Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 14:50 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Co siedzi w mojej g³owie?  (Przeczytany 20198 razy)
G4H
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Sk±d: Poznañ
Wiadomo¶ci: 72

« : 05-11-2013, 17:26 »

Otó¿ mam powa¿ne dolegliwo¶ci, których przyczynê po wielu analizach upatrujê we wnêtrzu swojej g³owy.

Wszystko zaczê³o siê prawdopodobnie od dwóch sytuacji:

1. Infekcja wszech czasów w zatokach (krew, ropa, strupy, kurz) zablokowana antybiotykiem "duomox" co poskutkowa³o niedro¿no¶ci± jednej z dziurek w nosie, trwaj±c± do dzi¶ - czyli ju¿ ok 3 lata, i wra¿eniem przetaczaj±cej siê kuli w zatoce czo³owej - w zale¿no¶ci od jej po³o¿enia dro¿na jest raz jedna a raz druga dziurka.

2. Przysiady ze sztang± na karku wykonywane na si³owni, które powodowa³y uczucie rozsadzania g³owy w tylnej jej czê¶ci, gor±ca oraz otumanienia/oszo³omienia jak przy np. dwóch piwach (instruktor odradzi³ to æwiczenie mówi±c, ¿e mo¿na doprowadziæ do trwa³ego uszkodzenia naczyñ krwiono¶nych w tylnej czê¶ci g³owy - ile w tym prawdy nie wiem, ale zaprzesta³em)

Obecne dolegliwo¶ci to:

- mg³a umys³owa/ odrealnienie/ otêpienie/obni¿one mo¿liwo¶ci intelektualne
- wybuchy niekontrolowanej z³o¶ci, agresji i gniewu z b³ahych powodów
- stany depresyjne, niezadowolenie
- brak zaanga¿owania w cokolwiek
- nie potrafiê czerpaæ rado¶ci z czegokolwiek
- mam problemy ze wzrokiem(pogorszy³ siê, czêsto widzê "przez mg³ê" mam wra¿enie jakby oczy by³y wysuszone, pojawi³y siê mêty w oczach, mam te¿ nieodparte wra¿enie, ¿e mój mózg nie odbiera wszystkich sygna³ów p³yn±cych z oczu)
- nie rejestrujê tego co ludzie do mnie mówi±, zapominam o obowi±zkach i ogólnie mam problemy z pamiêci± krótko jak i d³ugo trwa³±
- kiedy potrzebujê g³êbszego, szybszego oddechu (gdy np. podbiegam na autobus, albo wnoszê co¶ po schodach) zatykaj± mi siê uszy, zw³aszcza prawe

Sytuacje w których objawy siê pojawiaj±/nasilaj±:

-Podczas jedzenia posi³ku(nie zawsze) - na pocz±tku my¶la³em ¿e to przez ¿o³±dek (zw³aszcza kiedy by³em na MO z oliwy z oliwek) bo Mistrz pisa³, ¿e jak dolegliwo¶ci wystêpuj± do kwadransa po spo¿yciu posi³ku, to mo¿na spekulowaæ, ¿e to wina ¿o³±dka - jednak nie wiem czy takie objawy mia³ na my¶li. Obecnie wyrobi³em sobie teoriê, ¿e to wina prze¿uwania, które obrusza jakie¶ miejsca w twarzoczaszce np. w okolicy skroni i miejscu przyczepu ¿uchwy. Na ile to jest trafna teoria ? nie mam pojêcia, mam nadziejê, ¿e z wasz± pomoc± jako¶ do tego dojdê.

-Po k±pieli - i to jest po prostu tragedia bo po prysznicu otêpienie przychodzi niemal natychmiast i d³ugo siê utrzymuje, mam wra¿enie ¿e to mog± byæ te naczynka, o których nastraszy³ mnie instruktor na si³owni - pod wp³ywem gor±cej wody siê rozszerzaj± i powoduj± wra¿enie podobne do tego, które wystêpowa³o podczas samego æwiczenia. Mo¿e to dziwne, ale powoduje to u mnie ogromne opory przed k±piel±.

