Niemedyczne forum zdrowia
22-09-2019, 18:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czwarty tom "Zdrowia na własne życzenie" --> kliknij

Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Konflikt naczyniowo-nerwowy  (Przeczytany 128519 razy)
Poziomek
*

MO: 24.09.2011

« Odpowiedz #180 : 11-11-2015, 14:55 »

Potrzebujesz do tego inhalatora, wlewasz do pojemniczka srebro lub aloes i inhalujesz.

Na rozrzedzenie flegmy pomoże ci http://portal.bioslone.pl/porady-medycyny-ludowej/parowka-na-glowe.
Mbogdan

MO: 2010
Wiedza:

« Odpowiedz #181 : 11-11-2015, 16:27 »

Parówka na głowę jest mi znana. Po pierwszej parówce musiałem dzwonić po pogotowie, po drugiej strasznie źle się czułem, jak przypuszczam to było dla mnie za ostre oczyszczanie, więc muszę to robić, ale ostrożniej, czyli przez krótszy czas.
Ten inhalator gdzie można kupić i za ile?
Poziomek
*

MO: 24.09.2011

« Odpowiedz #182 : 11-11-2015, 16:44 »

Wpisz na allegro hasło inhalator. Jeśli parówka jest za mocna inhalacja aloesem może coś pomóc. Po srebrze też się możesz spodziewać ostrej reakcji.
Yuppie

MO: 15.04.2016
Wiedza:

« Odpowiedz #183 : 02-12-2015, 19:51 »

Ostatni czas to kolejne dwie wizyty w Strzelcach. Dalsze usuwanie złogów przez masaże. Zatoki odezwały się na dobre, więc praktycznie co dzień robię 3 inhalacje z aloesu i kilka zimnych okładów. Raz wymiotowałam pianą i białym śluzem, co zlikwidowało natychmiastowo ból głowy. Marne efekty i ciągle rozgrzana głowa doprowadziły do zdecydowania się na powrót parówek z szałwii i nawilżania nocnego powietrza prawoślazem. Apetyt słabnie z dnia na dzień, ograniczam się do 1-2 KB dziennie. Psychikę wzmacniam zaleconym przez Pana Józefa Deprimem Forte. Jakiekolwiek czynności poza tym stanęły w miejscu.

''A we mnie samym wilki dwa,
Oblicze dobra, oblicze zła
Walczą ze sobą nieustannie
Wygrywa ten którego karmię.''
Udana
*

MO: 01.01.2014
Wiedza:

« Odpowiedz #184 : 03-12-2015, 09:00 »

Yuppie, jak czytam Twój wątek, to mam wrażenie, że idziesz falami ku zdrowiu. Dół, góra...ale ciagle do przodu.
Może to nie do każdego przemówi, ale św. Ignacy Loyola powiedział, że jak jesteś w strapieniu wypatruj pocieszenia, a jak jesteś pocieszony, to bądź czujny bo na pewno kiedyś przyjdzie utrapienie. Nie zachłystuj się zatem żadnym stanem tylko idź do celu.
Podobnie, mam wrażenie jest u Ciebie z Twoim zdrowiem. Cały czas Ci kibicuję.

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #185 : 06-12-2015, 12:39 »

Udana - dziękuję. To tak jakbyś wiedziała co napisać.

Udało się w miarę opanować stan zapalny zatok, ale nadal korzystam z inhalacji aloesem i pozostaję na KB. Powoli włączam stałe posiłki. Deprim odstawiłam ze względu na objawy zespołu serotoninowego. A więc sinusoida idzie w górę, a ja nabieram sił.

Kamil
*

MO: 2012-07-29
Wiedza:

« Odpowiedz #186 : 16-02-2016, 21:59 »

Yuppie, no a jak Twoje siły po świętach, w tą zimo-wiosnę? Już drugi miesiąc nie dajesz znaku życia, jak się czujesz? smile

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #187 : 02-06-2016, 11:52 »

Mam się raz lepiej, raz gorzej. W ciągu tego czasu jedynie raz, na podlaskim Zlocie widziałam się z Mistrzem, który wykonał trochę masaży. Pozostały czas to odstawianie leków, walka z objawami oczyszczania. Za swój sukces uważam wdrożenie MO. Dawkowanie kontroluje Poziomek. Po niedługim czasie dołączyliśmy także mieszankę na drogi oddechowe. W sytuacjach krańcowych wypracowaliśmy metodę walki z bólem. Jest to gorąca kąpiel wraz z polewaniem bolących miejsc naprzemienne ciepłą i zimną wodą. Zmiana temperatury przynosi ulgę, ułatwia i zwiększa wydzielanie ropy. Staram się też jak najwięcej przebywać na słońcu, codziennie spacerować, jeść mniej węglowodanów. Czasem jednak jestem zmuszona zdrzemnąć się w ciągu dnia. Systematyczność, konsekwencja i bioenergoterapia Poziomka - tak to dziś wygląda, na rezultaty pewnie muszę jeszcze poczekać.

Udana
*

Wiedza:

« Odpowiedz #188 : 02-06-2016, 13:15 »

Yuppie, to wciąż radosne wieści. Podziwiam Was oboje! Zastanawiam się skąd tyle w Tobie tego świństwa?

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #189 : 13-06-2016, 12:30 »

Mam w swoim organizmie przysłowiowego TIR-a, pełnego mieszaniny szczepień, leków, glutenu itp.

