Niemedyczne forum zdrowia
18-04-2024, 21:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zasłużony na ban(k)  (Przeczytany 53052 razy)
Osci
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 25.05.2013
Wiadomości: 208

« Odpowiedz #20 : 18-04-2014, 12:55 »

Swój punkt widzenia, co prawda strasznie chaotyczny. Powinien jeszcze Biosłone podziękować za naukę pisania. Bo początkowych jego postów nie dało się czytać.
Zapisane
Misiek
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 448

« Odpowiedz #21 : 18-04-2014, 13:17 »

Dla mnie Jerzy - ma niezależny, analityczny umysł i dzięki temu potrafi w formie przystępnej dla innych wyjaśnić trudne do zrozumienia aspekty wiedzy. Podobało mi się proste wyjaśnienie zależności między statynami, a cholesterolem i parę innych ciekawych wstawek. Widać, że gość samodzielnie myśli i łatwo wychwytuje powiązania przyczynowo - skutkowe. Szkoda, że tak niefortunnie skończyła się jego przygoda z Biosłone. Zawsze przecież pozostanie żywym świadectwem jego skuteczności...   
Zapisane

Szukaj wyjaśnienia w przyczynie, organizm sam jest najlepszym lekarzem - Platon
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #22 : 18-04-2014, 13:34 »

Dla mnie Jerzy - ma niezależny, analityczny umysł i dzięki temu potrafi w formie przystępnej dla innych wyjaśnić trudne do zrozumienia aspekty wiedzy.
Każdy głupek ma niezależny umysł, zwłaszcza od rozumu. Proszę podać choć jeden przykład tego fenomenu, bo dla mnie ani on nie ma analitycznego umysłu, ani nie potrafi wyjaśnić trudnych do zrozumienie aspektów wiedzy, których sam nie rozumie. To chyba nie jest za trudne zacytować jakąś światłą wypowiedź JerzegoP?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #23 : 18-04-2014, 13:45 »

Panie Jerzy. Dedykuję Panu te słowa: "Uważaj na myśli, bo przemienią się w słowa. Uważaj na słowa, bo zmienią się w czyny. Uważaj na czyny, bo staną się nawykami. Uważaj na nawyki, bo staną się charakterem. Charakter będzie twoim przeznaczeniem. Stajemy się tym, co myślimy."

Jest Pan chory i ma Pan żal. Tylko do kogo Pan ten żal adresuje? Nie wiem czy Pan wie, ale ja wiem, i teraz to napiszę, bo tego wymaga uczciwość. To prawda, że zawdzięcza Pan poprawę zdrowia Zibiemu. On się nie skarżył, że wysysał Pan z niego energię. Zibi to dobry człowiek i się dla Pana poświęcił, swój czas i emocje i podupadł na zdrowiu, bo tak to się kończy, gdy żyjemy czyimś życiem, a nie swoim (a ostrzegałam go).
I co Pan uczynił z "drugą szansą"? Zna Pan to powiedzenie: nie można służyć dwóm Panom, Bogu i mamonie... resztę niech sobie Pan dośpiewa (sprawa mamony chyba panu leży na wątrobie).
Pana bezprecedensowy atak na Pana Józefa, Asię, Anetę, Machosa też o czymś świadczy... i co do trumny pan weźmie? "Dulary", dotacje unijne i eskortę dyrektora banku? Firmę?
Idą święta, które od starożytności fetują zwycięstwo życia nad śmiercią. I tego Panu życzę wraz z opamiętaniem... Zdrowie to stan świadomości.
Patrzę w lustro i mówię, dzięki Ci Boże. Jestem zdrowa! A moimi fundamentami zdrowia jest Biosłone. Dzięki temu forum przekroczyłam uwarunkowanie dotyczące zdrowia.
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 20:45 wysłane przez Whena » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #24 : 18-04-2014, 14:01 »

To prawda, że zawdzięcza Pan poprawę zdrowia Zibiemu. On się nie skarżył, że wysysał Pan z niego energię. Zibi to dobry człowiek i się dla Pana poświęcił, swój czas i emocje i podupadł na zdrowiu, bo tak to się kończy, gdy żyjemy czyimś życiem, a nie swoim (a ostrzegałam go).
Do mnie akurat się skarżył, że Jerzy wysysa z niego energię. Też mu radziłem, żeby tego Jerzego olał, nie przejmował się tak, bo nie na tym polega sztuka, żeby komuś pomóc kosztem własnego zdrowia. Ale Zibi się zawziął i dopiął swego - stracił resztki zdrowia. Pisałem o tym akurat dokładnie rok i 6 minut temu:
Ma Pan rzeczywiście za co być wdzięczny Biosłone, a szczególnie Zibiemu, na którego się Pan wypiął. Chłopak przejął się Pańskim przypadkiem, aż się rozchorował, a Pan co? Wypiął się na niego, a potem szydził, że się chłopak gubi. Obaj wiemy o tym doskonale, więc niech Pan nie zaprzecza. I Pan ma czelność krytykować Biosłone? Szczyt bezczelności! //Mistrz
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 14:11 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #25 : 18-04-2014, 14:30 »

