Niemedyczne forum zdrowia
23-04-2024, 10:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krople do nosa, wysuszona błona śluzowa i zapalenie zatok?  (Przeczytany 4605 razy)
Angel2014
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 1

« : 23-05-2014, 20:42 »

Witam!
Pokrótce opiszę swoje objawy a także nadmienię trochę przyczyny ich wystąpienia.

Byłam uzależniona od kropli xylogel od 9 lat, miałam wiecznie zatkany nos. Około 2 miesiące temu mój organizm dziwnie zaczął reagować, miałam przyspieszone tętno po użyciu kropli a także jakby "rozrywanie" nosa od wewnątrz i... udrożniony nos. Za to pojawił się ból w okolicach zatok. Postanowiłam wziąć się w garść, odstawić mój "narkotyk" i udać się do specjalisty.
Wizyta nr 1.
Werdykt: Zapalenie zatok, wywołane długotrwałym używaniem kropli (wcześniej nie miałam nigdy problemów z zatokami)
Lek: Amotaks i nasometin.
Efekt: Przez 3 tygodnie było idealnie, potem nastąpił ponowny ból w okolicach czoła, nosa, doszło wrażenie zatkanych uszu.

Zastosowałam inhalacje z rumianku, a także sól morska w areozolu oraz w dalszym ciągu stosowałam nasometin.

Do dolegliwości dołaczył ból oczu jakby z tyłu gałki.

Wizyta numer 2.
Werdykt: "Wszystko to jest efektem dlugotrwałego stosowania kropli" w skrócie jest Pani sama sobie winna.
Lek: Nasometin oraz Flonidan.
Efekt: brak efektu
Dolegliwości: To naprzemiennie zatykanie uszu oraz promieniujący ból od środka nosa w kierunku czoła. Obie objawy występują również łącznie. Ciągle utrzymuje się ból jakby z tyłu gałki, coś w rodzaju wypychania gałki. Co gorsze od wczoraj przy oku pojawiła się opuchlizna coś w rodzaju początku "jęczmienia" nie jestem pewna.   

A więc zwracam się do Szanownego Grona, co odstawić, co stosować, w którą stronę skierować moje kroki ?

Jak Państwo nie pomogą to kto ?

Pozdrawiam Angelika
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!