Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 06:54 *
Witamy, Go¶æ. Zaloguj siê lub zarejestruj.
Czy dotar³ do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj siê podaj±c nazwê u¿ytkownika, has³o i d³ugo¶æ sesji
Aktualno¶ci: Wesprzyj Fundacjê Bios³one --> kliknij
 
   Strona g³ówna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj siê Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do do³u
  Drukuj  
Autor W±tek: Dopad³o go zdrowie i sponiewiera³o  (Przeczytany 237148 razy)
Baird
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 459

« Odpowiedz #60 : 20-05-2014, 07:29 »

Cytat
Przecie¿ mieli ju¿ trochê wiedzy na temat funkcjonowania organizmu.
Widocznie jednak nie mieli albo jej nie zrozumieli.
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Sztygar
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 114

« Odpowiedz #61 : 20-05-2014, 08:04 »

Chyba nie jest tak do koñca jak piszecie Udana i Asia61. Mnie jest ³atwiej to oceniæ bo obserwowa³em szwagra chorego na RZS. Te¿ przez lata szuka³, szuka³, diet, zabiegów wód geotermalnych, masa¿y, i te¿ by móg³ kto¶ mu powiedzieæ ¿e jego organizm tego nie wytrzyma, czy brakuje mu cierpliwo¶ci.
Mo¿na powiedzieæ ¿e dzia³ania medycyny akademickiej tylko go dopingowa³y aby szuka³ czego¶ skutecznego, bo szwagier wiedzia³ ¿e medycyna akademicka prowadzi go na manowce i dalej do raka od leków. Prze³om nast±pi³ kiedy pozna³ metodê NIA (pisa³em o tym we wcze¶niejszych moich postach) i pokona³ RZS. Mo¿na powiedzieæ ¿e szukanie mu wynagrodzi³o, bo w koñcu znalaz³ co¶ co uwolni³o go od choroby, czego ¿yczê wszystkim chorym.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #62 : 20-05-2014, 09:15 »

To prawda, co pisze Sztygar, ¿e s± przypadki, kiedy metody profilaktyczne, na których opiera siê idea Bios³one, s± za cienkie, aby wyleczyæ ludzi dotkniêtych powa¿nymi chorobami. Je¶li chodzi o te choroby, to idea Bios³one jest skierowana raczej na ich zapobieganie ni¿ leczenie. Chodzi tutaj g³ównie o choroby nowotworowe i z autoagresji. W tym wypadku jest to niebywa³y luksus dla Bios³onejczyków, ¿e nie musz± dr¿eæ ze strachu przed tymi chorobami, poniewa¿ wiedz±, jaki jest mechanizm ich powstawania, a wiêc wiedz±, jak im zapobiec. To daje du¿e uspokojenie.

Nie jest prawd±, ¿e kiedykolwiek twierdzili¶my, i¿ metody Bios³one lecz± wszystkich, wszystko i zawsze. Je¶li kto¶ tak twierdzi, to ³¿e. Wspomnê tutaj tylko o preferowanej przez nas diecie beznukleinowej, stosowanej w chorobach nowotworowych, albo o szczególnym postêpowaniu w przypadku choroby z autoagresji, jak± jest choroba Hashimoto.

Nie jest te¿ prawd±, ¿e my nie dajemy innym metodom racji bytu. Je¶li kto¶ tak twierdzi, ³¿e. Dopuszczamy, ale robimy to ostro¿nie, poddaj±c weryfikacji. Na dowód tych s³ów istnieje specjalny dzia³ dla poddaj±cych siê eksperymentom (niewidoczny dla niezarejestrowanych), w którym weryfikujemy najrozmaitsze pomys³y, zarówno w³asne, jak i ¶ci±gniête z Internetu. Kilka z nich zosta³o przez nas zweryfikowanych pozytywnie, jak na przyk³ad NIA (z zastrze¿eniem, ¿e tylko w uzasadnionych przypadkach) czy GBG, której testowanie rozpoczê³o siê 14-08-2008, a tak¿e ma¶ci PMO. Wiêkszo¶æ jednak pomys³ów zosta³a zweryfikowana negatywnie. Wymieniê tutaj choæby PMO (miksturê oczyszczaj±ca z propolisem), p³ukanie w±troby czy uziemienie Clinton Ober.
« Ostatnia zmiana: 20-05-2014, 09:27 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Voldin
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomo¶ci: 309

