Niemedyczne forum zdrowia
25-04-2024, 07:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 258617 razy)
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #40 : 28-03-2015, 13:37 »

"Obyś żył w ciekawych czasach".
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #41 : 29-03-2015, 20:17 »

Od dziecka żyję w ciekawych czasach, szczególnie od r.56, r.68 - nie mogę doczekać się żeby się skończyło. A wydawało się już w 1989 r , że uff, że wreszcie. Tymczasem tak się narobiło, że nawet odezwać się; nie wiadomo czy tak, czy lepiej nie.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
scorupion
« Odpowiedz #42 : 29-03-2015, 20:26 »

Akurat okres od zakończenia II Wojny Światowej był w miarę spokojny.
Patrząc szerzej na to co napisałaś w drugiej części to niewiele się zmieniło od czasów niewolnictwa, są wyzyskiwacze i wyzyskiwani, najpierw niewolnik, potem chłop pańszczyźniany, teraz kredytobiorca.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #43 : 29-03-2015, 20:29 »

Dzięka Bogu nie mam kredytu, bo mnie na niego nie stać. Jeszcze rozum jakoś po miksturze się trzyma.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
scorupion
« Odpowiedz #44 : 29-03-2015, 20:34 »

Masz, tylko nie zdajesz sobie z tego sprawy, co więcej kredyt mają również twoje dzieci i wnuki, nawet te nienarodzone.
Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #45 : 29-03-2015, 20:40 »

No tak, rozumiem, może wykupią Chiny, wtedy będziemy w dobrym towarzystwie z USA.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
scorupion
« Odpowiedz #46 : 29-03-2015, 20:51 »

A żeby było weselej, pomimo terminowego spłacania, kredyt pięknie ci rośnie: https://www.youtube.com/watch?v=CD_aqINmGBI
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #47 : 30-03-2015, 13:06 »

Jak może wyglądać niebawem Europa, ale uwaga, wyłącznie dla ludzi o mocnych nerwach: http://www.barenakedislam.com/2014/07/06/is-congress-going-to-give-barack-hussein-obama-500-million-more-to-fund-anti-assad-jihadists-who-do-this-to-people-in-syria-warning-very-graphic/
Zapisane
Wołający_Jan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 15 stycznia 2015
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 13

« Odpowiedz #48 : 30-03-2015, 17:22 »

To co dzieje się na świecie jest zaplanowane przez Adama Weishaupta w XVIIIw., potem modyfikowane przez innych iluminatów/ Pike/. Elity europejskie zostały wybite, ściągnięto dzicz z Afryki dając jej duże przywileje kosztem tubylców. Nas degradują i demoralizują  a dzicz radykalizują Dziś jest to już znane na Zachodzie /publikacje/,a u nas ciemnota, głupie seriale i parady kłamców.
« Ostatnia zmiana: 31-03-2015, 11:20 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Melinda
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 76
MO: 16.11.2008 zakończyłam 12.2012
Skąd: Pomorze
Wiadomości: 376

« Odpowiedz #49 : 31-03-2015, 19:23 »

Iluminaci - są publikacje, kto się interesuje, może znaleźć i poczytać. Gdyby zwalać wszystko na kogoś, kto zaplanował, to jaki sens ma nasze życie?
Ludzie mieszają się - odkrywają Amerykę - wybijają tubylców, tak będzie zawsze.
Skorupion, obejrzałam, wstawki masz niesłychane, dlaczego straszysz? Równie dobrze można pokazać Auschwitz itp. Co do długu, to oglądam licznik, kiedy jestem w tym miejscu. Widzisz jakąś formację, która jest na tyle mądra, aby w wyniku jej działania, licznik zaczął się cofać?
Mnie tylko wypada ufać ZUS.
Zapisane

Przyjmuj z godnością co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się przymiotów młodości.
Slawekgo
*

Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 03-04-2009
Wiedza:
Skąd: Poznań
Wiadomości: 349

« Odpowiedz #50 : 01-04-2015, 13:52 »

Patrząc szerzej na to co napisałaś w drugiej części to niewiele się zmieniło od czasów niewolnictwa, są wyzyskiwacze i wyzyskiwani, najpierw niewolnik, potem chłop pańszczyźniany, teraz kredytobiorca.

