Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 04:35 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 259028 razy)
Piotr
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: nie stosuję
Wiedza:
Wiadomości: 1.359

« Odpowiedz #320 : 25-11-2015, 18:25 »


W 2012 r urzędnicy unijni przyjrzeli się naszemu systemowi emerytalnemu i wyszło im, że stopa zastąpienia z nowego systemu emerytalnego będzie wynosić 22%, co oznacza, że 80% społeczeństwa będzie na najniższej emeryturze takiej jak dzisiaj jest chyba 860 zł brutto, więc perspektywa przegonienia Niemiec chyba jest mało realna.


EU już ściemnia i swoimi durnotami nas karmi. Emerytura będzie wynosić połowę pensji i ani grosza mniej, my Polacy nie damy się robić w wała tym oszustom.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #321 : 25-11-2015, 18:28 »

Ja za bardzo tego nie rozumiem, być może zbyt mało czasu na to poświęciłem.
Tak w Czterech żołnierskich zdaniach mi to wytłumacz, jeżeli możesz.
W temacie biegły nie jestem, wnioskuję jedynie na podstawie tego co dotąd przeczytałem i obejrzałem, zaś ww. materiał w pełni trafia w moje zdanie. Mówi krótko, jasno i na temat.
Zapisane
Fazibazi
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 44
MO: 12.2008
Wiedza:
Skąd: Gdynia
Wiadomości: 227

« Odpowiedz #322 : 25-11-2015, 19:00 »

Cytat
A tu oto Minister Zdrowia Królestwa Belgii:

Hahahhaahaha. Dobre. Mało nie popuściłem (a zwieracze mam ok).
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #323 : 27-11-2015, 10:32 »

Cytat
Szczyt przywódców 28 krajów Unii Europejskiej i Turcji, który odbędzie się w niedzielę, ma przypieczętować porozumienie, dające szansę na zahamowanie napływu uchodźców do Unii. W zamian za pomoc Ankara chce przyśpieszenia negocjacji akcesyjnych, liberalizacji wizowej oraz pieniędzy.
Czyli jak nie kijem go to pałą, Europa ma być islamska.
Coś sułtan strasznie się rozpycha ostatnio. Aż tak mocny się poczuł?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #324 : 27-11-2015, 15:41 »

Cytat
Podczas wtorkowej konferencji prasowej szwedzkiego rządu, wicepremier Åsa Romson mówiła łamiącym się głosem, a w jej oczach pojawiły się łzy. Oznajmiała bowiem właśnie całkowitą zmianę dotychczasowej polityki dotyczącej uchodźców.

- Bardzo mnie to boli, ale Szwecja nie jest w stanie dłużej przyjmować tak wielu osób ubiegających się o azyl. Po prostu nie możemy zrobić już nic więcej - tłumaczyła Romson, dodając, że od tej pory jej rząd ograniczy się do "unijnego minimum" w rozpatrywaniu wniosków o azyl, co oznacza znaczne zaostrzenie kryteriów i wydawanie jedynie tymczasowych, czteromiesięcznych pozwoleń na pobyt dla nowych przybyszów. Tak dramatyczny zwrot jednego z najbardziej otwartych na uchodźców państw Europy to mocny sygnał, że nawet mimo chęci, możliwości państw UE do absorpcji uchodźców z Południa są bliskie wyczerpaniu.

Szwedzkie ksenofoby.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #325 : 29-11-2015, 13:46 »

EUROPA U SCHYŁKU CYWILIZACJI - ISLAM I MUZUŁMANIE W EUROPIE

https://www.youtube.com/watch?v=fXOUOdjRCCk
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #326 : 29-11-2015, 16:16 »

Bp Pieronek: Musimy być otwarci na uchodźców.

Nie chciałbym iść przeciw większości, ale problem już jest i nie wywalimy emigrantów do morza, więc jakoś musimy się z tym problemem uporać.

Papież postulował żeby każda parafia przyjęła jedną rodzinę i mamy plan wykonany z nadwyżką.
Polscy katolicy słuchają bardziej Kaczyńskiego niż Papieża.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #327 : 29-11-2015, 19:25 »

Polscy katolicy posłuchali swojego rozumu.
Przyznam, że bardzo pozytywnie jestem zaskoczony postawą społeczeństwa. Poza lemingami i kręcącymi lody nie daliśmy się ogłupić korkociągiem hiperinflacji znaczeń, słów i pojęć.

Zgodnie z przewidywaniami mają zostać zniesione wizy dla Turków. Trzeba myśleć o wyjściu ze strefy Schengen.
Ale, jako że sytuacja jest dynamiczna, można chwilę się wstrzymać. Mały sułtan nie zestrzelił samolotu bez powodu, jedynym logicznym wydaję się przygotowanie do inwazji na Syrię. A tam są Rosjanie, więc będzie awantura.
Zupełnie nie wiadomo o co chodzi Turcji, otoczona jest przez samych wrogów, a zachowuje się jak supermocarstwo.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #328 : 30-11-2015, 14:24 »


Europejski wojownik:


Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #329 : 30-11-2015, 14:35 »

W takiego "uchodźcę" bym uwierzył.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #330 : 03-12-2015, 18:02 »

"Niedawno wziął ślub". Wraz z żoną zabili 14 osób.
Cytat
"Spokojny amerykański obywatel. Nie wzbudzał podejrzeń. Niedawno wziął ślub" - tak znajomi opisują jednego ze sprawców masakry w kalifornijskim mieście San Bernardino

Cytat
Patrick Bacari, który pracował z nim wiele lat, twierdzi, że rzadko sam rozpoczynał konwersację, ale ten "wysoki, młody chudzielec z bujną brodą" był przez wszystkich lubiany. Był gorliwym muzułmaninem, ale nigdy nie poruszał tematu religii w pracy.

Nie mamy pańskiego płaszcza i co pan nam zrobi?
Zapisane
Gerda
« Odpowiedz #331 : 07-12-2015, 10:25 »

Dlaczego mnie to nie dziwi...
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #332 : 07-12-2015, 12:38 »

A to ci zdrajca...
Cytat
Od kilku tygodni Donald Tusk publicznie dystansuje się od Angeli Merkel. Udzielając wywiadów, polemizuje z jej polityką „otwartych drzwi” dla uchodźców. Przed kilku dniami w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej” i innych 5 europejskich gazet przeszedł samego siebie. Zauważył, że Niemcy łamią uregulowania dublińskie, czyli prawo dotyczące postępowania z azylantami. Skrytykował zmuszanie innych krajów do przyjmowania uchodźców za pomocą głosowań większościowych w Radzie UE. Wyraził wątpliwość, czy uda się przeprowadzić obowiązkowy podział imigrantów przesiedlonych z Turcji. A także zwrócił uwagę na konieczność lepszej ochrony granic zewnętrznych UE. Ta argumentacja to totalna krytyka polityki migracyjnej Angeli Merkel, jakkolwiek w swoich wypowiedziach przewodniczący Rady Europejskiej ani razu bezpośrednio nie odniósł się do niemieckiej kanclerz
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/tusk-zdradzil-merkel/ev6qqh
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #333 : 07-12-2015, 13:05 »

Ciekawa sytuacja. W zasadzie wszelką przyczyną ich działań i tego co robią jest gra o stołki ale nie sądziłem, że Tusk po spaleniu platformy będzie palił swoje kontakty z Merkel.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #334 : 07-12-2015, 16:10 »

Tusk całkiem niegłupio zagadał, chociażby tu:
Cytat
„Czasem się wydaje, że zamiast zajmować się w UE prawdziwymi problemami, wolimy walnąć w Polskę lub Węgry. Największym problemem Europy jest pięć kryzysów: Rosja, migracja, terroryzm, Grecja i Brexit. Przyczyną którego z nich miałaby być Polska albo Słowacja?”
Co go do tego pchnęło nie wiadomo. Rację ma. Czepiają sie Polski, a Turcja z jej demokracją hehehehehehehehe jest trendy, spoko, cool i koniecznie trzeba im znieść wizy oraz przyjąć do EU.
Jakimś wyjściem byłoby odsunąć od władzy Merkel, Schulzta i Junckera, albo jeszcze lepiej wywalić Niemców z Unii.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #335 : 10-12-2015, 11:34 »

Cytat
Władze Wiednia postanowiły promować tolerancję wobec różnych orientacji seksualnych nawet za pomocą sygnalizacji świetlnej.
W mieście na sygnalizatorach najczęściej widnieje figurka człowieka poruszającego się podczas zielonego światła i stojącego na czerwonym. Teraz wprowadzono nowe modele świateł, w których pojawiają się różne pary uzupełnione serduszkiem.

Oprócz par heteroseksualnych, są również homoseksualne – gejów i lesbijek. Obecnie w Wiedniu znajduje się około 50 takich sygnalizatorów, które pozostaną przy ulicach minimum do czerwca.

A kozy to co, dyskryminowane?

Cytat
Przestępcze gangi kierowane przez rodziny arabskie zastraszają mieszkańców zachodniej części Berlina, ignorując niemieckie prawo i wprowadzając własne zasady postępowania oparte na "archaicznym rozumieniu honoru" - pisze w czwartek dziennik "Tagesspiegel".
Autor raportu zwraca uwagę na bierną postawę muzułmańskich duchownych, którzy "mają w nosie" niemieckie prawo.
Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemiecka-prasa-arabskie-gangi-terroryzuja-berlin,nId,1936182#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=other

Milion uchodźców przybyłych ostatnio wytłumaczą im, że to nieładnie.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #336 : 11-12-2015, 20:07 »

"Maassen wyraził nadzieję, że przybywający do Niemiec imigranci będą chętnie współpracować z kontrwywiadem. Ich informacje mogą być nieocenione dla śledczych starających się zapobiec ewentualnym atakom"

Emigranci nieocenieni w walce z emigrantami, ktoś tu już się chyba zapętlił. Jak kaczka traci orientacje - to nurkuje dupą.

Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #337 : 11-12-2015, 22:47 »

Takich kaczek jest tyle, że nie można za nimi nadążyć. Męczące to wszystko...kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa, a jak nie ordynarne kłamstwo to propaganda. Normalnie cały ustrój i społeczeństwo mamy zbudowane na kłamstwie.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #338 : 13-12-2015, 10:41 »

Nie można spokojnie posłuchać żadnego programu informacyjnego, przeczytać wiodącej gazety czy portalu, bo natychmiast wzbiera na wymioty. Ale ilość tych kłamstw, obłudy, hipokryzji, propagandy, ukrywania prawdziwych celów pod deklaratywnymi lawinowo narasta, co może być oznaką nadchodzącego przesilenia.
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.252

« Odpowiedz #339 : 14-12-2015, 08:36 »

Nie można spokojnie posłuchać żadnego programu informacyjnego, przeczytać wiodącej gazety czy portalu, bo natychmiast wzbiera na wymioty. Ale ilość tych kłamstw, obłudy, hipokryzji, propagandy, ukrywania prawdziwych celów pod deklaratywnymi lawinowo narasta, co może być oznaką nadchodzącego przesilenia.
Ale mnie zastanawia to, czy naprawdę oni nas uważają za takich idiotów, czy już nie panują nad niczym?
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Strony: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!