Niemedyczne forum zdrowia
19-07-2019, 10:17 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Wesprzyj Fundacj Bios這ne --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Co siedzi w mojej g這wie?  (Przeczytany 13393 razy)
G4H

P貫: M篹czyzna
MO: 01.10.2012
Sk康: Pozna
Wiadomo軼i: 73

« : 05-11-2013, 18:26 »

Ot騜 mam powa積e dolegliwo軼i, kt鏎ych przyczyn po wielu analizach upatruj we wn皻rzu swojej g這wy.

Wszystko zacz窸o si prawdopodobnie od dw鏂h sytuacji:

1. Infekcja wszech czas闚 w zatokach (krew, ropa, strupy, kurz) zablokowana antybiotykiem "duomox" co poskutkowa這 niedro積o軼i jednej z dziurek w nosie, trwaj帷 do dzi - czyli ju ok 3 lata, i wra瞠niem przetaczaj帷ej si kuli w zatoce czo這wej - w zale積o軼i od jej po這瞠nia dro積a jest raz jedna a raz druga dziurka.

2. Przysiady ze sztang na karku wykonywane na si這wni, kt鏎e powodowa造 uczucie rozsadzania g這wy w tylnej jej cz窷ci, gor帷a oraz otumanienia/oszo這mienia jak przy np. dw鏂h piwach (instruktor odradzi to 獞iczenie m闚i帷, 瞠 mo積a doprowadzi do trwa貫go uszkodzenia naczy krwiono郾ych w tylnej cz窷ci g這wy - ile w tym prawdy nie wiem, ale zaprzesta貫m)

Obecne dolegliwo軼i to:

- mg豉 umys這wa/ odrealnienie/ ot瘼ienie/obni穎ne mo磧iwo軼i intelektualne
- wybuchy niekontrolowanej z這軼i, agresji i gniewu z b豉hych powod闚
- stany depresyjne, niezadowolenie
- brak zaanga穎wania w cokolwiek
- nie potrafi czerpa rado軼i z czegokolwiek
- mam problemy ze wzrokiem(pogorszy si, cz瘰to widz "przez mg喚" mam wra瞠nie jakby oczy by造 wysuszone, pojawi造 si m皻y w oczach, mam te nieodparte wra瞠nie, 瞠 m鎩 m霩g nie odbiera wszystkich sygna堯w p造n帷ych z oczu)
- nie rejestruj tego co ludzie do mnie m闚i, zapominam o obowi您kach i og鏊nie mam problemy z pami璚i kr鏒ko jak i d逝go trwa陰
- kiedy potrzebuj g喚bszego, szybszego oddechu (gdy np. podbiegam na autobus, albo wnosz co po schodach) zatykaj mi si uszy, zw豉szcza prawe

Sytuacje w kt鏎ych objawy si pojawiaj/nasilaj:

-Podczas jedzenia posi趾u(nie zawsze) - na pocz徠ku my郵a貫m 瞠 to przez 穎陰dek (zw豉szcza kiedy by貫m na MO z oliwy z oliwek) bo Mistrz pisa, 瞠 jak dolegliwo軼i wyst瘼uj do kwadransa po spo篡ciu posi趾u, to mo積a spekulowa, 瞠 to wina 穎陰dka - jednak nie wiem czy takie objawy mia na my郵i. Obecnie wyrobi貫m sobie teori, 瞠 to wina prze簑wania, kt鏎e obrusza jakie miejsca w twarzoczaszce np. w okolicy skroni i miejscu przyczepu 簑chwy. Na ile to jest trafna teoria ? nie mam poj璚ia, mam nadziej, 瞠 z wasz pomoc jako do tego dojd.

-Po k徙ieli - i to jest po prostu tragedia bo po prysznicu ot瘼ienie przychodzi niemal natychmiast i d逝go si utrzymuje, mam wra瞠nie 瞠 to mog by te naczynka, o kt鏎ych nastraszy mnie instruktor na si這wni - pod wp造wem gor帷ej wody si rozszerzaj i powoduj wra瞠nie podobne do tego, kt鏎e wyst瘼owa這 podczas samego 獞iczenia. Mo瞠 to dziwne, ale powoduje to u mnie ogromne opory przed k徙iel.

