Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 23:25 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Żylaki  (Przeczytany 15447 razy)
rycardo
« : 07-02-2008, 17:31 »

Mam pytanie do Pan Józefa. Moja mama ma 64 lata. Dwadzieścia lat temu przeszła operację żylaków nóg. Dodatkowo ma usunietą nerkę, woreczek żółciowy i kłopoty z krążeniem. Ostatnio żylaki nóg tak jej dokuczają, że rano tata musi jej pomóc w dotarciu do łazienki, bo sama nie ma sił. W ciągu dnia jest lepiej. Lekarz specjalista zproponował obecnie nową operację żylaków. Dodam również, że okresowo dochodzi do zapalenia żył. Mama nie stosuje żadnych mikstur oczyszczających. Leczona jest tradycyjnie, czyli byle jak i bez efektów. A że jako emerytka nie ma wiele pieniedzy, to i nie stać ją na chodzenie po specjalistach. Czy istnieje jakaś metoda leczenia mogąca doprowadzić stan zdrowia mamy, głównie nogi zajete zylakami- chociaż do stanu w miarę normalnego, nie wymagającego interwencji chirurgicznej. Na ile w takim stanie mogą pomóc okłady z alocitu. Jeżeli jest taka metoda leczenia, to na ile jest skuteczna i ile czasu trzeba czekać, by przyniosła efekty.
POZDRAWIAM.
Zapisane
Evaa8
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 01-04-2004
Skąd: S.W.
Wiadomości: 315

« Odpowiedz #1 : 08-02-2008, 15:53 »

Witaj! - kliknij na gorze "szukaj" - wpisz haslo "żylaki"- powodzenia!
Zapisane

evaa
"Wiedza jest skarbem, który możemy wszędzie ze sobą zabrać".
Emisia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 50
MO: 01-12-2006
Skąd: Italia
Wiadomości: 612

« Odpowiedz #2 : 08-02-2008, 17:41 »

Sprobuj jednak namowic mame na picie MO. U mojej mamy( 58 lat) poprawa jest niesamowita, tzn. zylaki sa jeszcze widoczne, ale nie ma juz zadnych wypuklen. Nogi sa napawde gladziutkie i bole tez minely. Moja mama pije MO juz od dwoch lat, ale efekt byl widoczny juz w zeszlym roku.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #3 : 08-02-2008, 18:26 »

Ja stosuję miksturę od około 3 lat (były dwie przerwy w początkach), ostatnio piję ją konsekwentnie i obserwuję korzystne zmiany. Nogi już tak nie puchną i nie dochodzą nowe żylaki. Nie bolą. Okłady z alocitu stosowałam krótko, ale fioletowe plamy na podudziu zmieniły po nich kolor na różowy. Uważam, że osoba z wieloma problemami zdrowotnymi mogłaby sobie poprawić zdrowie dzięki Miksturze Oczyszczającej. Dodatkowo wykluczenie z pożywienia cukru i białej mąki i za 2-3 lata zbiegałaby po schodach, jak ja teraz. Niestety, niektórzy po prostu mają takie rady w nosie, bo na rezultat trzeba czekać miesiącami.
Zapisane
rycardo
« Odpowiedz #4 : 08-02-2008, 19:18 »

Bardzo dziękuję Grażynie za konkretną radę. W obecnym stanie zdrowia mojej mamy nie wydało mi się takie proste podanie cudownego hasła np. " mikstura " i już zdrowie wraca. Problem jest złożony i pomóc może tylko ten, kto na tym się zna, albo sam przeszedł takie dolegliwości i wcześniej coś mu pomogło. Dawanie takich rad, "kliknij na gorze " nikomu nie pomoże, szkoda zaśmiecać forum. Niech się wypowiada ten, kto coś wie i wie jak tę wiedzę przekazać, wtedy rada może pomóc innym. Ze względu na to, że obecnie żylaki są niesamowicie uciążliwe będę wdzięczny za każdą sprawdzoną metodę mogącą ulżyć w cierpieniu.
Pozdrawiam.
Zapisane
Piotrb111
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 2007-03-06
Wiedza:
Wiadomości: 569

« Odpowiedz #5 : 09-02-2008, 14:17 »

Na tym forum nie pomaga się ulżyć w cierpieniu takie coś proponuje medycyna konwencjonalna. Tutaj znajdziesz rady jak wyleczyć żylaki, żeby nie mieć z tym problemu. A jeżeli chodzi o tych co się znają to oni robili tą operację więc jak chcesz to możesz do nich iść.
Zapisane
Grażyna
« Odpowiedz #6 : 11-02-2008, 11:27 »

