Niemedyczne forum zdrowia
29-04-2024, 07:27 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Wesprzyj Fundację Biosłone --> kliknij
 
   Strona główna   Pomoc Regulamin Szukaj Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Kalifat i wariacje na temat Chin.  (Przeczytany 259044 razy)
Shadow
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 34
MO: 23.02.2015
Wiedza:
Skąd: Wrocław/Radomsko
Wiadomości: 558

« Odpowiedz #300 : 20-11-2015, 13:38 »

W komentarzach ktoś dobrze napisał, że wcale nie tak dawno służby militarne i policyjno-milicyjne pacyfikowały ludność własnego kraju tłumacząc, że "tylko wykonywali rozkazy".
Zapisane
Kresu
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 45
MO: 1.07.2015
Wiadomości: 38

« Odpowiedz #301 : 20-11-2015, 16:04 »

Hmm, a tymczasem Schengen się rozpada na naszych oczach, może i dobrze że Polskę chcą wyłączyć:


http://wolnemedia.net/polityka/niemcy-planuja-wyrzucic-polske-ze-strefy-schengen/

Bo jak tak dalej pójdzie, to ta otwarta na przybyszy część Europy stanie się kolejnym emiratem Wielkiego Kalifatu, który będzie się rozrastał. A jest szansa, że kraje odcięte to ominie w jakimś stopniu.

http://demotywatory.pl/4545491/Niemcy-serdecznie-witaja-przybywajacych-imigrantow

Już teraz narracja prowadzona jest w języku wojennym (i to nie przez jakichś konspiracyjnych blogerów):
Cytat
Jeśli Turcja odmówi współpracy, będzie to oznaczać, że główny cios przypadnie na Grecję, która na pewno tego nie wytrzyma. W tym przypadku można się spodziewać ostrzejszych działań na granicach, ponieważ imigrantów trzeba będzie wypierać z przejść granicznych, co na pewno będzie związane z użyciem siły – ostrzegają osoby ze środowiska dyplomatycznego.

Już teraz państwa otwarte nie radzą sobie:
Cytat
Było wiele przypadków, kiedy obywatele sami zatrzymywali przestępców, ale policja nie miała możliwości przyjechać. Podobna sytuacja jest na południu Szwecji. Gdy Alexandra von Schwerin zwróciła się do policji po tym jak wielokrotnie włamano się do budynków gospodarczych w jej posiadłości, usłyszała że policja nie może nic na to poradzić. „Wszystkie zasoby policji są teraz przydzielone do przyjmowania uchodźców w Malmö i w Trelleborgu. Jesteśmy przeciążeni. Proponuję skontaktować się z patrolem sąsiedzkim w Eslöv” – usłyszała.

To jest wojna demograficzna. Artykuł z American Thinker:
Cytat
Autor sugeruje, że władze europejskie są już bezbronne wobec kryzysu migracyjnego: „Jeśli w najbliższym czasie nie zostaną podjęte konieczne kroki, imigracja muzułmanów i przenoszone na grunt Europy niechrześcijańskie tradycje, w połączeniu z niskim przyrostem naturalnym wśród Europejczyków, przekształcą stary kontynent w muzułmańską krainę nim XXI wiek dobiegnie końca. Europa przestanie być Europą, a przekształci się w kalifat – w Euroarabię.

PS. Oczywiście można nazwać to "normalną wędrówką ludów", co nie zmienia faktu, że lud młody, żywotny i płodny zawsze wyprze ten starzejący się i, na co wygląda, faktycznie raczej bezbronny.


« Ostatnia zmiana: 20-11-2015, 16:11 wysłane przez Kresu » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #302 : 20-11-2015, 18:36 »

Niech sobie robią tę strefę, pies z nimi tańcował.
Od początku państwowości polskiej Niemcy były największym zagrożeniem, nadarza się historyczny moment na wyrównanie sił albo i przechylenie na naszą korzyść.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #303 : 21-11-2015, 07:38 »

Cytat
Dwóch terrorystów z Paryża przyjechało do Francji przez Grecję - poinformowała francuska prokuratura. Zidentyfikowano ich jako uchodźców zarejestrowanych w Grecji na początku października.
Cytat
Kanclerz Angela Merkel po raz kolejny sprzeciwiła się określeniu maksymalnej liczby uchodźców, którzy zostaną wpuszczeni do Niemiec. Jej zdaniem, takie sztywne limity nie rozwiążą kryzysu migracyjnego
No cóż, przynajmniej wiemy co i jak.

