Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: "Merytoryczna" dyskusja z Andrzejem Trzopkiem  (Przeczytany 34186 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« : 01-08-2013, 19:32 »

Cytat od: Gościsław
Wera MO pije od 2008 roku
Odp: Ostropest plamisty - dawka.
« Odpowiedz #17 : Dzisiaj o 14:37 »
Od paru dni postanowiłam terapeutycznie stosować ostropest. Wielkiej zmiany nie widzę, poza częstszym wypróżnianiem. Wydaje mi się też, że nie ma niestrawności i ogólnie wszelkich bóli w układzie pokarmowym. Na razie to dopiero początek a zdecydowałam się na tą terapię ze względu na pryszcze na twarzy i paraliżujące zimno, jak tylko przyjdą jesienne chłody. Miewam tez bóle około wątrobowe, chociaż żadnych badań na ten organ nigdy nie robiłam.
–----------------------------------------------------------------------------------------

Współczuję dziewczynie bo wiem co czuje. Ja miałem to samo. Powtórzę MIAŁEM Panie Słonecki.

Panie Trzopek! Ale rozumu to Pan nie miałeś i miał nie będziesz! Napisałeś Pan książkę o tym, jak zarabiać pieniądze, a sam latasz po domach jako akwizytor. Taka Pańska wiarygodność. A jakbyś Pan sobie ze wściekłości przyrodzenie odgryzł? Też byś Pan je miał.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 02-08-2013, 09:45 »

Cytat od: Gościsław
I co ulżyło Panu?
Nadal Pan nie widzi, że Pana profilaktyka zdrowia której Pan broni, wielu osobom nie przynosi zdrowia, a wręcz przeciwnie, osłabia i wychładza organizm? Jak Pan sądzi po co ten wątek założyłem? Ludzie mają prawo wiedzieč, że nie każdy nadaje się na Pana eksperymenty profilaktyczne. A jako, że izoluje się Pan od merytorycznej dyskusji to nie dziw się Pan, że ludzie którzy przeszli przez MO i BPP bez rezultatów zdrowotnych piszą prawdę poza Pana plecami, bo się Pan od nich odcina.
Panie Trzopek! A jakbyś pan założył wątek: Przypadki braku efektów po zastosowaniu mojej (czyli Andrzeja Trzopka) "Psychologii robienia pieniędzy"? Albo nie. Niech Pan założy wątek: Przypadki (może być liczba pojedyncza) sukcesów po zastosowaniu "Psychologii zarabiania pieniędzy". Wystarczy, że poda pan jeden przypadek, na przykład swój. To co Pan przedtem robił, zbierał butelki, że obecne zajęcie jest dla Pana takim sukcesem? Przecież, o ile wiem, akwizytorem może być byle idiota. Czy łażąc od domu do domu odprawia Pan nadal modlitwę, którą proponuje Pan innym?

Cytat od: Modlitwa Andrzeja Trzopka (fragment)
(AT) Z   każdym   dniem  coraz  bardziej  uświadamiam  sobie,  że  Ja Andrzej Trzopek jestem  stworzony  na  obraz  i  podobieństwo  Boże. Jako że  Bóg jest doskonały i wszechmocny, tak też i ja pozwalam sobie dostrzegać w sobie doskonałość i nieograniczone możliwości w  każdej dziedzinie mojego życia. Już teraz dostrzegam w sobie, że:
Potrafię zaufać Bogu i powierzyć Mu swoje życie.
Potrafię okazać wdzięczność za wszystko, co otrzymuję w życiu.
Potrafię  okazywać Bogu wdzięczność za wszystko, co spotyka mnie w życiu.
Potrafię  dostrzec  korzyści,  jakie osiągam dzięki poddaniu się Bożej woli.
Potrafię kochać.
Potrafię przyjmować miłość i okazywać miłość.
Potrafię przymować życzliwość i okazywać życzliwość.
Potrafię być otwartym na hojność i okazywać swoją hojność.
Potrafię przebaczać sobie i wszystkim, którzy mnie skrzywdzili.
Potrafię się radować życiem, być wesołym i szczęśliwym.
Potrafię cieszyć się, z każdego danego mi dnia, do przeżycia.
Potrafię  wprowadzać  coraz  więcej pozytywnych zmian do swojego codziennego życia.
Potrafię czuć i okazywać swoje wszystkie uczucia.
Potrafię dostrzegać w sobie coraz więcej niewinności.
Potrafię  zaakceptować w sobie niewinność.
Potrafię prosić o to, czego chcę.
Potrafię dać sobie to, czego chcę.
Potrafię doceniać siebie i to, co robię.
Potrafię być sobą w każdej sytuacji.
Potrafię mówić o tym , co czuję.
Potrafię dać sobie swobodę wyboru w każdej sytuacji.
Potrafię szanować swoją wolę, potrafię uszanować wolę innych.
Potrafię okazywać szacunek sobie i wszysktim stworzeniom.
Potrafię  nagradzać  siebie  i  dawać  sobie  to,  co sprawia mi przyjemność.
Potrafię otaczać się wspaniałymi przyjaciółmi.
Potrafię dostrzegać bogactwo materialne w moim życiu.
Potrafię otaczać się dostatkiem.
Potrafię zarabiać łatwo i bez wysiłku dużo pieniędzy.
Potrafię ciągle otwierać się na nowe żródła przypływu pieniędzy.
Potrafię dostrzegać swoją mądrość i zaradność.
Potrafię korzystać ze swojej mądrości i talentów.
Potrafię okazywać przytomność umysłu w trudnych sytuacjach.
Potrafię osiągać wszystkie cele, jakie sobie stawiam.
Potrafię odważnie wchodzić w nowe i nieznane sytuację.
Potrafię  stawiać  czoło  wszystkim lękom, które pojawiają się w moim umyśle i sercu.
Potrafię bez wysiłku wyrażać swoją twórczość.
Potrafię być lojalnym wobec siebie i innych.
Potrafię ugruntować w sobie świadomość pełnego bezpieczeństwa.
Potrafię osiągnąć spokój umysłu i serca.
Zgadzam się na coraz więcej dobra i bogactwa w moim życiu.
Dziękuję Ci , Boże, za to że mogę przejawiać Twoją doskonałość i mądrość w moim życiu.

Nie sądzi Pan, że ludzie, których Pan oszukał, bo nie odnieśli żadnego sukcesu, powinni pozwać Pana do sądu jako oszusta? A może organy ścigania powinny z urzędu zająć się takim draniem? Ewentualnie sanitariusze zamkniętej placówki psychiatrycznej.
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 11:10 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #2 : 02-08-2013, 13:26 »

No co? Zatkało kakało Panie Trzopek? Nawet swoim "przypadkiem" nie chce dać Pan świadectwa skuteczności swojej metody-modlitwy? Wstydzi się Pan teraz, jakie to kretyńskie? Kto Panu podszepnął taką bluźnierczą modlitwę? Demony nienawiści, które wciąż przemawiają przez Pana? Czemu uparł się Pan zawracać ludzi z drogi Biosłone? Co Pan po tych domach sprzedaje? Suplementy? Co, interesik pada? Ludzie mądrzeją? To Pana tak wkurza, Andrzeju Trzopek?

Mam dla Pana łatwiejsze zadanie. Niech Pan na tym waszym forum chorych z zawiści założy wątek o przypadkach wyleczenia dzięki waszym poradom. Oczywiście nie od razu, tylko jak się taki przypadek pojawi. Chociaż jeden. Chciałbym go zobaczyć. Ale niech Pan nie pisze o kolejnym wyzdrowieniu Liwii, bo to serial i nie wiadomo, kiedy się skończy.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 02-08-2013, 14:11 »

Cytat od: Gościsław
Jako, że Słonecki pisze głupoty na mój temat a ja nie mam możliwości mu odpisać na BS, więc pozwalam sobie tutaj napisać kilka słów skierowanych do niego.

Panie Trzopek! Rejestrował się Pan na naszym forum już wielokrotnie, kolejno jako Gościsław, Gównosław, Anusia, a ostatnio jako Andreass. Niech Pan więc nie jęczy, że nie miał możliwość zabrania głosu. Wystarczyło tylko zachowywać się jak człowiek. Pan zaś uparł się zawrócić ludzi z nurtu Biosłone, nie dając im w zamian nic.

Cytat od: Gościsław
Po pierwsze nie napisałem tej książki tylko Leszek Żądło. Moich kilka wypocin sprzed 20 lat zamieścił autor za moją zgodą. Jest to typowa modlitwa chrześcijańska.

Och, ta skromność! Czy tak samo szczera, jak ta modlitwa rzekomo chrześcijańska? To dlaczego pełno w niej zaklęć okultystycznych?

Cytat od: Gościsław
Po drugie nie jestem i nie byłem akwizytorem. Nie wiem skąd Pan ma takie informacje. Pewnie z facebooka po nazwie firmy z którą współpracuję wymyślił Pan sobie te informacje. Zapomniał Pan dodać, że mam własną firmę.

Ależ nie zapomniałem, tylko nie wydało mi się istotne wspomnieć o tym. Ale ma Pan rację, upominając się o to. Firma nazywa się "Sukces", więc jakimś sukcesem może się Pan pochwalić. Klasyfikacja EKD: Sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową. No, niech Panu będzie - domokrążca. Lepiej?

Cytat od: Gościsław
Po trzecie nie odniósł się Pan ani jednym zdaniem to mojego pytania: czy nadal Pan uważa, że Pana profilaktyka zdrowia nie wychładza i osłabia organizmu? Zakładam, że Pan tego nie zrobi więc przestaje Pan być dla nie partnerem do dyskusji.

No, tu Pan nadto sobie pochlebił. Ja partnerem do dyskusji z Panem? Jak Pan to sobie wyobraża? Też zablokowało Panu spermę? Ja zajmuję się doradzaniem i leczeniem ludzi na co dzień, Pan zaś krąży po domach, wciskając ludziom coś, co im nie jest do niczego potrzebne. Doprawdy, trzeba mieć tupet!
« Ostatnia zmiana: 04-08-2013, 10:24 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #4 : 02-08-2013, 15:16 »

Cytat od: Gościsław
Panie Słonecki co do EKD to ma Pan nieaktualne. Może to Pan łatwo zweryfikować wchodząc na stronę ceidg.
W sumie swój cel osiągnąłem. A było nim to, że ludzie mają prawo poznać zdanie osób, które przeszły przez profilaktykę BS i mają swoje zdanie na ten temat. No bo zgodzi się Pan ze mną, że z czystej ciekawości będą obserwować to forum. I o to mi chodziło. Jeśli ma Pan rację to prawda sama się obroni. Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać do swoich poglądów. Sparzyłem się na BPP i MO i to mocno, i prawa do tego aby o tym mówić mi Pan nie zabierze. Nie mam też zamiaru odciągać ludzi od Pana forum Biosłone, tym bardziej, że jest tak kilkanaście bardzo fajnych forumowiczów.
Aha proszę zamieścić na BS informację, że nie jestem Andrzejtak. Ani też nie byłem Andreasem. Co do innych się zgodzę

A więc miałem rację - sperma wali Panu na mózg.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 02-08-2013, 16:09 »

Cytat od: Gościsław
Po trzecie nie odniósł się Pan ani jednym zdaniem to mojego pytania: czy nadal Pan uważa, że Pana profilaktyka zdrowia nie wychładza i osłabia organizmu?
Co do osłabiania organizmu, to nie rozumiem, jak Pan, domokrążca, to rozumie. Natomiast co do wychładzania organizmu, to ma Pan rację. Organizm należy wychładzać, przegrzanie bowiem zaburza homeostazę w układzie endokrynnym. Kobietom puchną nogi i podnosi się poziom testosteronu, w konsekwencji czego zaczynają przejawiać cechy męskie, a to nie każdemu pasuje - zarówno kobiecie, jak i jej partnerowi, poza, oczywiści, dewiantami. Jeszcze gorzej rzecz ma się w przypadku mężczyzn, którym wskutek przegrzania puchną jądra, następuje zablokowanie spermy, która, nie mając ujścia, osadza się w mózgu. Na waszym forum wszyscy, a przynajmniej większość przejawia symptomy przegrzania.
« Ostatnia zmiana: 02-08-2013, 16:10 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #6 : 02-08-2013, 16:47 »

Tu jest próbka, jak zaspermiony mózg wpływa na sposób rozumowania(?):

