Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 05:18 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zielona kawa  (Przeczytany 3689 razy)
Antonio
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 53
MO: 31-10-2009
Wiedza:
Skąd: Bergamuty
Wiadomości: 990

« : 13-01-2014, 12:12 »

Napisałem dziś taki oto krótki list w odpowiedzi na słuszne moim zdaniem oburzenie mojej znajomej rosnącą popularnością i spożyciem surowej kawy.

Cytat
Droga Marto,

Co tu można dodać? Po raz pierwszy z tym fenomenem spotkałem się dwa lata temu w naszej kawiarni. Rozbawione towarzystwo pytało dość tajemniczo o niepaloną kawę...

Kilka dni temu odwiedzili mnie całkiem sympatyczni ludzie, nieco dojrzali, miłośnicy kuracji nad morzem. Kupują naszą kawę od dłuższego czasu. Tym razem zapytali o zieloną. Wyperswadowałem takie zakupy, ale czy przekonałem?

Dla mnie ma to wydźwięk związany z pojęciem zdrowia. Ludzie pragną zdrowia, pragną pozbyć się wielkiego brzucha, poszukują eliksiru na wszystkie bolączki życia i na nagromadzoną latami tuszę. Ale obrana przez nich droga prowadzi na manowce. Nie ma eliksiru ani cudownego leku.

Droga do zdrowia polega na ograniczeniu i rezygnacji z balastu i niepotrzebnie zjadanych przemysłowych, wysterylizowanych produktów, łakoci, glutenu, laktozy i kazeiny, a także leków, suplementów, ziółek, herbaty, a nawet kawy msn-wink.

Andrzej

Temat surowej kawy wkurza mnie podwójnie, bo jest to dla mnie marnotrawstwo surowca. Podobno sprzedaż surowej kawy dla wspomnianych celów jest bardzo dochodowa. Nie trzeba tu żadnej w zasadzie inwestycji, a popyt wciąż rośnie...
Zapisane

I'm going through changes
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!