Niemedyczne forum zdrowia
27-04-2024, 18:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 [2] 3 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Osobowość a toksemia  (Przeczytany 47230 razy)
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #20 : 20-08-2014, 13:35 »

A to huncwot jeden!
"Czasy gdy byli to pojedynczy rycerze walczący z wiatrakami własnego umysłu dawno minęły, obecnie to tylko czubek góry lodowej, struktury zbudowanej z aktywistów i śpiochów, topiącej się wolniej niż narastającej. Co ciekawe, tworzenie i wspieranie takich struktur jest podpinane pod "dyskretne" moderowanie globalnej wioski informacyjnej przez uwypuklanie informacji pożądanych i zakopywanie informacji niepożądanych (trochę zgodnie z zasadą, to my mamy pieniądze i fundusze, więc to my mamy prawidłową czynność umysłu i naszym zadaniem jest mówienie owieczkom co mają myśleć dla ich własnego czyli naszego dobra, neutralizowanie wszelkich niebezpiecznych trendów i zapobieganie nieprzewidzianym zmianom).
*
Najlepiej się oczywiście panuje nad owieczkami przekazem trzymającym je w strachu, podkreślając różnice, zacierając wspólności, kłócąc i dzieląc między sobą."
^^^
Takie moje nie literalne, uproszczone tłumaczenie z języka angielskiego
:-)
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #21 : 20-08-2014, 14:14 »

Cytat od: Grey
Na reszcie ciała też. W zasadzie to odbijają się na pracy każdej komórki. Nie mówię tu tylko o złości ale i o strachu, depresji. Ph przesuwa się w stronę kwasową, co powoduje dość charakterystyczną beczułkowatą sylwetkę. To ze względu na to że tkanka tłuszczowa rozkłada się wtedy na ciele w taki sposób.
No faktycznie. Przeanalizowałam figurę osób tych trochę bardziej chorych, które znam/ znałam - same jabłka-z figury.
Cytat od: Grey
Zmiana w zabarwieniu oczu może być istotnie spowodowana chorobą, zmianami hormonalnymi (także tymi sprowodowanymi zmianą diety). Tak jak inne zawirowania w intensywności rozmieszczenia melaniny na coś wskazują.
Czyli pośrednio wszystko tak naprawdę sprowadza się do poziomu toksyn w organizmie (które wpływają na poziom hormonów, a im więcej toksyn tym więcej wszelkich pasożytów, które mogą wpływać na np. kod genetyczny)
Cytat od: Grey
Nie odpaliłem swojej szklanej kuli ale postaram się zgadnąć. Na twoich jasno bądź ciemnoblond włosach też pojawiały się lub pojawiają ciemniejsze lub jaśniejsze pasemka.
Różne wariacje melaniny są zasługą cech genetycznych. Wynika to z tego że to który gen odpowiedzialny za barwę będzie dominował zależy od wielu czynników.

Dokładnie.
Ja akurat mam włosy prawie hebanowe, ale daję radę sobie te pasemka wyobrazić.
Cytat od: Grey
Nie jesteśmy przecież potomkami jednego plemienia. Krzyżowały się ludy o różnych kolorach oczu, włosów, skóry.
Kiedy skandynawscy najemnicy Aleksandra Wielkiego dotarli wraz z nim do Indii. Narodził się w regionach przez niego podbitych tzw typ aleksandryjski. Ciemne włosy i bardzo jasne oczy lub na odwrót. Zauważono u takich ludzi większą skłonność do nastrojów depresyjnych, łatwiej wchodzą w konflikt z prawem itp. Podobna zależność funkcjonuje także u metysów co było opisywane wielokrotnie. Nie jest to więc przypadek.
Mądrze gadasz.Większa wrażliwość (generalizując). Od dawna mówię, że np. w Niemczech, Austrii, niemieckich kantonach CH, niby wszystko bardzo uporządkowane, dopięte na ostatni guziak, ale np. poziom wrażliwości ludzi dużo niższy niż ten w Barcelonie czy Rzymie.
Jaja jak berety...
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #22 : 20-08-2014, 14:44 »

Gonzalez. Tak narzekasz a popatrz ile życzliwych osób przyłączyło się do dyskusji. Sielanka. msn-wink
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #23 : 20-08-2014, 14:54 »

Wczoraj lub przedwczoraj pisałeś, że zrobisz sobie przerwę od Biosłone, co cię powstrzymało?
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #24 : 20-08-2014, 14:57 »

Wczoraj lub przedwczoraj pisałeś, że zrobisz sobie przerwę od Biosłone, co cię powstrzymało?
Już pisałem że zmęczył mnie vvv. Ale jego zniknięcie mnie zachęciło do zmiany decyzji.

Ale jeśli zadajesz sobie pytanie jak długo tu będę, to odpowiem Ci że niedługo. Metod Biosłone raczej nie zastosuję. Sądząc po efektach moje są lepsze. Moje lepiej działają zarówno na umysł jak i na ogólną kondycję organizmu. Myślę że Gonzalez też ma na to dobre metody.
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 15:04 wysłane przez Grey » Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #25 : 20-08-2014, 15:12 »

Jak to nie zastosujesz? Przecież stosowałeś.
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #26 : 20-08-2014, 15:30 »

Cytat od: Grey
Gonzalez. Tak narzekasz a popatrz ile życzliwych osób przyłączyło się do dyskusji. Sielanka. msn-wink
Tak, Grey. Widzę, widzę.
Cytat od: Gibbon
Jaja jak berety...
A co Ci konkretnie nacisnęło Gibbonie na odcisk?
Cytat od: Grey
Ale jeśli zadajesz sobie pytanie jak długo tu będę, to odpowiem Ci że niedługo. Metod Biosłone raczej nie zastosuję. Sądząc po efektach moje są lepsze. Moje lepiej działają zarówno na umysł jak i na ogólną kondycję organizmu. Myślę że Gonzalez też ma na to dobre metody..
Dzięki, Grey. Chciałam tu w tym wątku poruszyć temat wibracji w jedzeniu, ale to chyba nie jest dobry pomysł. Dobry/niedobry kogoś ten temat interesuje?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #27 : 20-08-2014, 15:53 »

Ale jeśli zadajesz sobie pytanie jak długo tu będę, to odpowiem Ci że niedługo. Metod Biosłone raczej nie zastosuję. Sądząc po efektach moje są lepsze. Moje lepiej działają zarówno na umysł jak i na ogólną kondycję organizmu.
Jest to początek rozwinięcia tematu, o którym wcześniej wspominałem, ale spokojnie, jako że początek, będziemy mieli niewątpliwą przyjemność jeszcze poczytać Garaja.

Jaja jak berety...
Ona w ogóle nie czuje, że napisała w stylu pure nonsens hehehe. Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie mojej intuicji.

Cytat
Chciałam tu w tym wątku poruszyć temat wibracji w jedzeniu, ale to chyba nie jest dobry pomysł. Dobry/niedobry kogoś ten temat interesuje?
Mnie bardzo.
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #28 : 20-08-2014, 16:02 »

Cytat od: Scorupion
Ona w ogóle nie czuje, że napisała w stylu pure nonsens hehehe. Nie trzeba było długo czekać na potwierdzenie mojej intuicji.
Dawaj konkrety, nie kryguj się. Co jest nonsensem? Niski poziom wrażliwości u sąsiadów zza Odry, czy może figura jablko (dokładnie taka jaką masz na zdjęciu profilowym) u osób z ponadprzeciętną toksemią?
Cytat od: Scorupion
Mnie bardzo.
Coś czuję, że mi po tym wątku konto zablokujecie. Nie krępujcie się, jakby co ;-). No to zaczynam. Co niektórzy sądzą o mięsie: Cytuję -
"Dla mnie mięso zmyka wibracje te subtelne ,wystarczy ze się go duzo najem,i przestaję w sposób wrażliwy rezonować otoczenie ,ich nastroje, uczucia,afekty etc. jedzenie mięsa bardzo zubaża odczuwanie."
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #29 : 20-08-2014, 16:13 »

Cytat
Coś czuję, że mi po tym wątku konto zablokujecie.
Nie, ale proszę nam nie pluć do talerza, jak to mają w zwyczaju wegetarianie.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #30 : 20-08-2014, 16:14 »

Cytat
Dawaj konkrety, nie kryguj się. Co jest nonsensem?
Nie wiem co jest nonsensem, ja pisałem o pure nonsensie, a jest nim cały twój post, który zacytował Gibbon.

