Dopadło go zdrowie i sponiewierało

(1/45) > >>

Mistrz:
Cytat od: Spokoadam  19-04-2014, 20:10

Zgadzam się z Wami, ale zgodzić się nie mogę z tym, jakoby Zibi stracił zdrowie przez Jerzego.

Fajny podpis, brakuje tylko korelacji z rzeczywistością. Pełna wersja zatem powinna brzmieć tak: "Dopadło mnie zdrowie, jak psy dziada w ciemnej ulicy."

Spokoadam:
Co ma Pan do powiedzenia na ten temat?

Mistrz:
Cytat od: Spokoadam  18-05-2014, 10:43

Co ma Pan do powiedzenia na ten temat?

A o jaki temat chodzi - psów, dziada czy ciemnej ulicy? Bo chyba nie zdrowia, bowiem jeśli rzeczywiście Pana dopadło, to co zrobiło? Pogryzło, że teraz musi Pan lizać rany? Czy to było aby na pewno zdrowie? W ciemnej ulicy wszystkie koty są czarne, więc mógł to być kot, i niekoniecznie dopadł, tylko przebiegł drogę, a to pech, więc nie ma się czym chwalić i zamieszczać w podpisie. W każdym razie nie mogło być to zdrowie, w przeciwnym razie nie byłoby tak źle z nim, jak jest obecnie:

Cytat od: spokoadam

Dzwoniłem do Wilkowskiego, bo startuję z postem Dąbrowskiej i chciałem coś usłyszeć na mój temat. Mówił że mam 64 % zatkania kosmków jelitowych, 11% procent budulca w organizmie, 1 lub dwa procent skrzepów. Zalecił post o długości 17 dni. Postanowiłem zmodyfikować Dąbrowską, wprowadzając pierwszą serię biegunek. Dąbrowską chcę pociągnąć 4 tygodnie.

Spokoadam:
Czyżby uznał Pan autorytet Pana Wilkowskiego? Jako wyroczni telefonicznej? I na tym opiera swój wywód o psach i kotach :).

Mistrz:
Cytat od: Spokoadam  18-05-2014, 11:41

Czyżby uznał Pan autorytet Pana Wilkowskiego? Jako wyroczni telefonicznej? I na tym opiera swój wywód o psach i kotach :)

Nie uznaję żadnych autorytetów ani wyroczni. Jeśli zaś chodzi o stawianie diagnoz przez telefon, to rzecz nie jest dla mnie ani dziwna, ani tym bardziej obca.

Wywód o psach i kotach opieram na tym, że coś Pana dopadło, ale w ciemnej ulicy, więc mogły to być psy albo koty, albo cokolwiek innego, bynajmniej jednak nie zdrowie, co potwierdza w swej diagnozie p. Wilkowski.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona