Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 04:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kiedy do lekarza i po co  (Przeczytany 35432 razy)
KasikKa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 19.11.2012
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #40 : 26-01-2014, 16:48 »

Z moich obserwacji, zwłaszcza rodziców małych dzieci, wynika, że ze strachu. A ten bierze się z całkowitej niewiedzy, niewiary i otumanieniu przez biały kartel. Ludzie "leczący się" nie są w stanie uwierzyć (bo nie mają wiedzy), że sami są panami swojego (i swoich) dzieci zdrowia.
 Trochę przypomina mi to wiarę pierwotnych ludów w boskość władców i kapłanów. Cwaniaki poznały cykliczność np. zaćmienia słońca i mając tą wiedzę manipulowali ludem, wykorzystując strach ludzi przed nieznanymi, "boskimi" zjawiskami. Dzisiaj za takich kapłanów uznaje się kalekarzy i traktuje się ich jakby posiedli wiedzę tajemną niedostępną dla plebsu.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #41 : 26-01-2014, 20:13 »

Cytat
Trochę przypomina mi to wiarę pierwotnych ludów w boskość władców i kapłanów
Trochę? Jako żywo!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #42 : 26-01-2014, 21:04 »

Do lekarza nie chodzę od 15.05.2013! Po kuracji pięcioma antybiotykami równocześnie (borelioza), lekami p/grzybiczymi, suplementami itp, w sumie 25 tabletek na dobę, oczywiście z pogorszeniem stanu zdrowia w efekcie końcowym, trafiłam na terapię biorezonansem i tam też poznałam Pana metody, m.i. MO, KB, DPZ... Poprawa była stosunkowo szybko, dziś potrafię spać, chodzić i myśleć. Po cóż mi lekarz-konował, sceptyk, idiota, ....rozpędzam się! Do lekarza chodzą ludzie po pomoc, nieświadomi prawdy, wiedzy gdzie szukać pomocy i w jaki sposób sobie pomóc. Dlatego naszym zadaniem jest propagowanie i mówienie o tych metodach leczenia, które tutaj są, wśród ludzi, bo dostęp do tych informacji nie jest tak łatwy jak wszechobecne reklamy leków czy suplementów. Ludzie nie wiedzą co jest dobre i prawidłowe i to prowadzi ich do konowałów! Boją się jakiegoś ryzyka, jak w reżimie! No cóż, jeśli chodzi o życie zgodne z wymaganiami organizmu, to nasze społeczeństwo jest daleko w tyle!
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!