A w jaki sposób walczą z terroryzmem? No ma być podobno niemal całkowite ograniczenie dostępu do broni palnej, łącznie z gazową, hukową, sportową. Bo wszystkim wiadomo, że terroryści składają wnioski o pozwolenie na posiadanie samobójczych pasów wyładowanych materiałem wybuchowym oraz Kałasznikowa, a potem z niego strzelają do ludzi. A tymczasem my zupełnie bezbronni w czasie ataku, możemy w najlepszym wypadku położyć się na ziemi i czekać, aż po godzinie przyjadą odpowiednie służby i zabiorą nas w gustownym worku.

Tu jest znakomity artykuł, napisany przez fachowców, o efektach masowej inwigilacji obywateli w walce z terrorem, warto przeczytać cały: http://stooq.pl/n/?f=1007652
Cytat
"Masowa inwigilacja cyfrowej komunikacji powoduje, że służby gubią często ważniejsze sygnały, przestając zwracać uwagę na informacje z innych źródeł. Ten fakt potwierdzał wielokrotnie William Binney, współtwórca programów amerykańskiej masowej inwigilacji, a dziś sygnalista alarmujący o jej nieskuteczności i ryzyku, jakie niesie ona za sobą. Osłabianie szyfrowania, wprowadzanie tzw. backdoorów do oprogramowania czyni nas wszystkich, a nawet same służby jeszcze bardziej podatnymi na ataki i infiltrację" - dodaje Śliwowski.

Wypadałoby jeszcze dopisać, że nie tylko służby i my jesteśmy bardziej podatni na inflirtację przez terrorystów, ale na przykład takie elektrownie atomowe też.
« Ostatnia zmiana: 21-11-2015, 07:49 wysłane przez Scorupion » Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #304 : 21-11-2015, 11:45 »

"Od początku państwowości polskiej Niemcy były największym zagrożeniem, nadarza się historyczny moment na wyrównanie sił albo i przechylenie na naszą korzyść."

Jestem pod wrażeniem, że Polska ma takie perspektywy. Szczególnie mi chodzi o to: "nadarza się historyczny moment na wyrównanie sił albo i przechylenie na naszą korzyść."

Czy mógłbyś mnie oświecić o jakie wyrównanie sił chodzi, albo i przechylenie na naszą korzyść.
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #305 : 21-11-2015, 13:06 »

Cytat
A tymczasem my zupełnie bezbronni w czasie ataku, możemy w najlepszym wypadku położyć się na ziemi i czekać, aż po godzinie przyjadą odpowiednie służby i zabiorą nas w gustownym worku.
Można jeszcze uczyć się koranu bo lubią podobno odpytywać.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #306 : 21-11-2015, 14:10 »

Całkiem niegłupi pomysł, idźmy uczyć się arabskiego.

Bogdanie M, chyba gdzieś pisałem o tym. Europa Zachodnia stoi na głowie, społecznie, moralnie i finansowo. Awantura może zacząc się od brexitu, może od południowych obligacji, może upadków banków, potem już poleci wszystko na mordę. Przy tym zamachy terrorystyczne wedle wzorca: zamach w środę, zamach w sobotę, a niedziela dubelt.
Polska jako kraj jednorodny kulturowo i społecznie ma szansę uniknąć tego najgorszego, a w odwodzie zawsze pozostaje bliski sojusz z Białorusią i co mądrzejszymi Ukraińcami.

Cytat
Kanclerz Angela Merkel odrzuciła postulat bawarskiej CSU, która domaga się ograniczenia liczby uchodźców przyjeżdżających do Niemiec. Uczestnicy zjazdu CSU w Monachium pożegnali kanclerz niemal w milczeniu. Atmosfera między koalicjantami jest lodowata.
No niewiarygodne, czy za tym kryje się jakaś tajemnica, czy po prostu, jak to mają Niemcy w zwyczaju, należy co kilkadziesiąt lat spowodować hekatombę w Europie.

A tu niespodzianka:
Cytat
Dobry terrorysta to martwy terrorysta. Kilka lat temu zostałem za te słowa wściekle zaatakowany. Wyszło na moje, ale nie mam satysfakcji. Po prostu wiem, że głównym wrogiem naszej cywilizacji jest dżihad, wojujący islam ...Zdaniem byłego premiera wojujący islam dlatego jest głównym wrogiem, bo jest przeciwnikiem ideologicznym, a nie politycznym. - Z konkurentem politycznym można się jakoś dogadać, zasiąść do stołu, pójść na kompromis. Z radykalnym islamem kompromisów nie ma, oni uważają, że nie mamy prawa do życia, trzeba nas eksterminować - mówi dalej Miller.
.
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #307 : 21-11-2015, 14:52 »

http://londynek.net/wiadomosci/Muzulmanin+Nie+podoba+ci+sie+w+tym+kraju+Pier***+sie+wyjedz+stad+wiadomosci+news,/wiadomosci/article?jdnews_id=32935
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #308 : 21-11-2015, 16:40 »

Nie za bardzo mnie oświeciłeś, bo być może nie jestem pojętny.

Z tego co zrozumiałem to możliwość przechlanie na naszą korzyść byłaby wtedy gdyby Wielka Brytania wyszła z UE, krach finansowy rozłożyłby całą Europę, a terroryści wymordują 50 mln mieszkańców Niemiec, nas oszczędzą (oprócz Millera) to mamy szansę górować nad Niemcami.
Ta wizja jest nie do zrealizowania, wołają mniedo kompania, więc może jutro napiszę jak ja to widzę.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #309 : 21-11-2015, 17:35 »

Mniej więcej dobrze zrozumiałeś za wyjątkiem Millera.
Nie wiem czy to się dokładnie odbędzie jak napisałem, bo jest wiele zmiennych, ale UE musi upaść, nie da rady długo stać na głowie. Kalifat powstanie, bo ma ku temu warunki i zawsze jeśli coś może pójść źle to pójdzie.

Cytat
Demonstracja migrantów przy granicy z Macedonią. Władze wysłały wozy opancerzone....
Demonstrowali głównie Marokańczycy, ale także migranci z Algierii, Tunezji, Libii, Iranu, Pakistanu, Bangladeszu i Konga. Domagali się wpuszczenia ich na terytorium Macedonii, skandując: "Wolność!", "Nie jesteśmy terrorystami!" i "Nie wrócimy". Jak informuje agencja Associated Press, część migrantów w Idomeni przystąpiła też do strajku głodowego.
Niedługo przestanę pisać w tym wątku, bo takich i gorszych informacji będzie tyle, że na nic innego nie starczyłoby czasu.
Zapisane
Zosia_
*


Offline Offline

Płeć: Kobieta
MO: nie stosuję ze względu na reakcje
Wiedza:
Wiadomości: 1.049

« Odpowiedz #310 : 21-11-2015, 20:24 »

Jeśli zrobią tak, jak na tej mapce, to dobrze dla nas, ale fatalnie dla nich. Chcą się zamknąć i wyłączyć ze strefy te kraje, które jeszcez mają resztki rozsądku i jaj, i cenią tradycyjne wartości rodzinne, religię chrześcijańską. Polska znajdzie się w "bloku wyszechradzkim". Ani imigranci, ani terroryści nie mają ochoty tu przebywać. Za biednie, brak wysokiego socjalu, klimat niesprzyjający a ludzie nie ulegną poprawności politycznej. Spodziewają się raczej samosadów, "rasizmu", nietolerancji.
No chyba, ze wiadome służby planują tu jakiś duży, prowokacyjny "atak terrorystyczny"  a potem bratnią pomoc w walce z terroryzmem. Byłby pretekst do zbliżenia militarnego w kierunku granic Rosji, zmuszenie jej do relokacji wojsk z terenów, które ich bardziej interesują. No i dobrania się już na całego do naszych bogactw naturalnych. 
Zapisane
Lenka
***


Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiek: 48
MO: 01.07.09
Skąd: Bydgoszcz
Wiadomości: 567

« Odpowiedz #311 : 22-11-2015, 12:55 »

Posłuchajcie tego.

http://polskie-echo.com/brawoodwazne-slowa-prof-legutko-w-parlamencie-ue-masakruje-merkel-i-holanda/
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #312 : 22-11-2015, 12:57 »

Może przedstawię moją wizję, a czy jest ona lepsza czy gorsza to już każdy oceni indywidualnie.

Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii, bo jej się to nie opaci. Im głównie chodzi o ograniczenie socjalu dla nowych  pracowników, a Niemcom też to się opłaca, więc się dogadają.
Krachu finansowego nie będzie, bo powolutku idzie w dobrym kierunku, oczywiście jeszcze nie jest koniec ratowania Euro, ale na każdych zawirowaniach finansowych zawsze zyskują bogatsi.(Niemcy)
Dam przykład z największego zagrożenia upadku euro, było to chyba w 2012 r.
Takie kraje jak Grecja, czy Portugalia były na kroplówce, bo samodzielnie nie były w stanie funkcjonować.
Obligacje 10-cio letnie Hiszpanii kosztowały powyżej 7%, włoskie kosztowały powyżej 6%, nasze powyżej 4%, a niemieckie 1.34%, francuskie 2.46%. Dwuletnie obligacje niemieckie były oprocentowane ujemnie, co oznacza, że Niemcy mogli pożyczać i mniej oddać niż pożyczyli.
Jak z powyższego wynika Niemcy mogli pozyskiwać kapitał bardzo tanio i kupować ryzykowne obligacje włoskie, hiszpańskie i dobrze na tym zarabiać, bo wiedzieli, że kiedyś się dodrukuje euro i z kryzysu wyjdzie.
Terroryści są zagrożeniem dla Europy, ale jeżeli Niemcy potraktują sprawę poważnie to znajdą drugiego Hitlera i dla nich uruchomią ...............
 Niestety moja wizja dla Polski nie jest optymistyczna, bo młodzi będą wyjeżdżać z Polski tam gdzie wyższy poziom życia i lepsze perspektywy.
Jakie perspektyw maj młodzi w Polsce (ci którzy nie mają znajomości i nie są uprzywilejowani)

Tyranie za grosze w upodleniu do 72 lat, a na emeryturze na śniadanie będą się zbierać pod śmietnikiem, bo we wczasy pod palmami to już nawet najgłupsi nie wieżą.
W 2012 r urzędnicy unijni przyjrzeli się naszemu systemowi emerytalnemu i wyszło im, że stopa zastąpienia z nowego systemu emerytalnego będzie wynosić 22%, co oznacza, że 80% społeczeństwa będzie na najniższej emeryturze takiej jak dzisiaj jest chyba 860 zł brutto, więc perspektywa przegonienia Niemiec chyba jest mało realna.
 Przepraszam za podanie prawdziwych FAKTÓW.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #313 : 22-11-2015, 16:52 »

Miałem jeszcze podać trochę faktów jak bardzo się różnimy od Niemiec, ale zrezygnowałem, bo po co komuś odbierać radość z Gazoportu, chociaż budowa Gazoportu była tak samo kretyńska jak wprowadzenie OFE, to i to bardzo kosztowne na początku i przynoszące straty w trakcie eksploatacji.

Chociaż jeden fakt. PKB Niemiec jest 7 razy wyższy od PKB Polski.
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #314 : 24-11-2015, 08:32 »

Może przedstawię moją wizję, a czy jest ona lepsza czy gorsza to już każdy oceni indywidualnie.
 
Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii, bo jej się to nie opaci....
 
Przepraszam za podanie prawdziwych FAKTÓW.

Cytat
Większość Brytyjczyków jest za wyjściem ich kraju z Unii Europejskiej - wynika z sondażu, którego wyniki opublikował wczoraj wieczorem na swej stronie internetowej dziennik "The Independent"....
Po raz pierwszy w sondażu przeprowadzonym na zlecenie "The Independent" przeciwnicy pozostania Wielkiej Brytanii w UE są w większości, co według dziennika może być efektem zamachów terrorystycznych w Paryżu i kryzysu migracyjnego. Gazeta zauważa jednak, że poparcie dla pozostanie Wielkiej Brytanii w strukturach unijnych spada już od dłuższego czasu.


Cytat
Według badań przeprowadzonych przez IBRiS dla Onetu niemal połowa Polaków nie chce, aby nasz kraj przyjął w swoje granice uchodźców. W sumie 48 proc. badanych jest przeciwnych ich przyjmowaniu.  Odmiennego zdania jest 29,5 proc. ankietowanych.
Hehehehe i co jeszcze? 99 % nie chce, a pozostały procent to nie Polacy.