« Odpowiedz #63 : 20-05-2014, 09:21 »

Akurat czêsto tu przytaczana w tych cytatach z innego forum dieta GAPS nie wi±¿e siê z niczym, czego organizm mia³by nie wytrzymaæ. I o braku cierpliwo¶ci u osób j± stosuj±cych te¿ nie mo¿na mówiæ, bo wymaga ona ca³kiem du¿o cierpliwo¶ci i konsekwencji.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #64 : 20-05-2014, 09:32 »

Akurat czêsto tu przytaczana w tych cytatach z innego forum
Jakiego innego forum? Po co ta tajemniczo¶æ? ¯e co? ¯e my siê boimy konkurencji ze strony tych innych przeinaczonych? Bo tak to wygl±da. Nie mo¿na rzeczy nazwaæ po imieniu?
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Udana
*


Offline Offline

P³eæ: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Sk±d: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1.251

« Odpowiedz #65 : 20-05-2014, 09:47 »

Rozumiem, co piszecie i wiem, ¿e czasem trzeba szukaæ swojej drogi do zdrowia, ¿e mog± byæ ró¿ne metody skuteczne dla danego cz³owieka, ale niemniej dla mnie, bardziej jeszcze pocz±tkuj±cej ni¿ bios³onejczyka, taki wpis jest przera¿aj±cy:

Cytat
NIA od 16.12.2012, zak:19.01.14
Moritz: 2013/16.05, 15.06, 10.08, 14.09, 2-8.12, 2014/7-12.01
6.07.2013 oczyszczania nerek, zak:19.01.14
7.07.2013 ¿ywienie w/g Kor¿awskiej, zak:19.01.14
19.01.2014 odbudowa flory bakteryjnej, wprowadzenie zielonej po¿ywki
11.03.2014 przej¶cie na program GAPS


¿e wcia¿ tego zdrowia nie ma...i ci±gle nowa metoda...
Zapisane

Nawet najdalsza podró¿ zaczyna siê od pierwszego kroku...
Voldin
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomo¶ci: 309

« Odpowiedz #66 : 20-05-2014, 09:50 »

Oczywi¶cie, ¿e mo¿na. Ale chyba w¶ród tych wszystkich cytatów siê to jeszcze Panu nie zdarzy³o. Do tego ten harrypotterowy klimat. My¶la³em wiêc, ¿e jest to Forum, Którego Nazwy Nie Mo¿na Wymieniaæ.

Chodzi o forum http://lekarstwonaraka.com.pl/forum/

Nie mia³em w najmniejszym stopniu na my¶li, ¿e siê Pan boi jakiej¶ konkurencji. Je¿eli ju¿, to dziwi± mnie komentarze w stylu Asi. I bior±c pod uwagê Pañski poprzedni post, te¿ chyba nie skacze Pan pod sufit, gdy jaki¶ Bios³onejczyk wypowiada siê w takim tonie, bo robi to kreci± robotê.

Joanna nie maj±c pojêcia co dolega³o tym ludziom, nie maj±c pewnie wiêkszej wiedzy o metodach, jakie teraz stosuj±, zasugerowa³a, ¿e zabrak³o im cierpliwo¶ci w stosowaniu metod Bios³one. Czyli ja to odczytujê tak, i pewnie nie tylko ja, ¿e gdyby tutejsze metody stosowali lat 12, a nie 6, to na pewno cieszyliby siê zdrowiem.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #67 : 20-05-2014, 09:58 »

Te ich zabawy nie s± takie znowu niewinne, niektóre wrêcz na pograniczu ¶mierci, jak niegdysiejsi badacze, którzy brali na siebie role królików do¶wiadczalnych.