Warto nadmieni, 瞠 bywaj sporadyczne dni kiedy jestem sob - tzn. jestem super sprawny umys這wo, wielozadaniowy, wydajny - czuje si m康ry i inteligentny zupe軟ie tak jak przed rozpocz璚iem MO a nawet bardziej, ale tych "z造ch" dni jest zdecydowanie przewaga i nie musz chyba zaznacza jak bardzo utrudnia mi to prac, relacje z rodzin/dziewczyn, mia貫m problem 瞠by sko鎍zy szko喚 i ca趾owicie zrezygnowa貫m z prowadzenia auta bo jestem realnym zagro瞠niem dla siebie i innych na drodze.

Absolutnie nie obwiniam tutaj MO, bo nic nie przes這ni mi pozytywnych efekt闚 uzyskanych przez jej picie ju w ci庵u pierwszego roku, ale wszystkie te objawy pojawi造 si po jej wdro瞠niu, dlatego chcia豚ym 瞠by kto rozwia moje w徠pliwo軼i, potwierdzi na swoim przyk豉dzie, 瞠 to minie (bo w tym momencie odstawienie MO na kilka dni nawet nic nie daje) 瞠 to tylko objawy oczyszczania i ewentualnie doradzi jak sobie z tym radzi.

Stosuj zakraplanie nosa i oczu + ssanie oleju - z tym 瞠 postanowi貫m zrobi tydzie przerwy bo wszystko mi tak spuch這 mi璠zy nosem a gard貫m i parzy這 瞠 wzi掖em L4 bo pojawi豉 si te delikatna gor帷zka, wi璚 postanowi貫m odpocz望. Wiem 瞠 nie zaleca si w陰czania kilku metod oczyszczania jednocze郾ie, ale mam nieodparte wra瞠nie, 瞠 stan mojej g這wy ( a zw豉szcza oczu) nieustannie si pogarsza, st康 decyzja o zakrapianiu.

Mia貫m te epizody z piciem wody z OJ a czasem te OJ+ mi鏚 i je郵i chodzi o smak to smakuj mi absolutnie mi to nie przeszkadza - odstraszy這 mnie jednak to 瞠 czasem po OJ puchnie mi j瞛yk, robi si krwawe bruzdy i plamy.

Nie chce ju dalej rozbudowywa i tak ju obszernego w徠ku, za co serdecznie przepraszam i mam nadziej, 瞠 kto dobrnie do ko鎍a - wszelkich potrzebnych informacji b璠 udziela ba bie膨co.

« Ostatnia zmiana: 05-11-2013, 19:10 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Jan_Poznania

MO: 11.2009
Wiadomo軼i: 32

« Odpowiedz #1 : 09-11-2013, 19:21 »

Postawie Ci diagnoz "bo" z Poznania. Rozlyrotany zdechlak jeste. Gemele w deklu masz. Blubrasz od rzeczy jak po Candida Albicans!!! Objawy, kt鏎e wypisa貫 co maj wskaza? Nic nie piszesz o diecie i jak si od篡wiasz, a MO nie pomo瞠 przy ska瞠niu grzybem. Najpierw to si dobrze zapoznaj z instrukcjami w artyku豉ch portalu i podr璚znikami "zdrowie na w豉sne skinienie". Szczonie, nachapa si musisz na w豉sne zdrowie, a nie kw瘯a.

Badania w dziedzinie medycyny dokona造 tak olbrzymiego post瘼u, 瞠 dzi – praktycznie bior帷 – nikt ju nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Baird
*

MO: 15-03-2007
NIA: 18-06-2013
Wiedza:
Wiadomo軼i: 460

« Odpowiedz #2 : 09-11-2013, 20:45 »

Ten nick G4H wzi掖 si st康, 瞠 stosowa貫 preparaty podnosz帷e poziom hormonu wzrostu czy to przypadkowa zbie積o嗆?