Domi5
*

MO: 16-06-2011
NIA: 24-02-2013 - 20-08-2013
Wiedza:

« Odpowiedz #190 : 14-06-2016, 21:44 »

Przynajmniej jesteś świadoma co Tobie zaszkodziło i unikasz tego obecnie. Miliony ludzi na świecie niszczy sobie zdrowie lekami i jedzeniem i nawet nie biorą pod uwagę, że to im szkodzi... Zanim zrozumieją może być za późno.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2016, 08:29 wysłane przez Kamil » Zapisane
Melinda

MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012

« Odpowiedz #191 : 18-06-2016, 20:42 »

Też się zastanawiam ile ropy z Ciebie wychodzi, no ale to jest działanie prozdrowotne, w końcu wyjdzie wszystko - taką trzeba mieć nadzieję. Serdecznie kibicuję.
Myślę też podobnie, jak Domi5; jak ludzie lekkomyślnie niszczą sobie zdrowie. Ilu jest otyłych, a ciągle jedzą, ruszają buźką, wcinają buły, batoniki, potem toczą przed sobą wielki brzuch jak beczkę, po prostu wstyd. Jakaś epidemia.

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #192 : 19-06-2016, 10:30 »

Dziękuję "kibicom".

A ile ze mnie wychodzi? Jak to Mistrz pisał - "niewiarygodne ilości". Przez MO i Mieszankę tak rozpędziłam organizm, że siedziałam cały dzień z rolką ręczników papierowych, smarkając i plując.

Wczoraj odwiedziliśmy z Poziomkiem Pana Józefa w Strzelcach. Piękna pogoda, piękne widoki, ale i prawie 3 godziny masażu. Jednak nie są już tak straszne, bolesne i wyłączające mnie z życia. Po zabiegu nie zasypiam w gabinecie, ani nie zalegam już w domu wymagając opieki. Jestem coraz bardziej samodzielna i "na chodzie". Nie boję się też obudzić następnego dnia, spodziewając się efektów masażu. Po długiej przerwie bioenergoterapię odczułam wyraźnie i była ona bardzo przyjemna. Dziś wstałam obolała, ale z uśmiechem. Będę pracować nad oczyszczaniem, liczę na infekcję.
« Ostatnia zmiana: 19-06-2016, 10:37 wysłane przez Yuppie » Zapisane

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #193 : 21-06-2016, 20:00 »

Od drugiego dnia po wizycie, snuję się z rolką papieru... Nie robi już na mnie wrażenia to, co ze mnie wychodzi.  I to bez MO czy Mieszanki. Obecnie bardziej zaskakuje mnie fakt, iż prawdopodobnie nie będę miała miejsca na ciele, nie poddanego masażowi. Powoli i nieśmiało widzę też ogrom wiedzy i pracy Mistrza, by prowadzić (już prawie 3 lata) mój przypadek. Panie Józefie, proszę o uśmiech - ten cały trud i poświęcenie nie idą na marne.

Mistrz
*

MO: 05.03.2000 – 2070

« Odpowiedz #194 : 22-06-2016, 09:00 »

Ostatnio zauważyłem u Ciebie, Kasiu, uśmiech. Chyba po raz pierwszy. To dobry znak!

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*

Wiedza:

« Odpowiedz #195 : 22-06-2016, 09:13 »

Też mi się wydaje, że w ostatnich postach Yuppie widać uśmiech. Szczególnie w zakresie ogrodnictwa smile ale nie tylko. Nadal trzymam kciuki i pisz co tam u Ciebie od czasu, do czasu.

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #196 : 23-06-2016, 09:48 »

Coś w tym jest...

Czy mogę kogoś poprosić o materiały na temat aktywizacji mięśni twarzy (jak po udarach) oraz wskazówki/materiały, jak rehabilitować dłoń? Dodam, że posiadam piłki do rehabilitacji w trzech rozmiarach, które mogę wykorzystać. Nie chciałabym powiększać tej puli o np. wszelkiego rodzaju taśmy, stabilizatory nadgarstków itp.

Z góry dziękuję.

P.S. Zaczęło się wczoraj, dziwnym uczuciem krążenia, ciężaru i ciepła na dole, w prawym uchu. Nie zwróciłam na to specjalnej uwagi. Dziś odkryłam, że ponownie mogę ruszać uszami.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2016, 10:48 wysłane przez Yuppie » Zapisane

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #197 : 23-06-2016, 14:28 »

Aby przybliżyć Wam troszkę sytuację - jedna para dziadków, to byli aktywni zawodowo piekarze. Pewnie to też nie jest bez znaczenia.
« Ostatnia zmiana: 23-06-2016, 16:27 wysłane przez Poziomek » Zapisane

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #198 : 30-07-2016, 14:09 »

Zużyłam już ponad 20 rolek ręczników papierowych (poza wanną i innymi miejscami). Brakuje mi motywacji i sił...
« Ostatnia zmiana: 30-07-2016, 14:35 wysłane przez Yuppie » Zapisane

Yuppie

Wiedza:

« Odpowiedz #199 : 24-08-2016, 21:43 »

Przeszłam pełną kurację MDO. Było bardzo ciężko, ropa spływała wręcz litrami. Teraz jest już spokój, bóle zatok i głowy zmalały do minimum. W połowie września planuję kolejną kurację, bo widzę i czuję efekty. Kolejny raz dziękuję za nieprzerwane wsparcie, wiarę i nadzieję.

Strony: 1 ... 8 9 [10] 11 12 13   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!