Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 08:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: O nieszczelności naukowo przez naszego znajomego napisane  (Przeczytany 79684 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #40 : 16-09-2013, 13:05 »

Konkluzja, niestety, prawdziwa i aż nadto realna. My, na swoje skromne możliwości, postaramy się coś z tym zrobić. Cokolwiek. Czekamy tylko na przelanie na konto fundacji 1% i jeśli środki te pozwolą, wydamy kolejną broszurę właśnie o tej kuriozalnej sytuacji, kiedy w definicji zdrowia kluczową rolą odgrywa "dobrostan", ten zaś uzależniony jest od tego, jak blisko miejsca zamieszkania znajduje się apteka i przychodnia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Gośka
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 35
MO: 2013-01-09
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 35

« Odpowiedz #41 : 28-09-2013, 09:39 »

A Pan Tomasz, nie dość, że nasz naukowiec to jeszcze prawdziwy patriota!

Od końca lat 70. związany z opozycją demokratyczną. Był współpracownikiem Komitetu Obrony Robotników. W 1980 zorganizował Komisję Zakładową „Solidarności” w CZD. Po wprowadzeniu stanu wojennego organizował podziemne struktury związku, później działał w opozycyjnych Organizacji Niepodległość i Liberalno-Demokratycznej Partii Niepodległość (jako przewodniczący oddziału warszawskiego)[1]. W ramach niejawnego Międzyzakładowego Komitetu Koordynacyjnego współtworzył sieć dystrybucji wydawnictw drugiego obiegu w CZD, był redaktorem naczelnym pisma LDPN „Orientacja na Prawo”[4].
« Ostatnia zmiana: 28-09-2013, 17:08 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #42 : 28-09-2013, 10:20 »

Patriotyzm realizuję w hospicjum dla dzieci.
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #43 : 28-09-2013, 10:55 »

Wielki szacunek dla takiego PATRIOTY smile.
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #44 : 28-09-2013, 12:13 »

Patriotyzm realizuję w hospicjum dla dzieci.
A i ja mam patriotyczne zakusy, choć zawsze lękam się, czy aby takie wyznanie nie zabrzmi zbyt patetycznie. Otóż chciałbym, żeby wreszcie jakiś Polak wniósł wkład w ważną bez względu na nację wiedzę o zdrowiu. Może wreszcie od nas wyjdzie, że można obyć się bez wszystkich tych medycznych i pseudomedycznych wygłupów i zachować dobre zdrowie. Jak dotychczas, wszystko wydaje się być na dobrej drodze.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #45 : 28-09-2013, 15:31 »

Panie Józefie, a ja uważam, że jest Pan wielkim CZŁOWIEKIEM i również wielkim PATRIOTĄ. Bo kto to jest patriota? Dla mnie… człowiek, który pragnie dobra i czyni dobro dla swojego kraju, czyli ludzi w nim żyjących. W Pana przypadku jest to jeszcze sprawa o tyle donioślejsza, że z ogromu wiedzy i doświadczenia, któremu Pan daje świadectwo, może korzystać każdy, również człowiek innej narodowości, ale ja się cieszę, że jest Pan Polakiem smile.
Może ktoś pomyśleć, że piszę to pod wpływem fascynacji Pana osobą, otóż zdążyłam zauważyć i Pana wady smile. Czyli mamy do czynienia z człowiekiem z „krwi i kości”. Jednak wiedza, którą czerpię od Pana, z portalu Biosłone i którą pomału próbują ogarnąć, jest tak nowatorska i tak wyprzedzająca wszechobecną „niby wiedzę” o zdrowiu, że śmiało można stwierdzić, iż jest Pan prekursorem w tej dziedzinie, w każdym razie, ja nie znam nikogo innego, o tak wielkiej, popartej logiką i praktycznie sprawdzalną wiedzą mimo, że od wielu lat szukałam odpowiedzi na wiele pytań i nigdzie indziej poza portalem Biosłone ich nie znalazłam. Piszę to wszystko, bo wiem, że do megalomanii Panu daleko, ale uważam, że wartościowego człowieka warto docenić, aby wiedział, że jego praca nie idzie na marne. 
WIELKIE UKŁONY I SZACUNEK DLA PANA.
« Ostatnia zmiana: 28-09-2013, 16:25 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #46 : 01-10-2013, 22:25 »

Mistrzu! Pozwoli Pan, że dodam swoje trzy grosze. Zawsze podziwiam Pana, że nie ulega Pan frustracji i ma wyważony pogląd na wszysto, co dzieje się na forum. Jest wiele sytuacji, że wielu na Pana miejscu, wpadłoby w rujnującą wszystko złość, zareagowało bezmyślnie. Nigdy u Pana, tego nie widziałem.

Świadczy to o wielkim rozumie, który działa w sposób bardzo wyważony. Metodycznie, idzie Pan do przodu, pomaga ludziom. To dzięki Panu wszystko jest na dobrej drodze. Bez Pana Biosłone zginie i my z nim. Dlatego bardzo cieszą nas te Pana "patriotyczne zakusy".
« Ostatnia zmiana: 02-10-2013, 10:14 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!