Niemedyczne forum zdrowia
28-03-2024, 20:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1] 2 3 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 256962 razy)
scorupion
« : 05-11-2014, 11:33 »

Jeśli myślicie, za polskim rządem, że Rosja jest naszym śmiertelnym wrogiem, to się mylicie. Rosjanie sami są w śmiertelnym niebezpieczeństwie ze strony muzułmanów i Chińczyków, oni zaleją Syberię i całe południe Rosji jak nic.
Zachodni i południowi Europejczycy też niech uważają, islam zrobi porządek w genderowskiej cywilizacji. Bieda się szykuje. Polacy powinni, na wzór Szwajcarów, zaopatrzyć się każdy osobiście w dobrą ręczną broń i zapas amunicji, przejść przeszkolenia wojskowe, budować bunkry i walczyć do upadłego.
Ma ktoś inne przemyślenia?
Zapisane
KasikKa
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 19.11.2012
Wiedza:
Skąd: Warszawa
Wiadomości: 81

« Odpowiedz #1 : 05-11-2014, 12:40 »

Jest dokładnie tak jak piszesz. Wystarczy spojrzeć na Niemcy czy Francję. Muzułmanie zyskują tam coraz większe wpływy, rośnie ilość meczetów. A w Oslo najpopularniejszym imieniem męskim jest w tym roku  ...Mohamed. Tradycyjne skandynawskie imię. http://www.bankier.pl/wiadomosc/Najpopularniejsze-imie-w-Oslo-Mohammed-7217605.html

Ciekawie o tym mówi Mariusz Kolonko. http://www.youtube.com/watch?v=gVqqkx_xQYA
Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #2 : 05-11-2014, 14:34 »

Też tak myślę, że to jest prawdziwe i realne niebezpieczeństwo. Ale oni raczej najpierw Europę zaleją, bo  bogatsza i więcej można uzyskać „socjalu” na dzieci, nie pracując. W walce z nimi też nie mamy szans, bo okrucieństwo  dla „niewiernych” jest porażające i broń czy schrony nie pomogą. Liczebnie nas rozdepczą, ale chyba to nie za naszego pokolenia, ale może naszych wnuków. 
Europa tymczasem odrzuca chrześcijaństwo, jako zaściankowe, czy ciemnogród. Oni natomiast zapewnią radykalny postęp i oświecenie w tej pozbawionej krzyży Europie.
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Mistrz
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: 05.03.2000 – 2070
Skąd: Hogwart
Wiadomości: 10.596

WWW
« Odpowiedz #3 : 05-11-2014, 15:05 »

Cytat
Oni natomiast zapewnią radykalny postęp i oświecenie w tej pozbawionej krzyży Europie.
Szczególnie celujący są w tym tybetańscy buddyści: http://www.liveleak.com/view?i=666_1414847845 (należy kliknąć CONTINUE)
Zapisane

Jeśli nie wiesz nic, dasz sobie wmówić wszystko
scorupion
« Odpowiedz #4 : 05-11-2014, 16:23 »

Tyle z naszego życia.
W ten sposób chowają zmarłych, taka tradycja w kamienistym świecie.

Cytat
ale chyba to nie za naszego pokolenia, ale może naszych wnuków.  
Oby nie, ale proces upadku już się rozpoczął, Chińczyki knują aż miło. Będzie decydujące starcie z Ameryką, a Islamu z Europą. Takie są procesy dziejowe.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #5 : 05-11-2014, 17:06 »

Straszne. Najstraszniejsza rzecz jaką widziałam w życiu. Przetrwałam minutę.
Zapisane

scorupion
« Odpowiedz #6 : 05-11-2014, 17:13 »

Jak za naszego życia wybuchnie rzeczona awantura, to zobaczysz więcej. Ale wyluzuj, natura nie jest zła i cię obroni.
Zapisane
Nieboraczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 45
MO: 07.07.2011- kwiecień 2012
Wiedza:
Wiadomości: 716

« Odpowiedz #7 : 05-11-2014, 17:37 »

W ogóle sarkazmu się dopatrzyć nie mogę. Jakoś przez tyle lat natura mnie nie broni i nie daje bujać w obłokach. Mnie nie trzeba widoku zwłok, żeby poczuć rzeczywistość. Za chwilę przyjdzie do mnie kobieta, która od dwunastu lat nie widzi. Straciła wzrok po nieudolnym leczeniu. Ona nie zobaczy, a i tak "widzi" dość.
Zapisane

Kozaczek
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 9.01.2011
Wiedza:
Skąd: Szczecin
Wiadomości: 2.159

« Odpowiedz #8 : 08-11-2014, 10:55 »

Cytat
Polacy powinni, na wzór Szwajcarów, zaopatrzyć się każdy osobiście w dobrą ręczną broń i zapas amunicji, przejść przeszkolenia wojskowe, budować bunkry i walczyć do upadłego.

