Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żądanie pomocy i nierespektowanie zasad forum  (Przeczytany 44611 razy)
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« : 08-08-2013, 21:49 »

przepisy na siemie i jaka juz podałem do realizacji.

Przed godziną sprawdzaliśmi stan skóry pod czosnkiem, pęcherz się jeszcze nie wytworzył.
Był zakładany rano ook godziny 10.

W mojej szkole nauczają języka polskiego. ja nauczam wychowania fizycznego.
Rozumiem, że to aluzja odnośnie braku pisania polskich liter.
Proszę mi uwierzyć, w tego typu wypowiedziach, na forach i głównie FB nie wpisuje nigdy poslkich "udziwnień", w oficjalnych pisamach drukowanych na potrzedby polskiej biurokracji owszem muszę wpisywac ą ę i inne durnoty naszego języka.

wracając do meritum, największy problem mamy z zaparciami, jak już wspominałem od 4 dni tato nie może wydalić.
Pozdrawiam

Na tym forum nie tolerujemy ludzi niepotrafiących pisać po polsku. /Mistrz
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 23:44 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #1 : 08-08-2013, 23:47 »

co w tym poście jest złego?
Zapisane
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #2 : 08-08-2013, 23:55 »

1. Zdania rozpoczynamy wielką literą.
2. ook, pisamach, potrzedby, poslkich, wpisywac - co to znaczy?
3. Po co te pozdrowienia na końcu?

Post zostanie przeniesiony z powrotem, jeśli zostanie poprawiony.

Cytat od: Regulamin
Pisz poprawnie w języku polskim. Jeśli masz problemy z prawidłową pisownią to staraj się używać słowników ortograficznych (wbudowanych w przeglądarkę internetową lub edytor tekstu bądź w postaci książkowej). Jeśli już popełnisz błąd to popraw go korzystając z możliwości edytowania już wysłanej swojej wypowiedzi. Natomiast jeśli zauważysz błędy pisowni w cudzej wypowiedzi, to zwróć uwagę tej osobie poprzez wiadomości prywatne. Administrator i Moderatorzy mają prawo do poprawiania błędów językowych bezpośrednio w postach, w których takie błędy popełniono. Poprawione w ten sposób fragmenty tekstu (pojedyncze litery, znaki interpunkcyjne, słowa, zdania) mogą zostać wyróżnione zarezerwowanym dla tych zmian kolorem czerwonym.

Dbaj nie tylko o ortografię i interpunkcję, ale także o styl swoich wypowiedzi. Pisz rzeczowo i konkretnie, tak żeby każdy Cię zrozumiał.
« Ostatnia zmiana: 08-08-2013, 23:57 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.281

« Odpowiedz #3 : 09-08-2013, 00:02 »

http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.msg120881#msg120881
Polecam lekturę.
« Ostatnia zmiana: 22-06-2016, 13:59 wysłane przez ArtComp » Zapisane

Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #4 : 09-08-2013, 00:05 »

Czy tak może być Panie Kamilu?

Przepisy na siemię i jajka już podałem do realizacji.

Przed godziną sprawdzaliśmy stan skóry pod czosnkiem, pęcherz się jeszcze nie wytworzył.
Był zakładany rano ok godziny 10.

W mojej szkole nauczają języka polskiego. Ja nauczam wychowania fizycznego.
Rozumiem, że to aluzja odnośnie braku pisania polskich liter.
Proszę mi uwierzyć, w tego typu wypowiedziach, na forach i głównie FB nie wpisuje nigdy polskich "udziwnień", w oficjalnych pismach drukowanych na potrzeby polskiej biurokracji owszem muszę wpisywać ą ę i inne durnoty naszego języka.

wracając do meritum, największy problem mamy z zaparciami, jak już wspominałem od 4 dni tato nie może wydalić.
Pozdrawiam


Ps. Nie piszemy "uczą" tylko "nauczają" to taka uwaga do Mistrza, który dba o poprawność języka polskiego...".
Dzieci w szkołach się "uczą", natomiast nauczyciele w szkołach i szkoła "naucza".
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 00:13 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 09-08-2013, 00:09 »

Cytat
Przepisy na siemię i jaka już podałem do realizacji.
Jakiego znowu jaka? W diecie niskonukleinowej unikamy mięsa.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 00:10 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #6 : 09-08-2013, 00:12 »

Wiem, że unikamy mięsa. Przecież już to napisałem, że jest na diecie niskonukleinowej.
Chodziło mi o JAJKA.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 09-08-2013, 00:14 »

