Niemedyczne forum zdrowia
16-04-2024, 07:53 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Gawędziarz Grey  (Przeczytany 160263 razy)
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #220 : 19-08-2014, 17:23 »

Możemy sobie chyba na priv popisać niż na ogólnym forum...
Z tłuszczów roślinnych jem orzechy i pije KB.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #221 : 19-08-2014, 17:38 »

Cytat
Możemy sobie chyba na priv popisać niż na ogólnym forum...
Może ośmieliłaby Cię zmiana tytułu wątku na "*U*Greya*", taki wątek nie paraliżujący podglądu ostatnio wysłanych postów na stronie głównej swoim długim tytułem, a zachęcający do luźnych pogaduszek, pod godnym patronatem Gawędziarza, a nie lekarza psychiatry.

I rzecz jasna przeniesieni całości do Hyde Parku.

Greyu nie bądź taki zgódź się, a będziesz miał najbardziej popularny wątek pogadankowy na forach zdrowotnych.
« Ostatnia zmiana: 19-08-2014, 19:04 wysłane przez VVV » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #222 : 19-08-2014, 17:43 »

Cholerka. Jest jakiś wirtualny czosnek i kołek osikowy na internetowe wampiry energetyczne?
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #223 : 19-08-2014, 17:55 »

Cholerka. Jest jakiś wirtualny czosnek i kołek osikowy na internetowe wampiry energetyczne?
A co uważasz, że zasłużyłeś?
« Ostatnia zmiana: 19-08-2014, 19:05 wysłane przez VVV » Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #224 : 19-08-2014, 18:05 »

Cholerka. Jest jakiś wirtualny czosnek i kołek osikowy na internetowe wampiry energetyczne?
A co uważasz, że zasłużyłeś? Do takich działań to potrzeba rozjuszonego tłumu, tłumu nie ma, czasami ktoś tylko życzliwy zajrzy do Twojego baru.

Bar niezła myśl. Było by w nim piwo Kwaśniewski Full i raki z grila hodowane przez Tomasza Kwaśniewskiego. Rozwinął by hodowlę z akwarium na jakiś większy akwen.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #225 : 19-08-2014, 18:19 »

Bar niezła myśl.
No to cieszę się, że się zgadzasz.
:-)

Nie powiedziałem że się zgadzam.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #226 : 19-08-2014, 18:38 »

Był kiedyś w sprzedaży Dolomit, naturalny preparat magnezowo-wapniowy. Teraz też jest dostępny ale nie wiem czy to nie podróba. Nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnych informacji czy wapń i magnez z Dolomitu jest przyswajany przez organizm.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #227 : 19-08-2014, 18:40 »

O ile wiem, dobrze przyswajają go okrzemki.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #228 : 19-08-2014, 18:50 »

O ile wiem, dobrze przyswajają go okrzemki.

Trochę skołowany jestem. Jedne badania mówią że twardą woda jest zdrowa a inne że wręcz przeciwnie.
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #229 : 19-08-2014, 19:06 »

Cytat
Równie chętnie kontynuowałbym wątek dotyczący polskiej mentalności, choćby na przykładzie Greja. Może rozwiniesz swoją myśl i podyskutujemy?
Zaraz utworzę "mundry" wątek, Panie Scorupion. Takiego Ping-ponga to nie odpuszczę. he he
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #230 : 19-08-2014, 19:31 »

Cytat
Równie chętnie kontynuowałbym wątek dotyczący polskiej mentalności, choćby na przykładzie Greja. Może rozwiniesz swoją myśl i podyskutujemy?
Zaraz utworzę "mundry" wątek, Panie Scorupion. Takiego Ping-ponga to nie odpuszczę. he he

Ale ja jestem rodem góral, sercem polak, a talentem świata obywatel.
W związku z tym nie wiem czy wasza analiza była by miarodajna.
Zapisane
Solan
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 31
MO: 1.08.2008
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 233

« Odpowiedz #231 : 19-08-2014, 23:35 »

Był kiedyś w sprzedaży Dolomit, naturalny preparat magnezowo-wapniowy. Teraz też jest dostępny ale nie wiem czy to nie podróba. Nigdzie nie mogę znaleźć wiarygodnych informacji czy wapń i magnez z Dolomitu jest przyswajany przez organizm.

O ile wiem, dobrze przyswajają go okrzemki.

Ślimaki też (szybciej po nim rosną).
Zapisane

Piszemy "naprawdę", a nie "na prawdę"!
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #232 : 20-08-2014, 05:15 »

Tak się zastanawiam, co z tym fantem (Grajem) zrobić, co go mam na myśli... Nie wiem, czy warto polecić mu ten artykuł: http://www.portal.bioslone.pl/oczyszczanie/jak-dziala-mikstura-oczyszczajaca, którego zapewne nie przeczytał, a jeśli już to, swoim zwyczajem, tylko po łebkach, czyli że nie zrozumiał. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle, bo gdyby go zrozumiał, choć w części, to dopiero by się wymandrzał. A tak zadaje naiwne pytania o przyswajalności wapnia ze skały.

Moja odpowiedź nie dotyczy Greja, bo nie jestem taki naiwny, żeby łudzić się, że coś z tego zrozumi, skoro nawet pisać nie umi, ale pozostałym warto przypomnieć, a niektórym wręcz uświadomić, że:

Najwięcej wapnia jest w kamieniu wapiennym, z którego produkuje się wapno budowlane. Jednak nikt nie traktuje ani kamieni wapiennych, ani wapna budowlanego jako źródło wapnia dla organizmu. Rzecz w tym, że ów wapń jest nieorganiczny, a więc jest nie tylko bezużyteczny dla naszego organizmu, ale wręcz jest szkodliwy, gdyż to właśnie wapń nieorganiczny tworzy blaszki miażdżycowe ścian tętnic, kamienie żółciowe i nerkowe oraz szereg patologicznych zmian zwapnieniowych, potocznie zwanych zwyrodnieniami.

tudzież:

Z prochu powstałeś i w proch się obrócisz. Ta konkluzja to fundamentalne prawo natury mówiące, że jako mieszkańcy tej Ziemi jesteśmy zbudowani z tych samych pierwiastków, co ona. Wskazuje ono, skąd powinniśmy czerpać wszystkie substancje niezbędne nam do życia. Czy to znaczy, że powinniśmy jeść ziemię; glebę zawierającą pierwiastki życia? Mogłoby tak być, ale wówczas musielibyśmy zjadać niewyobrażalne ilości gleby, by nasz organizm mógł pobrać dostateczną ilość substancji mających wartość biologiczną. Natura urządziła to inaczej.

Łańcuch pokarmowy

Człowiek stoi na szczycie łańcucha obiegu materii ożywionej, zwanego łańcuchem pokarmowym. Pierwszym ogniwem tego obiegu są rośliny pobierające z gleby pierwiastki i związki chemiczne potrzebne do budowy żywych komórek. Inaczej mówiąc: w organizmach roślin zachodzi kumulacja biologiczna związków niezbędnych do życia. Kolejnym ogniwem tego łańcucha są zwierzęta odżywiające się roślinami, w których organizmach następuje dalsza kumulacja biologiczna. A zatem, jedząc mięso zwierząt oraz rośliny, niejako na skróty, pobieramy z gleby wszystkie niezbędne nam do życia pierwiastki i związki chemiczne.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Strony: 1 ... 10 11 [12]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!