Cytat od: earth
Ponadto lewatywa bardzo mocno zak³óca dzia³anie ca³ego organizmu. Rozpoczynaj±c GAPS wykona³em tylko jedn± lewatywê w marcu. My¶la³em, ¿e zejdê. Ca³y organizm wszed³ w zupe³nie inn± fazê dzia³ania. Tak silnie to odczu³em, ¿e zacz±³em siê zastanawiaæ czy kontynuowaæ Moritza. Mo¿e zastosowaæ miksturkê rycynow± zamiast lewatyw? Mam kilka dylematów odno¶nie Moritza. Szukam rozwi±zañ.

Ma ch³op zdrowie! Moritz zszed³...
« Ostatnia zmiana: 20-05-2014, 10:15 wys³ane przez Mistrz » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #68 : 20-05-2014, 10:06 »

Czyli ja to odczytujê tak, i pewnie nie tylko ja, ¿e gdyby tutejsze metody stosowali lat 12, a nie 6, to na pewno cieszyliby siê zdrowiem.
Znowu ta enigma. Chodzi o Zibiego? Ten facet ma co¶ z deklem, wiêc i za 100 lat nic mu nie pomo¿e, no, chyba ¿e, jak twierdzi, rozliczy siê z przesz³o¶ci±, czyli ze mn±, to czego go ochoczo zachêcam, a on tchórzy. To jak ma wyzdrowieæ?
http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=27794.msg205072#msg205072
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Voldin
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.06.2008 - 30.05.2011
Wiadomo¶ci: 309

« Odpowiedz #69 : 20-05-2014, 10:11 »

Nie mia³em na my¶li Zbigniewa, nikogo konkretnego. Nie wiem ile Zibi stosowa³ metody Bios³one, je¿eli lata, które poda³em akurat do niego pasowa³y, to zbieg okoliczno¶ci. Równie dobrze mog³em mieæ na my¶li siebie :-) Przepraszam za enigmê, wysz³o niezamierzenie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #70 : 20-05-2014, 10:13 »

Oczywi¶cie, ¿e mo¿na. Ale chyba w¶ród tych wszystkich cytatów siê to jeszcze Panu nie zdarzy³o. Do tego ten harrypotterowy klimat. My¶la³em wiêc, ¿e jest to Forum, Którego Nazwy Nie Mo¿na Wymieniaæ.

Chodzi o forum http://lekarstwonaraka.com.pl/forum/
No tak, klimat nie najpowa¿niejszy. Owszem, mnie siê nie zdarzy³o i nie zdarza podawaæ linków do tych zacytowanych cytatów, a to dlatego, ¿e pochodz± z ukrytego dzia³u u nas, wiêc co by to da³o? I tak nikt by tego nie otworzy³, prócz kadry.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #71 : 20-05-2014, 10:29 »

Joanna nie maj±c pojêcia co dolega³o tym ludziom, nie maj±c pewnie wiêkszej wiedzy o metodach, jakie teraz stosuj±, zasugerowa³a, ¿e zabrak³o im cierpliwo¶ci w stosowaniu metod Bios³one. Czyli ja to odczytujê tak, i pewnie nie tylko ja, ¿e gdyby tutejsze metody stosowali lat 12, a nie 6, to na pewno cieszyliby siê zdrowiem.
No, rzeczywi¶cie wda³o siê tutaj nieporozumienie. Cierpliwo¶æ w sensie czasu nie ma tutaj znaczenia. Ja stawiam sprawê jasno: Dbaj o zdrowie, póki je masz, bo mo¿e siê okazaæ, ¿e jest ju¿ za pó¼no i pozostanie ci tylko leczenie do usranej ¶mierci.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Sztygar
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 114

« Odpowiedz #72 : 20-05-2014, 11:30 »

Rozumiem, co piszecie i wiem, ¿e czasem trzeba szukaæ swojej drogi do zdrowia, ¿e mog± byæ ró¿ne metody skuteczne dla danego cz³owieka, ale niemniej dla mnie, bardziej jeszcze pocz±tkuj±cej ni¿ bios³onejczyka, taki wpis jest przera¿aj±cy:

Cytat
NIA od 16.12.2012, zak:19.01.14
Moritz: 2013/16.05, 15.06, 10.08, 14.09, 2-8.12, 2014/7-12.01
6.07.2013 oczyszczania nerek, zak:19.01.14
7.07.2013 ¿ywienie w/g Kor¿awskiej, zak:19.01.14
19.01.2014 odbudowa flory bakteryjnej, wprowadzenie zielonej po¿ywki
11.03.2014 przej¶cie na program GAPS


¿e wcia¿ tego zdrowia nie ma...i ci±gle nowa metoda...
Wcale nie przera¿aj±cy, gdybym ja tu powypisywa³ co stosowa³ szwagier zanim znalaz³ metodê NIA, to ten spis który wstawi³a¶ to ma³y piku¶. Wymieniê tylko kilka rzeczy które szwagier stosowa³: miodolecznictwo, dieta rozdzielna, dieta z wysokim jakim¶ indeksem, uzupe³nianie jaki¶ niedoborów specjalnymi minera³ami z Niemiec, wody geotermalne (w Polsce i na S³owacji), wcze¶niej jakie¶ od¿ywianie komórkowe, metoda BSM, ¶wiat³oterapia,  itd. Móg³bym jeszcze wiêcej tego wypisywaæ, ale w±tek by siê bardzo wyd³u¿y³. Ten którego poda³a¶ niech szuka dalej, na pewno bêdzie jeszcze b³±dzi³ bo prostej drogi nie ma. Nie warto od razu tak negatywnie pisaæ i kogo¶ w ciemnym ¶wietle stawiaæ.
Zacytujê Pana Józefa kilka postów wy¿ej:
„s± przypadki, kiedy metody profilaktyczne, na których opiera siê idea Bios³one, s± za cienkie, aby wyleczyæ ludzi dotkniêtych powa¿nymi chorobami.”
Poczekajmy, zobaczymy, na cudzych do¶wiadczeniach i b³êdach te¿ mo¿emy siê uczyæ, a nie od razu oceniaæ i krêciæ g³ow±.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #73 : 20-05-2014, 18:28 »

Poczekajmy, zobaczymy, na cudzych do¶wiadczeniach i b³êdach te¿ mo¿emy siê uczyæ, a nie od razu oceniaæ i krêciæ g³ow±.
Co¶ mi siê widzi, ¿e dopóki ten swój jad bêd± wylewaæ na Bios³one, to w koñcu siê zach³ysn± i ud³awi± w³asnym jadem, zamiast wyzdrowieæ. A kto wówczas bêdzie winny? Oni czy mo¿e Ashkar, Moritz, Kor¿awska, D±browska, Campbell, Wilkowski czy inni? Wszystko na to wskazuje, ¿e o wszystko z³e, co ich spotyka, oskar¿± Bios³one, jak czyni± dotychczas.
Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
scorupion
« Odpowiedz #74 : 20-05-2014, 20:57 »

Forum Askhara, do którego Askhar sie nie przyznaje, a jego w³a¶ciciela nazwa³ idiot±, wcale nie jest jako¶ specjalnie gorsze od innych zajmuj±cych siê szeroko pojêtym leczeniem. Natomiast wyró¿nia je to co napisa³ Mistrz, ¿e o ca³e z³o ¶wiata pos±dzaj± Bios³one. Co ciekawe, wszystkie te metody, którymi w idiotyczny sposób zach³ystuj± siê na pocz±tku, po jakim¶ czasie okazuj± siê g$%#@ warte, niektóre szkodz±, ale do ich twórców pretensji nie maj±. S± dwie mo¿liwo¶ci na wyt³umaczenie tego fenomenu, ale akurat t³umaczyæ mi siê nie chce.
Zapisane
Sztygar
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 114

« Odpowiedz #75 : 20-05-2014, 22:22 »