Warto nadmieniæ, ¿e bywaj± sporadyczne dni kiedy jestem sob± - tzn. jestem super sprawny umys³owo, wielozadaniowy, wydajny - czuje siê m±dry i inteligentny zupe³nie tak jak przed rozpoczêciem MO a nawet bardziej, ale tych "z³ych" dni jest zdecydowanie przewaga i nie muszê chyba zaznaczaæ jak bardzo utrudnia mi to pracê, relacje z rodzin±/dziewczyn±, mia³em problem ¿eby skoñczyæ szko³ê i ca³kowicie zrezygnowa³em z prowadzenia auta bo jestem realnym zagro¿eniem dla siebie i innych na drodze.

Absolutnie nie obwiniam tutaj MO, bo nic nie przes³oni mi pozytywnych efektów uzyskanych przez jej picie ju¿ w ci±gu pierwszego roku, ale wszystkie te objawy pojawi³y siê po jej wdro¿eniu, dlatego chcia³bym ¿eby kto¶ rozwia³ moje w±tpliwo¶ci, potwierdzi³ na swoim przyk³adzie, ¿e to minie (bo w tym momencie odstawienie MO na kilka dni nawet nic nie daje) ¿e to tylko objawy oczyszczania i ewentualnie doradzi³ jak sobie z tym radziæ.

Stosujê zakraplanie nosa i oczu + ssanie oleju - z tym ¿e postanowi³em zrobiæ tydzieñ przerwy bo wszystko mi tak spuch³o miêdzy nosem a gard³em i parzy³o ¿e wzi±³em L4 bo pojawi³a siê te¿ delikatna gor±czka, wiêc postanowi³em odpocz±æ. Wiem ¿e nie zaleca siê w³±czania kilku metod oczyszczania jednocze¶nie, ale mam nieodparte wra¿enie, ¿e stan mojej g³owy ( a zw³aszcza oczu) nieustannie siê pogarsza, st±d decyzja o zakrapianiu.

Mia³em te¿ epizody z piciem wody z OJ a czasem te¿ OJ+ miód i je¶li chodzi o smak to smakuj± mi absolutnie mi to nie przeszkadza - odstraszy³o mnie jednak to ¿e czasem po OJ puchnie mi jêzyk, robi± siê krwawe bruzdy i plamy.

Nie chce ju¿ dalej rozbudowywaæ i tak ju¿ obszernego w±tku, za co serdecznie przepraszam i mam nadziejê, ¿e kto¶ dobrnie do koñca - wszelkich potrzebnych informacji bêdê udziela³ ba bie¿±co.

 
« Ostatnia zmiana: 05-11-2013, 18:10 wys³ane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 11.2009
Wiadomo¶ci: 32

« Odpowiedz #1 : 09-11-2013, 18:21 »

Postawie Ci diagnozê "bo¶" z Poznania. Rozlyrotany zdechlak jeste¶. Gemele w deklu masz. Blubrasz od rzeczy jak po Candida Albicans!!! Objawy, które wypisa³e¶ co maj± wskazaæ? Nic nie piszesz o diecie i jak siê od¿ywiasz, a MO nie pomo¿e przy ska¿eniu grzybem. Najpierw to siê dobrze zapoznaj z instrukcjami w artyku³ach portalu i podrêcznikami "zdrowie na w³asne skinienie". Szczonie, nachapaæ siê musisz na w³asne zdrowie, a nie kwêkaæ.
Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokona³y tak olbrzymiego postêpu, ¿e dzi¶ – praktycznie bior±c – nikt ju¿ nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Baird
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 459

« Odpowiedz #2 : 09-11-2013, 19:45 »

Ten nick G4H wzi±³ siê st±d, ¿e stosowa³e¶ preparaty podnosz±ce poziom hormonu wzrostu czy to przypadkowa zbie¿no¶æ?
Zapisane

Prawda czyni wolnym
G4H
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Sk±d: Poznañ
Wiadomo¶ci: 72

« Odpowiedz #3 : 10-11-2013, 14:45 »

Cytat
a MO nie pomo¿e przy ska¿eniu grzybem
Totalna bzdura kolego z Poznania.
Cytat
Najpierw to siê dobrze zapoznaj z instrukcjami w artyku³ach portalu i podrêcznikami
A sam najwyra¼niej ich tre¶ci nie znasz, bo gdyby tak by³o, wiedzia³ by¶, ¿e podstawowym warunkiem wyleczenia ewentualnej grzybicy jamy nosowej jest wdro¿enie MO i DP co jest ujête w pierwszym tomie ksi±¿ki.