Tak, pokusa dostatniego życia cudzym kosztem jest zdecydowanie ponadczasowa.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #51 : 10-05-2015, 08:41 »

Pierwsza jaskółka w USA:
Cytat
Stany Zjednoczone od kilku dni żyją kuriozalną sprawą, którą większość komentatorów określa mianem "teorii spiskowej". Chodzi o ćwiczenia wojskowe w siedmiu stanach amerykańskiego południa, które rzekomo miałyby być "przykrywką" do wprowadzenia stanu wojennego
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/na-linii-frontu-cwiczenia-jade-helm-15-budza-kontrowersje-w-usa-kraj-obiegla/f1knr9

Mieszkałem tam dłuższy czas, to kraj bardzo podzielony, jedyne co ich spaja to miłość do dolara. Jak dolar upadnie, a ma duże szanse w przeciągu najbliższych dziesięciu lat, będzie i stan wojenny i wojna domowa.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #52 : 04-06-2015, 19:03 »

A tu uwertura:
Cytat
Niemal 150 ataków skierowanych przeciwko Polakom zanotowała północnoirlandzka policja (PSNI) w ciągu 12 miesięcy do marca tego roku. Rok wcześniej takich incydentów było zaledwie 39.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1348,title,Ambasador-RP-interweniuje-w-sprawie-atakow-na-Polakow-w-Irlandii-Pln,wid,17601685,wiadomosc.html
Ja na miejscu emigrantów powoli spieniężałbym wszystko i spadał do kraju, bo jak przyjdzie kryzys, a przyjdzie bardzo głęboki na rynku długu, to nie tylko zabiorą im majątki, ale jeszcze i porządnie poszturchają.

Powoli zbliża się koniec emigracji w związku z powyższym, teraz nastąpi czas powrotów, styropianowcy i ich kumple będą się mieli z młodymi i baaaaardzo niezadowolonymi hehehe .
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #53 : 27-06-2015, 08:34 »

No, wszystko rozwija się zgodnie z moim scenariuszem, w środku Europy obcięli gościowi głowę, poleci ich niezadługo tysiące. Niech dalej zajmują sie poprawnością polityczną i inwigilacją elektroniczną hehehe. G*wno to da, tu trzeba się przygotować na totalna wojnę z barbarzyństwem. Dobrze, że przynajmniej w Polsce pedalski sposób rządzenia odchodzi w niebyt. Jedynie Siemoniak, chyba najprzytomniejszy z ministrów ruszył w dobrym kierunku, czyli zwiększenia liczebności armii i powołania Gwardii Narodowej. Tylko z dziesięć razy za mało tego. Należy zmniejszyć liczbę generałów o 90%, biurowych pasibrzuchów w mundurach o trzy czwarte, pieniądze przeznaczyć na jednostki liniowe i szkolenia cywilów i rezerwy. Uzbroić się po zęby i liczyć, że na wyrżnieciu Europy Zachodniej się zakończy.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 46
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #54 : 27-06-2015, 09:15 »

A serial "Wspaniałe stulecie" święci u nas trumfy popularności. Walka z giaurami jest tam świętym obowiązkiem muzułmanina. Grunt pod kątem islamizacji Europy szeroko zakrojony jest.
Zapisane

Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #55 : 27-06-2015, 10:43 »

Stanisław Ciosek powiedział, że postępowanie  zachodu w tym Polski wobec Rosji jest prymitywne, czy ktoś się zgadza  lub nie, z tym twierdzeniem?
« Ostatnia zmiana: 27-06-2015, 12:17 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #56 : 29-06-2015, 09:22 »

A jeszcze ci pomyleńcy z Unii chcą nas uszczęśliwić emigrantami z Afryki. Nigdy i pod żadnym pozorem, jeśli kogokolwiek do Polski sprowadzać, to Polaków wysiedlonych na wschód, a z innych narodów Ukraińców i Białorusinów.
A jak napadną na Europę Zachodnią, to zachować się dokładnie jak Anglia i Francja we wrześniu 39.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #57 : 31-08-2015, 11:28 »

Oni poszaleli, nie robią nic, a fala emigrantów wlewa się potokiem do Europy. Jeszcze trochę, a ze dwadzieścia tysięcy biednych uciekinierów położy się na dnie Morza Śródziemnego, a dwadzieścia milionów korzystająć z okazji, suchą nogą śmignie do nas w gości. Wygląda na przemyślaną robotę. ale przez kogo i w jakim celu?
Zapisane
Luciano
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 35
MO: Listopad 2013
Wiedza:
Wiadomości: 767

« Odpowiedz #58 : 31-08-2015, 15:46 »

Pytanie tylko, jak się przed tym bronić. Siatki jak na Węgrzech? Bo jak zaczną się rozlewać po Europie to dopiero będzie zabawa w berka. No a jakby udało się te falę napływu emigrantów odeprzeć, to ciekaw jestem, jaki kierunek wtedy sobie obiorą.
Zapisane

Lepiej się z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć.
scorupion
« Odpowiedz #59 : 31-08-2015, 17:12 »

Cytat
Pytanie tylko, jak się przed tym bronić.
Teraz zatapiać łodzie przemytników, a wcześniej nie należało robić gnoju w Libii, Syrii i Iraku. Dugofalowo pomóc ustabilizować się tym krajom.

Cytat
No a jakby udało się te falę napływu emigrantów odeprzeć, to ciekaw jestem, jaki kierunek wtedy sobie obiorą.
Powinni do Mekki.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!