"Merytoryczna" dyskusja z Andrzejem Trzopkiem

(1/5) > >>

Mistrz:
Cytat od: Gościsław

Wera MO pije od 2008 roku
Odp: Ostropest plamisty - dawka.
« Odpowiedz #17 : Dzisiaj o 14:37 »
Od paru dni postanowiłam terapeutycznie stosować ostropest. Wielkiej zmiany nie widzę, poza częstszym wypróżnianiem. Wydaje mi się też, że nie ma niestrawności i ogólnie wszelkich bóli w układzie pokarmowym. Na razie to dopiero początek a zdecydowałam się na tą terapię ze względu na pryszcze na twarzy i paraliżujące zimno, jak tylko przyjdą jesienne chłody. Miewam tez bóle około wątrobowe, chociaż żadnych badań na ten organ nigdy nie robiłam.
–----------------------------------------------------------------------------------------

Współczuję dziewczynie bo wiem co czuje. Ja miałem to samo. Powtórzę MIAŁEM Panie Słonecki.

Panie Trzopek! Ale rozumu to Pan nie miałeś i miał nie będziesz! Napisałeś Pan książkę o tym, jak zarabiać pieniądze, a sam latasz po domach jako akwizytor. Taka Pańska wiarygodność. A jakbyś Pan sobie ze wściekłości przyrodzenie odgryzł? Też byś Pan je miał.

Mistrz:
Cytat od: Gościsław

I co ulżyło Panu?
Nadal Pan nie widzi, że Pana profilaktyka zdrowia której Pan broni, wielu osobom nie przynosi zdrowia, a wręcz przeciwnie, osłabia i wychładza organizm? Jak Pan sądzi po co ten wątek założyłem? Ludzie mają prawo wiedzieč, że nie każdy nadaje się na Pana eksperymenty profilaktyczne. A jako, że izoluje się Pan od merytorycznej dyskusji to nie dziw się Pan, że ludzie którzy przeszli przez MO i BPP bez rezultatów zdrowotnych piszą prawdę poza Pana plecami, bo się Pan od nich odcina.
Panie Trzopek! A jakbyś pan założył wątek: Przypadki braku efektów po zastosowaniu mojej (czyli Andrzeja Trzopka) "Psychologii robienia pieniędzy"? Albo nie. Niech Pan założy wątek: Przypadki (może być liczba pojedyncza) sukcesów po zastosowaniu "Psychologii zarabiania pieniędzy". Wystarczy, że poda pan jeden przypadek, na przykład swój. To co Pan przedtem robił, zbierał butelki, że obecne zajęcie jest dla Pana takim sukcesem? Przecież, o ile wiem, akwizytorem może być byle idiota. Czy łażąc od domu do domu odprawia Pan nadal modlitwę, którą proponuje Pan innym?

Cytat od: Modlitwa Andrzeja Trzopka (fragment)

(AT) Z   każdym   dniem  coraz  bardziej  uświadamiam  sobie,  że  Ja Andrzej Trzopek jestem  stworzony  na  obraz  i  podobieństwo  Boże. Jako że  Bóg jest doskonały i wszechmocny, tak też i ja pozwalam sobie dostrzegać w sobie doskonałość i nieograniczone możliwości w  każdej dziedzinie mojego życia. Już teraz dostrzegam w sobie, że:
Potrafię zaufać Bogu i powierzyć Mu swoje życie.
Potrafię okazać wdzięczność za wszystko, co otrzymuję w życiu.
Potrafię  okazywać Bogu wdzięczność za wszystko, co spotyka mnie w życiu.
Potrafię  dostrzec  korzyści,  jakie osiągam dzięki poddaniu się Bożej woli.
Potrafię kochać.
Potrafię przyjmować miłość i okazywać miłość.
Potrafię przymować życzliwość i okazywać życzliwość.
Potrafię być otwartym na hojność i okazywać swoją hojność.
Potrafię przebaczać sobie i wszystkim, którzy mnie skrzywdzili.
Potrafię się radować życiem, być wesołym i szczęśliwym.
Potrafię cieszyć się, z każdego danego mi dnia, do przeżycia.
Potrafię  wprowadzać  coraz  więcej pozytywnych zmian do swojego codziennego życia.
Potrafię czuć i okazywać swoje wszystkie uczucia.
Potrafię dostrzegać w sobie coraz więcej niewinności.
Potrafię  zaakceptować w sobie niewinność.
Potrafię prosić o to, czego chcę.
Potrafię dać sobie to, czego chcę.
Potrafię doceniać siebie i to, co robię.
Potrafię być sobą w każdej sytuacji.
Potrafię mówić o tym , co czuję.
Potrafię dać sobie swobodę wyboru w każdej sytuacji.
Potrafię szanować swoją wolę, potrafię uszanować wolę innych.
Potrafię okazywać szacunek sobie i wszysktim stworzeniom.
Potrafię  nagradzać  siebie  i  dawać  sobie  to,  co sprawia mi przyjemność.
Potrafię otaczać się wspaniałymi przyjaciółmi.
Potrafię dostrzegać bogactwo materialne w moim życiu.
Potrafię otaczać się dostatkiem.
Potrafię zarabiać łatwo i bez wysiłku dużo pieniędzy.
Potrafię ciągle otwierać się na nowe żródła przypływu pieniędzy.
Potrafię dostrzegać swoją mądrość i zaradność.
Potrafię korzystać ze swojej mądrości i talentów.
Potrafię okazywać przytomność umysłu w trudnych sytuacjach.
Potrafię osiągać wszystkie cele, jakie sobie stawiam.
Potrafię odważnie wchodzić w nowe i nieznane sytuację.
Potrafię  stawiać  czoło  wszystkim lękom, które pojawiają się w moim umyśle i sercu.
Potrafię bez wysiłku wyrażać swoją twórczość.
Potrafię być lojalnym wobec siebie i innych.
Potrafię ugruntować w sobie świadomość pełnego bezpieczeństwa.
Potrafię osiągnąć spokój umysłu i serca.
Zgadzam się na coraz więcej dobra i bogactwa w moim życiu.
Dziękuję Ci , Boże, za to że mogę przejawiać Twoją doskonałość i mądrość w moim życiu.

