Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 09:23 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Spore ulewanie, zielone i częste kupki u niemowlaka  (Przeczytany 10585 razy)
Beaton
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.02.2014
Wiadomości: 56

« : 01-09-2014, 16:05 »

Moja córeczka skończyła 3 miesiące. Urodziłam ją w szpitalu, gdzie nie zgodziłam się na szczepienia ani żadne zabiegi medyczne, nawet na kąpiele. W szpitalu mąż dowoził mi posiłki zgodne z zaleceniami kwiatuszka. Przez 6 tygodni jadłam tylko ciepłe ugotowane lub upieczone posiłki. Piłam herbaty malinowe. Potem stopniowo rozszerzałam dietę. Moja córeczka od początku sporo ulewa co moim zdaniem ma związek z nadmierną ilością spożywanego mleka. Karmię ją wyłącznie piersią. Od około dwóch tygodni zaczęła bardzo często oddawać stolce, w dodatku w kolorze zielonym. Mimo to ma apetyt i ładnie przybiera na wadze. Zielone kupki robiła od samego początku, rzadko kiedy były żółte. Nie wiem co jest tego przyczyną. Przed ciążą odżywiałam się zgodnie z ZZO. Nie stosowałam suplementów, aż do 8 miesiąca, kiedy stwierdzono u mnie anemię.  Faktycznie nie czułam się najlepiej, dlatego zdecydowałam się na żelazo. To już 3 ciąża od 2009 roku. Dwie starsze córeczki karmiłam piersią przez rok.
Żeby nie było wątpliwości napiszę jakie produkty spożywam:
Kasze jaglaną,
Brązowy ryż,
Jajka od swoich kur,
Kurczaka (z własnego chowu),
Wołowinę (od znajomego masarza),
Buraki, ogórki i marchewki (ze swojego ogródka),
Parówki "Sokołów" z 93% szynki (sporadycznie),
Herbata malinowa, jak również maliny i śliwki (z własnego ogrodu),
Kiełbasę wiejską (sporadycznie),
Ryby raz w tygodniu,
Banany,
Itp.

Moim zdaniem mam mocny organizm, infekcję łapię rzadko i dobrze je znoszę. Dlatego zastanawiam się czy w ogóle martwić się tym ulewaniem i zielonymi, częstymi kupkami?
Córeczka jest spokojna, uśmiecha się, ładnie śpi. Nie ma kolek, ani pleśniawek.
« Ostatnia zmiana: 12-09-2014, 00:54 wysłane przez Whena » Zapisane
Beaton
***

Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 06.02.2014
Wiadomości: 56

« Odpowiedz #1 : 09-09-2014, 20:11 »

Wystarczyło, że mniej piję wody mającej temperaturę pokojową, a więcej ciepłej herbaty malinowej i kupki są żółte i o normalnej częstotliwości, a i spore ulewania ustąpiły.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!