Baird - nick to czysta zbie¿no¶æ biggrin
(G4H) = (Gunz4Hire)
Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 11.2009
Wiadomo¶ci: 32

« Odpowiedz #4 : 10-11-2013, 17:33 »

Wybacz jestem gruboskórny i obawiam siê, ¿e nabawi³em siê alergii psychicznej na kwêkaj±cych. Za ad personam nale¿a³o mi siê. Przepraszam. Wracaj±c do meritum sprawy.
W akapicie "obecne dolegliwo¶ci" odczytuje jednoznacznie powa¿ne ska¿enie candid± i wszystkie nastêpstwa tego stanu. Stosuj±c przez rok MO z oliw± z oliwek to ju¿ masz wyrobiony nawyk i temat jest opanowany. Natomiast nie wiem jak wygl±da Twoje od¿ywianie - codzienne jedzenie? Tu musi byæ absolutna pewno¶æ, ¿e nie ma grama, dos³ownie grama glutenu (substancji negatywnie wp³ywaj±cych na samopoczucie) w jad³ospisie. Z moich do¶wiadczeñ w drodze do zdrowia po zrobieniu pierwszego etapu DP zjad³em jab³ko. W tym samy dniu, po jakim¶ czasie zaczê³o siê kruczenie w ¿o³±dku. Nastêpne jab³ko zjad³em za jakie¶ dziesiêæ miesiêcy. Bardzo wa¿na i bardzo pomocna jest dieta monotematyczna i trzeba j± przestrzegaæ pedantycznie. Dziêki niej wiedzia³em co mi szkodzi, a co nie. Jak szkodzi³o to mia³em stany otêpienia, chodzi³em po sklepie jak Ja¶ Fasola. Klucha w gardle powodowa³a brak zrozumienia tego co mówiê. Na lewej ga³ce pojawi³a siê czarna plamka. ¬renice nie reagowa³y prawid³owo w s³oneczne dni nie zwê¿a³y siê co powodowa³o ³zawienie i mru¿enie oczu. Na ubikacji ranno rodzi³em w bólu i mêczarniach "kaktusa". Wymieniaæ mogê d³ugo tylko, ¿e zabraknie miejsca na reakcje organizmu po DP, MO, KB. Na pocz±tku po MO pojawi³ siê pot i lekka temperatura. Po odstawieniu pieczywa ust±pi³a astma. Po KB to siê drapa³em w okolicach mostka (grasicy) szczotk± drucian±, a raczej mia³em tak± ochotê. Giry to najchêtniej bym odr±ba³ taki by³ silny ból. Po zakrapianiu nosa to chcia³em przewierciæ czaszkê i przep³ukaæ mózg. Ból j±der, który nie ¿yczy siê wrogowi i nie wiem co dalej pisaæ. Pulsuj±ce skronie i dziwny wêdrowny ból w g³owie. Ból po³±czony z swêdzieniem pod paznokciami itd. Ale! Nie wszystko nast±pi³o od razu. Podej¶æ do MO, KB by³o kilka. Kiedy nast±pi³ prze³om. To stolec by³ stolcem, a nie katusem. Wzrost si³ ¿yciowych by³ znaczny, a tym samym sprawno¶æ umys³owa jak u matematyka. Ga³ki oczne, jeszcze nie za bardzo, ale nie ma plamki. Wyprski tz. brodawki nie cofaja siê. Najwa¿niejsze. G³ód jakiego wcze¶niej nie zna³em. Wymusi³ na mnie gotowanie konkretnych potraw, które syci³y. O stanach emocjonalnych nie wspomnê.

