Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 13:01 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gawędziarz Grey  (Przeczytany 160697 razy)
Sztygar
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01.03.2013
Wiedza:
Wiadomości: 114

« Odpowiedz #160 : 18-08-2014, 11:09 »

Czyli jednak nic się nie nauczyłeś.
Chłopie, przecież on żadnej mikstury nie pije, tylko troluje. Gołym okiem to widać.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #161 : 18-08-2014, 11:12 »

Większość źródeł mówi o właściwościach prozdrowotnych tych trzech składników ale żadne nie mówi o ich łączeniu.
A ja znam takie, które mówi. Pan widać niczym ten Koziołek mądra głowa...

Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #162 : 18-08-2014, 11:18 »

Panie Józefie. To jest dział "inne diety i kuracje". Kto wie czy mi to nie będzie służyć? Jeśli będzie to na pewno o tym napiszę. Jeśli nie to także o tym wspomnę. Czerpiemy z jednego źródła - z natury. Nie propaguję tu farmacji ani medycznych dziwactw jeno samą naturę.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #163 : 18-08-2014, 11:21 »

Co nie znaczy, że może Pan bezkarnie posługiwać się argumentem nieprawdy...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #164 : 18-08-2014, 11:24 »

Co nie znaczy, że może Pan bezkarnie posługiwać się argumentem nieprawdy...

Problem w tym że nie za bardzo wiem o jaką nieprawdę chodzi.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #165 : 18-08-2014, 11:26 »

O tę: http://forum.bioslone.pl/index.php?topic=29320.msg209358#msg209358
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #166 : 18-08-2014, 11:30 »

Tematyka bieżącej dyskusji na forum,
wystarczy rzucić okiem na stronę główną:
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Grey (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:24
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Mistrz (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:21
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Grey (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:18
Odp: Trzeci migdałek - czy uda się bez operacji? wysłane przez Mistrz (Prozdrowotna rola chorób wieku dziecięcego)    Dzisiaj o 12:16
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Mistrz (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:12
Odp: Rozprawa o jedzeniu wysłane przez Grey (Dyskusje o artykułach z Portalu wiedzy o zdrowiu)    Dzisiaj o 12:11
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Sztygar (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:09
Odp: Padaczka u dwuletniego dziecka wysłane przez Sztygar (Przypadki zdrowotne forowiczów)    Dzisiaj o 12:07
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Poziomek (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 11:58
Wycięty pęcherzyk żółciowy - co teraz? wysłane przez Antoni (Forum ogólne)

Pełna czytelność, czyli długa nazwa wątku spełnia swoją rolę.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #167 : 18-08-2014, 11:31 »


Sugeruje Pan że jestem przebranym za koziołka Matołka misjonarzem z Ugandy, który propaguje tu DO przez udowadnianie tego że MO mi nie służy?
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #168 : 18-08-2014, 11:35 »

Tematyka bieżącej dyskusji na forum,
wystarczy rzucić okiem na stronę główną:
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Grey (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:24
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Mistrz (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:21
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Grey (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:18
Odp: Trzeci migdałek - czy uda się bez operacji? wysłane przez Mistrz (Prozdrowotna rola chorób wieku dziecięcego)    Dzisiaj o 12:16
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Mistrz (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:12
Odp: Rozprawa o jedzeniu wysłane przez Grey (Dyskusje o artykułach z Portalu wiedzy o zdrowiu)    Dzisiaj o 12:11
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Sztygar (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 12:09
Odp: Padaczka u dwuletniego dziecka wysłane przez Sztygar (Przypadki zdrowotne forowiczów)    Dzisiaj o 12:07
Odp: "Natura jest zawsze mądrzejsza od ludzkich pomysłów." Antoni Kępiński wysłane przez Poziomek (Inne diety i kuracje)    Dzisiaj o 11:58
Wycięty pęcherzyk żółciowy - co teraz? wysłane przez Antoni (Forum ogólne)

Pełna czytelność, czyli długa nazwa wątku spełnia swoją rolę.


Adaś. Ilu chłopców z Jarmołowiczowego puebla przybyło tu w ślad za mną? Mam wrażenie że wielu.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #169 : 18-08-2014, 11:38 »

Sugeruję, żeby starał się Pan chociaż zrozumieć, co się do niego mówi, a tymczasem wyłuszczę sprawę jak chłop krowie na miedzy. Napisał Pan, że żadne źródło nie mówi o łączeniu oleju, aloesu i soku z cytryny, a to nieprawda. Coś mi się widzi, że rżnie Pan głupa.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #170 : 18-08-2014, 11:42 »

Sugeruję, żeby starał się Pan chociaż zrozumieć, co się do niego mówi, a tymczasem wyłuszczę sprawę jak chłop krowie na miedzy. Napisał Pan, że żadne źródło nie mówi o łączeniu oleju, aloesu i soku z cytryny, a to nieprawda. Coś mi się widzi, że rżnie Pan głupa.