Cytat od: earth
Jedynym odnośnikiem dla odkrycia prawdy co do infekcji jest sam organizm. Ponieważ rozważamy tutaj 2 oddzielne definicje: Biosłonejską i drugą rzeczywistą.
Ta rzeczywista definicja opiera się na faktycznej kondycji organizmu. Słaby organizm popada raz po raz na infekcje i to go OSŁABIA. Ale nam nie chodzi o osłabianie organizmu.
Mocny organizm lub organizm na dodatnim bilansie zasobów jakie posiada sam przeprowadza oczyszczanie.
Zatem te dwie definicje łatwo odróżnić.
Kiedy organizm jest słaby nie wolno go stymulować do oczyszczania.
A kiedy organizm rośnie w siłę nie ma potrzeby go stymulować ponieważ on sam ma swoje mechanizmy kontroli wewnątrz siebie.
Więc kwestią jaką należy rozważać tutaj na forum jest jak wzmacniać organizm. jest chyba oczywiste dla każdego, że nie stymulując infekcji.
Energetyczne pożywienie, które słaby organizm może(zdoła) przyswoić wzmacnia go. Zioła polecane przez korżawską (herbatka mistrzowska) nie pełnią roli leczniczej. Ich rola to doenergetyzowanie organizmu i rozgrzewanie go. Wtedy bilans energetyczny wzrasta.
Kwestia czy odchorowywać infekcje czy nie zależy od kilku czynników. Trzeba wyczucia w tej kwestii. Kiedy infekcja w słabym organizmie zagraża mu to jaki jest sens odchorowywania infekcji?
Trzeba powstrzymaywać taką infekcję. Odpowiedź nasuwa się sama-słaby organizm nie powinien zostać narażony na ŻADNĄ infekcję. Dla chorego i słabego organizmu musi zaistnieć zupełnie inna procedura: wzmacnianie go i o tym nieustannie mówi Gościsław a także Korżawska. Jej taktyka jest celowa i słuszna. I taką też taktykę zastosowałem wobec siebie z bardzo pozytywnym skutkiem. Wyłapujcie więc posty z relacjami poprawy zdrowia u forumowiczów. Właśnie te należy szczególnie badać: atena.

Rozumiecie coś z tej paplaniny? Bo ja ni w ząb. Czym jest ta "niebiosłonejska rzeczywista druga" prawda? Autor powołuje się na domokrążcę Gościsława, ale domokrążca, jak dotychczas, nic nie wspominał, że zna jakąś drugą prawdę. Nie pytam jego samego, bo i tak nie odpowie na temat (ci z zaspernionym mózgiem tak mają), więc chyba się nie dowiem, gdzie leży ta druga prawda. No cóż, jakoś to przeżyję.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 02-08-2013, 16:52 »

Cytat od: earth
Wyłapujcie więc posty z relacjami poprawy zdrowia u forumowiczów.
Wyłapujcie, wyłapujcie. Rad bym poznać chociaż jeden.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 02-08-2013, 16:55 »

Cytat od: Gościsław
Także kończę udział w tym wątku i innych które podważają Pana BPP i MO. Swoje zdanie wyraziłem.
Jeśli ktoś ma do mnie pytania w odnośnie tego tematu, proszę pisać na PW.
Jaka szkoda. To może jakiś inny specjalista od zdrowia zechce mnie pouczyć? Tacy tam mondrale wszyscy...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #9 : 02-08-2013, 18:22 »

Sorry nic nie rozumiem z paplaniny eartha. Pomieszanie z poplątaniem. A od kiedy Pan Józef zaleca stymulowanie infekcji?
Mam wrażenie, że niektórzy po prostu nie mogą wziąć swego zdrowia we własne ręce. Ciągle potrzebują protez. I są jak na karuzeli, raz na dole, raz na górze. A życie jest takie proste i zarąbiste...
Earth, ile Ty już metod wychwalałeś przez te 9 lat? Po NIA, Korżawskiej, Moritzu to pozostanie Ci chyba tylko chelatacja do przerobienia i woda utleniona. Chyba, że jeszcze coś jest do przetestowania. Coś Ci zacytuję earth, z mojej ulubionej księgi Tao Te Ching:

Przepływaj obok przeszkód, nie mocuj się z nimi.
Nie dąż do sukcesu za wszelką cenę. Czekaj na właściwy moment.
Próba zrozumienia wszystkiego przypomina wytężanie wzroku,
aby dojrzeć coś w mętnej wodzie.
Bądź cierpliwy.
Niech lustro wody się wyklaruje.
Zachowaj spokój, aż przyjdzie czas na działanie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 03-08-2013, 13:28 »

Musiał hajdi dostrzec u siebie efekt pęcznienia jąder, skoro napisał tak:

Cytat od: hajdi
Wydziwiacie z tą Korżawską. U tej kobitki na jedną mądrą rzecz przypadają 2 farmazony. Co się z wami dzieje?

