Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 11:24 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ból kości guzicznej  (Przeczytany 7837 razy)
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« : 12-08-2013, 12:09 »

Od kilku tygodni to mam, raz mniejszy, raz większy ból. Myślałam, że to kość ogonowa, ale mi się pomyliło, to kość guziczna, samo wgłębienie między pośladkami. Ostatnio bardzo mnie bolało, więc zrobiłam okład z soli, po którym ból jeszcze bardziej się nasilił. Czy to jest oczyszczanie? Jak mogę to złagodzić?
Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #1 : 12-08-2013, 16:51 »

Nie wiem czy Ci pomogę, ale dokładnie w tym samym miejscu boli mojego tatę. On leżał plackiem 5 tygodni, więc myślałam, że od leżenia. Poza tym nie boli jak leży, tylko jak siedzi. A jak przycisnęłam tę kość od spodu to mało co nie wyskoczył z łóżka. Zadzwoniłam do znajomego fizjoterapeuty, który wytłumaczył mi, że w tym miejscu są jakieś nerwy. W przypadku taty nie bez znaczenia jest ten uraz kręgosłupa, oraz silne zaparcia. Jak to ujął, "wszystko się do góry podciągnęło". Stąd ten ból u niego.
A jak to odnieść do Twojej dolegliwości pozostawiam Tobie.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #2 : 12-08-2013, 19:42 »

Ja nie mam zaparć, wręcz przeciwnie, 2, 3 razy dziennie się załatwiam, ale coś na pewno się dzieje w moim jelicie grubym na dole brzucha, gdyż tam miewam tez czasami bóle teraz podczas trawienia, mam tylko nadzieję, że idę w dobrym kierunku i da się to przetrwać, mnie nie boli tak bardzo jak siedzę, czy chodzę, ale kiedy jakoś o to miejsce zahaczę, dzisiaj jak lekko dotknęłam to miejsce to też zawyłam z bólu...spróbuję kąpieli w solach i oleju, zobaczymy...
« Ostatnia zmiana: 08-10-2014, 15:32 wysłane przez Whena » Zapisane
Beza
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 43
MO: przerwa
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 559

« Odpowiedz #3 : 12-08-2013, 19:45 »

Daj znać jak się czujesz. Zatwardzenie czy też częste oddawanie stolca nie należą do zjawisk normalnych, więc u Ciebie też coś dzieje się niedobrego.
Zapisane

"Niewolnicy wszędzie i zawsze niewolnikami będą - daj im skrzydła u ramion, a zamiatać pójdą ulice skrzydłami." C.K.Norwid
Kfiatka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 40
MO: 2009- obecnie nie stosuję od ok.roku
Wiadomości: 224

« Odpowiedz #4 : 13-08-2013, 16:03 »

Ból się znacznie zmniejszył po smarowaniu rozcieńczonym olejkiem z drzewa herbacianego, ja się ciągle zastanawiam, czy nie mam nadal tej drożdżycy jelita, bo ewidentnie przy owocach i miodzie mam częstsze parcie na stolec, albo takie jest oczyszczanie jelita grubego, już sama nie wiem, np.jak zjem kasze to jest ok, a jak zjem banana, czuje, jak mi przyspiesza trawienie i nierzadko muszę wówczas do toalety.
Cały czas stosuję MO, od wczoraj z winogronowym, ssę olej, zakraplam nos i piję czasami mieszankę na drogi oddechowe, bo mam non stop oczyszczanie twarzoczaszki, przy skórze głowy to mam już piekące czerwony plamy, z których wcześniej zeszło sporo białego naskórka, to są wręcz rany, ale do wytrzymania, poranki tez miewam ciężkie, bo zawsze budzę się z gęsta wydzieliną, którą muszę wydalić, aby dobrze myśleć, ale w tych miejscach, gdzie mam rany na skórze głowy, dużo nowych włosów mi urosło.
Od 2 dni boli mnie tez pół języka, ale przechodzi powoli.
« Ostatnia zmiana: 13-08-2013, 16:18 wysłane przez Kfiatka » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!