Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 09:13 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: I kolejny wątek nie na temat...  (Przeczytany 30109 razy)
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #20 : 05-10-2013, 16:25 »

Ja myślę, że obiektywnym sędzią- może być tylko Bóg. On zna całokształt sytuacji i pobudki, jakimi się kierujemy w swoich poczynaniach. Jeśli jednak bierze nas pokusa subiektywnej oceny kogoś, do kogo czujemy irracjonalną niechęć- to przynajmniej nie czyńmy tego publicznie i zachowajmy te przemyślenia dla siebie.

 Oczywiście, że są ludzie- manipulanci, którzy bardzo dbają o zachowanie dobrego wizerunku, i choć sprawiają wrażenie dobrych- to tak w istocie wyrządzają dużo zła, które przez jakiś czas może być niewidoczne. Ale dopóki nie mamy namacalnych dowodów, że tak jest w rzeczywistości- nie możemy  ich krytykować i zbytnio ufać swojej intuicji, która może okazać się zawodna …
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #21 : 05-10-2013, 23:45 »

Mistrzu! Moje oczy są czyste. Dzięki MO i BPP. Pan jednak dobrze wie, że nie chodziło mi o przodków Tomasza i ich zasługi. Ja, nie mam, takich dokładnych danych, o swoich, bo wszystko spłonęło w czasie wojny. Przodkowie zaś poginęli w bitwach i obozach i na tym - koniec!

Ja, wyciągnąłem rękę, do współpracy jako pierwszy. Nie ma, tego na tej stronie. Jest nieco wyżej i każdy, może przeczytać i poznać prawdę. Niczym, nie próbowałem się wyróżniać. Chodziło o nawiazanie nici porozumienia, bez wzgledu na to, kim kto jest, był, będzie. Ja, zrobiłem pierwszy krok. A teraz odsądza się mnie od czci i wiary. Niektórzy, mnie zrozumieli, więc nie było to trudne zadanie. Proszę więc, nie wyciagać na mnie ciężkiej altylerii i nie prawić morałów o przodkach. Heraldycy, niech też schowają, swoje pióra i atramenty. Ja wyraźnie napisałem, o jakie meritum mi chodzi. Każdy, może to przeczytać i sprawdzić.

Moją myślą przewodnią, była współpraca na rzecz Biosłone. Wiem, Mistrzu, że tu nie dopatrzy się Pan z mojej strony, żadnej niechęci do Tomasza. Niestety, to co mi odpisał, wstrząsnęło mną do głębi. Najbardziej o jego zamiłowaniu do "selekcji naturalnej". Szczególnie dlatego, posypały się, z mojej strony te "oklaski". A to, że ma szczelne jelita, jest zasługą Jego, czy Pana? Czyja to zasługa, że jest zdrowy? Chorych i słabych chce, tak sobie wyeliminować? To było powodem mojego zdenerwowania.

To, że sobie pisał o przodkach i ich chwale, wzbudzało mój podziw, bo ja swoich, korzeni nie znam. Dlatego bardzo dziwię się tej krytyce i ZEJŚCIA Z GŁÓWNEGO TEMATU NA PRZODKÓW, MARKSIZM itp. Dlaczego nikt, nie jest zbulwersowany, wypowiedzią Tomasza, o selekcji. Jeżeli na Biosłone pochwala się coś takiego to rujnuje moje wyobrażenie, o jego posłannictwie. O tym porozmawiajmy! A nie chowamy, głowy w piasek. Ktoś musiał powiedzieć temu "Szczęśliwemu - Szczęściarzowi", któremu Bóg dał rozum, że nie wszystkim się podoba. Miał szczęście, że przeszedł przez selekcję - szczęściarz!

Dlatego, bardzo mnie dziwi, jak taki człowiek może być lekarzem. Mając takie pochodzenie, nie powinien tak mówić. Nie jest szczęściem dla niego, te pochodzenie, ale to, że przeszedł przez selekcję, której hołduje. Inni nie mieli i nie mają tego szczęścia. Dobrze, że zakłada Hospicja. Musi, swój charakter równoważyć. Dyskusja była o wielu sprawach, ale nie tym, co boli. Wiem, że wszyscy zrozumieli, w czym tkwi sedno sprawy. To dzieje się tu i teraz. Przodków, zostawmy w spokoju. Nic do nich nie mam, oprócz tego, że wychowali takiego lekarza. Szkoda energii.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2013, 00:02 wysłane przez JerzyP » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 05-10-2013, 23:57 »

