Chlorek magnezu stosowany zewnętrznie

<< < (2/30) > >>

Kozaczek:
Fajny i tani sposób:
- http://www.akademiawitalnosci.pl/jak-tanio-i-skutecznie-uzupelnic-w-organizmie-magnez-robiac-z-niego-dezodorant-za-2-zl/

Loela:
 Chlorek magnezu w postaci dezodorantu oraz mgiełkę po kąpieli stosuję według przepisu na stronie, którą podaje Kozaczek. Przeczytałam również inne artykuły tam zamieszczone, podoba mi się, że inni ludzie próbują wyzwolić się z pacjentyzmu. Sądzę, że tego typu inicjatywy zasługują na życzliwe przyjrzenie się i zastosowanie własnego rozsądku co do akceptacji podanych tam metod i sposobów odżywiania, czy też środków kosmetycznych lub produktów używanych do sprzątania mieszkania.
 Nikt nikogo nie zmusza do stosowania lub niestosowania różnego typu "przepisów", za wszystkie nasze działania  my ponosimy odpowiedzialność. Możemy natomiast wymieniać się osobistymi doświadczeniami.

Lucy:
Od czasu stosowania moczenia stóp w chlorku magnezu, znacząco poprawiła mi się jakość snu. O innych zauważonych korzyściach, bądź negatywnych reakcjach napiszę później.

Nieboraczek:
To, co napiszę na temat chlorku magnezu przyda się kolejnej zbłąkanej owieczce chorej na stwardnienie rozsiane (SM), która trafi na Biosłone w poszukiwaniu ratunku. Stosuję chlorek magnezu od jakiegoś czasu. Spryskuję nim ciało za pomocą butelki z atomizerem. Niweluje spastykę, dlatego zraszam tym głównie nogi i lędźwie. W ten sposób poprawia się też jakość snu. Ważne jest też to, że nie podrażnia żołądka i nie działa moczopędnie ponieważ stosowany jest zewnętrznie.
Dodam jeszcze, że u SM-owców kąpiele i moczenie nóg w wodzie z chlorkiem magnezu nie jest korzystne, bo za bardzo rozluźnia mięśnie, a powyższy sposób jest bezcenny w łagodzeniu napięcia mięśniowego.

Asia61:
Cytat

Niweluje spastykę,
Masz na myśli spastykę jakich mięśni?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona