu dostępu do forum. Wolimy mieć Pana na oku, jak dotychczas.
« Ostatnia zmiana: 27-07-2013, 11:53 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 27-07-2013, 11:17 »

Po zdemaskowaniu Mataka moderatorzy otrzymali na PW kilka wiadomości od dwóch osób, które próbowały zniechęcić, a nawet zastraszyć początkujących rzekomymi negatywnymi skutkami MO. Jedną z tych osób rozpracowaliśmy już wcześniej, drugą zajmujemy się w tej chwili.

Mamy gorącą prośbę do wszystkich użytkowników, żeby dali znać moderatorom, jak tylko na ich PW przyjdą wiadomości odstręczające ich od zasad Biosłone.
« Ostatnia zmiana: 27-07-2013, 11:43 wysłane przez Heniek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Ania‬
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.08.2011
Wiedza:
Skąd: Mazowieckie
Wiadomości: 165

« Odpowiedz #7 : 27-07-2013, 12:38 »

Jeśli ktoś ma w związku z tym jakieś wątpliwości odnośnie stosowania MO, to jest dobry moment, żeby te wątpliwości rozwiać.

Przypominam, że napisanie, że MO komuś zaszkodziło, nie jest krytykowaniem. Konstruktywna krytyka metod biosłonejskich, jak i uwagi odnośnie prowadzenia forum, są zawsze mile widziane. Niepożądane i niedopuszczalne jest krytykanctwo.
« Ostatnia zmiana: 27-07-2013, 12:43 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #8 : 30-07-2013, 13:33 »

A czemu tak oględnie, napisać kto jest kto?
Przecież jeżeli ktoś pisze prawdę to nie ma się czego wstydzić więc pan Matak nie będzie miał nic przeciwko.
« Ostatnia zmiana: 30-07-2013, 15:05 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #9 : 30-07-2013, 13:37 »

Czekamy jeszcze. Może Pan Matak sam się przyzna do samego siebie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Lusiak75
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.11.12
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #10 : 30-07-2013, 21:12 »

Moja siostra mówiła, że dostała jakąś taką dziwną wiadomość, że Scorupion choć udziela się na forum to sam nie wierzy w MO i po piciu MO przez jego córkę ma ona jeszcze gorsze problemy niż miała wcześniej. Postaram sie innym razem dokładniej napisać o tym mailu.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #11 : 30-07-2013, 21:34 »

No, no, ciekawie się zaczyna, kontynuuj proszę.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #12 : 31-07-2013, 09:19 »

Moja siostra mówiła, że dostała jakąś taką dziwną wiadomość, że Scorupion choć udziela się na forum to sam nie wierzy w MO i po piciu MO przez jego córkę ma ona jeszcze gorsze problemy niż miała wcześniej. Postaram sie innym razem dokładniej napisać o tym mailu.
Ta sprawa jest nam znana i nie przywiązywaliśmy do niej większej wagi. Taka bzdura, z której robi się aferę. Istnieje dział Profilaktyków zdrowia, ukryty przed użytkownikami, gdzie wymieniane są uwagi dotyczące porad udzielanych na forum. Normalna sprawa. Jeśli profilaktyk ma jakieś osobiste pytanie, to nie zadaje go na forum, tylko właśnie tam. To chyba logiczne. Podłe jest tylko to, że ktoś, kogo obdarzyliśmy zaufaniem, wywlókł tę informację na zewnątrz, nadając jej cechy afery.

Swoją drogą Scorupion, wezwany do tablicy teraz i nagabywany w innych miejscach, powinien, moim zdaniem, opisać efekty stosowania BPP zarówno u siebie, jak i córki. Żeby wszystko było jasne.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 11:51 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #13 : 31-07-2013, 09:39 »

Zgadza się, ale czekam na opis Lusiaka, a jeszcze lepiej na tego oryginalnego maila co dostała. W dużym skrócie: ktoś łże, bo córka, mimo różnych przejść, czuje się lepiej niż przed miksturą, a ja to już w ogóle rewelacyjnie.

Na razie jako przerywnik, który od rana wprawił mnie w dobry humor, zamieszczam post Niny - nowej eksplodującej gwiazdy erudycji, dezynwoltury i ogólnie wiedzy o zdrowiu.

