Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 16:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: MO u trzylatka  (Przeczytany 33395 razy)
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« : 31-07-2013, 02:43 »

Wiem, że wątek trochę odległy, ale jestem nowa i dopiero wdrażam temat mikstury. Czy osoby doświadczone, a zwłaszcza Mistrz mogą mi doradzić w takiej sprawie: mój 3 letni syn od 4 tygodni ma obfite zimne poty w nocy, był leczony pyrantelum na owsiki a potem antybiotykiem na krtań. Tak... popełniłam straszny błąd i nie mogę spać w nocy, że podałam dziecku te trucizny. W międzyczasie gorączkował. Odzyskuje apetyt, ale jest strasznie blady i obficie poci się w nocy. Chcę podać mu miksturę zaczynając od octu jabłkowego (Mały reaguje na cytrusy). Swój ocet będzie gotowy za 1,5 tyg. Czy mogę zrobić MO z kupnego octu jabłkowego? Czy mikstura zmniejszy jego poty? A może zaczynając od aloesu? Czy te poty związane są z oczyszczaniem organizmu z toksyn? Dziękuję.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 09:39 wysłane przez Agata » Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #1 : 31-07-2013, 07:39 »

Nie podaje się środków, które mogą wzmóc oczyszczanie, skoro jeszcze jedno się nie zakończyło. Zaczekaj aż sytuacja się ustabilizuje i wtedy możesz zacząć z MO. Niech gorączkuje, niech się poci jeżeli jak sama piszesz odzyskuje apetyt to powoli wróci do stanu stabilnego.
Pamiętaj, najważniejsze nie przeszkadzać, daj organizmowi szansę i czas na regenerację.
Co do startu z MO, rozpocząłbym bez kombinacji czyli w standardowej konfiguracji ALOES+CYTRYNA+OLIWA i patrzył jak reaguje.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 09:32 wysłane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 31-07-2013, 08:20 »

Skoro dzieciak ma alergię na owoce cytrusowe, to powinien stosować MO składającą się z dwóch składników - alocitu i oleju http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/mikstura#mikstura_oczyszczajaca_dla_dzieci
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #3 : 31-07-2013, 09:49 »

Ale jak będzie wyglądała sprawa alergii po zakończeniu infekcji nie wiemy stąd tak napisałem, żeby sprawdzić.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 31-07-2013, 10:35 »

No tak, sprawdzać trzeba, dodając po kropelce soku z cytryny. Na razie jednak zastąpiłbym ją octem jabłkowym, jak się zrobi.
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 12:46 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #5 : 31-07-2013, 15:22 »

Zaczekam, jak sytuacja się ustabilizuje, bo teraz widać, że dziecko jeszcze słabe, poci się w nocy i bardzo blade. Zaczekam na swoj ocet i podam z olejem. Osobno sprawdzę, jak zareaguje na cytrynę. Jak ok, to podam jeszcze cytrynę zgodnie z instrukcją z linka. Dziękuję za pomoc. I za to, że jesteście smile
« Ostatnia zmiana: 31-07-2013, 17:39 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #6 : 01-08-2013, 23:22 »

Wczoraj w nocy mój syn miał temperaturę 34,4 i obfite zimne poty, kolor twarzy trupi. W ciągu dnia nie poci się, a tem. w granicach 36 st.C. ale jest blady, ma sińce pod oczkami, zimne dłonie i stopy. Teraz zaczynam panikować pomału. Mój mąż namawia mnie, żeby iść do lekarza i zrobić badanie krwi i moczu? Czy to objaw oczyszczania? Dlaczego on ma takie objawy i czy są normalne?

Proszę pisać poprawnie i używać polskich znaków.//W.
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 22:22 wysłane przez Whena » Zapisane
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #7 : 02-08-2013, 10:23 »

Wczoraj strasznie spanikowałam i zdziczałam, ale zawsze tak mam, kiedy brakuje mi wiedzy. Znalazłam u mojego syna dodatkowo powiększone węzły pachwinowe. Są widoczne jak stoi, czyli dość mocno powiększone.

Wiem, że jest to objaw oczyszczania organizmu http://portal.bioslone.pl/przyczyna-chorob/magazynowanie-toksyn.

Notabene te węzły są ciągle powiększone tylko "w granicach normy" - jak to powiedzieli mi konowały - od szczepienia na MMR. Zresztą większość problemów zdrowotnych u mojego Bąbla zaczęła się od tego szczepienia.

Nie mogę doczekać się mojego octu (jeszcze tydzień) i ponieważ dostaję już pypcia, pojechałam z samego rana do sklepu z żywnością bio i kupiłam ocet jabłkowy, mętny, w ciemnej butelce. Od jutra chcę podać Małemu MO na bazie tego octu (tylko przez tydzień) i oleju. Potem będę kontynuować na bazie swojego octu.

