Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 11:55 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: NIA u Draq  (Przeczytany 11015 razy)
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« : 02-09-2014, 17:09 »

O metodzie dr. Ashkara słyszałem od dawna, jednak dopiero niedawno poczułem silną potrzebę zastosowania jej u siebie. Kilka dni temu mój stan zdrowia i samopoczucia był tragiczny, miałem wizje że tnę się w różnych miejscach na ciele. Czułem się bardzo zatruty i jak wnioskuję to było przyczyną tych masochistycznych myśli. Wypaliłem sobie dziurę na lewym ramieniu. Po tym intuicyjnym zabiegu poczułem niemal natychmiastową poprawę - zniknęły bóle zaczynające się od łopatki i biegnące wzdłuż rąk. Tej samej nocy miałem bardzo wyraźny sen w którym przewijała się tematyka zatrucia rtęcią i zabiegów dentystycznych.
Postanowiłem zastosować prawidłowo metodę NIA tworząc ranę na udzie. Metoda z czosnkiem nie poskutkowała, dlatego wypaliłem sobie ranę i umiejscowiłem tam cieciorkę. Tej samej nocy miałem ponownie bardzo wyraźny sen, w którym rozwiązało się parę spraw z mojej przeszłości. Obudziłem się z płaczem i dziwnymi dreszczami. Czułem jak schodzi ze mnie napięcie. Dzisiaj mija zaledwie doba, a ja czuje jak mgła umysłowa którą mam od ponad 2 lat powoli zanika.
Nie wiem czy jest to siła sugestii, nie wiem czy objawy te przypadkowo zbiegły się z zastosowaniem metody NIA. Obserwuję po prostu organizm i opisuję co się ze mną dzieje. Tego samego dnia gdy wsadziłem cieciorkę napuchło praktycznie całe moje ciało, dzisiaj mam spuchniętą tylko nogę na której jest rana. Ponadto co jakiś czas czuje dziwne mrowienie i ból jednoczenie na obu ranach.
Nie oczekiwałem ani nie oczekuję niczego po tej metodzie. Po prostu zrobiłem to co było konieczne. W tym wątku będę zdawać relacje.
Zapisane
Baird
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15-03-2007
Wiedza:
Wiadomości: 459

« Odpowiedz #1 : 04-09-2014, 05:35 »

Cytat
Metoda z czosnkiem nie poskutkowała, dlatego wypaliłem sobie ranę i umiejscowiłem tam cieciorkę.
Czym wypaliłeś tą ranę?
Zapisane

Prawda czyni wolnym
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #2 : 04-09-2014, 15:38 »

Z rany na ramieniu tak bardzo obficie zaczęła lecieć ropa, że postanowiłem dać tam dwie cieciorki.
Cytat
Czym wypaliłeś tą ranę?
Papierosem. Tą na ramieniu zapalniczką żarową.
Zapisane
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #3 : 04-09-2014, 19:58 »

Dla zainteresowanych wstawiam zdjęcia.
Ramię:
http://files.tinypic.pl/i/00572/x2ft7d79y07g.jpg
Łydka:
http://files.tinypic.pl/i/00572/1ykdjmuttiw6.jpg
Zapisane
Draq
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 15

« Odpowiedz #4 : 05-09-2014, 19:55 »

Z ran sączy się coraz więcej ropy, powiedziałbym że wylewa się brudząc cały opatrunek. Oprócz dłoni od rana mam opuchnięte także całe ręce.
Zapisane
Generał
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #5 : 13-09-2014, 21:56 »

Widzę że ostra jazda z tym wypalaniem...
Nie to mnie jednak zainteresowało, a ta "paląca" potrzeba Draq do zadania sobie rany.
Czy jego organizm chce mu dać znać że potrzebuje drogi ujścia dla toksyn? Może każdy kto ma skłonności do cięcia się itp. ma zanieczyszczony organizm i stąd owe masochistyczne zapędy?
Albo po prostu ja pier.... jak potrzaskany biggrin
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!