Cytat od: earth
Na str. 51 książki Stefanii Korżawskiej Dorogowskazy zdrowia znalazłem fragment:
cyt:
"Im organizm mocniej zanieczyszczony, tym gorzej znosi post".
Otóż polski post musi być inny ze względu na nasz chłodny klimat.
Chcesz pościć cały rok? Przekonaj poszczących tego lata, że klimat jest chłodny i że powinni się dodatkowo podgrzewać.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #11 : 03-08-2013, 14:50 »

Sorry nic nie rozumiem z paplaniny eartha. Pomieszanie z poplątaniem.
Hehehe, earth odjechał na maksa, majaki pierwszej klasy. Ciekawe, że ktokolwiek odbiera go na poważnie.
Zapisane
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #12 : 03-08-2013, 17:30 »

Ja nie wiem, jak ci maniacy tego wychładzania i podgrzewania organizmu zareagują na wieść, że według tradycji chińskiej palenie tytoniu jest zdrowe, bo to element ognia.
Earth może zakurz sobie cygareta? Wyjdzie zdrowiej niż mieszanie metod, które wzajemnie się znoszą.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 04-08-2013, 12:20 »

A oto przestroga przed stosowaniem posiłków rozgrzewających, zwłaszcza w upały. Najpierw, jak wiadomo, mężczyznom puchną jądra do rozmiarów pomarańczy, co skutkuje zablokowaniem spermy, która odkłada się w mózgu. Najpierw idiota zastosował zalecenia Korżawskiej, ichnich wyroczni, a potem przeczytał, że jest na... patriotycznym poście:

Cytat od: earth
Podejmując program żywieniowy Pani Stefanii nie miałem wiedzy, że rozpoczynam tym samym post. Ponieważ trafiłem na książkę 4 kroki do zdrowia zacząłem go poprostu realizować. Wczoraj, zanim założyłem ten wątek trafiłem na fragment o poście w Drogowskazach zdrowia. Uświadomiłem sobie wtedy, że przez 3 tygodnie realizowałem gorący post, polski post (jestem Polak, znak mój Orzeł Biały). Doświadczałem objawów oczyszczania w postaci słabnącego wzroku. Miałem dużo energii i nie odczuwałem wcale żadnych zjazdów. Pracowałem w tym czasie intensywnie. Liwia natomiast doświadczała zupełnie innych objawów. Wysypka, zmęczenie, puchnące i zaczerwienione oko, wzmożone i ropne wycieki NIA. Moje wycieki też stały się bardziej śmierdzące i obfitsze.
Po 3 tygodniu napoju porannego, krupniku na kaszy jaglanej, zapiekanak z jagodami, herbatek mistrzowskich i wywaru z natki pietruszki poczułem samoistną potrzebę bardziej energetycznego pożywienia. zacząłem więc gotować rosoły energetyczne i jeść bób.
Wszystkie produkty spożywcze kupuję tylko na rynku od zaufanych i sprawdzonych rolników. Kilka osób (moich przyjaciół) realizuje równolegle ze mną ten sam program co ja. Kiedy kupują w warzywniaku marchewki to zwykły napój poranny im szkodzi. To ważna informacja. marchewka potrafi zatruć. Zła marchewka to gorzka marchewka. Dobra marchewka to słodka marchewka od zaufanego rolnika a nie ze sklepu czy z hurtowni warzywnej. Nic dziwnego, że ta ładna dziewczyna zatruła się napojem porannym.
Realizowanie zatem postu musi się odbywać prawidłowo i na dobrym pożywieniu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #14 : 06-08-2013, 18:36 »

Cytat od: Grażyna
U mnie przede wszystkim nasiliły się problemy ze stawami

Czemu nie napiszesz prawdy, Grażyna? Co, nie pamiętasz, że te stawy wykończył Ci Effektus? Pojechałaś do niego na wczasy odchudzające, a on, nie biorąc po uwagę Twojej wagi, przegonił Cię po plaży 6 kilometrów. Wtedy wysiadły Ci stawy.

Cytat od: Grażyna
(waga wciąż to spadała to rosła i wahała się od 76 do 86 kg)

Co??? No, chyba że jesteś napompowana powietrzem...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 06-08-2013, 19:39 »

Cytat od: earth
Moritz jest bardzo obciążającą metodą. Mimo wszystko skłaniam się do twierdzenia, że post energetyczny załatwia bardzo dużo problemów zdrowotnych. To czego nie osiągnąłem za pomocą wieloletnich terapii zdrowotnych (Tombak, Walker, dieta Diamondów, sokoterapia, jedzenie wegetariańskie, wegańskie a potem witariańskie, Gerson, Siemionowa, Nieumywakin, biosłone) udało mi się w ciągu tego miesiąca. Post zaowocował nieoczekiwanie przyrostem energii. To podniosło mnie na duchu. Mój zjazd na poście polegał na coraz słabszym wzroku. Teraz powoli wraca do normy. Czułem intuicyjnie, że do powrotu do zdrowia jest potrzebna dyscyplina żywieniowa. Pociłem się, siliłem ale nie miałem pojęcia jak ma wyglądać ta dyscyplina. Aż tu nagle olśniła mnie jaśminka75 linkiem do Korżawskiej. Od razu wiedziałem, że to jest to. Wczoraj wypróbowałem herbatkę z macierzanki. Normalnie jakbym był w stodole z sianem-taki ma zapach.

