Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Chcę ponownie otworzyć rankę  (Przeczytany 14488 razy)
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« : 23-11-2013, 01:10 »

Od paru miesięcy nękają mnie bóle stawów i mięśni. Szybka męczliwość, po niedużym wysiłku mięśnie się spinają i bolą. Ciągle coś w nich strzela i przeskakuje. Takie dziwne pobolewanie we wszystkich stawach, coś jak przy grypie, tylko że nie ustępuje. Utrudnia mi to codzienne czynności, bo muszę częste przerwy robić. Stawy ogólnie wszystkie dokuczają, ale najgorzej to kolanowe i barkowe.
Koktajli cytrynowych nie piję i w miksturze mam dłuższą przerwę, więc efekty oczyszczania na pewno to nie są.

NIA stosowałem ok. trzy lata temu, ale bardzo krótko bo ok. miesiąca. Naczytałem się wtedy na dawnym forum Aszkara o pozytywnych efektach i stąd decyzja. Z ranką nie miałem większych problemów, noga nie puchła jedynie trochę bolała. Nie miałem żadnych wtedy efektów, więc rankę zagoiłem. Teraz się zastanawiam, że to pewnie za krótki czas i przez to nic nie pomogło.

Miejsce po rance czasami swędzi i pobolewa i skóra jest dość twarda. Myślałem o zrobieniu w tym samym miejscu, żeby nie tworzyć dodatkowej blizny potem na nodze.
Co myślicie o tym?
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 11:07 wysłane przez Agata » Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #1 : 23-11-2013, 06:52 »

Metoda NIA jest dobra na takie sprawy, jednak 1 miesiąc to za krótko, aby były jakieś jej efekty. Pociągnij 6-8 miesięcy. Życzę wytrwałości. smile
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 11:10 wysłane przez Agata » Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #2 : 23-11-2013, 07:08 »

Spróbuj na bolące miejsca zastosować smarowanie roztworem chlorku magnezu. Ja miałam skurcze łydek i po dwóch smarowaniach przeszło jak ręka odjął. Znacznie też złagodziło bóle spastyczne jelit. Chlorek magnezu uzyskiwany z wody morskiej - to prawdziwa rewelka!
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 11:11 wysłane przez Agata » Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #3 : 23-11-2013, 14:54 »

Spróbuj na bolące miejsca zastosować smarowanie roztworem chlorku magnezu. Ja miałam skurcze łydek i po dwóch smarowaniach przeszło jak ręka odjął. Znacznie też złagodziło bóle spastyczne jelit. Chlorek magnezu uzyskiwany z wody morskiej - to prawdziwa rewelka!

Gdzie mogę dostać roztwór chlorku magnezu? Nie zaszkodzi spróbować chociaż robiłem kuracje slow magiem bez efektów.  
Wydaje mi się, że to może nie być spowodowane brakiem magnezu, bo dokuczają mi wszystkie stawy. Najciekawsze że aso w normie.  


Metoda NIA jest dobra na takie sprawy, jednak 1 miesiąc to za krótko, aby były jakieś jej efekty. Pociągnij 6-8 miesięcy. Życzę wytrwałości. smile

Też tak teraz stwierdzam. Zastanawiam się tylko nad tym samym miejscem na tej bliźnie i czy będzie ok. Miejsce jest dosyć twardawe w dotyku i wypukłe. Ma może ktoś doświadczenie z robieniem ranki na bliźnie po poprzedniej?
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 16:09 wysłane przez Agata » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #4 : 23-11-2013, 16:47 »

Jestem w 8 miesiącu stosowania metody NIA. Mięśnie i stawy strasznie dają mi popalalić. Nie jestem w stanie się "rozciągnąć". Czuje się tak jak bym miał zakwasy. Jakbym był zakwaszony. Czuję się jakbym codziennie robił ostry trening na siłowni. I tak od dobrych 5 miesięcy. Od kilku dni zastanawiam się nad tym, czy aby nie zamknąć juz rany. Na 99% nie jest to efekt prozdrowoty czy też pożądany.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 17:24 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #5 : 23-11-2013, 17:19 »

Ciekawa sprawa i powiem Ci, że mam teraz obawy czy zastosować tą metodę. Faktycznie dużo czasu i powinieneś mieć jakąś poprawę, coś na plus. Gdyby to nie trwało 5 miesięcy, to by można powiedzieć, że to oczyszczanie i stopniowo byłaby poprawa. Na pseudo forum Aszkara czytałem, że chyba dwóm czy trzem osobom przeszło rzs, ale jak to się ma, to tak naprawdę nie wiadomo. Parę wpisów i żadnej historii przebiegu.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 18:53 wysłane przez Agata » Zapisane
Dandi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 333

« Odpowiedz #6 : 23-11-2013, 17:33 »

Nie wiem, co mam Ci doradzić. Ja nigdy nie byłem i nie jestem chory na RZS. Te "moje" bóle stawów i mięśni pojawiły się w czasie stosowania NIA. Ale może to przypadek i przyczyną jest coś innego. Tak, jest kilka osób, które wyleczyły się z RZS. Możesz spróbować, prawdopodobnie nic nie tracisz. Ale nie napalaj się i nie licz na nie wiadomo co, bo możesz się zawieść.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 18:55 wysłane przez Agata » Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #7 : 23-11-2013, 18:19 »

Mam podobne objawy, ale stopniowo się zmniejszają. Doszłam do wniosku, że to regeneracja. Musowo pilnujcie systematycznych "dostaw" minerałków poprzez surówki, lub gotowane warzywka, moczenie nóżek w chlorku magnezu też wskazane, podjadanie orzechów, KB - i - powinno minąć. Ile macie lat? Pouzupełniajcie dane w profilu.
Chlorek magnezu cz.d.a. można kupić przez internet np. na allegro lub w sklepach firm chemicznych.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 23:17 wysłane przez Ania‬ » Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #8 : 23-11-2013, 19:50 »

Nie wiem, co mam Ci doradzić. Ja nigdy nie byłem i nie jestem chory na RZS. Te "moje" bóle stawów i mięśni pojawiły się w czasie stosowania NIA. Ale może to przypadek i przyczyną jest coś innego. Tak, jest kilka osób, które wyleczyły się z RZS. Możesz spróbować, prawdopodobnie nic nie tracisz. Ale nie napalaj się i nie licz na nie wiadomo co, bo możesz się zawieść.

Masz rację napalać się nie ma co. Wcześniej tak było naczytałem się, że ludzie po 2 tyg zdrowieli zrobiłem rankę a potem rozczarowanie. Też nie mam rzs bynajmniej stwierdzonego. Mi to jakoś samo przyszło stopniowo coraz gorzej, aż utrudnia normalne zajęcia domowe.
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #9 : 23-11-2013, 19:54 »

Mam podobne objawy, ale stopniowo się zmniejszają. Doszłam do wniosku , że to regeneracja. Musowo pilnujcie systematycznych "dostaw" minerałków poprzez surówki, lub gotowane warzywka, moczenie nóżek w chlorku magnezu też wskazane, podjadanie orzechów, KB - i - powinno minąć. Ile macie lat?Pouzupełniajcie dane w profilu.
Chlorek magnezu cz.d.a. można kupić przez internet np. na allegro lub w sklepach firm chemicznych.

Chlorek magnezu już zamówiłem nie zaszkodzi spróbować. Zupy kolagenowe robię i warzywka też jem. U mnie te objawy stopniowo się pogarszają wiec dziwne to jest ręce opadają Smutny
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #10 : 23-11-2013, 19:55 »

Ciekawa sprawa i powiem Ci, że mam teraz obawy czy zastosować tą metodę. Faktycznie dużo czasu i powinieneś mieć jakąś poprawę, coś na plus. Gdyby to nie trwało 5 miesięcy, to by można powiedzieć, że to oczyszczanie i stopniowo byłaby poprawa.

Na swoim przykładzie muszę powiedzieć, że bóle w kościach muszą się pojawić, nawet po tak długim okresie. Prawdopodobnie coś jest usuwane. Po prawie 14 miesiącach stosowania muszę powiedzieć, że nie mam żadnych problemów stawowych. Przed tą metodą z uwagi na siedzącą pracę miałem problemy po kilkugodzinnym siedzeniu. Teraz mogę siedzieć cały dzień i zero problemów, jak ręką odjął smile
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #11 : 23-11-2013, 20:16 »

Pocieszyłeś mnie Tomku smile
Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #12 : 23-11-2013, 20:44 »

Nikt nie powiedział, że od razu musi być super. MO też pije się latami. W kilka miesięcy nie da się naprawić wszystkich problemów. Trzeba cierpliwości smile
Zapisane
Łukasz
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 43
MO: 05.2008
Wiadomości: 69

« Odpowiedz #13 : 23-11-2013, 22:46 »

To w sumie też nie wiadomo, czy ten efekt masz przy NIA, czy po miksturze.
« Ostatnia zmiana: 23-11-2013, 23:19 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Tomek12
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 04.11.2012
Skąd: Warszawa, Podlasie
Wiadomości: 37

« Odpowiedz #14 : 24-11-2013, 06:45 »

Czytając wypowiedzi innych oraz na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że to NIA działa na stawy. Są przypadki osób, które latami piły MO, a problem ze stawami miały. MO chyba działa na inne obszary, pewnie stawy oczyszcza, ale w dalszej perspektywie.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!