Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 01:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Freda  (Przeczytany 50279 razy)
Freda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 12.10.13
Skąd: SZKOCJA-GLASGOW
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #40 : 23-10-2013, 13:06 »

Sory z czystym szacunkiem!!! Ale ja nie ogarniam tej nagonki na pisownie mam wrażenie że to forum polonistyczne a nie zdrowotne.
Zapisane

FREDA
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #41 : 23-10-2013, 13:32 »

Freda, nie przejmuj się, skup się na tym co dla Ciebie teraz ważne.

Ludzie zwracają Ci uwagę, ponieważ deklarując chęć bycia w Biosłone, zgodziłaś się, że będziesz przestrzegać regulaminu, a w/g regulaminu należy przestrzegać polskiej pisowni.

Tu masz link, który wyjaśni Ci dlaczego:
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=16391.0

To, że trzeba przestrzegać regulaminu, to naprawdę niewiele, w porównaniu z tym jaką wiedzę możesz tu zdobyć.
Pisz sobie w jakimś edytorze, który sam uchwyci błędy ortograficzne, postaraj się pisać jasno i logicznie. To sprawi, że unikniemy nieporozumień.


« Ostatnia zmiana: 24-10-2013, 12:57 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #42 : 27-10-2013, 09:20 »

Freda jak się trzymasz?
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Freda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 12.10.13
Skąd: SZKOCJA-GLASGOW
Wiadomości: 23

« Odpowiedz #43 : 28-10-2013, 09:52 »

Odpuścil mi ból straszny w klatce piersiowej a pobolewa mnie szyja. Ogólnie może być.
Zapisane

FREDA
LaktozAnna
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 34
MO: 02.2012-02.2014, 11.2015-teraz
Skąd: Chrzanów
Wiadomości: 96

« Odpowiedz #44 : 21-11-2013, 13:21 »

Dla pocieszenia powiem, że mam tłuszczaki na brzuchu w sobie już od 10 lat msn-wink
Nikt ich nie badał, nie mniej teoria lekarzy była wtedy taka, że tłuszcz przenikł przez mięśnie.
Teraz po 10 latach dołączają nowi koledzy jakoś złożyło się ze stosowaniem MO. Na żuchwie mam  ok 2 cm kulkę (Bóg wie co) ciekawe gdzie tutaj tłuszcz przenikł przez mięśnie... do tego  na palcu zrobiła mi się taka sama kulka mniejszej wielkości na dniach - tu teoria jest taka, że od dźwignięcia ciężarów, staram się nie używać tego palca zbyt mocno, gdy nie naciskam na kulkę to nie boli, mimo że w pobliżu kulka ma wiele kostek, żył itp. Mój ojciec miał tłuszczaki, wycięli mu raz bo promieniowało przy zginaniu - oczywiście źle, zostało coś i odrósł. Potem poprawili i nie odrósł (nie ryzykowałabym cięcia czegokolwiek, choćby dlatego, że słyszałam iż dziecko koleżanki miało coś na ręce i kazali zostawić aż samo się wchłonie i się wchłonęło z czasem, dzieci mają więcej uzdrawiającej mocy pewnie, ale warto wierzyć, że jesteśmy w stanie cofnąć swój biologiczny wiek do czasów kiedy radził sobie ze wszystkim).
Zapytałam lekarkę medycyny rodzinnej co to może być "W POZ się tego pani nie dowie, mogą to być zmiany metaboliczne" z tym metabolizmem to chyba było najmądrzejsze co usłyszałam od lekarza biggrin
Daleko szukać nie trzeba było, z badań krwi wyszła ponadnormalna liczba leukocytów, mniej niż 'norma' magnezu. Miałam badany tylko magnez, pewnie jakby pobadać inne pierwiastki to braków mogło by być więcej. Gdy brak magnezu już jest zaburzona gospodarka sód-potas a co mowa o konsekwencjach innych niedoborów. Aktualnie SLOW MAGU brać nie mogę, gdyż wysiadła mi trzustka (po 3 KB, soku z żurawiny a wczesniej 10 dni antybiotyku na mega zakażenie bakteryjne, które objawiło się omdleniem), niewiele jest magnezu w tym co mogę jeść przy trzustce, więc muszę się chwilowo z magnezem pożegnać. To mi wygląda na zapędzenie w kozi róg, ale z kłującą trzustką pod bokiem, bardzo ograniczonym jadłospisem i jednocześnie niedoborami i tymi tłuszczakami pozdrawiam tych co stracili nadzieję, bo ja jej nie zamierzam tracić smile
Zapisane

Czasem trzeba spaść na sam dół, żeby móc się odbić.
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #45 : 21-11-2013, 14:07 »

LaktozAnna, pamiętasz o możliwości uzupełniania magnezu przez skórę?
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Romina
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 2012 z przerwami
Wiadomości: 6

« Odpowiedz #46 : 27-12-2013, 23:19 »

Freda, z wielkim niepokojem i nadzieją przeczytałam Twój wątek. Jak się czujesz?
Zapisane
Mania
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: od 2011 r.
Wiadomości: 80

« Odpowiedz #47 : 30-12-2013, 15:54 »

No właśnie, jak się czujesz Fredo? Co u Ciebie? Również bardzo mocno Ci kibicuję i mam wielką nadzieję, że wyzdrowiejesz.
« Ostatnia zmiana: 30-12-2013, 20:13 wysłane przez Agata » Zapisane
Domi5
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 16-06-2011
Wiedza:
Wiadomości: 1.414

« Odpowiedz #48 : 31-12-2013, 01:32 »

LaktozAnna, poczytaj o zewnętrznej  suplementacji chlorkiem magnezu.

Link w załączeniu: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=28027.0
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!