Prawda czyni wolnym
G4H

« Odpowiedz #3 : 10-11-2013, 15:45 »

Cytat
a MO nie pomo瞠 przy ska瞠niu grzybem
Totalna bzdura kolego z Poznania.
Cytat
Najpierw to si dobrze zapoznaj z instrukcjami w artyku豉ch portalu i podr璚znikami
A sam najwyra幡iej ich tre軼i nie znasz, bo gdyby tak by這, wiedzia by, 瞠 podstawowym warunkiem wyleczenia ewentualnej grzybicy jamy nosowej jest wdro瞠nie MO i DP co jest uj皻e w pierwszym tomie ksi捫ki.

Baird - nick to czysta zbie積o嗆 biggrin
(G4H) = (Gunz4Hire)
Jan_Poznania

« Odpowiedz #4 : 10-11-2013, 18:33 »

Wybacz jestem grubosk鏎ny i obawiam si, 瞠 nabawi貫m si alergii psychicznej na kw瘯aj帷ych. Za ad personam nale瘸這 mi si. Przepraszam. Wracaj帷 do meritum sprawy.
W akapicie "obecne dolegliwo軼i" odczytuje jednoznacznie powa積e ska瞠nie candid i wszystkie nast瘼stwa tego stanu. Stosuj帷 przez rok MO z oliw z oliwek to ju masz wyrobiony nawyk i temat jest opanowany. Natomiast nie wiem jak wygl康a Twoje od篡wianie - codzienne jedzenie? Tu musi by absolutna pewno嗆, 瞠 nie ma grama, dos這wnie grama glutenu (substancji negatywnie wp造waj帷ych na samopoczucie) w jad這spisie. Z moich do鈍iadcze w drodze do zdrowia po zrobieniu pierwszego etapu DP zjad貫m jab趾o. W tym samy dniu, po jakim czasie zacz窸o si kruczenie w 穎陰dku. Nast瘼ne jab趾o zjad貫m za jakie dziesi耩 miesi璚y. Bardzo wa積a i bardzo pomocna jest dieta monotematyczna i trzeba j przestrzega pedantycznie. Dzi瘯i niej wiedzia貫m co mi szkodzi, a co nie. Jak szkodzi這 to mia貫m stany ot瘼ienia, chodzi貫m po sklepie jak Ja Fasola. Klucha w gardle powodowa豉 brak zrozumienia tego co m闚i. Na lewej ga販e pojawi豉 si czarna plamka. 毒enice nie reagowa造 prawid這wo w s這neczne dni nie zw篹a造 si co powodowa這 透awienie i mru瞠nie oczu. Na ubikacji ranno rodzi貫m w b鏊u i m璚zarniach "kaktusa". Wymienia mog d逝go tylko, 瞠 zabraknie miejsca na reakcje organizmu po DP, MO, KB. Na pocz徠ku po MO pojawi si pot i lekka temperatura. Po odstawieniu pieczywa ust徙i豉 astma. Po KB to si drapa貫m w okolicach mostka (grasicy) szczotk drucian, a raczej mia貫m tak ochot. Giry to najch皻niej bym odr帳a taki by silny b鏊. Po zakrapianiu nosa to chcia貫m przewierci czaszk i przep逝ka m霩g. B鏊 j康er, kt鏎y nie 篡czy si wrogowi i nie wiem co dalej pisa. Pulsuj帷e skronie i dziwny w璠rowny b鏊 w g這wie. B鏊 po陰czony z sw璠zieniem pod paznokciami itd. Ale! Nie wszystko nast徙i這 od razu. Podej嗆 do MO, KB by這 kilka. Kiedy nast徙i prze這m. To stolec by stolcem, a nie katusem. Wzrost si 篡ciowych by znaczny, a tym samym sprawno嗆 umys這wa jak u matematyka. Ga趾i oczne, jeszcze nie za bardzo, ale nie ma plamki. Wyprski tz. brodawki nie cofaja si. Najwa積iejsze. G堯d jakiego wcze郾iej nie zna貫m. Wymusi na mnie gotowanie konkretnych potraw, kt鏎e syci造. O stanach emocjonalnych nie wspomn.