No i to jest powód, dlaczego wymagamy poprawnej pisowni. Żeby po prostu sobie i innym nie zaszkodzić.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #8 : 09-08-2013, 00:19 »

Dzieci w szkołach się "uczą", natomiast nauczyciele w szkołach i szkoła "naucza".
Jak już, to nauczają.
« Ostatnia zmiana: 11-08-2013, 12:38 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #9 : 09-08-2013, 00:22 »

Proszę Pana, szkoła NAUCZA, nauczyciele NAUCZAJĄ a nie uczą.
Uczyć można się, a kogoś się naucza.
Mówiąc bardziej obrazowo "Uczymy się nauczać...".
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #10 : 09-08-2013, 00:25 »

A gdybyście tak sami się nauczyli...

http://sjp.pwn.pl/slownik/2532019/uczy%C4%87
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 00:32 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #11 : 09-08-2013, 00:34 »

W tym celu właśnie zawędrowałem na Pana forum oraz portal Biosłone, aby się uczyć w tej pewnej tematyce zdrowotnej, w sprawie wyciągnięcia mojego taty z choroby.
Pan wybaczy, ale nie będę tracił cennej energii na słowne potyczki z Panem w kwestiach drugorzędnych, jak ą, ę i inne "pierdoły", gdyż nie to jest moim celem.
Aby nie dawać Panu i Pańskim kolegom moderatorom  w tym celu "pożywki", specjalnie dla Was będę używał polskich udziwnień w języku polskim jak ą, ę, ó itd.

Zapisane
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #12 : 09-08-2013, 00:36 »

A gdybyście tak sami się nauczyli...

http://sjp.pwn.pl/slownik/2532019/uczy%C4%87

Wie Pan, dydaktyka definiuje te pojęcia: uczyć oraz nauczać.
Proszę poczytać literaturę z dziedziny dydaktyki wychowania i nauczania...
W tej kwestii akurat Pan racji nie posiada.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #13 : 09-08-2013, 00:45 »

Wystarczy, że widzę, jakich głąbów ta dydaktyka naucza, zamiast uczyć.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #14 : 09-08-2013, 00:50 »

Ja także to dostrzegam czytając takie wypowiedzi Autorytetu tego forum...
Słowo "Mistrz" zobowiązuje do zachowania pewnego poziomu wypowiadania się w stosunku do drugiej osoby.
Nic Pana nie upoważnia, aby w stosunku do mojej osoby wypowiadać się per "głąb".
Ja Pana nie obrażam, ani nikogo na tym forum i proszę, aby Pan nie używał takich określeń w stosunku do mojej osoby, tym bardziej, iż nie zna mnie Pan.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #15 : 09-08-2013, 00:56 »

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Gdyby Pan nie miał nic na sumieniu, to nie wziąłby tego do siebie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #16 : 09-08-2013, 01:05 »

Nie będę z Panem już raczej polemizował, ,bo jak widać w innych kwestiach, które nie są związane ze zdrowiem nie ma Pan raczej argumentów.
Ja nic nie mam na sumieniu, to Pan zaczął na moją osobę naskakiwać i mnie obrażać w dość prymitywny sposób.
Drwi Pan z mojej osoby jako nauczyciela, próbuje wymyślać coraz to różne wyszukane obelgi.
Ja Pana nie oceniam, bo Pana zupełnie nie znam. Pan także nie wie jaką jestem osobą i nazywanie mnie nauczycielem durniem jest z Pana strony wręcz podłe.
Ktoś kto nazywa się MISTRZEM powinien dawać tego dowód w swoim postępowaniu oraz zachowaniu.
Pan natomiast robi to co robi, każda ocena obiektywnej osoby patrzącej na Pana obelgi i obrażania mojej osoby wyciągnie odpowiednie wnioski.
Jest mi tym bardziej przykro, że w samych superlatywach wypowiadała się osobą z którą mam stały kontakt, która pisała mi o Panu jako o wspaniałym autorytecie, a tak naprawdę już w kilku postach dał się Pan poznać jak widać, czytając Pana brzydki, napastliwy i obraźliwy ton rozmowy z osobą, która szuka porady, pomocy.
Zapisane
Paweł_JG
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 19.07.2013
Skąd: JELENIA GÓRA
Wiadomości: 19

« Odpowiedz #17 : 09-08-2013, 01:39 »

