Niemedyczne forum zdrowia
29-03-2024, 00:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kleszczowe zapalenie mózgu i borelioza  (Przeczytany 118656 razy)
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #100 : 23-02-2019, 23:34 »

I jak idzie Magnusonie? U mojego znajomego, który po ponad roku antybiotyków przeszedł na nalewki bartonellowe i babeszjazowe Buhnera z miejsca nastąpiła spektakularna poprawa, po trzech dniach zniknęła wieloletnia opuchlizna nad kostką nogi. Z tym, że antybiotyki mnóstwo ogarnęły wcześniej, ale z opuchlizna sobie nie radziły. I nadal ma silne reakcje na olejki. O olejkach coś niedługo napiszę ciekawego.
Zapisane
Magnusone
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 51
MO: 2009
Skąd: Kraków
Wiadomości: 77

« Odpowiedz #101 : 25-02-2019, 12:30 »

I jak idzie Magnusonie? ... O olejkach coś niedługo napiszę ciekawego.
Jak będziesz mógł to napisz coś o tych olejkach.
U mnie bez żadnych spektakularnych zmian. Był delikatny wysięk w stopie i nadal się utrzymuje.  Łamanie w karku przechodzące do barku już znacząco zmalało. Odpuściły też delikatne zawroty głowy.  Samopoczucie dobre. Nawet w sobotę wyskoczyłem na Babią Górę i zaliczyłem sporo słońca i lodowatego wiatru smile Z innych zadawnionych dolegliwości to coraz mocniej dają znaki przykurczu Dupuytrena oraz marznące palce rąk przy minusowych temperaturach (pomimo bardzo grubych rękawic).
Zioła sukcesywnie wprowadzam i co tydzień zwiększam dawki zgodnie z zaleceniami. Na dzień dzisiejszy: Szczeć, korzeń Stefanii, Andrographis i od dzisiaj Rdest.  Do tego zero glutenu, codzienne zupy kolagenowe i 2 razy w tygodniu wątrobianka.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 580

« Odpowiedz #102 : 25-02-2019, 14:19 »

 BORELYMA

Możesz się z tym preparatem zapoznać.
Zapisane
Skorupion
*


Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1.086

« Odpowiedz #103 : 26-02-2019, 13:17 »

Tego typu preparaty są słabe ze względu na małą zawartość składników czynnych. Borelyma przynajmniej jest tani. Najlepsze działanie wykazują nalewki i jeśli ktoś toleruje alkohol to polecam.
Zapisane
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.354

« Odpowiedz #104 : 21-06-2019, 08:00 »

Jednak nadal uważam, że biorezonans w moim przypadku nie zaszkodził, a na pewno otworzył na wiele ważnych spraw oczy i pomógł dojść do homeostazy mojego organizmu. Jednoczesne zastosowanie metod Biosłone (bardzo konsekwentne!) dało wspaniały efekt! Biorezonansu więc nie wykluczam, jako metody, obok np. olejków czy Zeppera, wspomagającej leczenie.

Czy biorezonans nie wykrył Helicobacter Pylori?
Zapisane
Antaress
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.2013
Wiedza:
Skąd: Skoczów
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #105 : 22-06-2019, 16:35 »

Wykrył
« Ostatnia zmiana: 22-06-2019, 16:54 wysłane przez Antaress » Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!