Dlatego wa積 informacj jest co jesz? 疾by nie okaza這 si, 輳 jesz panierk z bu趾i tartej na schabowym.
I na Twoje stany umys這we, li軼ie kapuchy. Mi to pomaga這.

Kilka pyta do Ciebie:

Co jesz na 郾iadanie, obiad, kolacj?
Czy spo篡wasz orzech pomi璠zy posi趾ami?
Jakie koktajle - sk豉dniki?

Badania w dziedzinie medycyny dokona造 tak olbrzymiego post瘼u, 瞠 dzi – praktycznie bior帷 – nikt ju nie jest zdrowy - Bertrand Russell
G4H

« Odpowiedz #5 : 10-11-2013, 20:00 »

Spokojnie - wobec glutenu prowadzę zasadę "zero tolerancji" i zapewniam, że śladową ilość od razu wyczuję - objawy po najmniejszej ilości glutenu to piekło i nie mogę ich pomylić z niczym innym, więc od 10 miesięcy jestem "czysty".

Odżywiam się monotonnie, co absolutnie mi nie przeszkadza.

Śniadanie: jajka sadzone + surówka + kasza gryczana biała lub od kilku dni jaglana.
Obiad: Kotlet schabowy bez żadnej panierki, nawet nie przysmażony, tylko taki raczej uduszony + surówka + kasza jak wyżej.
Kolacja: podobnie jak śniadanie.

Surówki robione samemu - (kapusta kiszona, marchewka, cebula, pietruszka).
W pracy między posiłkami podtrzymuje się jakimś owocem - głównie jabłko bądź gruszka.

Z KB zrezygnowałem bo otępienie pojawiało się natychmiast i było bardzo silne, ale będę próbował wdrożyć zwracając uwagę na reakcje.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2013, 21:40 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Jan_Poznania

« Odpowiedz #6 : 10-11-2013, 20:46 »

Rozumiem, że KB mało piłeś? Koktajle możesz robić w mniejszych dawkach i zobaczysz co się stanie. Niekoniecznie musi być z owocami (cukrem). U mnie po KB problemy odpadały na rzecz problemów bólowych gdzieś tam na początku. Przykładowo, moja spontaniczna i niczym nie sprowokowana agresja ustąpiła, ot tak. Poza tym jesteś na kursie.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2013, 21:41 wys豉ne przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Peter

MO: 27-03-2009
Sk康: 郵御kie
Wiadomo軼i: 86

« Odpowiedz #7 : 06-04-2014, 10:21 »

Obecne dolegliwo軼i to:

- mg豉 umys這wa/ odrealnienie/ ot瘼ienie/obni穎ne mo磧iwo軼i intelektualne
- wybuchy niekontrolowanej z這軼i, agresji i gniewu z b豉hych powod闚
- stany depresyjne, niezadowolenie
- brak zaanga穎wania w cokolwiek
- nie potrafi czerpa rado軼i z czegokolwiek
Mia貫m dok豉dnie to samo. Wszystkie objawy nasila造 si po MO dlatego 瞠 organizm oczyszcza si z toksyn kt鏎e trafiaj do krwiobiegu i kr捫 docieraj帷 do m霩gu powoduj帷 mg喚 umys這w i wszystkie inne objawy, kt鏎e opisa貫. A tak瞠 je郵i masz grzybic to likwiduj帷 j b璠ziesz czu si gorzej z tego samego powodu: Martwe grzyby, strz瘼y grzybni i ich toksyny zanim zostan wydalone z organizmu kr捫 we krwi i podtruwaj ca造 ustr鎩.
Mnie pomog這 dopiero odstawienie MO na miesi帷 a w tym czasie bardzo wa積e jest przestrzeganie diety. Im wi璚ej metod oczyszczania zastosujesz tym gorzej b璠ziesz si czu. Najlepiej jest przerywa MO i dawa czas organizmowi na regeneracj.

