Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 22:22 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nigdy się nie poddawaj! Moja droga do zdrowia  (Przeczytany 57815 razy)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #40 : 01-07-2016, 19:13 »

Cytat
Poza tym, jak mam rozumieć słowo "sukcesywnie" - tj mniej więcej, jak odczekam dzień i widzę, że nic się nie dzieje to mogę spróbować coś nowego dostawiać do jadłospisu itd?

Dobrze mówisz i fajnie się czyta, to co piszesz. Do przodu!
« Ostatnia zmiana: 02-07-2016, 17:39 wysłane przez Gloria » Zapisane
Gloria
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: luty 2012
Wiedza:
Wiadomości: 394

« Odpowiedz #41 : 02-07-2016, 17:40 »

Poza tym, jak mam rozumieć słowo "sukcesywnie" - tj. mniej więcej, jak odczekam dzień i widzę, że nic się nie dzieje, to mogę spróbować coś nowego dostawiać do jadłospisu itd.?
Ja bym się tak nie śpieszyła i wprowadzała nowy produkt raz na kilka dni/tydzień.
Zapisane

takie mam konie narowiste, jakie sam wybrałem...
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #42 : 14-07-2016, 17:10 »

Pl4n_b ja znów o zębach. Czy chirurg przepisał Ci antybiotyk po wyrwaniu zęba i czy to był skomplikowany zabieg?

Co wstawiasz w miejsca po zębach? Czy może ich nie widać?
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #43 : 15-07-2016, 12:22 »

Jerry, wszystkich pytasz o ich przypadki i czy brali antybiotyk czy nie, ale Twój przypadek może być zupełnie inny i to Ty musisz podjąć decyzję. Twoje zdrowie w Twoich rękach.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Pl4n_b
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #44 : 22-07-2016, 18:10 »

->Jerry
W zasadzie to było nacinanie jednego z dziąseł, które uniemożliwiało wyciągnięcie korzenia, no i rwanie plus sprawdzanie czy nie została jakaś resztka w kanale. Na szczęście nie było to jakieś konkretne prucie. Po zabiegu odczekałem kilka godzin i płukałem jamę ustną co jakiś czas wywarami z rumianku/szałwii czy melissy. Starałem się znosić ból dzielnie, ale w momentach ciężkich do zniesienia ratowałem się ibuprofenem. Zęby, które usuwałem to numery od piątki wzwyż - zmostkowałem jedną wyrwę, zaś na jesień będę robił drugi mostek.

->Gloria
Miałaś rację odnośnie braku pośpiechu. Na spalonym do końca lipca są: ziemniaki i gruszki. W połowie sierpnia może spróbuję jabłek, które jak się okazało powodowały u mnie lekkie dławienie w gardle oraz gęstą ślinę, którą musiałem co jakiś czas odpluwać. Odnośnie samej diety to trzymam się ramy + wspomagając się brzoskwiniami, które jako jedyne z owoców mi podchodzą i nie wywołują jakichś niepożądanych reakcji. Przez pewien okres miałem lekki dołek na samopoczuciu - jadłem jabłka pomimo ich złego wpływu na mój organizm. Po odstawieniu powoli wróciłem do dobrej energii. Z ważniejszych zmian w moim organizmie można zanotować spadek wagi z 74 na 69 kg. Możliwe, że to wynik złego doboru dań, toteż jeżeli ktoś może mi polecić coś sensownego po czym można utrzymać wagę/lekko przytyć na tym etapie, to byłoby miło biggrin.

Ponadto od nadmiernej eksploatacji marchewek (koktajle, obiad, zagryzka) miałem bardzo żółtą cerę na twarzy, wręcz chorobliwie żółtą, jednak po zminimalizowaniu ich obecności do sztuk 2/dzień moja twarz wraca do normalnego koloru. Jeżeli jestem już przy kolorach - to moje cienie pod oczami, które są ze mną od dziecka, też go zmieniły tj. przybrały lekko biały odcień - nie jakoś mocno, ale ja to zauważam. Dlatego wzbogaciłem dietę o orzechy, żeby było miło.

Aktualnie mam lekki stan podgorączkowy i średnio zaawansowane bóle zatokowe - najprawdopodobniej przeciągi w domu/samochodzie. Tak się zastanawiam głośno czy nie rozpocząć zakraplania nosa alocitem, może to byłby dobry ruch, może jednak za szybko wszystko chciałbym zmieniać/wprowadzać.

Na początek sierpnia planuję pierwszy test buraczkowy - zobaczymy co z tego wyjdzie. Póki co trzymam się i jestem dobrej myśli - tak ogólnożyciowo smile.
« Ostatnia zmiana: 23-07-2016, 08:35 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #45 : 22-07-2016, 20:58 »

Testem buraczkowym jakoś mocno bym się nie sugerował, bo:

http://portal.bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca#odsloniecie_nadzerek
Zapisane
Jerry
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 42
MO: 18-10-2008
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 209

« Odpowiedz #46 : 24-07-2016, 11:26 »

Udana, zgadza się, wszystkich wypytuję o antybiotyki przy wyrywaniu zęba, gdyż nie mam doświadczenia w tym temacie. Jestem za tym, żeby nie brać, ale jest już 11 dzień od ekstrakcji a mnie wciąż pobolewa zębodół i coś lekko wycieka. Wierzę w swój organizm, a jednak nie chcę przesadzić.

Plan4nb, dzięki za info. Nie napisałeś czy brałeś przy tym antybiotyk. Czy obeszło się bez?



Czy jak pytasz o to samo w 3 różnych działach Forum, spodziewasz się również 3 odpowiedzi?! confused
Poczekaj na odpowiedzi albo - jeżeli ich nie będzie - nie pytaj wciąż o to samo, bo zaczyna to być już męczące, że z 10 Twoich ostatnich postów pewnie ~7 jest na ten sam temat (zębów)... Każdy rozumie, że się martwisz; co ktoś mógł coś Ci podpowiedzieć, to uczynił...
//ArtComp
« Ostatnia zmiana: 24-07-2016, 14:16 wysłane przez ArtComp » Zapisane
Pl4n_b
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 21

« Odpowiedz #47 : 25-07-2016, 22:32 »

Nie brałem antybiotyku.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!