Wiem, że wszyscy zrozumieli w czym tkwi sedno sprawy.
Chyba prócz Pana.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #23 : 06-10-2013, 00:04 »

Panie Jerzy! Dlaczego nie napisze Pan prosto z mostu, o co chodzi? A w ogóle wie Pan chociaż, o co Panu chodzi? Bo ja nie mam pojęcia.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #24 : 06-10-2013, 00:20 »

Doskonale rozumiem Mistrzu, że chodzi Panu o te badania, których autorem jest Dangl. I o wiele lepiej rozumiem, że są tyle warte, co ten papier, na którym były napisane. Pan ma jednak swój cel, który dobrze rozumiem. Samym zakłamaniem niewiele sie osiągnie. Potrzebny Panu papier, twardy dowód, bo liczba przeciwników rośnie. Dlatego, chce Pan mnie przehandlować na Dangla? Pańska sprawa, i wyrachowanie. Ale jeszcze raz powtarzam, że te badania podważy każdy chemik. Są do d..., tak jak Pańska teoria ABSOLUTU. Byłem wierny zasadom, ale pan mnie przehandlował- trudno!
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #25 : 06-10-2013, 00:32 »

Trudno za Panem trafić. To chodzi o badania? Czy tak?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Timajos
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 49
MO: 25.01.2011
Skąd: Kraków
Wiadomości: 304

« Odpowiedz #26 : 06-10-2013, 06:36 »

Panie Jerzy - trochę to zbyt oficjalne, fajnie byłoby być bardziej bezpośrednio ze soba - ach te konwenanse - Czytałem posty i polemiki Pana Tomasz Dangla, czytałem Pana opisy powrotu do zdrowia. Wydaje mi się, że aż taki głupi nie jestem (skoro umiem czytać i stosować nabytą wiedzę) jednak czy dobrze zrozumiałem pana zarzuty wobec Pana Tomasza?

Czy chodzi o to Panu, że Pan Tomasz w jakiś łatwy sposób został lekarzem anestezjologiem?

Czy też może, że w ogóle został lekarzem i wciskał ciemnoty ludziom pod postacią leków i teraz próbuje czynić mniejsze zło tworząc hopsicja?
A może jest inny powód?
Po prostu nie rozumiem.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2013, 10:15 wysłane przez Agata » Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #27 : 06-10-2013, 08:09 »

Ale jeszcze raz powtarzam, że te badania podważy każdy chemik. Są do d..., tak jak Pańska teoria ABSOLUTU.

Dlaczego Pan tak sądzi, Panie Jerzy?
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Agata
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomości: 540

« Odpowiedz #28 : 06-10-2013, 10:04 »

Trudno za Panem trafić. To chodzi o badania? Czy tak?
A tam trudno.
chce Pan mnie przehandlować na Dangla?
Jerzy czuł się najważniejszy na forum. A teraz wydaje mu się, że odbierają mu jego berło, więc ma pretensje do wszystkich o wszystko. smile
Zapisane
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #29 : 06-10-2013, 10:11 »

Handel ludźmi to przestępczy proceder http://pl.wikipedia.org/wiki/Handel_lud%C5%BAmi
Sugerowanie, że p. Józef Słonecki handluje ludźmi jest delikatnie pisząc nie na miejscu.
Nie jest dla mnie jasne w jakim celu miałby to robić? Narządy? Prostytucja? Siła robocza?
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #30 : 06-10-2013, 11:20 »

Jerzy czuł się najważniejszy na forum. A teraz wydaje mu się, że odbierają mu jego berło, więc ma pretensje do wszystkich o wszystko. smile

Czy tylko o to chodzi, czy też ta sprawa ma głębszy podtekst?
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #31 : 06-10-2013, 11:46 »

Miałam się już nie wtrącać, ale... Nie mogę przejść obok zarzutów wobec Tomasza obojętnie.
Panie Jerzy! Ocenia, ba! osądza Pan człowieka w ogóle Go nie znając. Na podstawie własnej interpretacji tego, co napisał? To jest Pana obraz mentalny tego człowieka, można by rzec wręcz Pana obraz.
Mój obraz Tomasza jest zgoła odmienny. To empatyczny, szlachetny Człowiek, który mi pomógł a nie musiał. Służył! To jest prawdziwy arystokrata, który rozumie, co jest powinnością elit! Tomasz mi pomógł bardziej niż sądzi, że pomógł, gdyż Jego lewica nie wiedziała, co czyni prawica. I może nie powinam tego pisać, ale te kalumnie tu rzucane. No nie!
I na koniec, cała Natura opiera się na selekcji naturalnej. Czyżby z Naturą było coś nie tak?
 
