Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 19:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Laboratoria Natury - Zmiana nazwy i szaty graficznej soku z aloesu  (Przeczytany 12611 razy)
Adi88
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: 17.08.2011
Wiadomości: 41

« : 01-08-2013, 12:10 »

Po wczorajszym zakupie soku z aloesu zauważyłem kilka zmian w wyglądzie szaty graficznej.
Przedstawię informację jaką otrzymałem o zmianie nazwy i szaty graficznej drogą e-mailową od Laboratoria Natury:

W dniu 2013-07-31 16:25, xxx pisze:

żegnam
Czy w ostatnim czasie została zmieniona nieco szata graficzna soku z aloesu?
Kupiłem dzisiaj w aptece sok z aloesu i różni się nieco, tak jak poniżej na zdjęciach.



.



Od:
Laboratoria Natury <info@laboratorianatury.pl>

żegnam

Firma w ostatnich miesiącach przechodziła proces rebrandingu stąd wynikające różnice.
Oba preparaty są produkowane przez naszą firmę. Brązowe logo jest nowszą wersją tak jak i nowy hologram wbudowany w etykietę.
Nic nie jest zmienione w składzie preparatu ani w sposobie produkcji.

Uwaga!- Obecnie zmieniamy etykiety i nakrętki tego aloesu na nową szatę graficzną i nową nazwę - Aloelive  (załącznik). Dostępny również w wresji 1000 i 500 ml.
Jest też już dostępna wersja jeszcze nowszego aloesu AloeBio - 500 ml bez substancji konserwujących.
Oba preparaty dostępne będą już w sierpniu zarówno w naszym sklepie internetowym jak i u naszych odbiorców (apteki i sklepy zielarsko-medyczne).

Pozdrawiam



--
Biuro Obsługi Klienta

tel/fax.: (+48) 22 759 18 45

Infolinia: 0 800 801 132

 

Laboratoria Natury Sp. z o.o.

ul. Zawieprzycka 8 D, 20-228 Lublin

NIP 946-23-34-757

Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku, Wydział VI Gospodarczy KRS

KRS: 0000073830

Kapitał zakładowy: 4 100 000,00 PLN
« Ostatnia zmiana: 12-01-2016, 22:48 wysłane przez Gloria » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #1 : 01-08-2013, 12:53 »

Cytat
Nic nie jest zmienione w składzie preparatu ani w sposobie produkcji.
Nie pozostaje nic innego jak tylko wierzyć im na słowo.
Zapisane

Oceanik
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Od 01.07.2012r. do 15.08.2014r.
Wiadomości: 89

« Odpowiedz #2 : 01-10-2013, 18:55 »

Dzisiaj kupiłem sok z aloesu firmy Laboratoria Natury. Przy odbiorze w aptece trochę się zdziwiłem, gdyż produkt ma nazwę "Aloe Prima Vera" i jest w plastikowej butelce. Czy ktoś już używał tej wersji i czy ma jakieś przeciwwskazania co do jego stosowania? 
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #3 : 01-10-2013, 21:30 »

Ja stosowałem. To był mój pierwszy aloes i osobiście nie mam zastrzeżeń. Kupiłem w plastiku z niedopatrzenia, nie przykułem aż takiej uwagi do szkła. Dopiero dużo później przeczytałem o toksyczności produktów z plastikowych butelek.
Zapisane

JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #4 : 03-10-2013, 20:57 »

Kamil! Kto, wierzy we wszystko....nie musi nic wiedzieć. W tym wypadku, jednak to ja nie mam racji. Wiedza to podstawa naszego istnienia. Pierwotnie, najlepsze kaktusy aloesowe, pochodziły z Meksyku, Kaliforni i części Texasu. Rosły w warunkach naturalnych, nie poganiane przez człowieka. Ich sok dawał, prawdziwe zdrowie.

Niestety taki kaktus bardzo długo rośnie, aby można było pozyskiwać z jego miąższu sok. Na świecie, zapotrzebowanie na ten eliksir tak wzrosło, że trzeba było stworzyć odmiany "szybkie", które z sezonu na sezon będą dawały duże pieniądze.

Kiedyś na Discovery widziałem długi film, na ten temat. Popyt jest tak duży, że wykorzystuje się każdy skrawek ziemi nadający się, pod takie uprawy. To, jest potężny biznes i sadzonki introdukuje się wszędzie, gdzie się przyjmą, nawet w Itali.

Są to nowe odmiany, które chcą, rosnąć szybko i dawać dużo soku. Mimo, że wciąż są Aloesem, to do pierwotnych przodków im wiele brakuje. My zaś cieszymy się, że mamy, a w prawdziwe metryki im nie zaglądamy.

Taka, niestety jest prawda. Jest to nie pierwsza uprawa, w której człowiek dostrzegł, ogromne zyski. Tak jak Brazylia nie jest już stolicą kawy, a Indie i Chiny herbaty. Potężną produkcję robi cała Afryka, a właściwie afrykańskie ręce na usługach ogromnych firm.

Ameryki tu nie odkryłem, bo opowiadam sentencje z filmu. Boli mnie jednak jedno. Człowiek jest w stanie zniszczyć wszystko. Wszystko, wypaczyć i zniekształcić dla mamony. A my zwykli zjadacze tego "chleba" nie mamy nic do powiedzenia. Tu funkcjonuje, zwykła ekonomia - popyt i podaż. Smutne!
« Ostatnia zmiana: 03-10-2013, 21:42 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #5 : 03-10-2013, 21:55 »

Fajnie wiedzieć o tym Aloesie. Jednak dzisiaj nie mamy co liczyć na jakiekolwiek produkty dobrej jakości, w tym również aloes. No chyba, że ktoś sam sobie zasadzi w domu i wyhoduje, jednak tego aloesu i tak będzie za mało na MO. Dlatego zmuszeni jesteśmy kupować gotowy aloes, najlepiej w szklanych butelkach. Od tego mamy to forum, aby wymieniać się doświadczeniami na temat aloesu różnych firm, dzięki czemu inni forumowicze mają ułatwioną robotę, bo nie muszą kupować w ciemno. A co do aloesu firmy Laboratoria Natury nie pozostaje nic innego jak wiara w to, że te produkty nadal są dobrej jakości.
Zapisane

Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #6 : 03-10-2013, 23:09 »

Cytat
Człowiek jest w stanie zniszczyć wszystko. Wszystko, wypaczyć i zniekształcić dla mamony. A my zwykli zjadacze tego "chleba" nie mamy nic do powiedzenia. Tu funkcjonuje, zwykła ekonomia - popyt i podaż. Smutne!

Podpisuję się pod tym.
« Ostatnia zmiana: 04-10-2013, 11:07 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Xander21
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 36
MO: 01.10.2012
Wiadomości: 71

« Odpowiedz #7 : 15-10-2013, 22:12 »

Ja zrezygnowałem z aloesu tej firmy. Nie dość, że w ogóle nie miał smaku to po nim zero objawów oczyszczania. Miałem przed nim aloes Aloefarm - działał. Teraz mam chyba najlepszy aloes jaki istnieje - Natura Styl. Ten sam co w sklepie Biosłone i jestem bardzo zadowolony.
« Ostatnia zmiana: 16-10-2013, 10:04 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!