Mnie zastanawia, to, że od czasu, do czasu wychodzą z poszczególnymi uczestnikami forum takie afery, czym to może być spowodowane? Ktoś nagle tak strasznie emocjonalnie atakuje drugiego, kiedy jeszcze przed chwilą normalnie funkcjonował i utożsamiał się w jakiś sposób z tym co jest napisane na forum.

Czy ktoś mądrzejszy może mi to wytłumaczyć? Skąd takie emocje i takie ataki? Gdzie jest źródło tego? O co tu chodzi? Może warto to zbadać, bo to powtarza się prawie cyklicznie i od ludzi, którzy na forum byli aktywni.

JerzyP dostał bana, to On może czytać forum czy nie?
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 20:45 wysłane przez Whena » Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
scorupion
« Odpowiedz #26 : 18-04-2014, 14:36 »

Zibi skarżył się też na forum, nie chce mi się szukać cytatu, ale pamiętam.

Cytat
Pana bezprecedensowy atak na Pana Józefa, Asię, Anetę, Machosa też o czymś świadczy.
A co to, mnie nie doczytałaś, czy celowo pominęłaś? Ale ja się nie gniewam na VIPa co go przyjmują  w pokoju czy gdzieś tam hehehe, wiocha jakich mało, bo coś czuję, że mógł mieć małego siurka i stąd te niekontrolowane wybuchy agresji.
Udana, twoim zdaniem on normalnie funkcjonował?
Zauważyłem, że podobne wybuchy zdarzały się stosującym płukanie wątroby i czasami w którymś momencie NIA.
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #27 : 18-04-2014, 15:42 »

Obawiam się, że gdyby Machos policzył wszystkie godziny pracy dla fundacji i radia, nawet po najniższej stawce, to takich pieniędzy chyba fundacja jeszcze nie widziała... msn-wink Tak samo Mistrz i inni eksperci.

Pracujemy po prostu za darmo.

Jak dla mnie to prezes może sobie nawet kupić złoty mikrofon (tylko raczej nie starczy)

Może kiedyś...

Machos gratuluję wspaniałych dzieci, jak widzisz są naprawdę wybitne, skoro niektórych aż tak zżera zazdrość i zawiść, że nie kontrolują jak widać słów, które z nich wypadają...

Dziękuję Zebbra. Widzisz, gdyby dzieciom coś się złego wydarzyło, to dopiero zawistni mieliby pożywkę do komentarzy, żeby niszczyć Biosłone.

Ja natomiast chwalę się dziećmi, bo są po prostu normalne i przede wszystkim zdrowe, a że czasem przejawiają zdolności ponadprzeciętne, tylko się w tym utwierdzam. Wika w ostatni poniedziałek zdobyła pierwsze miejsce w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie na szczeblu regionalnym szkół podstawowych. Damian jest w piątej klasie, a pobiegł w biegu wiosny, z szóstymi klasami na dystansie 700 m. Na 50 zawodników, przybiegł siedemnasty.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Iza38K
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję obecnie, stosowałam 3 lata
Wiedza:
Wiadomości: 131

« Odpowiedz #28 : 18-04-2014, 15:53 »

Mnie zastanawia, to, że od czasu, do czasu wychodzą z poszczególnymi uczestnikami forum takie afery, czym to może być spowodowane?  (...) Czy ktoś mądrzejszy może mi to wytłumaczyć? Skąd takie emocje i takie ataki? Gdzie jest źródło tego?

Odpowiedź jest prosta: niskie poczucie własnej wartości. Nieuświadomione. Nieuświadomiony program kata-ofiary, gdzie ofiara staje się katem...Ten program zapisany w podświadomości (coś jak softwere) jest powszechny. Wystarczy iskra, niezaspokojona ambicja, zazdrość, poczucie niedocenienia i wchodzi w akcję i zaczynają się jaja jak berety.