Cytat
- Trzeba zamknąć granice na głucho - uważa filozof, prof. Bogusław Wolniewicz. Z jego zdaniem nie zgadza się orientalista prof. Piotr Balcerowicz. - Zamachy terrorystyczne nie mają nic wspólnego ze zjawiskiem uchodźców - mówi.
A pan prof. Piotr Balcerowicz to może szatniarz po godzinach?
Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #315 : 24-11-2015, 11:05 »

Sytuacja rozwija się zgodnie z planem. Prawdopodobnie sułtan strącił rosyjski samolot, wiatr przewrócił słupy, Putin pewnie spokojnie odczeka i przywali. Mamy do czynienia z tak zwaną eskalacją.
Zapisane
Mbogdan
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 71
MO: 2010
Wiedza:
Skąd: Myszków
Wiadomości: 581

« Odpowiedz #316 : 24-11-2015, 16:59 »

"Może przedstawię moją wizję, a czy jest ona lepsza czy gorsza to już każdy oceni indywidualnie.
 
Wielka Brytania nie wyjdzie z Unii, bo jej się to nie opłaci....
 
Przepraszam za podanie prawdziwych FAKTÓW."

To co przedstawiłem to w dużej części jest moja opinia/wizja, ale fakty są takie, że Niemcy zarabiają na niestabilności na rynkach finansowych, bo podałem konkretne  rentowności obligacji poszczególnych państw z 2012 r. Warto podkreślić, że obligacje były wszystkie w euro, oprócz polskich.

Faktem jest, że emerytury z nowego systemu emerytalnego będą głodowe. Nowy system jest już wprowadzany obecnie tylko stopniowo. To co podałem, że unijni urzędnicy ocenili, iż z nowego systemu emerytalnego wychodzi stopa zastąpienia 22% to podałem fakt to nie jest mój wymysł. Nasze autorytety w tej dziedzinie mówią, że stopa zastąpienia będzie wynosić 30%, ale oni są tak wiarygodni jak z tymi palmami z OFE. Może nie wszyscy wiedzą co to jest stopa zastąpienia, więc wyjaśniam, że jeżeli przed emeryturą będziesz zarabiał 4000 zł to przy stopie zastąpienia 22% masz emeryturę 880 zł. To są fakty.
Faktem jest, że prognozy demograficzne Polski są najgorsze w Europie i 500 zł tego nie zmieni.
Jeżeli chodzi o sondaże to byłbym ostrożny, bo Komorowski miał 60%, a Duda 12%.

Z tym samolotem to poważna sprawa, niewątpliwie Rosjanie naruszyli interesy sułtana, bo to pewnie oni kupowali ropę od państwa islamskiego po 10 dolarów. Tych emigrantów to też sułtan przysłał do Europy.
« Ostatnia zmiana: 25-07-2016, 07:06 wysłane przez ArtComp » Zapisane
scorupion
« Odpowiedz #317 : 25-11-2015, 13:19 »

Cytat
Kanclerz Niemiec Angela Merkel uzależniła dziś w Bundestagu trwałe utrzymanie systemu swobodnego przemieszczania się w Europie w ramach obszaru Schengen od wprowadzenia mechanizmu solidarnego rozdziału uchodźców pomiędzy kraje Unii Europejskiej.

Za wszelką cenę chcą nas ubogacić, nawet szantażem. Co można zrobić? Jako pierwsi powinniśmy zamknąć granicę z przyszłym Kalifatem Niemieckim.


A tu oto Minister Zdrowia Królestwa Belgii:
 
Zapisane
Gibbon
*


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
MO: Nie stosuję.
Wiedza:
Wiadomości: 1.370

« Odpowiedz #318 : 25-11-2015, 15:05 »

Podzielam zdanie tego Pana:
https://www.youtube.com/watch?v=2qDNcrHwe5w
Zapisane
Spokoadam
***


Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiek: 42
MO: 07-04-2011 do 01-06-2013
Wiedza:
Skąd: Świat
Wiadomości: 960

« Odpowiedz #319 : 25-11-2015, 18:17 »

Ja za bardzo tego nie rozumiem, być może zbyt mało czasu na to poświęciłem.
Tak w Czterech żołnierskich zdaniach mi to wytłumacz, jeżeli możesz.
Zapisane

Dopadło mnie zdrowie.
Strony: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 23   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines
Design by jpacs29 | Mapa strony
Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!