Oto adres do audycji "Choroba zakrzepowo-zatorowa" - można wysłuchać, nagrać. Dr med Urszula Krupa  przedstawia w formie 25-minutowego wykładu w "pigułce" szczegóły anatomii, fizjologii i patologii, pomagające zrozumieć przyczyny i przebieg choroby oraz możliwe powikłania, krótko wymienia dostępne terapie - oczywiście są to terapie medyczne. Wykład nie jest łatwy, ale warto uważnie wysłuchać http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=6999
Zapisane
iwonek
« Odpowiedz #7 : 27-02-2008, 00:11 »

Panie Józefie w swojej książce pisze Pan, że reakcja pośrednią na MO może być zaognienie żylaków. Stąd moje pytanie, bo od jakiś dwóch tygodni zaczęły boleć mnie nogi , nigdy nie miałam żylaków. Aż tu jedna żyłka się pojawiła i z czasem jest coraz bardziej widoczna, nogi jakby spuchły w kostkach. Czy to też może być sprawka MO i tzn że  w tym miejscu była jakaś niewielka tkanka martwicza, która organizm chce usunąć? Boję się, bo moja mama ma okropne żylaki, a mnie bolą nogi cały czas mimo, że jestem aktywna fizycznie i ćwiczę.
Zapisane
Chamomillka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 08-10-2007
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 691

« Odpowiedz #8 : 27-02-2008, 11:38 »

Ja mam ten sam problem  Smutny . Po prawie 5 mies. piciu MO pajączki, których miałam sporo, na jednej z łydek zaogniły się i nie wiem czy nie tworzy się tam żylak. I ogólnie tych pajączków na 2 nogach jakby więcej. Pojawiło się też uczucie ciężkości w nogach, szczególnie w tej, gdzie jest gorzej. Czy robić na tę zaognioną łydkę okłady z alocitu?
Zapisane

"Zdrowie nie jest wszystkim, ale bez zdrowia wszystko jest niczym"  Ks. Jan Twardowski
Endru
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: czerwiec 2007r.
Wiadomości: 49

« Odpowiedz #9 : 13-01-2012, 18:40 »

Moja mama ma problem z żylakami od wielu lat. Ostatnio nogi bardzo puchną i żylaki są zaognione. Chciałbym zaznaczyć, że MO stosuje od ponad 4 lat, regularnie pije KB.
Czy jest to efekt stosowania MO - co powinna zrobić, aby ulżyć w cierpieniu- czy Intractum Hippocastani jest najlepszym rozwiązaniem? Może Mistrz wypowiedziałby się w tej kwestii i udzieliłby porady - byłbym bardzo wdzięczny.
« Ostatnia zmiana: 13-01-2012, 18:44 wysłane przez Klara27 » Zapisane
Andrzejkowy
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 84
MO: 01.03.2006
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 257

« Odpowiedz #10 : 13-01-2012, 22:36 »

Moja mama ma problem z żylakami od wielu lat. Ostatnio nogi bardzo puchną i żylaki są zaognione.

"Według prof. Jarwisa ocet jabłkowy można stosować jako produkt dietetyczny i jako środek leczniczy.
Żylaki, rano i wieczorem, przemywać octem jabłkowym, w miejscach obolałych i rozszerzonych żył. Oprócz tego, 2 razy dziennie, pić szklankę ciepłej przegotowanej wody z rozpuszczonymi w niej 2 łyżeczkami octu jabłkowego. Po miesiącu regularnego stosowania, objawy zaczną zanikać."

Trzeba spróbować. Ocet jabłkowy przynosi też ulgę w bolących stawach.
« Ostatnia zmiana: 14-01-2012, 09:13 wysłane przez Klara27 » Zapisane

pozdrowienia andrzejkowy
analog
« Odpowiedz #11 : 17-01-2012, 11:21 »

Polecam picie mikstury. U mnie stan nóg zdecydowanie się polepszył
Zapisane
Whena
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 44
MO: 01.10.2009
Wiedza:
Skąd: Łódź
Wiadomości: 1.254

« Odpowiedz #12 : 23-02-2012, 10:29 »

Analog polecasz picie mikstury a sam/sama (nie ma zaznaczonej płci) nie pijesz, albo nie ma u Ciebie w profilu takiej informacji. Uzupełnij swój profil.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!