Scorupion, ja się odniosłam tylko do postów w tym wątku, a te z Twoją popsutą łodzią :-)), daj spokój. Jak Ci się będzie chciało, to ją sam załatasz. Nic mi do tego, ani JerzemuP.
Wesołych, mimo wszystko, Świąt.
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 20:47 wysłane przez Whena » Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #29 : 18-04-2014, 15:58 »

Byłem pewny, że wpadną na pomysł fundacji, która bez kontroli to złota żyła. Dlatego chcę wiedzieć, gdzie idą moje złotówki, mądralo.

Udana, może ten cytat powyżej, to jedna z odpowiedzi na twoje pytania.

Pieniądze poszły i idą na wydruk broszur, książki "Zaświadczam samym sobą", wysyłkę. W ogóle wysyłka listów i paczek robi, zwłaszcza w tym roku, ogromne koszty. Ponadto utrzymanie comiesięczne serwera Biosłone i stron internetowych fundacji, portalu, radia, forum.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #30 : 18-04-2014, 17:13 »

Często prawda jest całkiem blisko, jak ten Pacanów. JerzyP brał aż 5 psychotropów:

http://www.doz.pl/leki/p4332-Afobam
http://www.doz.pl/leki/p4110-Cloranxen
http://www.doz.pl/leki/p1356-Mirzaten
http://www.doz.pl/leki/p5933-Venlectine
http://www.doz.pl/leki/p3877-Depakine_Chrono

Normalnym ludziom tego się nie przepisuje. Trzeba mieć coś z łokciem, żeby dostać jeden z nich, a ten brał 5. Jeśli wierzyć zapewnieniom, że odstawił je wszystkie, to mamy to, co mamy.

A jeśli powrócił do nich, na co wskazywałaby jego spontaniczno-sporadyczna aktywność na forum, to wszystko tłumaczą możliwe skutki uboczne:

Niekiedy mogą wystąpić reakcje paradoksalne (pobudzenie, podniecenie, drażliwość, agresja, dezorientacja).

Sporadycznie: pobudzenie ruchowe, agresja, euforia, omamy
« Ostatnia zmiana: 18-04-2014, 17:30 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #31 : 18-04-2014, 19:27 »

Ja bym się upierał przy swoim.
Zapisane
Savage7
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 48
MO: 01.01.2007
Wiedza:
Skąd: Granica małopolski i śląska
Wiadomości: 951

« Odpowiedz #32 : 18-04-2014, 19:46 »

Cytat
JerzyP brał aż 5 psychotropów:
Cytat
Trzeba mieć coś z łokciem, żeby dostać jeden z nich, a ten brał 5.

Ale czy faktycznie brał? Kto go tam wie?
Tak czy siak nie wypłukał do końca toksyn... przynajmniej z mózgu.
Zapisane

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa. Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego.
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #33 : 19-04-2014, 05:31 »

Zibi skarżył się też na forum, nie chce mi się szukać cytatu, ale pamiętam.
Też mi się nie chce szukać, ale przy okazji znalazłem post, gdzie Zibi dziękuje Izie38 za to, że doradziła mu pewne techniki pozytywnego myślenia, należy wnosić, że po tym, jak JerzyP wyssał z niego całą energię.

Wielki szacun dla Sobola, który mnie i Jerzego wspomagał i dalej wspomaga w tej walce z medycyną i z rakiem  thumbsup.

Dziękuję też Brajanowi30 za wsparcie praktyczną wiedzą w metodzie NIA, w chwilach zwątpienia; Izie38K, która dodawała mi sił poprzez przekazanie mi pewnych technik pozytywnego myślenia; Adze - za słowne wsparcie; Mistrzowi, który bioenergoterapeutycznie pomógł w problemach z ciśnieniem i arytmią serca Jerzemu (jak opisywał po wizycie: - "po położeniu mi ręki w okolicy serca, jakby serce umieścił na swoim miejscu... od tamtej pory też mi się wyregulowało ciśnienie...".
« Ostatnia zmiana: 09-06-2015, 10:02 wysłane przez Mistrz » Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #34 : 19-04-2014, 13:51 »

Piszesz pan takie bzdury i impertynencje, że trzeba mi było odsapnąć, żeby się do tego odnieść. Jesteś pan niezrównoważony psychicznie i dopiero ta konstatacja pozwala mi na pisanie tu znowu, bo zrozumiałam, że nie trzeba tego rozpatrywać na poważnie.