Żadne z tych które ostatnio czytałem. Oczywiście pomijając Biosłone.
Większość zaleca picie osobno: cytryny, aloesu i oleju lnianego.

Może ostudźmy nieco emocje bo widzę że adrenalina i testosteron niektórym skacze. Gdybyśmy rozmawiali w języku francuskim to dynamika rozmowy i specyfika wymowy sprawiała by że już byśmy się opluwali siedząc obwet 2 metry od siebie. Po co to?
Pax
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #171 : 18-08-2014, 11:48 »

Potrafi Pan odwrócić kota ogonem.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #172 : 18-08-2014, 12:01 »

Cytat
Coś mi się widzi, że rżnie Pan głupa.
Wiadomości: 607

Na DD tylko w jednym nicku
Wiadomości: 1899
Nie licząc tych skasowanych.

(opracowanie danej sztucznej osobowości trochę trwa,
ale zawsze łatwo widać cel i środki)

Czy nikt by się dostatecznie złystyczny, cyniczny nie znalazł po 2zł za post?
A może to misja odpierania ludzi od "ciemnogrodu"
i ratowania im tym samym zdrowia i życia popychając ich w objęcia NFZ.

Kto wie.


Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #173 : 18-08-2014, 12:05 »

Coś w tym jest. Popił miksturę przez kilka godzin i mu zaszkodziła. Najlepszy dowód, bo empiryczny, że mikstura szkodzi. Poszło w świat...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #174 : 18-08-2014, 12:29 »

To tylko skromna uwertura, jak na szurniętego pajaca przystało. Czekamy na rozwinięcie tematu i finał.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #175 : 18-08-2014, 12:36 »

Coś w tym jest. Popił miksturę przez kilka godzin i mu zaszkodziła. Najlepszy dowód, bo empiryczny, że mikstura szkodzi. Poszło w świat...

Zapewniam że to było moją intencją.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #176 : 18-08-2014, 12:37 »

To tylko skromna uwertura, jak na szurniętego pajaca przystało. Czekamy na rozwinięcie tematu i finał.

Uderz w stół a Scorupion się odezwie.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #177 : 18-08-2014, 12:44 »

Ciekawa i konstruktywna byłaby dyskusja o tym, dlaczego Greyowi MO zaszkodziła, ale z tym gościem nie można dyskutować. Jakiś nieogarnięty taki, niczym niesforny gówniarz.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #178 : 18-08-2014, 12:47 »

Na DD tylko w jednym nicku
Wiadomości: 1899
Nie licząc tych skasowanych.

Było trochę zabawy, trochę się podzieliło całe forum, w każdym razie jest tam sporo innych 'troli' i są tam jak najbardziej tolerowani. Ostatnio jakoś wszystko zamilkło jedynie można poczytać wypowiedzi Gei (i Kangura) zwłaszcza ciekawe o tym, że wirusów nie ma...
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Greyhound
« Odpowiedz #179 : 18-08-2014, 12:54 »

Ciekawa i konstruktywna byłaby dyskusja o tym, dlaczego Greyowi MO zaszkodziła, ale z tym gościem nie można dyskutować. Jakiś nieogarnięty taki, niczym niesforny gówniarz.

Owszem taki mam charakter.
Nie jest jednak w mojej intencji szkodzić Biosłone. Czytałem portal. Jest tu masa ludzi którym Biosłone pomogło mimo że medycyna akademicka spisała ich na straty. To nie w kij dmuchał stawiać ludzi na nogi.

Metody Biosłone działają i nie ma co do tego żadnych wątpliwości. To nie są teorie DDP które nie wiadomo z czego się wzięły.
Na przykład GBG jest prostą i skuteczną metodą. Organizm na deficycie białka i tłuszcz sięga do tłuszczu zapasowego. Zużywa też wszystkie wadliwe komórki do celów energetycznych. To zapobiega wielu chorobom. Mógłbym podać wiele uzasadnień słuszności wszystkich metod Biosłone.

Jestem jednak człowiekiem który bierze trochę z Kwaśniewskiego, trochę z Lutza, trochę ze Słoneckiego.

Było by fajnie gdyby było tutaj miejsce i dla takich ludzi.
« Ostatnia zmiana: 18-08-2014, 13:19 wysłane przez Grey » Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!