Zapisane
Dusiu70
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.09.2011 Niestety nieregularnie
Wiedza:
Skąd: Skątowni
Wiadomości: 937

« Odpowiedz #32 : 06-10-2013, 14:49 »

I na koniec, cała Natura opiera się na selekcji naturalnej. Czyżby z Naturą było coś nie tak?
Długo nad tym myślałaś?
Zapisane

(20)Gdzie jest mądry? Gdzie uczony? Gdzie badacz wieku tego? Czyż Bóg nie obrócił w głupstwo mądrości świata? (21) Skoro bowiem świat przez mądrość swoją nie poznał Boga w jego Bożej mądrości, przeto upodobało się Bogu zbawić wierzących przez głupie zwiastowanie. (1Kor)
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #33 : 06-10-2013, 15:07 »

Misiek! Agata!To Ty, wyciągasz pochopne wnioski. Nigdy nie czułem się najważniejszy, bo życie nauczyło mnie pokory. Od samego początku, dostaję tylko w dupę. Dlaczego? Dlatego, że mówię prawdę obiektywną. Taką, jaka ona jest. Jeżeli chcesz wiedzieć i znać prawdę, to otwórz oczy i się naucz. Chcesz gotowca na talerzu? Przecież masz. KTO WIERZY WE WSZYSTKO .... NIE MUSI NIC WIEDZIEĆ. Więc po co, Ci to. Chcesz, żeby Cię głowa rozbolała.

Iza38K. Bardzo mnie cieszy, że masz tyle empatii, dla Tomasza. W to, nigdy, się nie będę mieszał. Po prostu mnie nie dotyczy. Gdybyś przeczytała, mój pierwszy post do Tomasza, potem jego odpowiedź może by Ci się udało, zrozumieć prawdę. Tę obiektywną. Mnie nie interesuje nic innego, prócz tego, co Tomasz napisał. Cała reszta, to czysta poezja, Kolec jednak został i natura, nie ma tu nic do rzeczy. Tak to jest na tym świecie. Jednego się lubi i wierzy, drugiego sądzi się po czynach. Dla mnie są, nie do zaakceptowania.

Timajos! Dobrze, że jesteś mądry, umiesz czytać i wdrażasz to w życie. Naoglądałeś się YOU TUBE i wszystkich teorii spiskowych! Przestań węszyć, chodząc w kółko, bo się niczego poczciwego nie dowąchasz. Ucz się czytać! Nawet tego, co nie napisane.

Czy ktoś ma, jeszcze jakieś pytania? Proszę się spieszyć, bo ja już nikogo, nie będę uczył rozumienia. Mistrzu Pan to rozumie tylko, lemingom Pan nie będzie tłumaczył, bo po co?

Iza! Dlaczego, teraz nie stosujesz MO. Jaka szkoda! Może Tomasz, co ma szczelne jelita znów Cię namówi. A może, kiedyś namówił Cię, żebyś przestała i dlatego Ci pomógł?

Jeżeli Mistrz mnie nie wyrzuci - sam wysiadam, na razie z tej łodzi. Muszę się podleczyć. Tu, bez żadnej złości mówię, że MO pali mnie w żołądku. Nawet przy małych dawkach. KB dla mnie, jest bardzo niebezpieczne. Zazdroszczę tym, co mogą wypić KB bez następujących, po wypiciu bóli. Jeżeli Mistrz pozwoli, zajrzę czasem na chwilkę- dla Biosłone, nie dla lemingów i potakiwaczy. Jak się podleczę, może znów napiszę i będzie kogo ochrzaniać i krytykować. Bawcie się dobrze.

Dusiu! Mało rozmawialiśmy bezpośrednio. Jesteś jedyny, z którym nie musiałbym rozmawiać, aby się rozumieć. Dlatego będę miał Cię w pamięci.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2013, 15:12 wysłane przez JerzyP » Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #34 : 06-10-2013, 15:32 »

Ale jeszcze raz powtarzam, że te badania podważy każdy chemik. Są do d..., tak jak Pańska teoria ABSOLUTU.

Dlaczego Pan tak sądzi, Panie Jerzy?