"Z danych branży zajmującej się handlem bronią oraz artykułami paramilitarnymi wynika, że od zaostrzenia ukraińsko-rosyjskiego konfliktu, Polacy znacznie częściej na własną rękę szukali możliwości zwiększenia swojego bezpieczeństwa. Na przestrzeni ostatnich miesięcy znacznie wzrósł popyt na różnego rodzaju artykuły obronne i akcesoria służące do ochrony. Ponadto organizacje paramilitarne i stowarzyszenia miłośników broni coraz częściej postulują o wprowadzenie zmian prawnych ułatwiających obywatelom dostęp do broni".
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #9 : 04-12-2014, 09:44 »

Trochę się wydarzy zanim przyjdzie do Europy Kalifat. Najpierw wojny walutowe, które już się rozpoczęły, właśnie Mario szykuje bazookę, potem wojny gospodarcze, cła, embarga, rozpad Unii i upadek Euro, masowe bankructwa banków i dopiero fizyczna zawierucha. Może do tego nie dojść, jeśli zdelewarują nieznaną ilość pierdylionów derywatów i coś zrobią z kolejnymi pierdylionami pustego pieniądza nadrukowanego w bankach centralnych. Jak to zrobią? Chyba nikt nie ma pojęcia.

A tu poradnik jak gadać z bankami hehehe:
Cytat
Pewien bardzo stary Indianin potrzebował pożyczki w wysokości 500$. Udał się
do lokalnego banku. Bankier wyciągnął formularz i zaczął zadawać pytania:
- Na co zamierza pan przeznaczyć pieniądze?
- Na podróż do miasta żeby sprzedać, to co wykopałem z mojej ziemi.
 - Jaki proponuje pan zastaw?
- Nie wiem co to zastaw - odpowiedział Indianin
- To jest coś wartościowego, co pozwoli pokryć koszty pożyczki, gdyby pan
 jej nie był w stanie spłacić... Może ma pan jakieś pojazdy?
 - Mam pickupa Chevy z 1949 r.
 Bankier potrząsnął głową... - A może ma pan jakiś żywy inwentarz?
 - Mam konia...
- Może być - powiedział bankier przyznał pożyczkę pod zastaw konia Kilka
 tygodni później starzec przyszedł ponownie do banku. Wyciągnął gruby zwitek
 banknotów, odliczył 500$ i naliczone przez bankiera odsetki...
- Tu są pieniądze, które pożyczyłem - powiedział wręczając je bankierowi
- A co zamierza pan zrobić z resztą pieniędzy? - spytał bankier
- Włożyć do kieszeni - odparł Indianin
- A może złożyłby je pan w depozycie w naszym banku?
 - Nie wiem co to depozyt...
- Cóż, wpłaca pan pieniądze do naszego banku, my się o nie troszczymy,
 pilnujemy ich, a jak ich pan potrzebuje, to je pan wypłaca...
 Stary Indianin pochylił się w stronę bankiera, spojrzał na niego
 podejrzliwie i spytał:
- A jaki pan proponuje zastaw?  
Zapisane
Magdamagdalena
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 05.11.2014 + KB, od 01.2015 bez glutenu
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #10 : 04-12-2014, 10:27 »

Największym zagrożeniem dla Europy jest ona sama. Ideologia gender, wyparcie się wiary w Boga, ideologia śmierci (aborcja, eutanazja), przed którą ostrzegał nas święty Jan Paweł II, odwrócenie wartości lub ich brak, niszczenie tradycyjnego modelu rodziny i wiele innych kretynizmów propagowanych i wprowadzanych w życie przez czołowych euroświrów, czynią państwa europejskie zwyczajnie słabymi, pozbawionymi morale. Słabi i niezmotywowani nie są zdolni do podjęcia jakiejkolwiek walki.
« Ostatnia zmiana: 05-12-2014, 12:43 wysłane przez Nieboraczek » Zapisane
Udana
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 58
MO: 01.01.2014
Wiedza:
Skąd: Wrocław
Wiadomości: 1.251

« Odpowiedz #11 : 04-12-2014, 13:08 »

Największym zagrożeniem dla Europy jest ona sama. Ideologia gender, wyparcie się wiary w Boga, ideologia śmierci (aborcja, eutanazja), przed którą ostrzegał nas Święty Jan Paweł II, odwrócenie wartości lub ich brak, niszczenie tradycyjnego modelu rodziny i wiele innych kretynizmów propagowanych i wprowadzanych w życie przez czołowych  euroświrów, czynią państwa europejskie zwyczajnie słabymi, pozbawionymi morale. Słabi i niezmotywowani nie są zdolni do podjęcia jakiejkolwiek walki.
A za takie teksty już niedługo wsadzą Cię do więzienia i to będzie w ramach postępu, dla "dobra" ludu, by ciemnogród wytępić. 
Zapisane

Nawet najdalsza podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
Magdamagdalena
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 47
MO: 05.11.2014 + KB, od 01.2015 bez glutenu
Wiedza:
Skąd: Kraków
Wiadomości: 73

« Odpowiedz #12 : 04-12-2014, 22:10 »

Cytat
A za takie teksty już niedługo wsadzą Cię do więzienia i to będzie w ramach postępu, dla "dobra" ludu, by ciemnogród wytępić. 