Proszę Was o radę: jeśli Mały ma takie jak opisałam powyżej objawy oczyszczania (zimne poty, spadek temp, powiększone węzły chłonne, bladość), to czy mogę mu razem z MO wprowadzić KB, np. raz dziennie? Czy ew. włączyć oczyszczanie innymi metodami (picie dużo wody, napary ziołowe, itp.)?
« Ostatnia zmiana: 03-08-2013, 00:04 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 02-08-2013, 10:36 »

Jeśli występują niepożądane objawy (obojętnie czego), należy natychmiast zaprzestać podawania MO! Kiedy już objawy ustąpią, należy rozpocząć podawanie MO od 1/4 dotychczasowej dawki. Trąbimy o tym tak często, że to już powinno być jasne dla każdego!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #9 : 02-08-2013, 16:55 »

Mistrzu, ja nie podaję jeszcze w ogóle MO, mój syn ma takie objawy od miesiąca i są efektem podania leków na owsiki i antybiotyku na krtań. Niepokoi mnie znaczne powiększenie węzłów pachwinowych, a jeśli są powiększone to świadczą o toksemii. Dlatego chcę jak najszybciej wdrożyć miksturę. Mistrzu, czy powiększenie węzłów w tym rejonie może szczególnie o czymś świadczyć? Np. o infekcji dróg moczowych? Drożdżycy jelit? Bo dlaczego akurat tam się powiększyły?
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 21:59 wysłane przez Agata » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 02-08-2013, 17:09 »

Powiększenie węzłów pachwinowych, jeśli jest symetryczne, może świadczyć o stanie zapalnym w obrębie miednicy mniejszej. Obniżona ciepłota ciała świadczy, że organizm nie dysponuje odpowiednimi zapasami tkankowymi, by podjąć walkę z infekcją. Na Pani miejscu bezzwłocznie udałbym się do bioenergoterapeuty. No, ale ja mam takie skrzywienie zawodowe.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #11 : 02-08-2013, 19:07 »

Jest symetryczne, czyli co robić? I gdzie ja tu w Wuppertal znajdę bioenergoterapeutę?
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 22:24 wysłane przez Whena » Zapisane
Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #12 : 02-08-2013, 19:31 »

Czyli to może być też stan zapalny dróg moczowych? Czego jeszcze ewentualnie? Poszukam bioenergoterapeuty, choć nie będzie to proste. A może tylko mi się wydaje? A co to znaczy brak zapasów tkankowych?
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 22:25 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #13 : 02-08-2013, 19:42 »

Brak zapasów tkankowych oznacza dosłownie brak zapasów materiałów do odbudowy komórek w tkankach. Po wyeliminowaniu niepełnowartościowej komórki na jej miejsce musi pojawić się nowa, pełnowartościowa komórka, zbudowana z materiałów zmagazynowanych w innych komórkach - zwanych zapasami komórkowymi. Tkanka składa się z komórek podobnych do siebie budową. Więc miliony, czy też miliardy podobnych do siebie komórek tworzą tkankę, a zapasy tych jakże licznych komórek nazywamy zapasami tkankowymi. To tak w skrócie.
Zapisane

Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #14 : 02-08-2013, 19:52 »

Dziekuję za info, a co może być powodem braku zapasów? Jeśli znajdę bioenergoterapeutę mam mu o tym powiedzieć?
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 22:27 wysłane przez Whena » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #15 : 02-08-2013, 19:57 »

Najważniejszym powodem braku zapasów tkankowych jest nieprawidłowe wchłanianie oraz nieprawidłowe żywienie.
Bioenergoterapeuta raczej nie musi o tym wiedzieć, taka informacja mu raczej niepotrzebna.
Zapisane

Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #16 : 02-08-2013, 21:19 »

Dobrze. Czy w tej sytuacji rozpocząć jak najszybciej podawanie MO? Z żywieniem akurat u nas nie bylo tak źle, dopasowałam do nas też ZZO. Ja problem upatruję w bardzo dużej podaży leków w krótkim czasie. Ale to temat rozległy i bardzo smutny, może kiedyś o nim napiszę. Chcę się teraz skupić na wyciągnięciu syna z tego stanu. I rozpocząć oczyszczanie.
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 23:55 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #17 : 02-08-2013, 21:32 »

Po pierwsze to nie poganiać. Nie podajemy nic "jak najszybciej". Tak się nie robi! To organizm ma sam zdecydować kiedy zechce oczyszczać organizm dziecka. A zadecyduje nie wcześniej niż jak uzbiera wystarczającą ilość materiałów do odbudowy uszkodzonych, bądź niepełnowartościowych komórek.

Z żywieniem nie było źle, to znaczy jak było?

Cytat
Ja problem upatruje w bardzo duzej podazy lekow w krotkim czasie.
Nie licz na rzeczowe rady, które będą celne, jeżeli będziesz ukrywać jakieś "tajemnice". Tutaj to nie lekarz rodzinny, że zapyta "co Ci dolega" i już ma na wszystko odpowiedź.
Zapisane

Pandokent
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Wuppertal
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #18 : 02-08-2013, 22:43 »

Nie mam "tajemnic", po prostu czas kiedy wszystko zaczęło się "psuć", czyli od szczepienia MMR, wspominam jako bardzo smutny i wyczerpujący. Potem sterydy wziewne, leki antyhistaminowe, antybiotyki, a ostanio trutka na owsiki. A ponieważ jeszcze nie "wyleczyłam" się z wyrzutów sumienia, mam do siebie pretensje i wielkie poczcie winy, że zafundowałam małemu człowiekowi takie rozwiązania. A z żywieniem było tak i nadal jest, że karmiłam syna rok piersią, gotowałam mu warzywka, zupki z żółtkiem, wiejskiego królika, kasze, jadł też owoce. I wszyscy się nad nim użalali, że biedne dziecko, bo nie je mlecznych kanapek i danonków. Nie jadł parówek, słodyczy, jogurtów, nie pił soczków, tylko moje kompoty. Do dzisiaj nie pije mleka, bo ma alergię. Po zakończeniu karmienia piersią wprowadziłam bebilon pepti, ale nie chciał tego pić, więc dawałam SINLAC. Pewnie, że zdaża mu się ochota na słodkie i ponadprogramowe jedzenie. Zgadzam się na zjedzenie kilku żelek raz w tygodniu. Jedynym dużym błędem jaki popelniłam to podawanie raz w tygodniu kopytek. Teraz zwiększyłam ilość jajek, mięsa i surowizny. Zostawiłam jego ulubiony chleb orkiszowy, ale nad tym też popracuję.


Proszę używać polskich znaków - link. /A.
« Ostatnia zmiana: 03-08-2013, 00:00 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #19 : 03-08-2013, 11:14 »

Pisząc "tajemnice" chodzi mi o właśnie takie rzeczy, o których nie wiemy, a powinniśmy wiedzieć przy udzielaniu jakiś rad.

Cytat od: Mistrz
Pierwsza zasada uzdrawiania pranicznego brzmi: Wybacz sobie i innym. Zauważmy, że w owym procesie wybaczania musimy zacząć od siebie. I nie chodzi bynajmniej o to, iż żywienie do siebie pretensji to grzech. Chodzi o coś bardziej praktycznego. Jeśli nie zdołamy przebaczyć sobie popełnionych błędów czy niewykorzystanych szans, to po prostu dodajemy kolejną toksynę do swojego organizmu, a przecież istotą zdrowia jest nie tylko umiejętność wydalania toksyn, ale także usunięcia przyczyny ich wnikania. Resztę przeczytaj tutaj...
Musisz sobie wybaczyć, nie możesz cały czas żyć z takimi myślami. Ciebie i Twoje dziecko powinna łączyć dobra, pozytywna energia, żadnych złych emocji. Dzieci nie tylko widzą emocje, ale również je wyczuwają. Dbajmy nie tylko fizycznie, ale i mentalnie oraz uczuciowo o nasze pociechy.

Cytat
I wszyscy się nad nim użalali, że biedne dziecko, bo nie je mlecznych kanapek i danonków. Nie jadł parówek, słodyczy, jogurtów, nie pił soczków, tylko moje kompoty. Do dzisiaj nie pije mleka, bo ma alergię.
I prawidłowo! Co tam większość ludzi wie o odpowiednim żywieniu dzieci.


Dodano:

Z tego wszystkiego co napisałaś dobrze by było jeszcze wiedzieć jakie dziecko oddaje stolce oraz jak wygląda jego język - czy jest zupełnie blady, normalnego różowego koloru, czy czerwony, czy w czerwone kropeczki. Jeżeli coś Cie będzie niepokoić w wyglądzie języka (będzie popękany albo coś) to też napisz. Wtedy będzie można coś więcej doradzić.
Co do żywienia to nie odbieraj mu tego chleba, a jeżeli już, to zastąp go złożonymi węglowodanami. Dziecko, mimo wszystko, potrzebuje tego słodkiego smaku. I wcale tutaj nie mówię o batonach. Najlepiej będzie pójść w zboża, niech je kasze jaglaną. Zamiast żelków to naturalne słodycze, np. duszone owoce (np. maliny), migdały, sezam, (jeżeli nie jest uczulony), od czasu do czasu pralinki z daktyli, dzieci bardzo lubią pudding z kaszy jaglanej z czekoladą albo owocami.
« Ostatnia zmiana: 03-08-2013, 11:29 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!