Chlorek magnezu stosowany zewnętrznie

<< < (6/30) > >>

Kasandra:
Kupuję chlorek magnezu na www.naturadlapiekna.pl po 26 zł za kg. To nie forma reklamy lecz naprawdę szybka dostawa.

Lucy:
Również zaopatruję się w powyższej firmie - godna polecenia. Osoby w Warszawy lub okolic Sulejówka, mogą odbierać towar osobiście.

Yasmine:
Dziękuję kochani, myślicie, że ten z allegro po 11zł z Morza Martwego nadaje się do kąpieli, czy lepiej nie ryzykować?

Cytat od: Bart-ender  05-09-2013, 09:30

Zamówiłem chlorek magnezu (czda) przez allegro. Po ok. 2 tygodniach stosowania potwierdzam znakomite działanie tego specyfiku.

Minęły skurcze i poprawiło się samopoczucie. Dodatkowo zauważyłem przypływ energii. Po dwóch pierwszych kąpielach miałem ochotę na ciągłe rozciąganie mięśni (tak zwane przeciąganie się). Potem to minęło wraz ze skurczami.


Bart, jak taka kąpiel u Ciebie wygląda (ile wsypujesz chlorku, jak długo się moczysz, jak często stosujesz taką kąpiel)?

Bart-ender:
Stosuję 1 szklankę na wannę. Udaje mi się wysiedzieć ok. 20min.

Ta sól z Morza Martwego to raczej pic na wodę... zadałem kiedyś pytanie przez allegro czy sprzedający ma jakiś dowód na pochodzenie tej soli. Niestety nie odpowiedział.

Misiek:
Cytat od: Bart-ender  16-10-2013, 20:55

Ta sól z Morza Martwego to raczej pic na wodę...


Niestety, ja też odnoszę takie wrażenie. Kilka lat temu kupowałam m.in. właśnie sól dr Noni i mała torebeczka soli kosztowała około 50zł, a wszystkie kosmetyki i leki tej firmy - czasem nawet ponad 150zł...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona