Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 13:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Tomwarek  (Przeczytany 157370 razy)
scorupion
« Odpowiedz #80 : 14-03-2018, 07:57 »

Post z 19.09.2017? Narobiłeś zamieszania z guzem trzustki, po czym beż żadnych wyjaśnień i odniesienia przeskakujesz do postu sprzed pół roku. Sprytne.

Ale nie ma tego złego. Widziałem, że robiłeś Elisę na boreliozę. No więc ty ze względu na mnogość objawów, ilość zajętych narządów i tkanek, różnego rodzaju bóle oraz długość przebywania na BPP bez zadowalających rezultatów, jesteś doskonałym przykładem na konieczność wykluczenia tej choroby. Wypełnij uczciwie ten test:
https://boreliozy.pl/test_objawow_boreliozy
Jeśli wyjdzie wysokie prawdopodobieństwo kolejnym krokiem powinna być prowokacja citroseptem i WB.
Ból, powiększenie, torbiele jąder mogą być późnym objawem boreliozy.
Zapisane
Tomwarek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01.01.2008 DP.01.01.14
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 129

Pozytywny myśliciel!

« Odpowiedz #81 : 14-03-2018, 09:40 »

Ale nie widziałeś opisu TK. postaram się wrzucić  jakoś. Tylko na razie nie potrafię.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #82 : 14-03-2018, 11:05 »

A nie wiem czy powinienem i czy na tym się znam albo ktokolwiek tu się zna
Niezależnie od tego borelioza potrafi fantazyjnie ubogacić organizm. Dziury na siatkówce, powiększenie śledziony, guzy, guzki, narośla, torbiele, cysty, opuchlizny, przeróżne twory imitujące złogi, rozstępy, kamienie migdałowe, afty, wrzody, krosty, wysypki, siniaki, krwiaki, trudno gojące się rany, wypadające włosy, łamiące się paznokcie, poszatkowane śluzówki. Do wyboru, do koloru.
Zrób ten test i napisz wynik.
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #83 : 14-03-2018, 12:05 »

Zdjęcia wrzuć na jakiś portal np. fotosik.pl a jak wrzucisz tam to automatycznie możesz wybrać gotowy link do wrzucania na fora, na portale aukcyjne itp...
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Tomwarek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01.01.2008 DP.01.01.14
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 129

Pozytywny myśliciel!

« Odpowiedz #84 : 15-03-2018, 14:46 »

Scorupion z tego testu wynikło że 70 punktów na100 borelioza. Reszta około połowy i poniżej.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #85 : 15-03-2018, 16:05 »

Wynik 70%, historia choroby i bóle powinny cię skłonić do badania. Weź przez trzy tygodnie po trzy razy dziennie Citrosept w dawce 1 kropla na kilogram ciała na dzień. Załóżmy, że ważysz 75 kg to trzy razy dziennie po 25 kropli w pół szklance wody. Potem zrób WB w klasie IGM. Albo szybciej od razu śmigaj do lekarza ILADS, bo cię mogą bez potrzeby pociąć, no i trudno z takim bólem żyć.
Bóle w późnej boreliozie mogą być bardzo silne i nie do uśmierzenia. Olejki niektórym pomagają natychmiastowo, ale rzadko i nie wiadomo jakie, trzeba próbować. Typowe leki przeciwbólowe są bez sensu. Jeśli na ciebie te leki nie działają to prawdopodobieństwo boreliozy wzrasta. Jeśli masz boreliozę to na pewno bardzo późną.
Aż spojrzałem na twoją historię od samego początku. Po tym co piszesz oceniam szansę choroby na co najmniej 90%, no ale nie jestem wyrocznią.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #86 : 15-03-2018, 16:10 »

Może spróbuj test na boreliozę od olejkowego zielarza, który składa się z 5 olejków branych 2 dni każdy. Może Ci być po nich gorzej albo lepiej, co w obu przypadkach da wynik pozytywny.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #87 : 15-03-2018, 16:45 »

Nie wiadomo w jakim stanie jest Tomwarek, jęczy dość poważnie, trudno nawiązać z nim kontakt. Być może potrzebne jest szybkie sieknięcie doxycykliną. Sam musi zdecydować.
Zapisane
Tomwarek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01.01.2008 DP.01.01.14
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 129

Pozytywny myśliciel!

