Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 02:46 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zielone kupki ze śluzem i krwią  (Przeczytany 7239 razy)
Alicja_k
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 12.06.2012
Wiadomości: 26

« : 17-04-2014, 19:10 »

Córeczka skończyła pół roku, a od 4 m-ca życia robi brzydkie, śluzowate, zabarwione na ciemnozielono stolce. Od tego czasu mała zaczęła też gorzej przybierać i mniej jeść. Trzykrotnie powtórzone badanie na krew utajoną w kale wyszło dodatnio. Oprócz tego w badaniach wyszły lamblie i candida. Mała jest karmiona tylko piersią. Od tygodnia podaję jej MO, ale bez cytryny (tylko alocit + oliwa z oliwek) w ilości 0,5 ml jednego i 0,5 ml drugiego składnika.
Mimo to martwią mnie te jej kupki, bo nie wiem, co może być tego przyczyną. Czy pasożyty i drożdżyca jelit mogą dawać takie objawy? Czy może bardziej prawdopodobną przyczyną jest jakaś alergia pokarmowa na któryś ze składników mojej diety?
Dodam jeszcze, że córcia nie była szczepiona ani nie zażywała żadnych farmaceutyków, ja w ciąży również niczego takiego nie stosowałam.
Czy w takiej sytuacji karmienie piersią jest dla niej korzystne, czy może ja jestem już aż tak bardzo zatoksykowana, że swoim pokarmem jeszcze bardziej truję dziecko?
Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi, bo jestem już załamana i bardzo boję się, że może powtórzyć się sytuacja z synkiem, którą opisywałam tutaj w innym wątku, tzn. zaburzenia rozwoju fizycznego z powodu słabych przyrostów wagi i wysokości ciała.
Zapisane
Namidairo
« Odpowiedz #1 : 17-04-2014, 19:18 »

Skąd u takiego małego dziecka candidia i lamblie? Pijesz MO od dwóch lat i urodziłaś takie chore dziecko? Bo raczej wątpię, że te choroby wynikają ze złego odżywiania skoro stosujesz się do zasad Biosłone i nie trułaś małej żadną chemią.
Zapisane
Asia61
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 63
MO: 06.03.2012 z przerwami na zdrowienie, KB od 01.05.2012, ZZO, bez glutenu!
Wiedza:
Skąd: łódzkie
Wiadomości: 2.360

« Odpowiedz #2 : 18-04-2014, 04:34 »

Cytat
Czy w takiej sytuacji karmienie piersią jest dla niej korzystne, czy może ja jestem już aż tak bardzo zatoksykowana, że swoim pokarmem jeszcze bardziej truję dziecko?
Twój pokarm jest dla dziecka najlepszym z możliwych pokarmów. Myśl pozytywnie, bo Twoje myśli powodują zwiększanie toksemii.
Zapisane

Zdrowie fizyczne i stan psychiczny człowieka są ze sobą ściśle powiązane.

- Awicenna
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #3 : 18-04-2014, 13:48 »

Skąd u takiego małego dziecka candidia i lamblie? Pijesz MO od dwóch lat i urodziłaś takie chore dziecko? Bo raczej wątpię, że te choroby wynikają ze złego odżywiania skoro stosujesz się do zasad Biosłone i nie trułaś małej żadną chemią.
Jak się nic nie wie, to się głupio nie wypowiada.
Alicjo, na portalu jest telefon kontaktowy do Kwiatuszka. Gdybym "ubrała Twoje buty" umówiłabym się na wizytę, bo porady internetowe czy telefoniczne to mogą dotyczyć katarku :-). Sądzę, że potrzebna jest korekta Twojej diety i spokój.
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 20:40 wysłane przez Whena » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!