Ten jest nie do zajechania. Ma ktoś jakiś link, żeby mu podrzucić? Na przyszłość, jak znowu zdrowie mu się załamie. Zanosi się na serial-tasiemiec.  
« Ostatnia zmiana: 06-08-2013, 19:41 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #16 : 08-08-2013, 10:28 »

Trzeba przyznać, że jest twardy, szykuje kolejne płukanie.
Zaskoczył też czujnie, że zrobiło się ciepło:
Cytat
earth     Temat postu: Re: Gorący post, post po polsku
    Macierzanka jest bardzo silnie rozgrzewająca. Kiedy organizm jest zanieczyszczony to nie jest wskazane. Pani Stefania nie poleca leczenia ziołami kiedy organizm nie jest oczyszczony za pomocą postu. Osiągnęła mistrzostwo w przywracaniu ludziom zdrowia. Swoją metodę nazwała 4 kroki do zdrowia. Post jest absolutną koniecznością w każdym przypadku chorobowym.
Wczoraj byłem w lesie na długim spacerze. Przez cały dzień popijałem macierzankę. Podczas spaceru buchało z moich dłoni gorąco. Czułem jak tętni w nich gorąco. Musiałem trzymać dłonie nad głową takie były gorące. Kiedy wróciłem z lasu zanurzyłem dłonie w zimnej wodzie i wziąłem zimny prysznic.
 

Innym też przygrzało:
Cytat
Grażyna   Temat postu: Re: Gorący post, post po  Teraz to jest dla nas jasne, ale komuś, kto to będzie czytał za jakiś czas warto napisać, że od 31 lipca w Polsce panują afrykańskie upały.
To oczywiste, że krańcowe temperatury zmuszają nas do korekty diety. Mój zapał do gorącego postu osłabł i wczoraj na obiad zjadłam sałatkę z pomidora z mozzarellą i bazylią (bez ulubionego, pikantnego sosu), a na kolację najpierw miseczkę wiśni o 17-ej, a po godzinie... 2 wafle ze smalcem boczkowym i pomidorem. W ciągu dnia piłam tylko bardzo rozcieńczoną herbatkę mistrzowską na zmianę z nałęczowianką z łyżeczką soku z cytryny na szklankę. Mimo tak wychładzającego pożywienia, po każdym posiłku odczuwałam gorąco (to chyba ten "wulkan wątroby") .

Cytat
Gościsław     Temat postu: Re: Gorący post, post po polsku
    Zgadza się z tym wulkanem wątroby. Sam tego doświadczyłem. Teraz rozumiem dlaczego, pomimo rozgrzewającego jedzenia wysiadały mi nogi i stawy.
Schłodzili się, nie wiadomo tylko czy według protokołu pani Stefanii i czy nerki również, po czym ochoczo zabrali się do doradzania choremu na raka.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 13:07 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #17 : 08-08-2013, 10:37 »

Cytat od: Grażyna
Mój zapał do gorącego postu osłabł
No i znowu klapa! Jak tak dalej pójdzie, to nigdy nie zostaniesz potworną gwiazdą porno, jak to sobie wymarzyłaś.

Cytat od: Gościsław
Teraz rozumiem dlaczego, pomimo rozgrzewającego jedzenia wysiadały mi nogi i stawy.
A było już tak fajnie, a tu dups - nogi i stawy wysiadły. Dla domokrążcy to przerąbane! Co Pan teraz pocznie, panie Trzopek?
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 11:13 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #18 : 08-08-2013, 19:53 »

Mistrzu, dawno się tak nie uśmiałam.
A co do tytułu wątku, to powinno być - SAMI SWOI.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #19 : 20-08-2013, 05:14 »

Cytat od: Andrzej Trzopek
Jestem w trakcie rozmów z moim kuzynem. Jest Sędzią. Ciekawi mnie czy mogę zaciągnąć kogoś z Biosłone przed sąd za łamanie ustawy o ochronie danych osobowych.
Czyżby przyszedł czas na refleksję? Wstydzi się sam za siebie?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!