Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 11:09 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Sklep Biosłone --> wejdź
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Osobowość a toksemia  (Przeczytany 47246 razy)
Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #40 : 20-08-2014, 19:35 »

Scorupion, dla mnie jesteś Szpecem. Bardzo dobrą masz intuicję. To Ty pierwszy się poznałeś, kto jest kto i po co przyszedł.
650 postów nawalił, by powiedzieć, że pije MO. Jutro ma objawy! Teraz, że nie pije bo beeeeeee.
Idź pan skądś przyszedł, bo żałosne to jest.

Gonzalez, jesteś z nami 1,5 roku. Jest wątek o wegetarianach i mogłaś być szczera. A Ty stałaś za firanką fałszywie.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #41 : 20-08-2014, 19:45 »

nie wiadomo - a wujek Googel wie.


Zawsze mnie powala wibracja takiej interpunkcji.

Cytat
No to zaczynam. Co niektórzy sądzą o mięsie: Cytuję -
"Dla mnie mięso zmyka wibracje te subtelne ,wystarczy ze się go duzo najem,i przestaję w sposób wrażliwy rezonować otoczenie ,ich nastroje, uczucia,afekty etc. jedzenie mięsa bardzo zubaża odczuwanie."
To jest cytat, nie wiadomo co prawda czyj, ale pal licho, a ty sama co sądzisz?

Dla mnie mięso zmyka wibracje te subtelne ,wystarczy ze się go duzo najem,i przestaję w sposób wrażliwy rezonować otoczenie ,ich nastroje, uczucia,afekty etc. jedzenie mięsa bardzo zubaża odczuwanie.Ale jem je bo dla mnie takie zawęzenie percepcji jest często konieczne.Zeby jak mówię przestać rezonować z czyimiś często negatywnymi wibracjami.Mięso zamyka czakry i osłania system przed przeciązeniem. i izoluje od negatywnych wpływów. Daje natomiast bardzo duzo,chyba najwięcej, tej prostej "siły",napędu do działania motorycznego.no ale płaci się tym ze psyche czy system energetyczny nie jest tak lotny ,wysubteniony.

Białko za to uspokaja i przyjemnie nosić w żoładku takie ciepło po jajecznicy.Ryby bardzo poprawiają aktywność umysłu.Ale nie te z puszki.najlepszy jest wędzony pstrąg lub łosoś,sielawa ,te słodkowodne.Mozna zjesc na obiad jedną duża sztukę ryby i przez kolejnych wiele godzin nic nie jeść.

Jadę już na takiej diecie że nie jem sniadań,pierwszy posiłek zjadam o 12 tej. Natomiast na sniadanko wypijam dwa browce,bo taki dwie bomby na czczo są najlepsze,(nic po tym nie buja),a to dlatego że piwo powoduje wzdęcia i nie lubię pić go po jedzeniu gdy zołądek i tak jest wypełniony,ponadto na czczo ma wyrazniejszy smak.

Wieczorkiem tylko wzmacniające...wzmacniające kakao:)
Mówię wam ze zaprzestanie sniadań potrafi odwrócić normalny,nieprawidłowy tok działania. sprowadzić wszystko tak aby było po kolei.Najtrudniejsze sprawy mozna wtedy zostawić na rano a nie nie jak ja to miałem kiedyś ze stymulowałem się kawą na wieczór.
Tytoń kawa i piwo hmm tak ogólnie niech naturaliści je odstawią,to zresztą zalezy co mają do zrobienia ,ale w większosci zycie bez tych najdrobniejszych uzywek powoduje spadek wydajnosci/wytwórczosci.
Sądze ze dieta zalezy od temperamentu.Gdy ktoś moze lezeć i pachnieć to wystarczą same medytacje:)

pozdr.
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 20:25 wysłane przez VVV » Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #42 : 20-08-2014, 19:50 »

Cytat od: Kozaczek
Gonzalez, jesteś z nami 1,5 roku. Jest wątek o wegetarianach i mogłaś być szczera. A Ty stałaś za firanką fałszywie.
LOL To jest naprawdę świetne, ale wytłumaczę Ci. Primo: nie wiedziałam nawet, że jest tutaj taki wątek :-), bo  nie jestem czynnym Biosłonejczykiem, zaglądam tu rzadko. Restrowałam się 1,5 roku temu i finito. secundo: nie jestem wegetarianką.
Cytat
A Ty stałaś za firanką fałszywie.
Mania wielkości. Nie mam nic do roboty, tylko Was podczytywać. Mam własne życie. Ja nie mam na takie rzeczy czasu. To w ogóle do mnie?  ;-) LOL

Przejdź na raw food (podnosi wibracje) na próbę, to zobaczysz jak zaczniesz się do ludzi odnosić i odbierać świat.  Będziesz miała porównanie. Bo to teraz co robisz nie działa.
Trzymajcie się! Wszystkiego dobrego dla Wszystkich. Pa pa
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #43 : 20-08-2014, 19:56 »

Scorupion, dla mnie jesteś Szpecem. Bardzo dobrą masz intuicję. To Ty pierwszy się poznałeś, kto jest kto i po co przyszedł.
650 postów nawalił, by powiedzieć, że pije MO. Jutro ma objawy! Teraz, że nie pije bo beeeeeee.
Idź pan skądś przyszedł, bo żałosne to jest.

Gonzalez, jesteś z nami 1,5 roku. Jest wątek o wegetarianach i mogłaś być szczera. A Ty stałaś za firanką fałszywie.

Przecież sam Mistrz zakonu napisał w odpowiedzi na mój post "tu się zwalcza takie poglądy jako durnotę". Takie poglądy czyli inne niż te kropka w kropkę cytowane z książek Biosłone.
Dla mnie miernikiem zdrowia jest stan psycho-fizyczny.
Poziom frustracji wśród wielu ludzi którzy od bardzo długiego czasu stosują tutejsze metody jest ogromny. Zaświadczają więc sobą o nieskuteczności tych metod.
Co ja mam o tym myśleć?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #44 : 20-08-2014, 20:06 »

.
Trzymajcie się! Wszystkiego dobrego dla Wszystkich. Pa pa
Szkoda, twoja dyskusja z Gerajem to majstersztyk, Mrożek może się schować, a i te mięsne wibracje jakieś takie niedokończone...

Co ja mam o tym myśleć?
g*wno.
Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 669

« Odpowiedz #45 : 20-08-2014, 20:11 »

To nie tak jak myślisz Grey.
Najpierw się śmialiśmy z Twoich postów. Teraz stałeś się po prostu męczący.
Nasze zdrowie ma się świetnie, a Twoje nie bardzo co już parę razy przyznałeś niekoniecznie na forum publicznym.
Wpisy o twoim domniemanym piciu mikstury były już naprawdę żałosne, mogłeś się bardziej postarać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #46 : 20-08-2014, 20:25 »

To jest cytat, nie wiadomo co prawda czyj

nie wiadomo - a wujek Googel wie.

No niby tak, ale gdy spotykam się z takim bełkotem, natychmiast go spuszczam.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #47 : 20-08-2014, 20:28 »

A może nie zawsze warto, bo okazuje się, że unikanie mięsa powoduje brak bujania po browcach na czczo, co jest pozytywną wibracją.
:-)
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #48 : 20-08-2014, 20:55 »

To nie tak jak myślisz Grey.
Najpierw się śmialiśmy z Twoich postów. Teraz stałeś się po prostu męczący.
Nasze zdrowie ma się świetnie, a Twoje nie bardzo co już parę razy przyznałeś niekoniecznie na forum publicznym.
Wpisy o twoim domniemanym piciu mikstury były już naprawdę żałosne, mogłeś się bardziej postarać.

Przecież to nie o mnie chodziło ale o Gonzalez.

Czy Ty myślisz że ja to biorę do siebie co tu niektórzy piszą?
Jak wytłumaczysz to co zrobiła Gonzalez? Nie jest raczej rozkapryszonym dzieckiem.
Twoje tłumaczenia są za małe żeby przykryć błędy.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #49 : 20-08-2014, 21:11 »

Przecież to nie o mnie chodziło

Może jednak o Ciebie, Gonzalez chciała sobie pograć w ping-ponga na zasadzie jestem bardziej subtelna bo jem lżej, ale to nie ta kategoria wagowa, plus za mało białka, niedojadanie, plus coś co przypomina PMS i taki efekt.

Cytat
Równie chętnie kontynuowałbym wątek dotyczący polskiej mentalności, choćby na przykładzie Greja. Może rozwiniesz swoją myśl i podyskutujemy?
Zaraz utworzę "mundry" wątek, Panie Scorupion. Takiego Ping-ponga to nie odpuszczę. he he
Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #50 : 20-08-2014, 21:27 »

Zła odpowiedź. Ale wątpię czy ktoś tu wpadnie na to jaka jest prawidłowa.

Tłumaczcie się dalej. Najpierw nasyła się na kobietę brakujące ogniwo w teorii Darwina a potem zrzuca na nią winę.

Lepiej jest jeśli po prostu nikt się nie musi tłumaczyć a tym samym kompromitować.
Do miłego niezobaczenia.
 Za tydzień. Przez ten czas odpocznie Pan od nas i może wyrobi sobie jakiś pogląd, który nam zaprezentuje.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #51 : 20-08-2014, 21:41 »

Przecież sam Mistrz zakonu napisał w odpowiedzi na mój post "tu się zwalcza takie poglądy jako durnotę". Takie poglądy czyli inne niż te kropka w kropkę cytowane z książek Biosłone.
No, Pańskich poglądów nikt tutaj nie zwalcza, a to dlatego, że Pan nie ma żadnych poglądów. Jest Pan jak ta foliowa jednorazówka - bez zapachu, bez smaku i bez sensu.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #52 : 20-08-2014, 21:57 »

Do miłego niezobaczenia.
Na DD deklarował odejście chyba z pięć razy, aż go w końcu zbanowali, a potem jeszcze się tłumaczył pod nowym nickiem nawiązując jednak do poprzedniego. Zakładając jednak, że wysyłanie postów jest wartością samą w sobie to dopiął swego i tam i tu, zmiana nastroju forum z przyjaznego na ping-pong twardzieli.
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 22:02 wysłane przez VVV » Zapisane
Gonzalez
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 11.2012
Wiadomości: 84