Dlatego wa¿n± informacj± jest co jesz? ¯eby nie okaza³o siê, ¿ê jesz panierkê z bu³ki tartej na schabowym.
I na Twoje stany umys³owe, li¶cie kapuchy. Mi to pomaga³o.

Kilka pytañ do Ciebie:

Co jesz na ¶niadanie, obiad, kolacjê?
Czy spo¿ywasz orzech pomiêdzy posi³kami?
Jakie koktajle - sk³adniki?

Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokona³y tak olbrzymiego postêpu, ¿e dzi¶ – praktycznie bior±c – nikt ju¿ nie jest zdrowy - Bertrand Russell
G4H
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Sk±d: Poznañ
Wiadomo¶ci: 72

« Odpowiedz #5 : 10-11-2013, 19:00 »

Spokojnie - wobec glutenu prowadzę zasadę "zero tolerancji" i zapewniam, że śladową ilość od razu wyczuję - objawy po najmniejszej ilości glutenu to piekło i nie mogę ich pomylić z niczym innym, więc od 10 miesięcy jestem "czysty".

Odżywiam się monotonnie, co absolutnie mi nie przeszkadza.

Śniadanie: jajka sadzone + surówka + kasza gryczana biała lub od kilku dni jaglana.
Obiad: Kotlet schabowy bez żadnej panierki, nawet nie przysmażony, tylko taki raczej uduszony + surówka + kasza jak wyżej.
Kolacja: podobnie jak śniadanie.

Surówki robione samemu - (kapusta kiszona, marchewka, cebula, pietruszka).
W pracy między posiłkami podtrzymuje się jakimś owocem - głównie jabłko bądź gruszka.

Z KB zrezygnowałem bo otępienie pojawiało się natychmiast i było bardzo silne, ale będę próbował wdrożyć zwracając uwagę na reakcje.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2013, 20:40 wys³ane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Jan_Poznania
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 11.2009
Wiadomo¶ci: 32

« Odpowiedz #6 : 10-11-2013, 19:46 »

Rozumiem, że KB mało piłeś? Koktajle możesz robić w mniejszych dawkach i zobaczysz co się stanie. Niekoniecznie musi być z owocami (cukrem). U mnie po KB problemy odpadały na rzecz problemów bólowych gdzieś tam na początku. Przykładowo, moja spontaniczna i niczym nie sprowokowana agresja ustąpiła, ot tak. Poza tym jesteś na kursie.
« Ostatnia zmiana: 10-11-2013, 20:41 wys³ane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane

Badania w dziedzinie medycyny dokona³y tak olbrzymiego postêpu, ¿e dzi¶ – praktycznie bior±c – nikt ju¿ nie jest zdrowy - Bertrand Russell
Peter
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 42
MO: 27-03-2009
Sk±d: ¶l±skie
Wiadomo¶ci: 85

« Odpowiedz #7 : 06-04-2014, 09:21 »


Obecne dolegliwo¶ci to:

- mg³a umys³owa/ odrealnienie/ otêpienie/obni¿one mo¿liwo¶ci intelektualne
- wybuchy niekontrolowanej z³o¶ci, agresji i gniewu z b³ahych powodów
- stany depresyjne, niezadowolenie
- brak zaanga¿owania w cokolwiek
- nie potrafiê czerpaæ rado¶ci z czegokolwiek
Mia³em dok³adnie to samo. Wszystkie objawy nasila³y siê po MO dlatego ¿e organizm oczyszcza³ siê z toksyn które trafiaj± do krwiobiegu i kr±¿± docieraj±c do mózgu powoduj±c mg³ê umys³ow± i wszystkie inne objawy, które opisa³e¶. A tak¿e je¶li masz grzybicê to likwiduj±c j± bêdziesz czu³ siê gorzej z tego samego powodu: Martwe grzyby, strzêpy grzybni i ich toksyny zanim zostan± wydalone z organizmu kr±¿± we krwi i podtruwaj± ca³y ustrój.
Mnie pomog³o dopiero odstawienie MO na miesi±c a w tym czasie bardzo wa¿ne jest przestrzeganie diety. Im wiêcej metod oczyszczania zastosujesz tym gorzej bêdziesz siê czuæ. Najlepiej jest przerywaæ MO i dawaæ czas organizmowi na regeneracjê.

