Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 10:35 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Sklep Bios³one --> wejd¼
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: [1]   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Bioenergoterapeuta z og³oszenia  (Przeczytany 10716 razy)
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« : 01-12-2013, 21:33 »

Poszukujemy osobê, któr± chcemy zatrudniæ na stanowisko bioenergoterapeuty. Oferujemy godziwe zarobki, nie chcemy podawaæ w og³oszeniu ich wysoko¶ci, aczkolwiek proszê nam wierzyæ, s± to atrakcyjne liczby. (...) Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego, którego koszta my pokrywamy. Kurs jest certyfikowany za¶wiadzeniem z MEN. (...) Zakres obowi±zków - wykonywanie sesji terapeutycznych (oko³o 15 minutowych) dla osób zainteresowanych. Na szkoleniu opowiemy dok³adnie jak takie sesje wykonywaæ.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Savage7
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Sk±d: Granica ma³opolski i ¶l±ska
Wiadomo¶ci: 951

« Odpowiedz #1 : 01-12-2013, 21:38 »

£a³. A Mistrz siê mo¿e ma ochotê zg³osiæ? Oprócz nieazjatyckich rysów jest Pan idealnym kandydatem. No mo¿e jeszcze wiedzê Pan posiada, ale zawsze mo¿na to zakamuflowaæ.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie dzia³a. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko dzia³a, a nikt nie wie dlaczego.
Kozaczek
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Sk±d: Szczecin
Wiadomo¶ci: 2.159

« Odpowiedz #2 : 02-12-2013, 00:26 »

Cytat
Uprawnienia do wykonywania tego zawodu kandydat zdobywa u nas poprzez odbycie kursu 3dniowego
Masa ludzi wpadnie w szpony tego nowego bionowoszkolonego. Wyrazy wspó³czucia.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 02-12-2013, 12:41 »

£a³. A Mistrz siê mo¿e ma ochotê zg³osiæ? Oprócz nieazjatyckich rysów jest Pan idealnym kandydatem. No mo¿e jeszcze wiedzê Pan posiada, ale zawsze mo¿na to zakamuflowaæ.
Jest jeszcze jeden szkopu³ - mam uprawnienia wyk³adowcy bioenergoterapii.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Kasandra
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15.05.2010
Sk±d: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 104

« Odpowiedz #4 : 03-12-2013, 14:13 »

Mam pro¶bê aby Mistrz wypowiedzial siê, czy mo¿na zaufaæ bioenergoterapeucie Andrzejowi Lewandowskiemu. Bêdzie w pobli¿u.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #5 : 03-12-2013, 14:41 »

Trochê dziwny go¶æ, ale nie mam podstaw wydawaæ o nim opinii.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Kasandra
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 15.05.2010
Sk±d: Zielona Góra
Wiadomo¶ci: 104

« Odpowiedz #6 : 03-12-2013, 20:56 »

Do Pana mam zbyt daleko. Ponieważ od wiosny nasilają się dziwne objawy, coraz bardziej męczące, chcę szukać pomocy nie w naszych służbach medycznych. Trudno mieć do nich zaufanie. Zaznaczam, że od trzech lat żyję wg zasad Biosłone i nie wyobrażam sobie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 03-12-2013, 22:32 wys³ane przez Ania‬ » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #7 : 03-12-2013, 21:18 »

Radzê spróbowaæ, a wra¿eniami podzieliæ siê z nami.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #8 : 03-12-2013, 23:19 »

Szczególnie z niezwykle silnego energetycznego deptania krêgos³upa, je¶li mo¿na.
Zapisane
Agata
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
MO: 09.08.2008
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 540

« Odpowiedz #9 : 04-12-2013, 00:20 »

Kiedy¶ by³am sta³± klientk± bioenergoterapeutów. Lewandowski by³ najgorszy. Mia³am wra¿enie, ¿e wszystkich nabija w butelkê. By³am u niego kilka razy. Bardzo drogi, zadufany w sobie, straszny z wygl±du, wykonywa³ jakie¶ dziwne czary mary nad cz³owiekiem, potem nad wod± mineraln± (która s³ono kosztowa³a, st±d moje skojarzenie nabijania w butelkê), dobrze siê przy tym bawi±c - bra³ ze sob± swoich wspó³pracowników do innego pomieszczenia (nie tego, w którym czarowa³ nad lud¼mi), przez drzwi by³o s³ychaæ jak sobie gadaj± i chichraj± siê - mia³am wra¿enie, ¿e z nas - naiwniaków, potem wychodzi³, a jego ludzie sprzedawali wodê, któr± w tym czasie ponoæ naenergetyzowa³.

Zawsze w poczekalniach innych bioenergoterapeutów ludzie sobie opowiadali jakie pozytywne skutki odczuli, u niego jako¶ nie pamiêtam, by ktokolwiek go chwali³. Owszem, mia³ sztab ludzi, którzy próbowali robiæ mu reklamê i by³o to wszystko do¶æ dobrze przygotowane.
Pojecha³am do niego z kole¿ank±, która nie bra³a udzia³u w seansie i mog³a spojrzeæ obiektywnym okiem - patrzy³a z lito¶ci± na ludzi (na mnie te¿), którzy tak daj± siê omamiæ.

A tak poza tym, jestem na etapie, ¿e ¿a³ujê ka¿dej wizyty u jakiegokolwiek bioenergoterapeuty. By³am jednak wierna przez lata jednemu - facetowi, którego prywatnie zna³o sporo moich znajomych i potwierdzali jego zdolno¶ci (ponoæ nawet czasem lekarze siê go radzili), do którego zawsze przyje¿d¿a³y t³umy, nawet z zagranicy, jednak nie do¿y³ czterdziestu lat, bo pêk³ mu têtniak w mózgu. Zawsze mówi³, ¿e mo¿e pomóc innym, tylko nie sobie i swojej rodzinie. Ci±gle siê szkoli³, wyje¿d¿a³ za granicê, jednak widaæ by³o, ¿e ten "dar" szczê¶cia mu nie daje.

Ró¿nie siê po nim czu³am. Pamiêtam jak raz siedz±c na korytarzu poczu³am jak co¶ siê ze mn± dzieje, jaka¶ energia przesz³a przez moje cia³o (on w tym czasie mia³ klientkê w gabinecie). Oj, nie polecam takich odczuæ.

Teraz odradzam wszystkim moim znajomym chodzenie do bioenergoterapeutów.
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 49
Sk±d: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 117

« Odpowiedz #10 : 10-12-2013, 19:51 »

Po przeczytaniu książki, której tytuł kiedyś podał pan Józef "Piękna strona zła", rozmowach z różnymi ludźmi, oraz własnych przemyśleniach, mam coraz większe wątpliwości, czy pójście do bioenergoterapeuty to dobry pomysł.

Jednak zapytam, może ktoś był u Doroty Pachnik i mógłby coś na temat tej pani powiedzieć?

Tak Dorota Pachnik pisze o sobie:
Posiadam państwowe uprawnienia w zakresie:

•  bioenergoterapii
•  radiestezji
•  refleksologii
•  biomasażu
•  pierwszej pomocy przedmedycznej
•  energetycznej medycyny manualnej
•  clavitopunktury
•  bioterapii
•  terapie manualne - kręgarstwo

 Mikroskopowe badanie żywej kropli krwi.

Jako jedna z nielicznych łączę zabiegi bioenergoterapii z kręgarstwem i energetyką manualną, co daje bardzo dobre i szybkie rezultaty w usuwaniu bólów odkręgosłupowych, miednicy, głowy (migreny) oraz kończyn.

 Bardzo dobre wyniki osiągam w schorzeniach układu pokarmowego (np. cukrzycy - po zabiegach glukometr pokazuje spadek cukru), serca, krążenia - niskiego i wysokiego ciśnienia, miażdzycy, układu hormonalnego, moczowego, prostacie, depresji.

 Potrafię również zmierzyć się z guzami, cystami, torbielami, mięśniakami. Pomagam w ustaleniu diety. Pacjenci po zabiegach wychodzą sprawni ruchowo bez bólu.

Jestem akredytowanym przez MEM wykładowcą z certyfikatem jakości ISO 9001. Prowadzę wykłady w ramach Polskiego Centrum Ustawicznego Kształcenia Dorosłych RADIUS. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, aby zapewnić jak najlepszą pomoc ludziom.

Jeśli ktoś mógłby coś na temat tej osoby i jej leczenia napisać, byłabym bardzo wdzięczna.
« Ostatnia zmiana: 10-12-2013, 21:29 wys³ane przez Ania‬ » Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogo¶ innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu by³o siê wcze¶niej.” XIV Dalajlama
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!