Niemedyczne forum zdrowia
28-04-2024, 17:59 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Osobowość a toksemia  (Przeczytany 47250 razy)
scorupion
« Odpowiedz #60 : 23-08-2014, 13:29 »

. Zakładając jednak, że wysyłanie postów jest wartością samą w sobie to dopiął swego i tam i tu, zmiana nastroju forum z przyjaznego na ping-pong twardzieli.
Odkąd pamietam, to forum nigdy nie było przyjazne dla przygłupów. A czy zmieniło się w ping-ponga twardzieli? Też nie, normalnie zdrowy rozsądek, logika i parę podstawowych zasad eliminujących taką Gonzalezową z jej dulszczyzną i kołtunerią, nabytymi chyba dzięki pozbyciu się toksyn i wibracjom z jedzenia Raw Food.
Zapisane
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #61 : 23-08-2014, 14:24 »

Cytat
A czy zmieniło się w ping-ponga twardzieli?
Miałem na myśli czasowo na czas ping-ponga, a nie w ogóle. Teraz przykładowo jest spokój jak na łące gdzie pasą się zające.
:-)
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #62 : 24-08-2014, 21:38 »

Teraz przykładowo jest spokój jak na łące gdzie pasą się zające.
:-)

Ale w czym to przeszkadza?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
VVV
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 645

« Odpowiedz #63 : 24-08-2014, 21:47 »

A skąd przypuszczenie, że ja zauważam tylko rzeczy, które przeszkadzają, wręcz przeciwnie, ja postrzegam rzeczy i zjawiska jako okazję do eksploracji płynących z nich nowych możliwości.

Spokój jest wręcz niezbędny by spokojnie pomyśleć.

Zapisane
Greyhound
« Odpowiedz #64 : 29-08-2014, 16:22 »

Przecież sam Mistrz zakonu napisał w odpowiedzi na mój post "tu się zwalcza takie poglądy jako durnotę". Takie poglądy czyli inne niż te kropka w kropkę cytowane z książek Biosłone.
No, Pańskich poglądów nikt tutaj nie zwalcza, a to dlatego, że Pan nie ma żadnych poglądów. Jest Pan jak ta foliowa jednorazówka - bez zapachu, bez smaku i bez sensu.

Przez chwilę korciło mnie, żeby zrewanżować się podobnym komentarzem ale jakoś mi przeszło.
Miałem określi to, jakie mam poglądy.
Mam swoje własne poglądy. Nie są one powieleniem poglądów Kwaśniewskiego, Słoneckiego czy kogokolwiek innego. Zapewne chodziło konkretnie o poglądy dotyczące tematu zdrowia czy odżywiania.
Za bardzo cenię swoje zdrowie, żeby wierzyć w to że jeden człowiek może wymyślić sposób, na zdrowie dla każdego.

Myślę że taka odpowiedź powinna satysfakcjonować tych, którzy chcieli żebym określił to jakie mam poglądy.
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #65 : 29-08-2014, 16:31 »

Na co drugiej jednorazówce coś takiego pisze...
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #66 : 29-08-2014, 16:42 »

Na co drugiej jednorazówce coś takiego pisze...

Być może. Ale to o niczym nie świadczy.
Cytaty z Konfucjusza na papierze toaletowym, też będą jego słowami. To gdzie zostały umieszczone, świadczy nie o Konfucjuszu, a o tym, kto je w takim miejscu zamieścił.
« Ostatnia zmiana: 29-08-2014, 16:48 wysłane przez Grey » Zapisane
Poziomek
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 38
MO: 24.09.2011
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 669

« Odpowiedz #67 : 29-08-2014, 17:00 »

Dopiero co chciałeś, żeby twoje konto zostało skasowane.
Zmieniłeś zdanie i postanowiłeś trolować dalej nasze forum?
Człowiek który udawał, że pił kilka dni miksturę i doznał tak przerażających objawów, że zrezygnował, powrócił, żeby nauczać nas o zdrowiu.Nie masz najmniejszego pojęcia o funkcjonowaniu organizmu, Twoje rady są bełkotem. Polecam Ci kafeterie, tam możesz sobie popaplać z ludźmi na twoim poziomie.
Uciszyliśmy Cię na tydzień, nagle nastała cisza i wszystkie posty były na temat. Wcześniej, każdy merytoryczny post ginął w gąszczu twoich nic nie znaczących spamujących wypocin.


Za bardzo cenię swoje zdrowie, żeby wierzyć w to że jeden człowiek może wymyślić sposób, na zdrowie dla każdego.
Po pierwsze to Ty nie masz zdrowia, do czego już parę razy się przyznałeś.
Po drugie my w nic ślepo nie wierzymy, tylko stosujemy sprawdzone metody i czujemy się dobrze, Tobie zostaje wiara w to, że razem ze swoją wikipedią jesteś najmądrzejszy, bo nie możliwe jest, żeby ludzie się czuli dobrze stosując metody opisane przez tylko jednego człowieka.
« Ostatnia zmiana: 29-08-2014, 17:47 wysłane przez Poziomek » Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #68 : 29-08-2014, 17:09 »

Na co drugiej jednorazówce coś takiego pisze...

Być może. Ale to o niczym nie świadczy.
Cytaty z Konfucjusza na papierze toaletowym, też będą jego słowami. To gdzie zostały umieszczone, świadczy nie o Konfucjuszu, a o tym, kto je w takim miejscu zamieścił.
Tu bym widział pewną różnicę, i bynajmniej nie subtelną. Konfucjusz miał swoje swoje poglądy, które wygłaszał, Pan tylko wygłasza, że je ma.
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
Greyhound
« Odpowiedz #69 : 29-08-2014, 17:23 »

Poziomek. Chyba dużo tej frustracji się w tobie przez ten tydzień nazbierało. Tyle inwektyw pod czyimś adresem już dawno nie czytałem. I Ty chcesz mnie uczyć co to jest zdrowie?
To nie były przerażające objawy. Być może tobie się tak wydawało, ale o czymś to świadczy.
Jeśli tyle frustracji nagromadziło się u Ciebie przez tydzień to co by było po miesiącu?
Co do chęci usunięcia konta to jest to niestety tylko chęć. Zaznaczenie konta do usunięcia nic nie daje.

Panie Józefie. Nie wiem jak mam jaśniej opisać swój pogląd na niektóre rzeczy.
 No to teraz za chęcią idą czyny!
Zapisane
Machos
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 01-04-2007
Skąd: Skierniewice
Wiadomości: 2.302

WWW
« Odpowiedz #70 : 29-08-2014, 18:04 »

Poziomek. Chyba dużo tej frustracji się w tobie przez ten tydzień nazbierało.
A może tak ad rem a nie ad personam?

Poziomek przedstawił przecież fakty.

Widzę, że nie zdążyłem z wpisem przed zbanowaniem trolla, ale w sumie to dobrze, że tak się stało, bo łatwo przewidzieć czego można było się spodziewać po jego kolejnym wpisie.
Zapisane

Zamiast się badać, lepiej wypić miksturę oczyszczającą, najlepsze świadectwo badania organizmu, które w przypadku istniejących chorób widać po objawach. Machos.
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!