Cytat
- mam problemy ze wzrokiem(pogorszy si, cz瘰to widz "przez mg喚" mam wra瞠nie jakby oczy by造 wysuszone, pojawi造 si m皻y w oczach, mam te nieodparte wra瞠nie, 瞠 m鎩 m霩g nie odbiera wszystkich sygna堯w p造n帷ych z oczu)
- nie rejestruj tego co ludzie do mnie m闚i, zapominam o obowi您kach i og鏊nie mam problemy z pami璚i kr鏒ko jak i d逝go trwa陰
- kiedy potrzebuj g喚bszego, szybszego oddechu (gdy np. podbiegam na autobus, albo wnosz co po schodach) zatykaj mi si uszy, zw豉szcza prawe

Mia貫m te podobnie w trakcie oczyszczania. Kto co do mnie m闚i a ja nie rozumia貫m tego co on m闚i.
Zuza
*

P貫: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk康: Podkarpacie
Wiadomo軼i: 683

« Odpowiedz #8 : 06-04-2014, 19:37 »

W Twoim przypadku jest podobnie jak w przypadku mojej c鏎ki. Oczyszczanie g這wy mo瞠 trwa naprawd d逝go. Musisz uzbroi si w cierpliwo嗆. U nas trwa to ju chyba trzeci rok. Te mia豉 chore zatoki, ale po kilku latach z MO prze鈍ietlenie wykazuje, 瞠 nic w nich ju nie zalega. To by豉 dla mnie taka ma豉 zmy趾a. Jej ci庵貫 z貫 samopoczucie, b鏊e g這wy, brak ch璚i do 篡cia, brak mo磧iwo軼i zapami皻ania czegokolwiek i ca豉 masa innych dolegliwo軼i zacz窸y mnie przera瘸. Porobi豉m jej kilka bada, 瞠by wykluczy jakie powa積e choroby. Okazuje si, 瞠 wszystkie badania ma idealne. Ten artyku du穎 mi rozja郾i http://portal.bioslone.pl/grzybica-jamy-nosowej. Poprzedni rok, szczeg鏊nie zima, by chyba prze這mowy. Tej zimy wida ju by這, 瞠 sytuacja troch si klaruje. To znaczy wida ju jaki rozdzia na dni, kiedy choruje i dni kiedy jest lepiej. Mog powiedzie zdecydowanie, 瞠 ka盥a choroba infekcyjna /u niej jest to b鏊 g這wy, gor帷zka, katar, kaszel, b鏊e r騜nych cz窷ci cia豉 i obsypana buzia/ przynosi popraw. Z czasem widz te, 瞠 taka infekcja zaczyna szybciej j rozbiera. To znaczy, w tamtym roku jej fatalne samopoczucie trwa這 tygodniami, zanim przysz豉 gor帷zka i ca豉 reszta, a teraz kilka dni temu zacz窸a bole j g這wa, obsypa這 jej buzi a dzisiaj ju le篡 z ca陰 reszt. Po poprzedniej infekcji zacz窸a czu si tak dobrze, 瞠 my郵a豉m, 瞠 mi serce z rado軼i p瘯nie. Tego si nie da opisa. To moje ZOMBI zacz窸o wychodzi z domu, biega豉, zabiera豉 m這dsz siostr na rower, znowu wchodzi jej normalnie nauka...
Je郵i chodzi o diet, bardzo stara si je嗆 dobrze, ale wielu rzeczy po prostu nie lubi i tu te kolejny dla mnie schodek. KB nie mo瞠 prze趾n望.
Mog Ci powiedzie, 瞠 jeste na dobrej drodze ale musisz by bardzo wytrwa造, chwilami mo瞠 by trudno, ale si op豉ci.