Cytat
No to zaczynam. Co niektórzy sądzą o mięsie: Cytuję -
"Dla mnie mięso zmyka wibracje te subtelne ,wystarczy ze się go duzo najem,i przestaję w sposób wrażliwy rezonować otoczenie ,ich nastroje, uczucia,afekty etc. jedzenie mięsa bardzo zubaża odczuwanie."
To jest cytat, nie wiadomo co prawda czyj, ale pal licho, a ty sama co sądzisz?
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #31 : 20-08-2014, 16:16 »

Cytat od: Mistrz
Cytat
Coś czuję, że mi po tym wątku konto zablokujecie.
Nie, ale proszę nam nie pluć do talerza, jak to mają w zwyczaju wegetarianie.
Nie, nie pluję. Czuję się nawet dosyć nieswojo pisząc o wibracjach jedzenia tutaj, na tym portalu (z wiadomych wzgdlędów). Ale temat arcyciekawy. I pewnie coś sensownego w tym temacie za moment będzie tu można przeczytać.

Cytat od: Scorupion
Nie wiem co jest nonsensem, ja pisałem o pure nonsensie, a jest nim cały twój post, który zacytował Gibbon.
Scorupion, przecież zanegować to żadna filozofia. Uzasadnij stanowisko, pokaż możliwości swoich szarych.

Cytat od: Mistrz
A kto to ma niby napisać?

Nie jestem zdziwiona, że temat uwiera, ale taka deprecjacja to tylko mało finezyjna manipulacja.

Cytat od: Scorupion
To jest cytat, nie wiadomo co prawda czyj, ale pal licho, a ty sama co sądzisz?

Nie odwaracaj kota ogonem. Najpierw wyjaśniamy nonsens. Do ataku!
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 16:26 wysłane przez Gonzalez » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #32 : 20-08-2014, 16:20 »

Cytat
I pewnie coś sensownego w tym temacie za moment będzie tu można przeczytać.
A kto to ma niby napisać?
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #33 : 20-08-2014, 16:23 »

Jak to kto, Speedy. Sama się zaofiarowała przed chwilą.

Cytat
Nie odwarcaj kota ogonem. Najpierw wyjaśniamy nonsens. Do ataku!
Ale ja nic nie pisałem o nonsensie!

Cytat
Scorupion, przecież zanegować to żadna filozofia. Uzasadnij stanowisko, pokaż możliwości swoich szarych.
A przepraszam bardzo, nic nie negowałem, uznałem ten post za czysty pure nonsens, to było stwierdzenie.
Uzasadniać nie trzeba, wystarczy ten post przeczytać.
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 16:29 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #34 : 20-08-2014, 16:28 »

Jak to kto, Speedy. Sama się zaofiarowała przed chwilą.
A co z tym nonsensem? Mam trochę zajęć.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #35 : 20-08-2014, 16:29 »

Z którym?
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #36 : 20-08-2014, 16:30 »

Jak to kto, Speedy. Sama się zaofiarowała przed chwilą.

Cytat
Nie odwarcaj kota ogonem. Najpierw wyjaśniamy nonsens. Do ataku!
Ale ja nic nie pisałem o nonsensie!

Cytat
Scorupion, przecież zanegować to żadna filozofia. Uzasadnij stanowisko, pokaż możliwości swoich szarych.
A przepraszam bardzo, nic nie negowałem, uznałem ten post za czysty pure nonsens, to było stwierdzenie.
Uzasadniać nie trzeba, wystarczy ten post przeczytać.

Takie gierki są powtórzę się mało finezyjną manipulacją. Wiesz, że skłonność do manipulacji świadczy o mind pollution?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #37 : 20-08-2014, 16:36 »

Laskę kładę na to mind coś tam.
Natomiast nonsensem była ocena mojej sylwetki, kiedy widziałaś  ją tylko od pasa w górę, a tymczasem decydująca jest od pasa w dół. I z tego się wytłumacz.
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #38 : 20-08-2014, 18:08 »

Ogólnie nuda.
Scorupion oświadczył że używa tylko ciała od pasa w dół, czyli że nie używa głowy. Też mi rewelacja. Wszyscy to wiedzą od dawna.
Nie było Sztygara. Smutny Pewnie nie potrafił połączyć wibracji w jedzeniu z Kwaśniewskim, a jak już mu się to udało to było po rozmowie.
Większość udawała że coś wie, inni udawali że mają monopol na mądrość.
Nuda panie nuda.

Gonzalez. Ale Ty jesteś naiwna.
Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #39 : 20-08-2014, 18:29 »

Nie szkoda Wam czasu na takie "przepychanki"? Same ataki personalne. Wiecie, ile to "pożera" Wam energii? Jak to Was osłabia? Nikt świadomy na to nie pójdzie. Najbardziej mnie dziwi, że to ma miejsce na portalu prozdrowotnym, a biorą w tym udział ludzie, którzy od lat "dbają" o własne zdrowie. Zyjecie w iluzji. Spadam do ogrodu, a Wam życzę "oświecenia".
 
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!