Zgłoszę się wówczas po pomoc do Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka he he he.
A poważnie, to takie sytuacje powoli mają już miejsce. A to komuś zabiorą prawa rodzicielskie bo się za dużo modli, a to komuś zamkną interes bo nie chciał zorganizować w swoim lokalu przyjęcia weselnego dla homoseksualistów. Podobnych przypadków jest zapewne mnóstwo.
Jeżeli Europa się nie opamięta to muzułmanie nawet nie będą musieli użyć siły. Europa zgnije sama od środka.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #13 : 13-12-2014, 23:02 »

Groźniej od ISIS wygląda Wazarystan.
W ciągu krótkiego czasu dużo się wydarzyło w tak zwanej geopolityce. Bardzo brzemienny w skutkach okaże się rajd Putina od Chin poprzez Turcję (!) po Indie. Marnie ta nasza Bruksela wygląda w starciu z takimi przeciwnikami, jedynie Niemcy przeraźliwie i przy tym paradoksalnie, zaczęli walczyć o pokój. Będzie się działo.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #14 : 21-12-2014, 21:20 »

Fed dał znak, że kończy z szaleństwem, nareszcie. Ale teraz jak zaczną zasysać $ z reszty świata zrobi się niebezpiecznie, muszą mieć jakiegoś asa w rękawie. Jak patrze na ropę, to przychodzi mi do głowy, że już mają albo są blisko od odkrycia taniego źródła enegii. Byłby to ratunek przed niechybną wojną.
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #15 : 21-12-2014, 22:37 »

Kto kogo będzie atakował? Pytanie bez podtekstu, po prostu jestem ciekawy Twojej opinii, bo też mi się to nasuwa.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
scorupion
« Odpowiedz #16 : 22-12-2014, 08:40 »

To są tylko przypuszczenia, lepiej żeby się nie sprawdziły, ale piszę, bo intuicja podpowiada, że dzieje się coś innego niż do tej pory i w znacznie większej skali.
Nam najbardziej będzie zagrażał rozpad EU spowodowany upadkiem wspólnej waluty, wycofanie z carry trade wykończy Euro i proces ten już się rozpoczął. Pewnie któryś z dużych krajów południa ogłosi bankructwo, albo Wielka Brytania opuści wspólnotę i się zacznie, dużo by pisać o tym co.
Groźniejszy, krwawy konflikt na Ukrainie, niestety wygląda jakby wajchy zostały przekręcone na konfrontację bezpośrednią, czyli USA z Rosją do ostatniego Ukraińca. Nie ma siły, żeby nas to nie dotknęło.
Może być niespodzianka w postaci powstania Kalifatu, uwaga bo od Malezji, aż po zachodnie wybrzeże Afryki. Wtedy generalna wojna Północy z Południem, a w tle Chiński Smok czekający na przejęcie władzy nad światem. Ciekawa rola przypadnie Iranowi i Turcji, tam też już coś się dzieje.
No i sporo pomniejszych wojenek walutowych, gospodarczych i wojskowych pomiędzy mniejszymi krajami. Paradoksalnie najspokojniejszym miejscem wydaje się być Białoruś, a krajem najbardziej zaangażowanym w utrzymaniu pokoju Niemcy.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #17 : 03-01-2015, 13:37 »

O, a tu na potwierdzenie moich słów: http://www.kresy.pl/wydarzenia,spoleczenstwo?zobacz/niemiecki-polityk-byl-wsrod-dzihadystow-sa-silniejsi-od-al-kaidy-i-talibow-usa-ich-nie-pokona-
Zrobią zachodnim Europejczykom jesień średniowiecza, będą mieli małżeństwa z kozami.
Zapisane
Kinia
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: 14 luty 2014
Wiadomości: 88

« Odpowiedz #18 : 04-01-2015, 12:47 »

Dlatego właśnie nie rodzę więcej dzieci w tym jakże bezpiecznym świecie. Mam jednak taką cichą nadzieję, że jesteśmy zbyt maluczcy, by się na nas skupić na dłuższą chwilę. Przelecą tylko po nas i już.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #19 : 04-01-2015, 14:19 »

Eeee, na podstawie tego co piszę nie należy podejmować życiowych decyzji, może tylko fantazjuję, ale pierwszy raz od 89 roku wyczuwam jakieś nieprzyjemne fluktuacje. Grecja za niedługo posypie się, wiele banków jest tam umoczonych, myślę że tym razem nie będą ratowane. Banki poprzez derywaty stanowią naczynia połączone i lawina runie. Tych derywatów nie mają jak zdjąć, bo są x30 albo i dwa razy tyle w stosunku do kapitałów, będzie armagedon. A jeszcze ssanie dolara i spadek cen surowców zabije peryferia, my na szczęście jesteśmy pod tym względem w trochę lepszej sytuacji.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!