Brer
*

MO: 2012.01.23
Wiedza:
Sk康: Mi璠zy stolic a Mazurami
Wiadomo軼i: 511

« Odpowiedz #9 : 06-04-2014, 23:37 »

Tymczasowo odstaw mikstur, takie akacje to znak, 瞠 MO spe軟i豉 swoje zadanie.
Odstaw wszelkie kasze ( i inne w璕lowodanowe zapychacze), nadmiar insuliny we krwi w takim stanie tylko pot璕uje m瘯i.
Jedz jaja, mi瘰o i jak najwi璚ej sur闚ek. Jak nie przechodz koktajle to niech warzywa b璠 g帳k, w kt鏎 wsi彗n odpady z oczyszczania.
Pr鏏owa貫 kuracji SLOW-MAGiem? Mnie przywr鏂i豉 trze德o嗆 umys這w.
« Ostatnia zmiana: 06-04-2014, 23:45 wys豉ne przez Agata » Zapisane
G4H

« Odpowiedz #10 : 07-04-2014, 10:11 »

Super, 瞠 napisali軼ie, tym bardziej, 瞠 piszecie o tym tak jak by軼ie mieli to ju za sob, a wiecie na pewno jak bardzo wa積e jest to dla bios這nejczyka, kt鏎y dopiero przez to przechodzi.

Od czasu napisania postu min掖 ju jaki czas i z ka盥ym dniem czuj, 瞠 mam wi璚ej wiedzy i lepiej si "dogaduj" z moim organizmem.

Peter:
Obecnie wycofa貫m si tylko do MO.

Zuza:
Artyku znam bardzo dobrze. W moim przypadku do infekcji to jeszcze bardzo d逝ga droga, ale je郵i maj nadej嗆 takie dni jak u Twojej c鏎ki, to warto czeka. ZOMBI to idealne okre郵enie - sam bym si tak okre郵i, te przesiaduj w domu, kumple mnie gdzie wyci庵aj to szukam wym闚ek.
W jakim wieku masz c鏎k?

Brer:
Ilo嗆 wype軟iaczy jest u mnie naprawd znikoma, koktajle przechodz ju bardzo dobrze, niestety ci篹ko trawi surowizn dlatego zajadam gotowan marchewk najcz窷ciej, a kuracji SLOW-MAGiem nie pr鏏owa貫m i chyba nie chc. 
Zuza
*

P貫: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk康: Podkarpacie
Wiadomo軼i: 683

« Odpowiedz #11 : 07-04-2014, 18:10 »

C鏎ka sko鎍zy豉 16 lat. Mog Ci jeszcze podpowiedzie, 瞠 MO podaj jej teraz dosy rzadko, bo nawet najmniejsze dawki bardzo szybko wywo逝j u niej r騜ne objawy oczyszczania, a tego jej przez ostatnie lata nie brakuje.
Kupi豉m chlorek magnezu i ziele o nazwie ostro瞠 warzywny, czasami robi jej k徙iele. Bywa, 瞠 czuje si po nich lepiej.
Kiedy zak豉da豉m jej skarpety z octem jab趾owym na noc, to pojawi豉 si jej jaka wysypka, kt鏎a bardzo sw璠zia豉 i pokrywa豉 si ropnymi strupami. Wtedy c鏎ka by豉 w bardzo pod造m stanie wi璚 darowa豉m to sobie, a potem zapomnia豉m. Teraz, pisz帷 do Ciebie, przypomnia豉m sobie o tym i my郵, 瞠 to mo瞠 by dobra droga, kt鏎 mo積a da uj軼ie 鈍i雟twom kr捫帷ym w organizmie. Jej, przy ka盥ej infekcji, podobnymi rankami z rop /to nie s zwyk貫 pryszcze/ obsypuje twarz. Chyba do tego wr鏂imy, tylko musz ocet zrobi, bo ju nie mam jab趾owego.

Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!