Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 17:32 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Neuroborelioza i atopowe zapalenie skóry  (Przeczytany 8378 razy)
Inka_108
***

Offline Offline

MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« : 13-03-2014, 21:33 »

Z góry przepraszam za możliwe błędy, jestem osobą z neuroboreliozą i trudności w pisaniu są niestety wpisane w ten zawód.

Mam 45 lat.

1. – 5r. ż. -odmiedniczkowe zapalenie nerek - urazy mechaniczne na skutek kontuzji - leczenie szpitalne, liczne antybiotyki. Anginy. Urazy stawów i kości z uwagi na uprawiany sport.
- 17r.ż. – rumień boreliozowy. Od tego czasu problemy ze stawami i niedomagania ze strony układu nerwowego (koncentracja uwagi, problemy z czytaniem, orientacją przestrzenną, zapamiętywaniem, podwójne widzenie, częste zapalenie korzonków w odcinku piersiowym, zmęczenie, szumy uszne, neuralgie i inne z latami coraz bardziej nasilone i nowe zawroty głowy, drętwienie kończyn, ust i języka) i stawy (bóle stawów, kończyn, stopy, zapalenia stawów). Dolegliwości leczone były podawanymi do stawów środkami przeciwzapalnymi i innymi.

Ilość dolegliwości narastała z latami, przyjmowałam przeróżne leki na przeróżne schorzenia.
Lekarze nie potrafili określić, co tak naprawdę mi dolega.

2. Borelioza została zdiagnozowana 5 lat temu po operacji kolana. Rozpoczęłam czteromiesięczne leczenia wysokimi dawkami antybiotyków. Leczenie przyniosło dobry skutek jednak pojawiło się atopowe zapalenie skóry, które przyjęło uogólnioną postać (80% ciała było zaatakowane). W związku z tym, że leczenie lekami odczulającymi i sterydami nasiliło chorobę przyjmowałam przez półtora roku leki immunosupresyjne. Po ich
odstawieniu AZS wróciło. Zaleczyłam chorobę kilkoma tysiącami igieł akupunktury i ziołami (medycyna tybetańska) w połączeniu z dietą dr. Dąbrowskiej, jak też odstawiłam całkowicie gluten i wyeliminowałam w maksymalnym stopniu konserwanty i barwniki.

Niestety niedawno wszystko wróciło a akupunktura i zioła obecnie nie działają. Nawrót choroby wiąże z tym, że podjęłam ponowne leczenie boreliozy (pojawiły się delikatne objawy neuro) z pomocą nalewki ze szczeci (po kilku dniach z uwagi na pojawienie się AZS szczeć odstawiłam). Przez ostatnie dwa miesiące stosuję leczenie odtruwające firmy Heel (leki homeopatyczne):

Nux vomica-Homaccord - lek wspomagający czynność wątroby i jelit (stosowany w zaburzeniach czynnościowych wątroby, zaburzeniach trawienia żołądkowo-jelitowego); Berberis-Homaccord - lek wspierający toczący się w nerkach proces wydalania (stosowany w stanach zapalnych układu moczowego); Lymphomyosot N - lek poprawiający przepływ chłonki, wspierający pracę układu limfatycznego (stosowany w zaburzeniach układu limfatycznego).

Oprócz tego zestaw ziół na drogi moczowe z Państwa strony, ostropest plamisty (3 łyżeczki dziennie) a także 3 tygodnie diety z kaszy jaglanej. Na początku była poprawa w chwili obecnej, od kilku dni jest bardzo źle. Mam zaatakowane 40% ciała. Jeśli położę się do szpitala, to dostanę leki immunosupresyjne, a mam przekonanie, że tym razem po prostu mnie zabiją.

Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.
Jestem w takim stanie bólu i emocjonalnego rozchwiania, że bez Pańskiej pomocy obawiam się nie dam rady przebić się przez to, co mam po kolei stosować. Poza tym potrzebuję też wsparcia i jakieś otuchy, jeśli mam szansę, żeby z tego wyjść.
« Ostatnia zmiana: 14-03-2014, 08:49 wysłane przez Kamil_Niemcewicz » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 13-03-2014, 22:48 »

Cytat
Nux vomica-Homaccord - lek wspomagający czynność wątroby i jelit (stosowany w zaburzeniach czynnościowych wątroby, zaburzeniach trawienia żołądkowo-jelitowego); Berberis-Homaccord - lek wspierający toczący się w nerkach proces wydalania (stosowany w stanach zapalnych układu moczowego); Lymphomyosot N - lek poprawiający przepływ chłonki, wspierający pracę układu limfatycznego (stosowany w zaburzeniach układu limfatycznego).
Ruch Biosłone jest ruchem nie-, a tak naprawdę antymedycznym, więc nie da się naszych metod pogodzić z medycznymi durnotami. Żeby wyzdrowieć, a nie tylko wciąż się leczyć, trzeba wprzódy przestać być pacjentem, a to nie takie łatwe.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Kalina
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08.03.2009
Wiedza:
Skąd: lubuskie
Wiadomości: 992

« Odpowiedz #2 : 14-03-2014, 11:30 »

Cytat
Proszę o pomoc, bo nie wiem co mam robić.
Poza tym potrzebuję też wsparcia i jakieś otuchy, jeśli mam szansę, żeby z tego wyjść.

Bez wiary w wyzdrowienie trudno zrobić kolejny krok, a co dopiero pierwszy.

Ważne jest byś zrozumiała, że tylko Ty sama możesz sobie pomóc. Jedyna słuszna droga do zdrowia jest przez zdobywanie wiedzy, a tej jest tu pod dostatkiem i za darmo.

Cały czas uważasz, że musisz coś brać, a może musisz z czegoś zrezygnować?

Piszesz, że odstawiłaś gluten, to bardzo dobrze, a od kiedy?

Sama po sobie widzę, że po odstawieniu glutenu organizm robi gruntowne porządki, a to niestety boli, tak może być i u Ciebie.

Zawsze jest nadzieja, i tego się trzymaj.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!