Widze Panie Słonecki Mistrzu, że nie potrafisz toczyć rozmowy na argumenty.
Wstyd,
Jedyne co pan potrafi to wyrzucic mnie teraz z forum.
jestem osoba ktora szuka pomocy a pan co robi?!
zabraklo argumentow i mnie pan wywalasz z forum!
taki wielki mistrz pan jestes??!!
ja widze ze pan jest zwykly prostak ktory potrafi ludzi tylko obrazac!!!
kim pan jest zeby mnie obrazac i nazywac durniem!!!
jakie ma pan wyksztalcenie w tematyce zdrowia itp?
z tego co czytalem to pan jestes zwykly elektryk z lutownica w reku a nie znawca tematyki fizjologii i biochemii!!!
pokaz pan swoje kwalifikacje w tematyce nauk biologicznych itp?!
po tym jak mnie pan naobrazal publicznie nie dziwie sie ze ludzie odeszli na forum ashkara jak zobaczyli ze za mistrza uwaza sie kompletny prostak!!!

nie potrafi pan dyskutowac bez obrazania innych.
teraz tak czytam pana wypociny w ktorych jest pan wulgarny i prezentuje totalnie podly jezyk.
ile w panu zlosci i zajadlosci.
KIM TY PAN JESTES CO? JAKIE MASZ PAN KWALIFIKACJE I KOMPETENCJE zeby sie tak do innych potrzebujacych ludzi odzywac?!

Ujawnij sie pan i porozmawiajmy publicznie na argumenty niech ludzie zobacza kim tak naprawde jest czlowiek ktory mieni sie mistrzem!
Czegos takiego to sie nie spodziewalem zeby za nic wywalic czlowieka z forum, ktory szuka porady dla umierajacej osoby!
jedynie co pan potrafi to wyzywac obrazac i ponizac osoby bardziej wyksztalcone niz pan panie elektryku bioenergoterapeucie kolego pana doktora pokrywki widze ze jestescie siebie warci.
dwa cwaniaczki ktore klepia kase na biednych ludziach, widze pana sklepik fundacje ile pan bierzesz za platne porady co? moze w tym jest pana problem panie mISTRZU??!!
 
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 02:01 wysłane przez Paweł_JG » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #18 : 09-08-2013, 15:03 »

Paweł_JG, człowiek wykształcony, za jakiego się uważa, dosłał jeszcze kilka słów do mnie przez Admina:

Cytat od: Paweł_JG
panie słonecki pan jestes prostak i kawał zwyklego chama.
mienisz sie pan jako mistrz a tak naprawde zachowanie pana jest czyms skandalicznym!
nic zes pan nie pomogl w moim temacie a argumentow panu brak w zwyklej rozmowie.
tylko pan potrafisz obrazac obelzywie inne osoby w sposob ponizej godnosci zwierzaka!
robisz pan ze swojego forum sekte co zglosze do odpowiednich sluzb jeszcze dzisiaj.
dysponuje wieloma scrrenami z panskich szkodliwych wypowiedzi w ktorych namawiasz pan ludzi do rezygnacji z leczenia a to jest karalne panie... elekrtyku i mistrzu z bozej laski!

Nie mógł widać wytrzymać, żeby mnie postraszyć. Ciekawe, czy to przez takiego syna nie zachorował jego ojciec na raka.
« Ostatnia zmiana: 09-08-2013, 15:23 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #19 : 10-08-2013, 14:26 »

w tego typu wypowiedziach, na forach i głównie FB nie wpisuje nigdy polskich "udziwnień", w oficjalnych pismach drukowanych na potrzeby polskiej biurokracji owszem muszę wpisywać ą ę i inne durnoty naszego języka.

Szanowny Panie od wychowania fizycznego... Aż nie wiadomo jak się do tego prostactwa odnieść.
Głoski "ą" i "ę" nie są ani durnotami, ani udziwnieniami naszego języka. I musi pan je "wpisywać" wszędzie. Są to ewolucyjne procesy naszego języka, związane z iloczasem i palatalizacją na przestrzeni wieków się kształtujące a nie wymyślone przez kogoś w danej chwili. Ja wiem, że na studiach AWF nie ma zajęć z gramatyki historycznej języka polskiego, tak jak na wielu innych, a jednak inni się nie targują o zasadność używania całości polskiego alfabetu.
Widzi pan. Ja jestem chora nieuleczalnie. Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby z tego powodu żądać pomocy bez względu na wszystko, bo mi się należy. A pańska postawa taka właśnie jest. Proszę się opamiętać a więcej obaj zyskacie.
A później mówią, że nauczyciele to prostaki...
« Ostatnia zmiana: 10-08-2013, 16:36 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!