« Odpowiedz #53 : 20-08-2014, 22:00 »

Przecież sam Mistrz zakonu napisał w odpowiedzi na mój post "tu się zwalcza takie poglądy jako durnotę". Takie poglądy czyli inne niż te kropka w kropkę cytowane z książek Biosłone.
No, Pańskich poglądów nikt tutaj nie zwalcza, a to dlatego, że Pan nie ma żadnych poglądów. Jest Pan jak ta foliowa jednorazówka - bez zapachu, bez smaku i bez sensu.
Pan powinien zostać podany do sądu za te słowa i ukarany. Nie może być tak, ze pan bezkarnie obraża ludzi i bardziej szanuje przecinki od ludzkich odczuć. Jest to o tyle dziwne, ze jest pan bioenergoterapeuta i z pewnością zdaje sobie sprawę, że to do pana wróci (mam nadzieję, że szybko i uderzy z co najmniej potrójną silą).
Niesamowity zamordyzm tu panuje. Stadko potulnych baranków i nadęty narcyz.
Nic już mi nie leży na wątrobie, teraz mogę iść spokojnie spać.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #54 : 20-08-2014, 22:11 »

Eksperyment można zacząć od Sztygara i Scorupiona. Wprawdzie to jeszcze nie przestępcy, ale intuicyjnie czuję, że to dobry materiał na eksperyment. LOL
Wprawdzie Gonzalez to jeszcze nie kompletna idiotka, ale intuicyjnie czuję, że po wymianie zdań z Garajem nią zostanie.
Scorupion robił raczej pong, ping należał do Gonzalez, więc to Scorupion i reszta zniżyli swoje wibracje, bo potrafią, by włączyć się do dyskusji.

Jak to w tym żarcie:
- Idę na wojnę postrzelać sobie do Ruskich.
- A jak Ciebie zastrzelą?
- Mnie, a niby za co?
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 23:00 wysłane przez VVV » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 669

« Odpowiedz #55 : 20-08-2014, 22:15 »

No tak, proponuje karę chłosty za stwierdzenie, że Grey nie ma żadnych poglądów.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #56 : 20-08-2014, 22:58 »

Skoro już padły "wibracje", a tematem wątku jest "Osobowość a toksemia"
to dla tych, którzy zdzierżą formę przekazu jest nagroda,
potwierdzenie recepty na zdrowie.

Profilaktyka toksemii i stresu.
Toksemia i stres są wymienione z nazwy jako w zasadzie jedyne i podstawowe przyczyny chorób.

Zdrowie doskonałe (napisy PL)
https://www.youtube.com/watch?v=g-4dn-3QJLk
 
« Ostatnia zmiana: 20-08-2014, 23:13 wysłane przez VVV » Zapisane
Zebbra
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Wiadomości: 51

« Odpowiedz #57 : 21-08-2014, 08:24 »

Haha, a najlepsze jest ocenianie po figurze zdrowia i kondycji Scorupiona na podstawie awataru z filmu biggrin. Ludzie "Miś" leci w tv co 2 miesiące od 30 lat, był czas się napatrzeć msn-wink
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #58 : 21-08-2014, 08:24 »

Pan powinien zostać podany do sądu za te słowa i ukarany.
Uważaj, bo za słowa o przestępcach możesz być ścigana nie z oskarżenia prywatnego, a publicznego za szerzenie mowy nienawiści. Lepiej się dobrze schowaj.

Cytat
Nic już mi nie leży na wątrobie, teraz mogę iść spokojnie spać.
Jak to w dobie internetu często bywa, głupki uważają za konieczne upublicznienie swojej głupoty, a później wyrażenie pełnego zadowolenia z faktu upublicznienia. No cóż...

Haha, a najlepsze jest ocenianie po figurze zdrowia i kondycji Scorupiona na podstawie awataru z filmu biggrin. Ludzie "Miś" leci w tv co 2 miesiące od 30 lat, był czas się napatrzeć msn-wink
Przecież cały czas piszę, że Speedy porusza się w oparach pure nonsensu, tylko tego nie wie, jak pan Jourdain, który po czterdziestu latach dopiero załapał, że mówi prozą.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #59 : 22-08-2014, 22:53 »

awataru
To mało prawdopodobne, abym trafił dokładnie tę samą klatkę i wyciął i poszerzył dokładnie tak samo, bo wszystko na oko ale wygląda tak jakoś żywiej.

vs

EDIT 00:37
Nie to nie ta sama klatka, dosłownie metodami astronomicznymi można zobaczyć o ile się pomyliłem.
( 2MB więc nie wklejam tego gifa, ciekawi sobie klikną i zobaczą )
http://www.pictureshack.us/images/61631_3.gif
Wyjaśniam, że są to wyświetlane na przemian krawędzie występujące w obu powyższych obrazkach.
:-)
« Ostatnia zmiana: 22-08-2014, 23:37 wysłane przez VVV » Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!