Niemedyczne forum zdrowia
19-04-2024, 00:52 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dieta na przytycie  (Przeczytany 16857 razy)
Snoopp
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 16.09.2013
Wiadomości: 8

« : 05-10-2013, 20:19 »

Obecnie ważę 62 kg. Chciałbym przytyć ok. 5 kilogramów. Staram się odżywiać w miarę normalnie i zdrowo, lecz nie stosuję żadnych diet. Piję codziennie MO. Mam problemy z nadkwasotą, dlatego wielu rzeczy sobie odmawiam. Czy znacie Państwo jakieś sposoby lub porady odnośnie ZZO przy jednoczesnym przybieraniu na wadze? - Tak, aby można było te zasady w łatwy sposób stosować, niezależnie od miejsca w jakim się znajduję...
« Ostatnia zmiana: 21-10-2013, 12:55 wysłane przez Whena » Zapisane

MODO: 23.10.2013
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #1 : 06-10-2013, 18:39 »

Dobrze tuczą jogurty serduszko w dużych ilościach, pakując trochę toksyn do komórek w tkance tłuszczowej. msn-wink

A tak zgodnie z ZZO i na poważnie, to masz kilka wyjść:
- jeść 2x więcej, zmuszając tym samym organizm do odkładania nadmiaru w tkankach, jednak ten sposób nie jest gwarancją na przytycie*, gdyż wiele osób i tak nie tyje po jedzeniu "za dużo".
- jeść kaszę jaglaną, dodawać ją do różnych posiłków, co też nie gwarantuje przytycia*.
- przyrządzając posiłki łączyć tłuszcze z węglowodanami, co również nie gwarantuje sukcesu*.
- zacząć rozsądnie ćwiczyć i przybrać na masie mięśniowej, co gwarantuje dodatkowe kilogramy.

*Nie gwarantuje przytycia, gdyż każdy organizm jest inny i nie na każdego zadziała akurat ta metoda.
Zapisane

Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #2 : 06-10-2013, 18:49 »

Możesz dodawać do KB łyżkę wiejskiej, tłustej śmietany, lub do smażenia jajecznicy dodawać trochę więcej niż zwykle masła klarowanego lub boczku.
Możesz również dodać do KB (dodatkowo) 1 łyżkę nasion konopi.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #3 : 07-10-2013, 17:52 »

Dlaczego chiałbyś przytyć 5 kg? Uważasz, że ważysz za mało? Źle się czujesz ze swoją wagą? Ile masz wzrostu?
Każdy organizm jest inny. Jeśli porównujesz swoją wagę i wzrost do tabelek wskazujących jakieś normy, to niekoniecznie musi to być wyznacznik dla Ciebie. Najważniejsze jest to, co sam czujesz, kondycja Twojego organizmu.
« Ostatnia zmiana: 07-10-2013, 18:35 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Snoopp
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 16.09.2013
Wiadomości: 8

« Odpowiedz #4 : 08-10-2013, 00:35 »

@Kamil: Myślę, że ostatnia z Twoich porad byłaby najskuteczniejsza w połączeniu z jakąś dietą.
@Asia: Nie pijam KB smile Ale w takim razie niebawem zacznę. Dodając do niego polecane przez Ciebie produkty.
@Zosiu: 5 kg podałem tylko orientacyjnie. Chciałbym przybrać na ciele, bo jestem na tyle chudy, że widać mi żebra. Mam 176 cm wzrostu. Kondycyjnie czuję się dosyć kiepsko. Chyba najlepszym rozwiązaniem będą dla mnie ćwiczenia w połączeniu z doborowym odżywianiem.
Zapisane

MODO: 23.10.2013
Lucy
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15-12-2006
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 299

« Odpowiedz #5 : 18-10-2013, 17:08 »

Snoopp, proponuję codzienne picie zmielonej kozieradki (2 łyżeczki kozieradki zalać wrzątkiem, przykryć spodeczkiem). Po 15 min. wypić razem ze zmielonymi nasionami. Sprawdzone na chudzielcu, który przytył 6 kg.
« Ostatnia zmiana: 18-10-2013, 17:25 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Wyimaginowane dolegliwości są nieuleczalne.
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #6 : 18-10-2013, 17:24 »

Umiesz wyjaśnić co takiego robi kozieradka w organizmie, że powoduje przytycie? Pobudza apetyt? Zauważyłaś u siebie działanie moczopędne?
Zapisane

Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #7 : 18-10-2013, 17:57 »

Zaczęłam szukać informacji na temat kozieradki i znalazłam  kilka ciekawych zdań:
Cytat
Oczywiście kozieradka nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm. Ma również kilka skutków niepożądanych. Jednym z nich jest posiadanie potu o tak zwanym „kozim zapachu“.
Jeszcze jedna ciekawostka. Akurat Tobie Snoppi, raczej się to nie przyda smile ale:

Cytat
Kozieradka jest wykorzystywana w terapii powiększania piersi ze względu na zdolność pobudzania estrogenów. Ziele kozieradki potrafi powiększyć biust nawet o trzy rozmiary.

Tu jest link do tej strony:
http://tabletkinapowiekszeniebiustu.com.pl/kozieradka-na-powiekszenie-piersi.html
« Ostatnia zmiana: 18-10-2013, 18:08 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #8 : 18-10-2013, 18:05 »

Cytat
Sprawdzone na chudzielcu, który przytył 6 kg.
Lucy, może to zbieg okoliczności, że przypisujesz przytycie kozieradce. Rozejrzyj się dobrze.
« Ostatnia zmiana: 20-10-2013, 17:23 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 11.2009
Wiadomości: 32

« Odpowiedz #9 : 21-10-2013, 22:55 »

Panie Snoopp,

O ćwiczeniach to Pan zapomnij i to na długo. O doborowym odżywianiu też Pan zapomnij, ale pamiętaj Pan o MO, KB i ZZO. Wszystko to razy czas przyczyni się do nabrania właściwych, zdrowych, odpowiednich proporcji ciała. Podpowiem z autopsi, że wyznacznikiem zapoczątkowania procesu przytycia czyli odzyskania zdrowia, będzie wzmożony głód/apetyt na konkrety. Co do "niezależnego miejsca" to ma Pan zadanie domowe, które brzmi: jak przygotować niezależnie od miejsca MO, KB i posiłki według ZZO.
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!