Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 19:19 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Morelka - polip w woreczku żółciowym  (Przeczytany 20101 razy)
Morelka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Skąd: UK
Wiadomości: 52

« : 16-12-2013, 23:49 »

Czy ktoś jest w stanie doradzić mi jak naturalnymi sposobami mogę pozbyć się polipa z woreczka żółciowego? Czy wogóle to jest możliwe? Zmieniłam olej lniany na olej z oliwek i odczuwam kłucie w woreczku o czym to świadczy?
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #1 : 17-12-2013, 12:01 »

Mam ten sam problem. Morelko, jak duży ten polip?
Zapisane
Morelka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Skąd: UK
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #2 : 17-12-2013, 12:34 »

6mm ma polip. Trudno mi się z tym żyję ponieważ cały czas myślę o tym. Boję się żeby nic poważniejszego z tego się nie zrobiło. Od ponad 5 lat go mam. Stosowałam Detox+ ale nic nie pomogło. Co rok robię usg i nadal tam jest Smutny
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Amelia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 588

« Odpowiedz #3 : 17-12-2013, 20:44 »

Też się obawiam, czy on w ogóle ma szansę się wchłonąć. U mnie jest ponad dwa razy większy, niestety. Powiększył się dwukrotnie po 7 latach od badania. Wcześniej w pęcherzyku były dodatkowo złogi, teraz ich już nie ma, ale to małe pocieszenie. Ja po Detoxie czuję się bliska depresji, więc go nie zażywam. A boli Cię pęcherzyk, pijesz MO, jak z dietą? Wątroba i pęcherzyk lubią dobry tłuszcz, oleje tłoczone na zimno, tłuste ryby, awokado i ostropest. Staram się te składniki w diecie zapewnić, i zobaczymy. 
« Ostatnia zmiana: 17-12-2013, 21:48 wysłane przez Ania‬ » Zapisane
Morelka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Skąd: UK
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #4 : 17-12-2013, 22:01 »

Oczywiście piję MO, DP, KB i ssam olej. Bóli nie mam ale czasami mnie zakuje. Mam czasami bóle pod prawą łopatką i myślę, że jest to od woreczka. Masz 2 razy większy i lekarze nie chcą go usunąć? Niby jest toria, że poniżej 1cm nie usuwają, ale kto ich tam wie. Jestem osobą trzymającą się z daleka od lekarzy a to co mówią dzielę na 3, co lekarz to inna opinia. Mieszkam w UK a tu to dopiero trzeba gimnastyki żeby zrobili mi usg raz do roku. Według angielskich lekarzy to nic takiego i bądź tu człowieku mądry.
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Morelka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 41
MO: 2010 DP, KB
Skąd: UK
Wiadomości: 52

« Odpowiedz #5 : 18-12-2013, 17:31 »

Bulgotanie w brzuchu to również efekty oczyszczania tak? Zastanawiam się czy moje bulgotanie to efekt oczyszczania czy to co zjadłam mi nie służy. Już się pogubiłam. Jem mieso z kapustą blanszowaną plus KB. Staram się jeść proste posiłki by wykluczyć to co mi nie służy. Czasami czuję, że się cofam i wiem, że już nic nie wiem Smutny
Zapisane

W zdrowym ciele zdrowy duch !
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!