Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:06 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Chlorek magnezu w p³ynnym z³ocie  (Przeczytany 11316 razy)
Nieboraczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecieñ 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 716

« : 14-09-2013, 13:37 »

Mam nowe spostrze¿enia na temat stosowania chlorku magnezu. Najpierw rozpuszcza³am go w wodzie i spryskiwa³am cia³o. Poprawa by³a, tzn. rozlu¼nia³ miê¶nie, co powoduje poprawê jako¶ci snu, na przyk³ad. Teraz rozpuszczam go w p³ynnym z³ocie. Dziêki temu magnez lepiej siê wch³ania, lepiej dzia³a. Ró¿nica jest ogromna. W ogóle lepiej siê czujê podczas tej kuracji. Zamieszczam link do tego z³ota. To jest kosmetyk, wiêc je¶li kto¶ pragnie jeszcze nad urod± dodatkowo popracowaæ, to te¿ jest to dobry sposób. Niestety, preparat jest drogi, kosztuje prawie 100 z³.

http://www.ateraz.pl/badania.html
« Ostatnia zmiana: 14-09-2013, 15:08 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Whena
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Sk±d: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1.254

« Odpowiedz #1 : 19-09-2013, 23:02 »

Mam ten preparat. Kupi³am go ponad rok temu, bo poleci³a mi go znajoma, która bardzo go zachwala³a. Jednak nie zauwa¿y³am jakiej¶ widocznej ró¿nicy w wygl±dzie skóry po zu¿yciu ca³ego opakowania. ("Widocznie poprawia i ujednolica koloryt skóry oraz rozja¶nia przebarwienia." - g³ównie o taki efekt mi chodzi³o). Kupi³am te¿ opakowanie dla mamy, bo w opiniach na stronie producenta by³a taka informacja: "Preparat ten pomaga mi te¿ w walce z ¿ylakami. Spryskuj±c je ból ustêpuje, a ¿ylaki maj± tendencjê do zmniejszania siê." Jednak mama te¿ nie zauwa¿y³a, aby mgie³ka pomog³a na problem z ¿ylakami. Teraz na oficjalnej stronie nie ma ju¿ wielu z tych obietnic dzia³ania, które wcze¶niej by³y, ale wpisuj±c w google "golden touch mgie³ka ¿ylaki", na li¶cie wyników wyszukiwania przy odpowiednich pozycjach mo¿na zobaczyæ stary wpis ze strony producenta, gdzie by³o wiele opinii osób, które zakupi³o preparat i by³o zadowolonych z u¿ycia.
Ciekawe, ¿e zosta³o to usuniête.
Uwa¿am, ¿e cena jest zdecydowanie za wysoka, jak na to co obiecuje producent. (chyba, ¿e tylko na mnie nie dzia³a msn-wink ).
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecieñ 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 716

« Odpowiedz #2 : 20-09-2013, 15:28 »

Na mnie dzia³a kosmetycznie. Szybciej goj± siê te¿ rany po pijawkach.
Zapisane

Bob
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15.12.2012
Sk±d: Bergamuty
Wiadomo¶ci: 59

Mi³o¶æ jak ziewanie, koñczy siê spaniem.

« Odpowiedz #3 : 20-09-2013, 17:13 »

... Szybciej goj± siê te¿ rany po pijawkach.
W którym miejscu przystawiasz pijawki?
Zapisane

Nawet g³upiec ma m±dry organizm.
Nieboraczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecieñ 2012
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 716

« Odpowiedz #4 : 21-09-2013, 12:14 »

... Szybciej goj± siê te¿ rany po pijawkach.
W którym miejscu przystawiasz pijawki?

Kilka razy mia³am na podbrzuszu, w okolicy pêcherza. Raz mia³am na plecach, tam gdzie nerka.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!