Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 14:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dla tych, co lubią sobie szkodzić  (Przeczytany 14184 razy)
Nosłoń
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
MO: 14.02.2014
Skąd: Głubczyce
Wiadomości: 39

« : 01-11-2014, 00:22 »

Tak od niedawna sobie myślałem, że przydałby się na forum dział dla sportowców. O tym jak się odżywiać i jak trenować, żeby mieć dobre wyniki i nie stracić przy tym zdrowia. No, ale Mistrz nie zajmuje się sportem. Dlatego teraz wpadłem na pomysł, że założę bloga na ten temat. Właśnie nad nim pracuję i chciałbym, żebyście go często odwiedzali i mówili mi, czy to co piszę jest mądre. Zamierzam się opierać w dużej mierze na wiedzy wyjętej z książek Mistrza, ale też zdobytej z wielu innych źródeł, którą staram się jak najlepiej weryfikować(przede wszystkim empiryzmem i logicznym myśleniem). Możecie mi także podpowiadać, o czym mógłbym napisać. Chciałem też stworzyć "logo" nawiązujące do Biosłone, wykorzystując naszą piramidę. Wyglądałoby jakoś tak, o ile nie będziecie mnie ścigać za prawa autorskie msn-wink Co o tym sądzicie?
 
Zapisane
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #1 : 01-11-2014, 01:53 »

Fajny pomysł!
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #2 : 01-11-2014, 08:37 »

Bardzo piękny. Pamiętaj o koktajlach cytrynowych.
Zapisane
Darko
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiadomości: 229

« Odpowiedz #3 : 01-11-2014, 08:50 »

Będzie o odżywkach i sterydach?
Zapisane
Nosłoń
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
MO: 14.02.2014
Skąd: Głubczyce
Wiadomości: 39

« Odpowiedz #4 : 01-11-2014, 11:30 »

Świetnie, bałem się dezaprobaty. O sterydach raczej nie będę pisał wiele. Suplementacja przy intensywnym wysiłku jest wg mnie uzasadniona. Będę pisał o tym, jak ograniczyć ją do minimum i po treningu szybko wrócić do normalnego odżywiania.
Zapisane
Nosłoń
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 31
MO: 14.02.2014
Skąd: Głubczyce
Wiadomości: 39

« Odpowiedz #5 : 02-11-2014, 15:40 »

Tak więc http://zdrowiedlasportu.com/ to będzie mój blog. Niedługo go dopracuję i zacznę pisać. Na razie nigdzie nie podawałem adresu.
Zapisane
Generał
***

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 134

« Odpowiedz #6 : 16-01-2015, 20:17 »

Spoko pomysł ale myślę że brak konkretnej grupy docelowej dla bloga.
Ni to o odżywianiu sportowców, ni to o treningu sportowców.
Myślę że można jakoś to usystematyzować, np treningi dla tych co chcą schudnąć i dla wszystkich którzy chcą utrzymać dobrą kondycję na starość. Dużo roboty ale jak się ma czas i chęci to może powstać fajny blog msn-wink

Przede wszystkim w sporcie trzeba zanegować jakieś chore biegi powyżej 5km, dziwne programy Pani Chodakowskiej bo to nie pomaga ludziom w niczym, a grozi kalectwem.
Arty muszą być dłuższe, więcej wyjaśniające, np. o tym ryżu. Wielu amatorów bawiących się w sport tak je: kurczak z ryżem, ale to jest patologia, kurczak z marketu + ryż = antybiotki + węglowodany a gdzie jakieś wartości?
Zapisane
Opiotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 24.05.2012
Wiedza:
Wiadomości: 510

« Odpowiedz #7 : 16-01-2015, 21:28 »

"Cherbata" na tym portalu by nie przeszła msn-wink.
Zapisane

"Czerwone mięso Ci nie zaszkodzi. Na pewno zaszkodzi Ci niebiesko-zielone" - Tommy Smothers
Soczek
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 37
MO: 1.09.2014
Wiedza:
Skąd: Accrington
Wiadomości: 44

« Odpowiedz #8 : 06-02-2015, 18:04 »

Ja pół życia szukałem sposobu, aby pozbyć się tłuszczu trzewnego z okolic brzucha. Nie jest to łatwa sprawa, ale sport jest potrzebny ,aby się go pozbyć. Od stycznia powróciłem do treningów w domu. Poświęcam na nie ok. godziny, z wykorzystaniem własnego ciężaru ciała (plus skakanka) co drugi dzień, albo jak mam czas. Od września stosuje zasady Biosłone i po raz pierwszy w życiu widzę bardzo pozytywne rezultaty. Na diecie nisko węglowodanowej tłuszcz znika. Póki co testuje całą wiedzę zawartą tutaj, więc na większe rezultaty trzeba czasu. Co najważniejsze wróciła motywacja i chęć do działania smile Jestem bardzo wdzięczny, że tu trafiłem i nabyłem dużą widzę na temat odżywiania. Umiarkowany trening to zdrowie !
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!