Ja tam nie wnikam w niuanse miêdzy forami, gdy¿ nie uczestniczê w takich rozgrywkach, odpowiadam za siebie, do nikogo nie mam pretensji, i te¿ za nikogo nie odpowiadam. Równie¿ mnie nie interesuje czy tamte forum to forum Ashkara, czy Baltazara G±bki, czy potwora spagetti, czy jeszcze kogo innego, czy Ashkar siê przyznaje czy nie przyznaje, to dla mnie nie ma ¿adnego znaczenia, po prostu jest forum i tyle.
Ale wyczuwam u Ciebie Scorupion, nie do koñca szczero¶æ w tym co piszesz, bo je¿eli by¶ tamte sposoby uwa¿a³ za idiotyczne to by¶ tam nie zagl±da³, wiem ¿e ironicznie mo¿na napisaæ „ a zagl±dam ¿eby siê ponabijaæ, po¶miaæ” ale to kruchy argument. Ja np. wegetarianizm uwa¿am za g³upotê i nawet nie zagl±dam na ich fora ¿eby siê ponabijaæ.
Trochê prawdy jest w tym co mi powtarza szwagier, z odzyskaniem zdrowia to tak jak z ¿o³nierzem, aby ¿o³nierz by³ dobry musi sobie trochê guzów nabiæ, i podobnie jest u chorego chc±cego zdrowie odzyskaæ. A je¿eli chory nie chce sobie guzów nabijaæ, to medycyna mu je nabije i to kilofem.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #76 : 20-05-2014, 22:37 »

Cytat
czy Ashkar siê przyznaje czy nie przyznaje, to dla mnie nie ma ¿adnego znaczenia, po prostu jest forum i tyle.
No wiesz, mo¿na ró¿nie podchodziæ do ¿ycia, niektórzy na przyk³ad nie widz± nic z³ego w kupowaniu taniej od pasera, a przy tym s± pierwsi do krzyków: " ³apaj z³odzieja".

Cytat
Ale wyczuwam u Ciebie Scorupion, nie do koñca szczero¶æ w tym co piszesz, bo je¿eli by¶ tamte sposoby uwa¿a³ za idiotyczne to by¶ tam nie zagl±da³
To nie s± "tamte" sposoby tylko ogólnie znane, spotykane w necie i literaturze. Czytam sporo, korzystam z wielu ¼róde³, akurat teraz interesuje mnie najbardziej tematyka zdrowotna. Na forum Askhara zagl±dam ze wzglêdu na NIA, ale pisa³em wcze¶niej, ¿e ta metoda  umiera, ma³o ludzi j± stosuje i trudno o jak±¶ uczciw± i racjonaln± ocenê. Z ca³± pewno¶ci± w niektórych chorobach pomaga, w innych jest bez szans. Pewnie jest tak jak wielokrotnie mówi³em, ¿e niektórym to ju¿ nic nie pomo¿e. Przykre, ale prawdziwe i wtedy rzeczywi¶cie nie pozostaje nic innego jak desperacko czepiaæ siê ka¿dej mo¿liwej alternatywy.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #77 : 20-05-2014, 22:57 »

Ja tam nie wnikam w niuanse miêdzy forami, gdy¿ nie uczestniczê w takich rozgrywkach, odpowiadam za siebie, do nikogo nie mam pretensji, i te¿ za nikogo nie odpowiadam. Równie¿ mnie nie interesuje czy tamte forum to forum Ashkara, czy Baltazara G±bki, czy potwora spagetti, czy jeszcze kogo innego, czy Ashkar siê przyznaje czy nie przyznaje, to dla mnie nie ma ¿adnego znaczenia, po prostu jest forum i tyle.
Taka postawa jest typowa dla lemingów - nic mnie obchodzi, bylem ja mia³. Przez tê w³a¶nie postawê mamy to gówniane pañstwo, które mamy, przymusowe szczepienie dzieci, a niezad³ugo zakaz wêdzenia wêdzonek.

Je¶li Pana to nie obchodzi, po co co siê wpierd*la z tym swoim szwagrem? A mo¿e mnie on akurat g*wno obchodzi?
« Ostatnia zmiana: 21-05-2014, 11:55 wys³ane przez Nieboraczek » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Sztygar
***


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomo¶ci: 114

« Odpowiedz #78 : 21-05-2014, 00:25 »

Mnie te¿ nikt nie bêdzie mówi³, czym ja mam siê interesowaæ, bo ja sam za siebie decydujê, co mnie interesuje, a co mnie nie interesuje, mój wybór – moje prawo. Je¿eli Pana nie obchodzi, te¿ Pan nie musi czytaæ i tyle.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

P³eæ: Mê¿czyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Sk±d: Hogwart
Wiadomo¶ci: 10.596

WWW
« Odpowiedz #79 : 21-05-2014, 00:44 »

Nie tylko czytaæ nie muszê, ale tak¿e wielu innych rzeczy, choæby dzieliæ siê z Wami wiedz±. Te¿ móg³bym powiedzieæ: mnie to nie obchodzi, jak Sztygara, bo wa¿niejszy jest dla mnie szwagier albo w³asna dupa. Dlaczego kadra wk³ada tak wiele trudu w utrzymanie tego forum? Co ich to obchodzi, ¿e kto¶ tam potrzebuje pomocy? Co to, nie maj± swoich szwagrów i w³asnych spraw? Dlaczego Machos nagrywa wywiady z lud¼mi potrzebuj±cymi pomocy, doradza im, potem po nocach obrabia materia³, ¿eby go po¶ciæ w RadiuBios³one? Co go obchodz± sprawy tych obcych ludzi? Te¿ móg³by powiedzieæ: mnie to nie obchodzi.

Mnie te¿ nie obchodzi, co siê dzieje na innych forach. Na ¿adne nie zagl±dam. Ale na forum bazuj±cym na wizerunku Ashkara, mimo braku jego przyzwolenia, oczernia siê zarówno moj± osobê, jak w ogóle ruch Bios³one. I tylko i wy³±cznie z tego powodu mnie to obchodzi i, mam nadziejê, ka¿dego uczciwego cz³owieka te¿. Kto mo¿e byæ obojêtny, gdy o spo³eczno¶ci, do której nale¿y, wypisuj± takie rzeczy?

Zibi, 3 maj: "Co za lipa, beznadzieja. Kur* 6 lat w plecy i jeszcze powik³ania (rêka w nocniku). Jaki stary, taki g³upi. Bo Bios³onejczyk nie mo¿e byæ chory, musi robiæ dobra minê do z³ej gry, musi byæ cierpliwy, a jak jeszcze profilaktyk zdrowia, to nawet piec martenowski go nie spali, jak kiedy¶ Optymalnego..."

No przecie¿ to ju¿ wo³a o pomstê do nieba! Kto kiedy na Bios³one kaza³ komu nie byæ chory, robiæ dobr± minê do z³ej(sic) gry i zmusza³ do cierpliwo¶ci? Jakim¿ trzeba byæ zak³amanym schizolem, ¿eby takie k³amstwa pociskaæ! I to nikogo nie obchodzi?

earth, 22 kwietnia: "Ja i wiele innych osób nabra³o siê na bios³one z prostego powodu: wielu rzeczy trzeba do¶wiadczyæ, ¿eby na w³asnej skórze siê przekonaæ czy co¶ dzia³a czy nie. Ka¿dy z nas pragnie odzyskaæ i zachowaæ zdrowie. To jest du¿e pole dla oszustów, którzy ³api± takie osoby. Z tym bios³one to trzeba raczej zauwa¿yæ osoby, które siê nie z³apa³y lub odesz³y. Poniewa¿ to w³a¶nie s± osoby, które mia³y odwagê wzi±æ zdrowie we w³asne rêce a nie oddawaæ swoje zdrowie komukolwiek.
Ponadto nie mo¿emy byæ zbyt krytyczni dla osób, które siê ³api± na takie oszustwa. Zazwyczaj takie osoby s± ju¿ bardzo os³abione chorob±."

To te¿ nikogo nie obchodzi? Dajecie siê ³apaæ oszustom i nic Was to nie obchodzi?

earth, 1 maja: "Dodam jeszcze, ¿e ci oszu¶ci my¶l± o sobie, ¿e s± mistrzami. Natomiast jest mnóstwo anonimowych osób, które bezinteresownie pomagaj± innym, osi±gaj± bardzo dobre rezultaty w leczeniu innych i pozostaj± nadal jako skromne i pokorne. Takich osób jest zdecydowana przewaga, ale siê o nich nie s³yszy bo s± skromne."

Skromni¶ ku*wa siê znalaz³!
« Ostatnia zmiana: 21-05-2014, 11:57 wys³ane przez Nieboraczek » Zapisane

Je¶li nie wiesz nic, dasz sobie wmówiæ wszystko
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Dzia³a na MySQL Dzia³a na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawid³owy XHTML 1.0! Prawid³owy CSS!