Cytat
- mam problemy ze wzrokiem(pogorszy³ siê, czêsto widzê "przez mg³ê" mam wra¿enie jakby oczy by³y wysuszone, pojawi³y siê mêty w oczach, mam te¿ nieodparte wra¿enie, ¿e mój mózg nie odbiera wszystkich sygna³ów p³yn±cych z oczu)
- nie rejestrujê tego co ludzie do mnie mówi±, zapominam o obowi±zkach i ogólnie mam problemy z pamiêci± krótko jak i d³ugo trwa³±
- kiedy potrzebujê g³êbszego, szybszego oddechu (gdy np. podbiegam na autobus, albo wnoszê co¶ po schodach) zatykaj± mi siê uszy, zw³aszcza prawe


Mia³em te¿ podobnie w trakcie oczyszczania. Kto¶ co¶ do mnie mówi³ a ja nie rozumia³em tego co on mówi.
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk±d: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 683

« Odpowiedz #8 : 06-04-2014, 18:37 »

W Twoim przypadku jest podobnie jak w przypadku mojej córki. Oczyszczanie g³owy mo¿e trwaæ naprawdê d³ugo. Musisz uzbroiæ siê w cierpliwo¶æ. U nas trwa to ju¿ chyba trzeci rok. Te¿ mia³a chore zatoki, ale po kilku latach z MO prze¶wietlenie wykazuje, ¿e nic w nich ju¿ nie zalega. To by³a dla mnie taka ma³a zmy³ka. Jej ci±g³e z³e samopoczucie, bóle g³owy, brak chêci do ¿ycia, brak mo¿liwo¶ci zapamiêtania czegokolwiek i ca³a masa innych dolegliwo¶ci zaczê³y mnie przera¿aæ. Porobi³am jej kilka badañ, ¿eby wykluczyæ jakie¶ powa¿ne choroby. Okazuje siê, ¿e wszystkie badania ma idealne. Ten artyku³ du¿o mi rozja¶ni³ http://portal.bioslone.pl/grzybica-jamy-nosowej. Poprzedni rok, szczególnie zima, by³ chyba prze³omowy. Tej zimy widaæ ju¿ by³o, ¿e sytuacja trochê siê klaruje. To znaczy widaæ ju¿ jaki¶ rozdzia³ na dni, kiedy choruje i dni kiedy jest lepiej. Mogê powiedzieæ zdecydowanie, ¿e ka¿da choroba infekcyjna /u niej jest to ból g³owy, gor±czka, katar, kaszel, bóle ró¿nych czê¶ci cia³a i obsypana buzia/ przynosi poprawê. Z czasem widzê te¿, ¿e taka infekcja zaczyna szybciej j± rozbieraæ. To znaczy, w tamtym roku jej fatalne samopoczucie trwa³o tygodniami, zanim przysz³a gor±czka i ca³a reszta, a teraz kilka dni temu zaczê³a boleæ j± g³owa, obsypa³o jej buziê a dzisiaj ju¿ le¿y z ca³± reszt±. Po poprzedniej infekcji zaczê³a czuæ siê tak dobrze, ¿e my¶la³am, ¿e mi serce z rado¶ci pêknie. Tego siê nie da opisaæ. To moje ZOMBI zaczê³o wychodziæ z domu, biega³a, zabiera³a m³odsz± siostrê na rower, znowu wchodzi jej normalnie nauka...
Je¶li chodzi o dietê, bardzo stara siê je¶æ dobrze, ale wielu rzeczy po prostu nie lubi i tu te¿ kolejny dla mnie schodek. KB nie mo¿e prze³kn±æ.
Mogê Ci powiedzieæ, ¿e jeste¶ na dobrej drodze ale musisz byæ bardzo wytrwa³y, chwilami mo¿e byæ trudno, ale siê op³aci.
Zapisane

Brer
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 2012.01.23
Wiedza:
Sk±d: Miêdzy stolic± a Mazurami
Wiadomo¶ci: 655

« Odpowiedz #9 : 06-04-2014, 22:37 »

Tymczasowo odstaw miksturê, takie akacje to znak, ¿e MO spe³ni³a swoje zadanie.
Odstaw wszelkie kasze ( i inne wêglowodanowe zapychacze), nadmiar insuliny we krwi w takim stanie tylko potêguje mêki.
Jedz jaja, miêso i jak najwiêcej surówek. Jak nie przechodz± koktajle to niech warzywa bêd± g±bk±, w któr± wsi±kn± odpady z oczyszczania.
Próbowa³e¶ kuracji SLOW-MAGiem? Mnie przywróci³a trze¼wo¶æ umys³ow±.
« Ostatnia zmiana: 06-04-2014, 22:45 wys³ane przez Agata » Zapisane
G4H
***

Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 33
MO: 01.10.2012
Sk±d: Poznañ
Wiadomo¶ci: 72

« Odpowiedz #10 : 07-04-2014, 09:11 »

Super, ¿e napisali¶cie, tym bardziej, ¿e piszecie o tym tak jak by¶cie mieli to ju¿ za sob±, a wiecie na pewno jak bardzo wa¿ne jest to dla bios³onejczyka, który dopiero przez to przechodzi.

Od czasu napisania postu min±³ ju¿ jaki¶ czas i z ka¿dym dniem czujê, ¿e mam wiêcej wiedzy i lepiej siê "dogadujê" z moim organizmem.

Peter:
Obecnie wycofa³em siê tylko do MO.

Zuza:
Artyku³ znam bardzo dobrze. W moim przypadku do infekcji to jeszcze bardzo d³uga droga, ale je¶li maj± nadej¶æ takie dni jak u Twojej córki, to warto czekaæ. ZOMBI to idealne okre¶lenie - sam bym siê tak okre¶li³, te¿ przesiadujê w domu, kumple mnie gdzie¶ wyci±gaj± to szukam wymówek.
W jakim wieku masz córkê?

Brer:
Ilo¶æ wype³niaczy jest u mnie naprawdê znikoma, koktajle przechodz± ju¿ bardzo dobrze, niestety ciê¿ko trawiê surowiznê dlatego zajadam gotowan± marchewkê najczê¶ciej, a kuracji SLOW-MAGiem nie próbowa³em i chyba nie chcê. 
Zapisane
Zuza
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 01-07-2008
Wiedza:
Sk±d: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 683

« Odpowiedz #11 : 07-04-2014, 17:10 »

Córka skoñczy³a 16 lat. Mogê Ci jeszcze podpowiedzieæ, ¿e MO podajê jej teraz dosyæ rzadko, bo nawet najmniejsze dawki bardzo szybko wywo³uj± u niej ró¿ne objawy oczyszczania, a tego jej przez ostatnie lata nie brakuje.
Kupi³am chlorek magnezu i ziele o nazwie ostro¿eñ warzywny, czasami robiê jej k±piele. Bywa, ¿e czuje siê po nich lepiej.
Kiedy zak³ada³am jej skarpety z octem jab³kowym na noc, to pojawi³a siê jej jaka¶ wysypka, która bardzo swêdzia³a i pokrywa³a siê ropnymi strupami. Wtedy córka by³a w bardzo pod³ym stanie wiêc darowa³am to sobie, a potem zapomnia³am. Teraz, pisz±c do Ciebie, przypomnia³am sobie o tym i my¶lê, ¿e to mo¿e byæ dobra droga, któr± mo¿na daæ uj¶cie ¶wiñstwom kr±¿±cym w organizmie. Jej, przy ka¿dej infekcji, podobnymi rankami z rop± /to nie s± zwyk³e pryszcze/ obsypuje twarz. Chyba do tego wrócimy, tylko muszê ocet zrobiæ, bo ju¿ nie mam jab³kowego.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!