JerzyP zaatakował mnie na PW w zeszłym roku. Po kilku wiadomościach, pełnych niedorzecznych zarzutów, a moim nawoływaniu o opamiętanie, udzielił mi później rad na temat chlorku magnezu, tarczycy i boru. Z rad nie skorzystałam, nie było potrzeby. Zaczęło się tak:

Cytat
Nieboraczek! Magnez to jest jedyny pierwiastek ustrojowy, którego nie da się przedawkować. Zapisz sobie i nie opowiadaj bajek.
Cytat
Widzę jednak, że poszło to dalej, bo ziejesz żadzą krwi i odwetu
a skończyło tak:
Cytat
Aneto, nie wiem, czy rady się przydadzą. Lepiej żeby to nie była tarczyca, ale objawy są identycze jak było z moja żoną i ze mną. Ty bez moich rad, na pewno doskonale wiesz, jakie spustoszenie w organizmie, robi tarczyca. Lepiej tego nie przeoczyć, bo bardzo bym chciał, żebyś napisała kiedyś, że czujesz się świetnie. Wiem co to znaczy czuć się wiecznie chory. Trzymam kciuki za Ciebie i trzymaj się. Wybacz i urazy nie chowaj. Dzięki Ci, że przypomniałaś mi, że są na tym świecie inni ludzie, którzy tak jak ja, mogą czuć się ciągle źle. To jest następny dla mnie znak, że muszę zwolnić tempo, bo za dużo biorę na swoje obolałe barki. I dobrze, że w końcu ktoś dał mi porządnego klapsa - dzięki!


Teraz znowu to samo, tak jakby nikt inny nie był chory:


Nikomu, źle nie życzę, ale gdyby ktoś z Was przeszedł 1/5 tego co ja, to już by leżał i czekał na amen.

Otóż ja jestem i nie będę się licytować, kto więcej przeszedł, czy ja od dziewiętnastu lat, czy pan od kilku.


mistrz też nie jest, imieniem własnym i dlaczego z dużej? To absurd jak z profesorem - prawda mądralo.

Imię zawsze jest własne.

Nibyraczek, to co piszesz, zostawi duże piętno na Twoim zdrowiu. Ale ty się niczego nie nauczysz, jak spraw z chlorkiem magnezu, gdzie głównym arbitrem zrobiłaś, nieboraka machosa, który ma takie pojęcie jak ty, dlatego się rozumiecie.

Dlaczego Nibyraczek? Niby raczkuję? Nikogo nie zrobiłam arbitrem niczego. Nie stosuję chlorku magnezu, bo źle się po nim czuję. Niczyje zdanie mi niepotrzebne na ten temat.

Nieboraczek, teraz to powinnaś pianę toczyć- prawda? Jesteś na pewno zbulwesowana. Tak to boli jak ktoś mówi do ciebie twoimi słowami.

Nie jestem chora na padaczkę.


Byłem pewny, że wpadną na pomysł fundacji, która bez kontroli to złota żyła.

Żadna złota żyła nie dorówna żyle złota.



« Ostatnia zmiana: 20-04-2014, 11:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane

Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #35 : 19-04-2014, 18:36 »

Jeżeli Zibi stracił zdrowie przez Jerzego, to dlaczego go nie odzyskał po zerwaniu z nim kontaktów.
Przecież ten jeden decydujący czynnik został wyeliminowany. I po odcięciu się od Jerzego Zibi powinien powstać z popiołów niczym Superman czy też inny Feniks.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #36 : 19-04-2014, 19:15 »

Z tego co jakiś czas temu wyczytałem na oficjalnym (hehehe) forum Askhara, do którego Askhar się nie przyznaje, a zdaje się Kota nazwał głupkiem, decydującym czynnikiem utraty zdrowia u Zibiego było picie mikstury. Dlaczego po odcięciu od tutejszych praktyk jest jeszcze gorzej?
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #37 : 19-04-2014, 19:51 »

Spokoadam i Scorupion, za bardzo upraszczacie problem utraty zdrowia. Żeby to było takie proste jakoby po odstawieniu czegoś co spowodowało chorobę, zdrowie by wracało, to by była bajka. Nawet na naszym forum mamy przykłady Bazyliego i nie tak dawno Laga, pomimo odstawienia tego co spowodowało chorobę, cały czas mają ogromne problemy ze zdrowiem i też nie wiadomo czy kiedykolwiek je odzyskają, choćby częściowo, i również nie wiadomo co będzie później. Po prostu zdrowie jest stosunkowo łatwo stracić, a cholernie trudno odzyskać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #38 : 19-04-2014, 20:02 »

Sztygar, przecież to oczywiste, napisałem to samo co ty, tylko w nieco innej konwencji.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #39 : 19-04-2014, 20:10 »

Zgadzam się z Wami, ale zgodzić się nie mogę z tym, jakoby Zibi stracił zdrowie przez Jerzego.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Strony: 1 [2] 3   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!