Cytat od: Nina
Temat postu: Re: Odchorowywanie infekcji
Wysłany: Wto Lip 30, 2013 11:09 pm
Rejestracja: Pon Lip 08, 2013 5:19 pm
Posty: 38    

O tym że gorączka jest objawem walki organizmu to już w szkole się ludziom wbija do głowy. Tylko jakimś dziwnym trafem cała te wiedza gdzieś ulatuje i się ją zapomina. Potem bierze się do ręki książkę i o! co tam za rewelacje i jakie złote myśli. Przyjmuje się je z łatwością, bo to już nie raz do łba było włożone, a przypominacza traktuje jak boga. Nawet (za przeproszeniem) głupia krowa wie, że jak ją coś zmoże to sie kładzie i leży póki jej chęć do życia nie wróci. Krowa też była na Biosłone? Podobnie jest z innymi sprawami (objawami), bo wiemy to już od pokoleń i tę pamięć mamy w sobie. Przyćmiewają ją jedynie idiotyczne i nachalne reklamy oraz oszołomy również od wieków. Są też oczywiście ludowe tradycje, które nie do końca zdrowiu służą, za to czasem z nimi sporo uciechy. Człowiek tak już ma, że czasem mu do głowy coś głupiego wpadnie i ta głupota ogarnie całe stado jak jedzenie czosnku czy kolczyk w nosie.
Nie możemy w czambuł potępiać pana S. bo większość tego co pisze to wiedza iście podręcznikowa - żadna rewelacja. Ta "nadbudówka" budzi spore wątpliwości. Książki pana S. jakkolwiek pomocne w niektórych kwestiach wyglądają dość ubogo. Mogą służyć jako mini ściągawka i to nie we wszystkim. Gdyby je wydrukować normalną czcionką i oprawić w czerwone okładki raczej by się nie obroniły nawet na poziomie licencjackim. Nie potępiasz tego co pan S. pisze w całości Zibi, bo sporo tej wiedzy pochodzi ze źródeł, które uznajemy za wiarygodne. Z tym ja też się zgadzam.

Jakby ktoś ciężko zaniemógł, mikstura szkodzi, lekarze nie pomagają, ani nawet Korżawska to do Niny.

Ps.
Earth wybiera się na medyczne badania:

Cytat od: earth
Ale to co jest chore w organizmie musi przejść fazę zdrowienia. A mnie ciągle bolą nerki. To jest właśnie faza zdrowienia. Bolące nerki to faza zdrowienia. Kiedy znajdę czas idę na badania
.
Niby nic nadzwyczajnego, każdy może mieć kłopoty z nerkami, ale u niego różnego rodzaju bóle i infekcje po piciu mikstury to efekt szkodliwości mikstury, a teraźniejszy stan po płukaniu, Korżawskiej i przeróżnych innych protokołach to faza zdrowienia hehehe. Może Nina ci coś doradzi?
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 10:27 wysłane przez Mistrz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #14 : 31-07-2013, 10:22 »

Niby nic nadzwyczajnego, każdy może mieć kłopoty z nerkami, ale u niego różnego rodzaju bóle i infekcje po piciu mikstury to efekt szkodliwości mikstury, a teraźniejszy stan po płukaniu, Korżawskiej i przeróżnych innych protokołach to faza zdrowienia hehehe.

Za to Liwia co chwila zdrowieje: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27790.msg193453#msg193453 Pamięta ktoś, który to już raz?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 31-07-2013, 11:29 »

Cytat od: Nina
Nie możemy w czambuł potępiać pana S. bo większość tego co pisze to wiedza iście podręcznikowa - żadna rewelacja. Ta "nadbudówka" budzi spore wątpliwości. Książki pana S. jakkolwiek pomocne w niektórych kwestiach wyglądają dość ubogo. Mogą służyć jako mini ściągawka i to nie we wszystkim. Gdyby je wydrukować normalną czcionką i oprawić w czerwone okładki raczej by się nie obroniły nawet na poziomie licencjackim.

Mnie zaintrygowały te czerwone okładki. Co o tym sądzicie?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #16 : 31-07-2013, 11:34 »

Cytat od: Nina
Nie możemy w czambuł potępiać pana S. bo większość tego co pisze to wiedza iście podręcznikowa - żadna rewelacja. Ta "nadbudówka" budzi spore wątpliwości. Książki pana S. jakkolwiek pomocne w niektórych kwestiach wyglądają dość ubogo. Mogą służyć jako mini ściągawka i to nie we wszystkim. Gdyby je wydrukować normalną czcionką i oprawić w czerwone okładki raczej by się nie obroniły nawet na poziomie licencjackim.

Mnie zaintrygowały te czerwone okładki. Co o tym sądzicie?

I złota czcionka na nich koniecznie. Wtedy jest na bogato.
Zapisane

Lusiak75
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 18.11.12
Skąd: Niemcy
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #17 : 08-08-2013, 20:43 »

Scorupion
A oto obiecany temat maila:
http://www.fotoszok.pl/show.php/1647289_file1-stan-ca-sup3-rki-scorupiona-po-trzech-latach-picia-mikstury-oczyszczaja-cej.jpg.html
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 12:18 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!