Niemedyczne forum zdrowia
17-09-2019, 14:49 *
Witamy, Go嗆. Zaloguj si lub zarejestruj.
Czy dotar do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj si podaj帷 nazw u篡tkownika, has這 i d逝go嗆 sesji
Aktualno軼i: Czwarty tom "Zdrowia na w豉sne 篡czenie" --> kliknij

Strona g堯wna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj si Rejestracja  
Strony: [1]   Do do逝
  Drukuj  
Autor W徠ek: Bioenergoterapeuta z og這szenia  (Przeczytany 6938 razy)
Mistrz
*

P貫: M篹czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk康: Hogwart
Wiadomo軼i: 10.557

« : 01-12-2013, 22:33 »

Poszukujemy osob, kt鏎 chcemy zatrudni na stanowisko bioenergoterapeuty. Oferujemy godziwe zarobki, nie chcemy podawa w og這szeniu ich wysoko軼i, aczkolwiek prosz nam wierzy, s to atrakcyjne liczby. (...) Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego, kt鏎ego koszta my pokrywamy. Kurs jest certyfikowany za鈍iadzeniem z MEN. (...) Zakres obowi您k闚 - wykonywanie sesji terapeutycznych (oko這 15 minutowych) dla os鏏 zainteresowanych. Na szkoleniu opowiemy dok豉dnie jak takie sesje wykonywa.

Je郵i nie wiesz nic, dasz sobie wm闚i wszystko
Savage7
*

MO: 01.01.2007
Wiedza:
Sk康: Granica ma這polski i 郵御ka
Wiadomo軼i: 937

« Odpowiedz #1 : 01-12-2013, 22:38 »

ζ. A Mistrz si mo瞠 ma ochot zg這si? Opr鏂z nieazjatyckich rys闚 jest Pan idealnym kandydatem. No mo瞠 jeszcze wiedz Pan posiada, ale zawsze mo積a to zakamuflowa.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie dzia豉. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko dzia豉, a nikt nie wie dlaczego.
Kozaczek
*

P貫: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk康: Szczecin
Wiadomo軼i: 2.152

« Odpowiedz #2 : 02-12-2013, 01:26 »

Cytat
Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego
Masa ludzi wpadnie w szpony tego nowego bionowoszkolonego. Wyrazy wsp馧czucia.
Mistrz
*

« Odpowiedz #3 : 02-12-2013, 13:41 »

ζ. A Mistrz si mo瞠 ma ochot zg這si? Opr鏂z nieazjatyckich rys闚 jest Pan idealnym kandydatem. No mo瞠 jeszcze wiedz Pan posiada, ale zawsze mo積a to zakamuflowa.
Jest jeszcze jeden szkopu - mam uprawnienia wyk豉dowcy bioenergoterapii.

Kasandra

MO: 15.05.2010
Sk康: Zielona G鏎a
Wiadomo軼i: 104

« Odpowiedz #4 : 03-12-2013, 15:13 »

Mam pro軸 aby Mistrz wypowiedzial si, czy mo積a zaufa bioenergoterapeucie Andrzejowi Lewandowskiemu. B璠zie w pobli簑.
Mistrz
*

« Odpowiedz #5 : 03-12-2013, 15:41 »

Troch dziwny go嗆, ale nie mam podstaw wydawa o nim opinii.

Kasandra

MO: 15.05.2010
Sk康: Zielona G鏎a
Wiadomo軼i: 104

« Odpowiedz #6 : 03-12-2013, 21:56 »

Do Pana mam zbyt daleko. Ponieważ od wiosny nasilają się dziwne objawy, coraz bardziej męczące, chcę szukać pomocy nie w naszych służbach medycznych. Trudno mieć do nich zaufanie. Zaznaczam, że od trzech lat żyję wg zasad Biosłone i nie wyobrażam sobie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 03-12-2013, 23:32 wys豉ne przez Ania‬ » Zapisane
Mistrz
*

« Odpowiedz #7 : 03-12-2013, 22:18 »

Radz spr鏏owa, a wra瞠niami podzieli si z nami.

scorupion
« Odpowiedz #8 : 04-12-2013, 00:19 »

Szczeg鏊nie z niezwykle silnego energetycznego deptania kr璕os逝pa, je郵i mo積a.
Agata
*

MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo軼i: 541

« Odpowiedz #9 : 04-12-2013, 01:20 »

Kiedy by豉m sta陰 klientk bioenergoterapeut闚. Lewandowski by najgorszy. Mia豉m wra瞠nie, 瞠 wszystkich nabija w butelk. By豉m u niego kilka razy. Bardzo drogi, zadufany w sobie, straszny z wygl康u, wykonywa jakie dziwne czary mary nad cz這wiekiem, potem nad wod mineraln (kt鏎a s這no kosztowa豉, st康 moje skojarzenie nabijania w butelk), dobrze si przy tym bawi帷 - bra ze sob swoich wsp馧pracownik闚 do innego pomieszczenia (nie tego, w kt鏎ym czarowa nad lud幟i), przez drzwi by這 s造cha jak sobie gadaj i chichraj si - mia豉m wra瞠nie, 瞠 z nas - naiwniak闚, potem wychodzi, a jego ludzie sprzedawali wod, kt鏎 w tym czasie pono naenergetyzowa.

Zawsze w poczekalniach innych bioenergoterapeut闚 ludzie sobie opowiadali jakie pozytywne skutki odczuli, u niego jako nie pami皻am, by ktokolwiek go chwali. Owszem, mia sztab ludzi, kt鏎zy pr鏏owali robi mu reklam i by這 to wszystko do嗆 dobrze przygotowane.
Pojecha豉m do niego z kole瘸nk, kt鏎a nie bra豉 udzia逝 w seansie i mog豉 spojrze obiektywnym okiem - patrzy豉 z lito軼i na ludzi (na mnie te), kt鏎zy tak daj si omami.

A tak poza tym, jestem na etapie, 瞠 瘸逝j ka盥ej wizyty u jakiegokolwiek bioenergoterapeuty. By豉m jednak wierna przez lata jednemu - facetowi, kt鏎ego prywatnie zna這 sporo moich znajomych i potwierdzali jego zdolno軼i (pono nawet czasem lekarze si go radzili), do kt鏎ego zawsze przyje盥瘸造 t逝my, nawet z zagranicy, jednak nie do篡 czterdziestu lat, bo p瘯 mu t皻niak w m霩gu. Zawsze m闚i, 瞠 mo瞠 pom鏂 innym, tylko nie sobie i swojej rodzinie. Ci庵le si szkoli, wyje盥瘸 za granic, jednak wida by這, 瞠 ten "dar" szcz窷cia mu nie daje.

R騜nie si po nim czu豉m. Pami皻am jak raz siedz帷 na korytarzu poczu豉m jak co si ze mn dzieje, jaka energia przesz豉 przez moje cia這 (on w tym czasie mia klientk w gabinecie). Oj, nie polecam takich odczu.

Teraz odradzam wszystkim moim znajomym chodzenie do bioenergoterapeut闚.
Yasmine

Sk康: ma這polska
Wiadomo軼i: 120

« Odpowiedz #10 : 10-12-2013, 20:51 »

Po przeczytaniu książki, której tytuł kiedyś podał pan Józef "Piękna strona zła", rozmowach z różnymi ludźmi, oraz własnych przemyśleniach, mam coraz większe wątpliwości, czy pójście do bioenergoterapeuty to dobry pomysł.

Jednak zapytam, może ktoś był u Doroty Pachnik i mógłby coś na temat tej pani powiedzieć?

Tak Dorota Pachnik pisze o sobie:
Posiadam państwowe uprawnienia w zakresie:

•  bioenergoterapii
•  radiestezji
•  refleksologii
•  biomasażu
•  pierwszej pomocy przedmedycznej
•  energetycznej medycyny manualnej
•  clavitopunktury
•  bioterapii
•  terapie manualne - kręgarstwo

Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Jako jedna z nielicznych łączę zabiegi bioenergoterapii z kręgarstwem i energetyką manualną, co daje bardzo dobre i szybkie rezultaty w usuwaniu bólów odkręgosłupowych, miednicy, głowy (migreny) oraz kończyn.

Bardzo dobre wyniki osiągam w schorzeniach układu pokarmowego (np. cukrzycy - po zabiegach glukometr pokazuje spadek cukru), serca, krążenia - niskiego i wysokiego ciśnienia, miażdzycy, układu hormonalnego, moczowego, prostacie, depresji.

Potrafię również zmierzyć się z guzami, cystami, torbielami, mięśniakami. Pomagam w ustaleniu diety. Pacjenci po zabiegach wychodzą sprawni ruchowo bez bólu.

Jestem akredytowanym przez MEM wykładowcą z certyfikatem jakości ISO 9001. Prowadzę wykłady w ramach Polskiego Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych RADIUS. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić jak najlepszą pomoc ludziom.

Jeśli ktoś mógłby coś na temat tej osoby i jej leczenia napisać, byłabym bardzo wdzięczna.
« Ostatnia zmiana: 10-12-2013, 22:29 wys豉ne przez Ania‬ » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogo innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu by這 si wcze郾iej.” XIV Dalajlama
Strony: [1]   Do g鏎y
  Drukuj  

Skocz do:  

Dzia豉 na MySQL Dzia豉 na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid這wy XHTML 1.0! Prawid這wy CSS!