« Odpowiedz #88 : 15-03-2018, 17:08 »

Stan jest poważny, nie mam sił nigdzie jeździć. Jest coraz gorzej, nie mogę wchodzić po schodach i coraz bardziej męczę się chodząc w domu. Czuje coś przy sercu. Jutro jadę do mistrza autem z nad morza, około 6 godzin drogi nie wiem jak to przeżyję. Bóle są czasami straszne, do tego nie spanie po nocach. Na 26 marca umówili mnie na wycięcie tego jądra, i żeby pozbyć się bólu coraz bardziej się ku temu skłaniam. Może wtedy będę miał siły, żeby coś robić. Potem miała być chemia, z której chciałem zrezygnować. Znacie w pomorskim jakiegoś lekarza ILADS, albo kogoś od olejków.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #89 : 15-03-2018, 17:55 »

Ty jakiś głupi jesteś? Po co wystawiasz stan swojego zdrowia z nazwiskiem i peselem w necie?
Skasowałem ten post, zakryj dane i dopiero pokaż.
Dobrze to wszystko nie wygląda, może być borelioza, może jeszcze gorzej, może oba. Idź na trzy fronty: onkolog, ILADS i Mistrz.
Zapisane
Elizka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #90 : 15-03-2018, 20:38 »

Wynajmij sobie pokój w Strzelcach na kilka dni i możesz nawet 2 razy dziennie korzystać z zabiegów u Mistrza. Po co jechać tak daleko na jedną wizytę.

Fajnie jakby się ktoś odezwał kto stosował metodę Ashkara może to jakieś rozwiązanie jest.
Zapisane
Tomwarek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 01.01.2008 DP.01.01.14
Skąd: pomorskie
Wiadomości: 129

Pozytywny myśliciel!

« Odpowiedz #91 : 15-03-2018, 20:52 »

Nie dam rady tam dojechać pociągiem na razie, a mam kierowcę na jutro. Pod drzwi dam może radę.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #92 : 15-03-2018, 22:50 »

Cytat
Fajnie jakby się ktoś odezwał kto stosował metodę Ashkara może to jakieś rozwiązanie jest.
Nie stosowałem, ale obserwowałem kilka lat. Psu na budę przy nowotworach. Nieskuteczne.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #93 : 16-03-2018, 08:39 »

Sam wykasowałem wrażliwe dane i wkleiłem wyniki, bo nieciekawie jest.



Jeszcze się nie spotkałem z takim nagromadzeniem tworów przy boreliozie, ale zważywszy, że Tomwarek przyszedł tu w 2008 roku z wieloma dolegliwościami, które były charakterystyczne dla tej choroby to te 11 lat nieleczenia mogło doprowadzić do takiego stanu. Duże zmęczenie i silne, długotrwałe bóle też by wskazywały. Gdyby rzeczywiście tak było trzeba szybko do lekarza, nawet niekoniecznie ILADS i podać antybiotyk, tu nawet wlew. Ale lekarzom potrzebny jest pozytywny wynik badania. Prowokacja trwa długo, więc należy robić WB od razu.
Druga opcja, którą opisuję opisywacz badania czyli nowotwór. Może i chłoniak, nieco więcej szans dawałbym jednak na pierwszą, a Mistrz powinien wyczuć czy siedzi jakieś paskudztwo. Wtedy Tomwarek ma wybór między onkologiem, a bioenergoterapią, no albo jedno i drugie. Też niezwłocznie.
Zapisane
Elizka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję
Skąd: Śląsk
Wiadomości: 202

« Odpowiedz #94 : 16-03-2018, 10:11 »

No ale nie zaszkodzi spróbować metody NIA - nic nie traci przecież. Jest jeszcze terapia GERSONA oparta na sokach i też podobno dobre rezultaty. Jest też chłopak na anglojęzycznej stronie, którą kiedyś podawałam, który pokonał raka mózgu dietą bez węgli https://zerocarbzen.com/2015/05/31/healing-brain-cancer-with-a-zero-carb-ketogenic-diet-by-andrew-scarborough/. No i jeszcze niedoceniana lecznicza głodówka.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #95 : 16-03-2018, 10:53 »

Czasami i brzytwy warto się chwytać. Chociaż ja nie znam ani jednej osoby, która wyleczyłaby się z raka medycyną niekonwencjonalną. Dwoje moich znajomych stosowało Gersona, jeden z czerniakiem w węgierskiej klinice, druga z rakiem trzustki w Meksyku. Lipa. Za to znam kilkanaście, które żyją już ponad mityczne pięć lat lecząc się konwencjonalnie. Pęcherz, czerniak skóry, trzy woreczki, dwa razy jelito grube, kilka raków piersi, coś tam jeszcze. Dobrym przykładem jest wspaniała artystka pani Irena Santor, z którą się mijałem w Centrum Onkologii na Ursynowie zdaje się w latach 2002, 2003. Miała raka piersi, żyje do tej pory. Spostrzeżenia takie może dlatego, że niekonwencjonalnie leczy się niewiele osób.

U Tomwarka nie daje mi spokoju borelioza. Spotykałem się z różnymi tworami na wątrobie, nerkach, jądrach, kościach, powiększonymi pakietami węzłów chłonnych, nawet do monstrualnych wymiarów.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #96 : 16-03-2018, 12:13 »

Akurat tych żyjących na metodach niekonwencjonalnych ja znam sporo i są w stanie nawet pracować normalnie. Nie są to co prawda osoby wyleczone, ale tu chodzi o standard i długość życia. Przykład to nauczycielka ze szkoły mojej mamy z rakiem piersi. Nie podjęła chemii i już chyba 6-7 rok jej leci. Czuje się normalnie, pracuje cały czas, leczy się jakimiś ziołami od jakiegoś doktora profesora na emeryturze i zmiany albo stoją albo się lekko cofają. Lekarze dali jej max rok, może dwa bez chemii. Tyle pewnie by żyła, gdyby zaczęła chemię.

Za to osoby, które podjęły się leczenia chemią np mój wujek z rakiem płuc, żyły tylko 2 lata od momentu rozpoczęcia chemii, z czego ostatni rok na wózku. Całe 2 lata w potwornych katuszach, utraty przytomności bez powodu, ogólnie piekło na ziemi. Rodzina bardzo chciała pomóc ale kolejnymi koszmarnie drogimi chemiami dobijali tylko jego stan zdrowia. Wcześniej tego raka też miał i to dosyć długo a o jego istnieniu dowiedział się oczywiście na jakimś badaniu okresowym.

Wszystko oczywiście zależy od stanu i zaawansowania, ale w obu przypadkach rak nie był złośliwy a u wujka wszystko było spoko, dopóki nie zaczął chemii. Teraz zapewne nie poszliby tą drogą.

Decyzję i tak każdy podejmie sam.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #97 : 16-03-2018, 12:48 »

Cytat
Przykład to nauczycielka ze szkoły mojej mamy z rakiem piersi. Nie podjęła chemii i już chyba 6-7 rok jej leci.
Wycięli jej guza i zbadali? Są przypadki gdy nowotwór się cofa bo był łagodny.
Chemia zabija wszystko łącznie z pacjentem, nie od razu to za klika lat. W przypadkach mi znanych dwa raki piersi tylko wycięte, jeden brachyterapia, jelita grube wycięte i podana szczepionka w Niemczech, pęcherz bez chemii, woreczek jeden też, drugi nie wiem, czerniak tylko wycięty. Nikt z tych osób nie stosował Gersona, NIA, smoły tybetańskiej itp.
Mam też ciekawy przypadek aktualny. Nowotwór jajnika po jednym zabiegu bioenergoterapeutycznym u Zbigniewa Nowaka, tego z Polsatu, zmniejszył się o połowę, ale i tak go wycięli.


Cytat
rak nie był złośliwy
Shadow, rak jest zawsze nowotworem złośliwym. Nowotwory złośliwe dzielą się na kilka grup, w zależności od tkanki, z której wywodzi się komórka początkująca proces. Zanim coś napiszesz zastanów się.
Zapisane
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #98 : 16-03-2018, 14:21 »

Cytat
Przykład to nauczycielka ze szkoły mojej mamy z rakiem piersi. Nie podjęła chemii i już chyba 6-7 rok jej leci.
Wycięli jej guza i zbadali? Są przypadki gdy nowotwór się cofa bo był łagodny.
Chemia zabija wszystko łącznie z pacjentem, nie od razu to za klika lat.
Z tego co wiem nie poddała się żadnym zabiegom, bo tak ją nakierował ten profesor.

Cytat
rak nie był złośliwy
Shadow, rak jest zawsze nowotworem złośliwym. Nowotwory złośliwe dzielą się na kilka grup, w zależności od tkanki, z której wywodzi się komórka początkująca proces. Zanim coś napiszesz zastanów się.
To nie moje określenie tylko lekarzy. Oni najczęściej mają 2 określenia na nowotwór, złośliwy bądź łagodny i takim uproszczeniem się tu posłużyłem.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #99 : 16-03-2018, 14:48 »

Cytat
Z tego co wiem nie poddała się żadnym zabiegom, bo tak ją nakierował ten profesor
No to lipa bezkresna. Na co jest ten przykład? Mogła mieć jakikolwiek nowotwór łagodny albo i nie, może tylko stan zapalny.
Cytat
Lekarze dali jej max rok, może dwa bez chemii. Tyle pewnie by żyła, gdyby zaczęła chemię.
Niby na jakiej podstawie? Głęboko w oczy popatrzyli?
Przebieg choroby u wujka też dziwacznie brzmi. Straszna pleciuga z ciebie, bez sensu ta dyskusja.

Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!