Nie sądzi Pan, że ludzie, których Pan oszukał, bo nie odnieśli żadnego sukcesu, powinni pozwać Pana do sądu jako oszusta? A może organy ścigania powinny z urzędu zająć się takim draniem? Ewentualnie sanitariusze zamkniętej placówki psychiatrycznej.

Mistrz:
No co? Zatkało kakało Panie Trzopek? Nawet swoim "przypadkiem" nie chce dać Pan świadectwa skuteczności swojej metody-modlitwy? Wstydzi się Pan teraz, jakie to kretyńskie? Kto Panu podszepnął taką bluźnierczą modlitwę? Demony nienawiści, które wciąż przemawiają przez Pana? Czemu uparł się Pan zawracać ludzi z drogi Biosłone? Co Pan po tych domach sprzedaje? Suplementy? Co, interesik pada? Ludzie mądrzeją? To Pana tak wkurza, Andrzeju Trzopek?

Mam dla Pana łatwiejsze zadanie. Niech Pan na tym waszym forum chorych z zawiści założy wątek o przypadkach wyleczenia dzięki waszym poradom. Oczywiście nie od razu, tylko jak się taki przypadek pojawi. Chociaż jeden. Chciałbym go zobaczyć. Ale niech Pan nie pisze o kolejnym wyzdrowieniu Liwii, bo to serial i nie wiadomo, kiedy się skończy.

Mistrz:
Cytat od: Gościsław

Jako, że Słonecki pisze głupoty na mój temat a ja nie mam możliwości mu odpisać na BS, więc pozwalam sobie tutaj napisać kilka słów skierowanych do niego.

Panie Trzopek! Rejestrował się Pan na naszym forum już wielokrotnie, kolejno jako Gościsław, Gównosław, Anusia, a ostatnio jako Andreass. Niech Pan więc nie jęczy, że nie miał możliwość zabrania głosu. Wystarczyło tylko zachowywać się jak człowiek. Pan zaś uparł się zawrócić ludzi z nurtu Biosłone, nie dając im w zamian nic.

Cytat od: Gościsław

Po pierwsze nie napisałem tej książki tylko Leszek Żądło. Moich kilka wypocin sprzed 20 lat zamieścił autor za moją zgodą. Jest to typowa modlitwa chrześcijańska.

Och, ta skromność! Czy tak samo szczera, jak ta modlitwa rzekomo chrześcijańska? To dlaczego pełno w niej zaklęć okultystycznych?

Cytat od: Gościsław

Po drugie nie jestem i nie byłem akwizytorem. Nie wiem skąd Pan ma takie informacje. Pewnie z facebooka po nazwie firmy z którą współpracuję wymyślił Pan sobie te informacje. Zapomniał Pan dodać, że mam własną firmę.

Ależ nie zapomniałem, tylko nie wydało mi się istotne wspomnieć o tym. Ale ma Pan rację, upominając się o to. Firma nazywa się "Sukces", więc jakimś sukcesem może się Pan pochwalić. Klasyfikacja EKD: Sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową. No, niech Panu będzie - domokrążca. Lepiej?

Cytat od: Gościsław

Po trzecie nie odniósł się Pan ani jednym zdaniem to mojego pytania: czy nadal Pan uważa, że Pana profilaktyka zdrowia nie wychładza i osłabia organizmu? Zakładam, że Pan tego nie zrobi więc przestaje Pan być dla nie partnerem do dyskusji.

No, tu Pan nadto sobie pochlebił. Ja partnerem do dyskusji z Panem? Jak Pan to sobie wyobraża? Też zablokowało Panu spermę? Ja zajmuję się doradzaniem i leczeniem ludzi na co dzień, Pan zaś krąży po domach, wciskając ludziom coś, co im nie jest do niczego potrzebne. Doprawdy, trzeba mieć tupet!

Mistrz:
Cytat od: Gościsław

Panie Słonecki co do EKD to ma Pan nieaktualne. Może to Pan łatwo zweryfikować wchodząc na stronę ceidg.
W sumie swój cel osiągnąłem. A było nim to, że ludzie mają prawo poznać zdanie osób, które przeszły przez profilaktykę BS i mają swoje zdanie na ten temat. No bo zgodzi się Pan ze mną, że z czystej ciekawości będą obserwować to forum. I o to mi chodziło. Jeśli ma Pan rację to prawda sama się obroni. Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich poglądów. Sparzyłem się na BPP i MO i to mocno, i prawa do tego aby o tym mówić mi Pan nie zabierze. Nie mam też zamiaru odciągać ludzi od Pana forum Biosłone, tym bardziej, że jest tak kilkanaście bardzo fajnych forumowiczów.
Aha proszę zamieścić na BS informację, że nie jestem Andrzejtak. Ani też nie byłem Andreasem. Co do innych się zgodzę

A więc miałem rację - sperma wali Panu na mózg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona