Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 01:54 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: O co chodzi?  (Przeczytany 24928 razy)
Tomasz_Dangel
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2008
Wiadomości: 1.079

« Odpowiedz #20 : 30-09-2013, 09:45 »

Cytat
Trzeba mieć w sobie duży upór
To fakt. Jestem uparty jak osioł.

Cytat
Można się tylko domyślać, jakie maile teraz otrzymuje.
Problem w tym, że żadnych. Milczenie. Pewnie Koledzy lekarze nie czytają, albo nie chcą się wychylać.
Bardzo pozytywną ocenę otrzymałem tylko od p. Witolda Jarmołowicza (nie jest lekarzem).
Mam nadzieję, że nasza popularnonaukowa broszura spowoduje jakąś reakcję i wzbudzi większe zainteresowanie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #21 : 30-09-2013, 10:35 »

Skostniałe struktury nie znoszą obrazoburców.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #22 : 10-10-2013, 19:11 »

Nigdy nie posłucham wichrzyciela, bo ostatnio syn wrócił ze szkoły i mówi: "Tato! Dziś biegaliśmy na 1000 metrów, ścigaliśmy się z chłopakami z klasy. Przybiegłem pierwszy!" Wyobraźcie sobie, jakie znaczenie mają te słowa dla ojca dziecka, które dwa lata temu prawie przeszło to http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=10738.msg153007#msg153007, wymyślano mu choroby, dając leki na astmę. Syn nie uprawia sportów tak jak jego koledzy, a ja wiem dlaczego przybiegł pierwszy. Moja rodzina nie bierze leków, żadnych suplementów. Jesteśmy wolni od tego g*wna po prostu!

Dziś reprezentował szkołę na zawodach sportowych w mieście. Zdobył drugie miejsce w biegu sztafetowym na 5000 metrów (każdy z zawodników biegł kilometr).
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Jurek_z_Lasu
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 15.06.2012r
Wiadomości: 14

« Odpowiedz #23 : 26-10-2013, 13:03 »

Myślę że "nasze czasy" cechuje brak lub zawężony zakres doświadczania. Doświadczania życia, doświadczania samego siebie. Dziecko od samej szkoły podstawowej przechodzi testy, wykuwa regułki i zdaje egzaminy. Dziecko ma dane coś do wyuczenia i basta. Ma zebrać punkty. Nie uczymy dzieci doświadczania. Do czego zmierzam?
Gro osób krytykujących nigdy nie doświadczyło na sobie efektów zdrowotnych jakie daje ZZO, MO, KB. Nie mogę zatem zrozumieć dlaczego zadają sobie trud krytykowania metody kiedy nawet jej nie dotknęli. Co innego gdy spotykam krytykę konstruktywną (osoby która doświadczyła metody). To są dwa odrębne typy krytyki.

Machos - mam coś wspólnego z Twoim synem. Też ścigam się na zawodach biegowych i też zacząłem wskakiwać na pudła. Tę możliwość dał mi Józef Słonecki gdy ponad rok temu zetknąłem się z jego książką i postanowiłem wdrożyć jego zasady w moje życie. Jedyna różnica jeśli chodzi o Twojego syna to to że jestem kalendarzowo starszy o jakieś 30 lat.
Zapisane
MarekS
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 07.08.2008
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 108

« Odpowiedz #24 : 24-12-2013, 01:10 »


Cytat
Można się tylko domyślać, jakie maile teraz otrzymuje.
Problem w tym, że żadnych. Milczenie. Pewnie Koledzy lekarze nie czytają, albo nie chcą się wychylać
[/quote]
Tego typu reakcje, a w zasadzie ich brak, występują nie tylko w medycynie. Onegdaj, w czasach gdy byłem studentem historii, pojawiły się pewne informacje na temat nowych odkryć dotyczących starożytności. Na tyle ważne, że prawdę mówiąc należałoby napisać podręczniki od nowa. Mało tego, świetnie udokumentowane. Zadałem więc pytanie, jakże szacownemu profesorowi,  dotyczące tematu.  Otrzymałem odpowiedź nie godną naukowca:" My tu się, proszę pana, pierdołami zajmować nie będziemy."
Wniosek jest jeden. ONI,  w każdej dziedzinie będą bronić status quo. Bo tak wygodniej. Niczego wiecej nie trzeba robić, wszystko już jest jasne i zostało napisane. My sobie będziemy nadal siedzieć na swoich stołkach i precz od nas.
Tak samo w medycynie.
Ha, już kilka lat temu pisałem na tym forum, że jak sprawa nabierze rozgłosu to najpierw będą próbowali nas ośmieszyć, a potem zrobią z nas sektę pod nazwą np. Miksturianie. I dalej będą szydzić bo to najlepszy sposób na zniechęcenie.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!