Ponawiam te pytanie i to nie bez powodu- jako chemik nie powinien mieć Pan z nim kłopotów. Dlaczego Pan podważa wiarygodność tych badań? Ja Panu nic nie insynuuję, tylko chcę poznać sprawę i Pana argumentację...
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #35 : 06-10-2013, 15:44 »

... te badania, których autorem jest Dangl. I o wiele lepiej rozumiem, że są tyle warte, co ten papier, na którym były napisane.

Ale jeszcze raz powtarzam, że te badania podważy każdy chemik. Są do d..., tak jak Pańska teoria ABSOLUTU.
Zanim pójdzie się Pan podleczyć - jeżeli Pańskie słowa są cokolwiek więcej warte to ja pragnąłbym wiedzieć co jest nie tak z tymi badaniami. O chemii mam blade pojęcie i jak zapewne wiele innych osób chętnie bym przeczytał argumenty obalające te badania - merytoryczne tym razem.
Zapisane
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #36 : 06-10-2013, 16:33 »


Iza! Dlaczego, teraz nie stosujesz MO. Jaka szkoda! Może Tomasz, co ma szczelne jelita znów Cię namówi. A może, kiedyś namówił Cię, żebyś przestała i dlatego Ci pomógł?


Dobrze się czujesz? Właśnie widać, że naprawdę nie znasz Tomasza, a mnie to w ogóle. Tomasz mi nigdy nie narzucał swego zdania (ja nie jestem osobą, której można cokolwiek narzucić). Wymienialiśmy się swoimi spostrzeżeniami co do życia, zdrowia. Szanuję Go. I Ciebie też. Myślę, że masz jakiś słaby okres w życiu i tyle.

PS. Nie piję mikstury, co napisałam gdzieś wcześniej, bo mam po niej odruch wymiotny. Jasne? A BPP to nie tylko MO.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #37 : 06-10-2013, 18:04 »

Panie Jerzy, na tym forum jest dużo miejsca dla różnych indywidualności, niech Pan nie znika. Szkoda byłoby. Pana posty czytam z przyjemnością i wiele się uczę. Pan jest praktykiem i chemikiem w jednym! To skarb dla uczących się i będących na początku drogi!
Przecież można się z kimś nie zgadzać w poglądach, czy ocenach świata, ale szanować Jego wiedzę czy doświadczenie, to nie przeszkadza.

Pan Tomasz wniósł cóż ożywczego, dał nadzieję, że są jeszcze lekarze pasjonaci i robią wiele dobrych rzeczy. Pokazał, że warto ryzykować, być niepopularnym, iść pod prąd, ale robić swoje. To cenne.

Czytam od początku ten wątek i poprzedni o broszurze, i nie rozumiem co się stało? To nie znaczy, że muszę...ale chciałabym pojąć.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #38 : 06-10-2013, 18:09 »

sam wysiadam, na razie z tej łodzi. Muszę się podleczyć. Tu, bez żadnej złości mówię, że MO pali mnie w żołądku. Nawet przy małych dawkach. KB dla mnie, jest bardzo niebezpieczne. Zazdroszczę tym, co mogą wypić KB bez następujących, po wypiciu bóli.

Jerzy, przecież wychodzisz, bądź wyszedłeś z raka. Bez metod prozdrowotnych Biosłone nie byłoby ciebie wśród żywych. Ja swoje odchorowałem wielokrotnie, a raka nie miałem i gdybym miał porównać mój organizm do twojego, ilość branych trucizn i czas trucia, to jest to po prostu przepaść. Żyjesz więcej lat ode mnie, co jest oczywistym, że więcej lat ode mnie degradowałeś swój organizm zanim dotarłeś do Biosłone.

Rzeczywiście mnie czy innym osobom możesz zazdrościć, ale jakże łatwo z tej zazdrości atakuje się później tych co mają lepiej.

Jeżeli mówisz prawdę o działaniu MO, KB na twój organizm, to dobrze będzie, żebyś napisał prawdę o tym, jak zamierzasz się podleczyć.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
JerzyP
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 31.01.2011
Wiadomości: 106

« Odpowiedz #39 : 06-10-2013, 19:56 »

Ostatni post, gdzie piszę jak MIstrz W nocy mnie obraził znów zginął. CUDA, CUDA....... póki co żegnam.

 A Ty, Gibon chciałbyś wiedzieć? To się ucz, małpiszonie i bujaj sie na lianie.
« Ostatnia zmiana: 06-10-2013, 21:49 wysłane przez JerzyP » Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!