Niemedyczne forum zdrowia
20-04-2024, 02:21 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zamiast operacji plastycznej...  (Przeczytany 14611 razy)
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« : 01-02-2014, 13:05 »

http://www.hialuro-ultra.com/

Co o tym myślicie? Wiadomo, że skuteczność stosowania kremów pielęgnacyjnych, z wiekiem spada. Czy taki zamiennik operacji plastycznej - jest Waszym zdaniem bezpieczny?
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Kamil
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 2012-07-29
Wiedza:
Wiadomości: 1.280

« Odpowiedz #1 : 01-02-2014, 14:25 »

Moim zdaniem nie jest bezpieczne, jak wszystko co "najnowocześniejsze i najbezpieczniejsze". Co może być bezpiecznego w technologii XXI wieku?

Na stronie każde zdjęcie przerobione photoshopem...
Cytat
JAKO PIERWSZY PRODUKT NA RYNKU WYKORZYSTUJE NAJNOWSZY PATENT TEGOROCZNYCH NOBLISTÓW

Zobaczymy za 20 lat ile skutków ubocznych będzie na liście tej metody.

Cytat
Jednorazowa wizyta może oscylować w kwocie 4 000 zł - przy czym po pół roku warto powtórzyć wszystkie sposoby.

Czy to warto dalej komentować?

Zapisane

Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #2 : 01-02-2014, 18:00 »

http://sklep.hialuro-ultra.com/index.php

Kamil - jedno opakowanie tego cud specyfiku, do użytku domowego kosztuje 139zł. Ta kwota, którą wymieniłeś - dotyczy zabiegów w salonie kosmetycznym, faktycznie nieziemsko drogich.

Ale, rzeczywiście te najnowsze technologie z perspektywy czasu, często - okazują się najgorsze. Pozostaje mi, więc olejek argonowy i nieśmiertelny krem Nivea...smile
« Ostatnia zmiana: 01-02-2014, 18:26 wysłane przez Misiek » Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #3 : 01-02-2014, 20:00 »

Bardzo dobre efekty przynoszą ćwiczenia mięśni twarzy, a najlepsze jest to, że ta metoda nic nie kosztuje, jednak trzeba mieć sporo samozaparcia, bo ćwiczyć trzeba codziennie.
Z tego co wiem, można zlikwidować zmarszczki, podnieść powieki, zlikwidować "chomiki"...
http://christinamendonca.pl/?s=joga+twarzy&x=1&y=2
Dziewczyna która prowadzi bloga ma koło 40-stki a skórę jędrną jak 20-latka.

Za jej kurs w zeszłym roku zapłaciłam ok.70zł.  
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #4 : 01-02-2014, 20:09 »

.....nieśmiertelny krem Nivea...smile
Też stosuję :-), do ust, dłoni, do stóp, na sucha skórę łokci i kolan. Działa rewelacyjnie.

Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #5 : 01-02-2014, 21:11 »

Dzięki Yasmine, to fakt mięsnie twarzy powinno się tak samo ćwiczyć, jak mięsnie nóg, rąk, czy szare komórki mózgowe.

 Przesyłam Wam, jako ciekawostkę - najnowsze odkrycie Azjatek- slimming+mask.
Trudno przewidzieć efekty, ale z tego, co wiem - Azjatki gustują w małych stopach i przez bandażowanie ich, udało im się te efekty osiągnąć. Może noszenie od czasu do czasu takiej maski + ćwiczenia twarzy+ prababciowy krem Nivea - dodadzą nam urody?smile

https://www.google.pl/search?q=face+slimming+mask+gdzie+kupic&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=dUbeUvDMMtC0hAfyuYHoBA&ved=0CGsQsA

Jeśli, by ten link zaśmiecał forum, proszę go zlikwidować.

Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Tashideley
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 15.03.2013 z przerwami, DP 2.04.2013, KB 15.04.2013
Wiedza:
Wiadomości: 582

« Odpowiedz #6 : 01-02-2014, 22:33 »

Yasmine, a jakie efekty zauważyłaś u siebie po kursie Jogi Twarzy?
Zainteresował mnie ten temat - na necie można znaleźć sporo ćwiczeń i asan dotyczących twarzy, więc zastanawiam się czy kurs jest niezbędny...
Zapisane
Yasmine
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 49
Skąd: małopolska
Wiadomości: 117

« Odpowiedz #7 : 02-02-2014, 10:55 »

Dzięki Yasmine, to fakt mięsnie twarzy powinno się tak samo ćwiczyć, jak mięsnie nóg, rąk, czy szare komórki mózgowe.
Nie jestem zdania, że ćwiczenia mięśni twarzy są jakoś potrzebne. Chodzi tutaj o względy estetyczne i nasze dobre samopoczucie. W każdym razie jeśli miałabym do wyboru operację plastyczną, a poświęcenie dziennie ok.10 minut na te ćwiczenia, to wybrałabym to drugie.

Yasmine, a jakie efekty zauważyłaś u siebie po kursie Jogi Twarzy?
Zainteresował mnie ten temat - na necie można znaleźć sporo ćwiczeń i asan dotyczących twarzy, więc zastanawiam się czy kurs jest niezbędny...

Tashideley, po kursie jogi twarzy nie zaobserwowałam żadnych efektów, bo w ogóle nie ćwiczyłam...
To metoda dla osób, którym bardzo zależy na poprawie wyglądu i jędrności skóry twarzy i które mają bardzo silna wolę. Ja jeszcze nie mam jakichś wielkich z tym problemów, chociaż jakieś pierwsze małe zmarszczki się mi pojawiają i moja skóra nie jest już tak napięta jak z 10 lat temu.  
Poleciłam na forum tę metodę, bo po godzinnej telekonferencji, jestem przekonana, że metoda daje efekty, co potwierdzają panie, które ją stosują. Zresztą i mnie metoda przekonuje.

Dzięki temu kursowi uświadomiłam sobie choćby taką małą rzecz, że mięśnie twarzy przyczepione są do skóry twarzy, a nie do kości, a co za tym idzie, ćwicząc te mięśnie zwiotczała skóra staje się ponownie jędrna, trzeba też pamiętać, że mięśni twarzy mamy ogrom. Twarz jest strasznie umięśniona :-). Dzięki temu możemy się uśmiechać, robić miny...Ale nie wszystkich tych mięśni używamy na co dzień, lub używamy za mało, żeby utrzymać stan skóry w dobrej formie.  

Nie chcę robić tutaj reklamy pani prowadząca bloga, każdy sam musi zdecydować, czy mu się opłaca kupić ten kurs, czy nie. Moim zdaniem jest wart swojej ceny i kiedyś na pewno skorzystam z tej wiedzy.      
Zapisane

„Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej.” XIV Dalajlama
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!