Niemedyczne forum zdrowia
22-04-2019, 03:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kleszczowe zapalenie mózgu i borelioza  (Przeczytany 63165 razy)
Skorupion
*

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #100 : 24-02-2019, 00:34 »

I jak idzie Magnusonie? U mojego znajomego, który po ponad roku antybiotyków przeszedł na nalewki bartonellowe i babeszjazowe Buhnera z miejsca nastąpiła spektakularna poprawa, po trzech dniach zniknęła wieloletnia opuchlizna nad kostką nogi. Z tym, że antybiotyki mnóstwo ogarnęły wcześniej, ale z opuchlizna sobie nie radziły. I nadal ma silne reakcje na olejki. O olejkach coś niedługo napiszę ciekawego.
Magnusone

MO: 2009

« Odpowiedz #101 : 25-02-2019, 13:30 »

I jak idzie Magnusonie? ... O olejkach coś niedługo napiszę ciekawego.
Jak będziesz mógł to napisz coś o tych olejkach.
U mnie bez żadnych spektakularnych zmian. Był delikatny wysięk w stopie i nadal się utrzymuje.  Łamanie w karku przechodzące do barku już znacząco zmalało. Odpuściły też delikatne zawroty głowy.  Samopoczucie dobre. Nawet w sobotę wyskoczyłem na Babią Górę i zaliczyłem sporo słońca i lodowatego wiatru smile Z innych zadawnionych dolegliwości to coraz mocniej dają znaki przykurczu Dupuytrena oraz marznące palce rąk przy minusowych temperaturach (pomimo bardzo grubych rękawic).
Zioła sukcesywnie wprowadzam i co tydzień zwiększam dawki zgodnie z zaleceniami. Na dzień dzisiejszy: Szczeć, korzeń Stefanii, Andrographis i od dzisiaj Rdest.  Do tego zero glutenu, codzienne zupy kolagenowe i 2 razy w tygodniu wątrobianka.
Mbogdan

MO: 2010
Wiedza:

« Odpowiedz #102 : 25-02-2019, 15:19 »

BORELYMA

Możesz się z tym preparatem zapoznać.
Skorupion
*

MO: nie stosuję

« Odpowiedz #103 : 26-02-2019, 14:17 »

Tego typu preparaty są słabe ze względu na małą zawartość składników czynnych. Borelyma przynajmniej jest tani. Najlepsze działanie wykazują nalewki i jeśli ktoś toleruje alkohol to polecam.
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!